V. Blinkevičiūtė: per daug sureikšminama, kas bus premjeru

Opozicinių socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad Lietuvoje pastaruoju metu per daug sureikšminama, kas taps ministru pirmininku po spalį vyksiančių Seimo rinkimų, tačiau dabartinis parlamentaras Gintautas Paluckas pajėgų užimti šias pareigas.

„Atrodo, kad mes per daug sureikšminame tą premjero ar premjerės poziciją“, – Žinių radijui penktadienį sakė V. Blinkevičiūtė.

Pasak jos, partija nesvarstė jokių kandidatūrų į premjerus, kol nesibaigė Seimo rinkimai, bet „pamąstymų, pasvarstymų pagalvojimų visada yra“.

„O jeigu kalbėti, ar G. Paluckas yra pasirengęs ir tikrai pajėgų dirbti premjeru, tai aš tuo net neabejoju“, – kalbėjo Lietuvos soclademokratų partijos (LSDP) pirmininkė.

Šią savaitę ir prezidentas Gitanas Nausėda, kurį socialdemokratai parėmė gegužę jam siekiant perrinkimo, pareiškė, jog G. Paluckas galėtų imtis atsakomybės vadovauti Vyriausybei.

G. Paluckas yra pasirengęs ir tikrai pajėgų dirbti premjeru.

V. Blinkevičiūtė tvirtino esanti dėkinga prezidentui už tokį įvertinimą ir nurodė, jog laimėjusi Seimo rinkimus LSDP turėtų ne vieną kandidatą į premjerus.

G. Nausėda anksčiau teigė, kad V. Blinkevičiūtę matytų premjerės pareigose. Dabar prezidentas sako, kad tai pačios V. Blinkevičiūtės sprendimas.

Pati politikė kartoja, kad po rinkimų prisiimtų atsakomybę siekiant suformuoti valdančiąją daugumą, o į vykdomosios valdžios postus būtų parinkti juos užimti pasirengę tinkami žmonės. Ji pati neatsako, ar grįžtų dirbti į Lietuvą iš Europos Parlamento, į kurį buvo perrinkta anksčiau birželį.

Partijų reitinguose LSDP užima pirmą vietą ir yra laikoma favorite laimėti rinkimus.

V. Blinkevičiūtė ves LSDP sąrašą Seimo rinkimų daugiamandatėje apygardoje, o antruoju numeriu į jį įrašytas G. Paluckas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
keistai atrodo rinkimai jau buvo o bus tik pakazucha kad jie vyksta, pagalvokit durnių laivo gyventojai.

berniukas

berniukas portretas
dar reikia laimėti rinkimis pirmiausia.Juokinga,kai ilgasis narcizas dalina postus ir keičia nuomonę kas savaitę.Pateisina vagis ,bet smerkia su žulikų skridusią lėktuvo keleivę

Faktas

Faktas portretas
Kam tos diskusijos. Juk absoliučiai aišku, kad populistė Blinkė net negalvoja dirbti Lietuvoje, bet suka uodegą ir durnina Lietuvos žmones. Neskaniai žiūrisi. Pasakytų tiesiai: noriu geros algos ir mažai atsakomybės, tad lieku EP. Dabar muilina muilina ir nepasako, kad jai dzin ant Lietuvos.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių