S. Skvernelis: lemiamą žodį dėl pandemijos valdymo turėtų tarti medikai

Buvęs premjeras, opozicinės Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Saulius Skvernelis sako, jog lemiamą žodį dėl pandemijos valdymo turėtų tarti medikų bendruomenė, vertindama situaciją ligoninėse.

 „Pirmiausia reikėjo neprileisti, kad tokie skaičiai būtų, dėti visas pastangas. Bet, aišku, kas būtų jeigu būtų dabar lengva kalbėti ir man. Bet reikia ryžtingų sprendimų ir dabar ką mes matome, tai viskas priklauso nuo sveikatos priežiūros įstaigų“, – Žinių radijui penktadienį sakė parlamentaras.

„Medikų pasakymas, jų žodis turi būti lemiamas ir paskutinis, pasakant, kad viskas, daugiau nebegalime, tada to kontakto mažinti tikrai yra būtina, pradėti turbūt reikia ne nuo rekomendacijų, o bent jau nuo biudžetinio sektoriaus kalbant apie nuotolinį darbą, kalbant apie renginius, masinio susibūrimo vietas, šventimus ir pasilinksminimus ir tikrai maksimaliai ilgai išsaugoti kontaktą, kiek tai įmanoma, tai yra būtina daryti, kalbant apie švietimo sistemą“, – teigė jis.

Medikų pasakymas, jų žodis turi būti lemiamas ir paskutinis, pasakant, kad viskas, daugiau nebegalime, tada to kontakto mažinti tikrai yra būtina.

Ekspremjeras esamą situaciją vadino vienuoliktą mėnesį besitęsiančiu chaosu ir teigė, jog pandemija nėra valdoma, bet tiesiog mėginama reaguoti į susidariusią situaciją.

Komentuodamas prezidento Gitano Nausėdos kritiką Vyriausybei, jog skiepijimo tempai vasarą galėjo būti mažinami tyčia, S. Skvernelis teigė matęs „tokio nedarymo nieko, nesistengimo“, greičiausiai manant, jog skaičiai vasarą sumažės savaime.

„Galbūt prezidentas turėjo omenyje tai, kad tų pastangų buvo mažoka, praleistas laikotarpis – nebuvo visiškai jokios vakcinavimo strategijos, nei informavimo kampanijos nebuvo“, – svarstė ekspremjeras.

Iki šiol mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyta beveik 1 mln. 787 tūkst. žmonių – 63,9 proc. gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Purmaliai

Purmaliai portretas
Švarkelio balsas į dangų neina !

4

4 portretas
Nei valdžia, nei medikai neturi lįsti į žmogaus sveikatos būsena, tik pats žmogus turi spręsti, ar nori jis gydytojų pagalbos ar ne. Aš pvz. noriu užsikrėsti COVID ir bandyti issigydyti savo priemonėm ir tiksliai žinau kad lengvai nugalėsiu ta Corona, bet nekaip nelimpa ji prie manęs, ką tik nebandau.

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Skverneli, mokinti tik sugebi. O past su Veryga palikai apie 4 tūkstančius sergančiu COVID -19 . Tai ko laukei nuos sausio vidurio.Žinojai ,kad virusas siaučia Kinijoje ir kitur iš Kinijoje dirbančios ambasadorės. Tai geriau patylėk.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių