V. Čmilytė-Nielsen apie partnerystės įstatymą: negerai, kai paviešinami „žali“ teisės aktų projektai

Puiku

Puiku portretas
Bet partnerystės įstatymas turėtų galioti ir dėl fakto tai yra buvusioms nesusituokusioms santuokos nesudariusioms poroms. Apsaugant jas dėl turtinių santykių kada kartu gyveno apie 20 metų, bet ištikus nelaimei ar išdavystės viena pusė gali likti be nieko. Dar atsižvelgiant į tai kad kitą pusė gavo neįgalumo lygį. Daug visko būna, turi būti užtikrintas tinkamas įstatymas žmogaus orumui apsaugoti. Juk niekas nežino pradėję gyventi kartu kaip bus ir kas atsitiks po 20 metų. Žmonės neturi bijoti kad liks be nieko, ypač jeigu dar yra vaikų... Jokie ten paveldėti turtai ar dovanos ar turtas ant vieno asmens neturi likti tik vieno asmens. Nes gyvenimas tik vienas, laikas neįkainojamas, jis atgal negrįš. Pas mus dar viduramžiai. Visiškai nevertinamas žmogaus atiduotas laikas, buvimas kartu kuriant siekiant turtinant gerinant sąlygas vienas kitam, kada ištikus bėdai vadovaujamasi tuo kas kiek finansiškai materialiai įnešė ir nepaisoma kito nematomo darbo ir laiko.

Liudvika

Liudvika portretas
Argi mes neprivalome žinoti kokius įstatymus numato išleisti vyriausybė Kodėl Čmilytė taip susirūpino, kad paskelbta spaudoje šio projekto priėmimas.Mes turime žinoti ir kad neteisėtai tų lbgt poreikiai nebūtų priimti.Reikia mūsų seimo tokio kuris tenkintų mūsų tautos poreikius,už tradicinę šeimą,už sveiką protą be tų lbgt iškrypėlių

Anonimas

Anonimas portretas
gales zydeliai su lietuvem zenytis

Anonimas

Anonimas portretas
Labai geras ir teisingas projektas. Kodėl kai kurie susituome bažnycioje, įsivaizduoja stovintys auksciau kitu žmonių? Tai yra šlykstu ir nedora, arba sie zmogeliai nesupranta, arba yra stipriai angazuoti klerikalinės pasaulėžiūros. Labai gaila, kad tokio pobūdzio spektaklį surengė ir vadinamasis prezidentas, "sumąstęs" asmenines apklausas padaryt. Matyt zinojo, ką ir kaip klaust, kad zmonės bijojo kitaip atsakyti. Cia jau pSistengė kazkS is jo patarėju, nes pats vargu ar pats būtų sugalvojęs. Būtinai reikia priimti sį įstatymą, tik nesuteikti teisės homoseksualioms poroms įsivaikinti vaikų. Visa kita OK!

Spaliukas

Spaliukas portretas
Genetines siuksles Atmatos Visus i psichuskes priverstinio gydimo...

Anonimas

Anonimas portretas
o tai iki seimo ką veikė ?

LIETUVOS DAUGUMA PILIEČIŲ GALVOJA KITAIP

LIETUVOS DAUGUMA PILIEČIŲ GALVOJA KITAIP portretas
Lietuvos piliečių dauguma LABAI NORĖTŲ. kad tokių projektų nebūtų nei žalių, nei prinokusių. Užsiiminėkite seime tuo kas skaudžiausiai Lietuvai - EKONOMIKA ir TEISINGUMU.

kgb

kgb portretas
liekana varyk von nuo valdlovio......

Cmilei -,,zalia,, nepriimtina spalva

Cmilei -,,zalia,, nepriimtina spalva portretas
jei labjau patinka vaivorykstine arba menstruacijos spalvos....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių