V. Čmilytė-Nielsen apie Šeimų sąjūdžio mitingą: tai – neskaitlingos visuomenės grupės nuomonė

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad šią savaitę prie Seimo suorganizuoti Šeimų sąjūdžio renginiai siunčia signalą, kad jų keliami klausimai aktualūs tik nedidelei Lietuvos gyventojų daliai.

„Aš manau, kad kiekviena visuomenės grupė, akivaizdu, turi teisę piketuoti, mitinguoti, išsakyti savo nuomonę. Tačiau, matyt, vakarykščio renginio prie Seimo skaitlingumas taip pat mums yra signalas, kad tai yra pakankamai neskaitlingos visuomenės grupės nuomonė“, – LRT radijui trečiadienį sakė Seimo pirmininkė.

Taip politikė komentavo Lietuvos šeimų sąjūdžio prie Seimo suorganizuotą ir skambiai pavadintą mitingą „Stop valdančiųjų buldozeriui“. Nepaisant to, kad organizatoriai tikėjosi pritraukti tūkstantinę minią, antradienį aplink sceną būriavosi vos pusšimtis Šeimų sąjūdžio idėjoms pritariančių asmenų.

„Tarp tų šūkių ir reikalavimų aš matau didelę dalį tų pačių, kurie buvo ir pernai, ir kurie kai kuriais atvejais net ir prasilenkia su Seimo darbotvarke. Pavyzdžiui, kalbant apie žmogaus teisių sritį – Stambulo konvencija šiuo metu nėra svarstoma, nėra Seimo darbotvarkėje. Yra  kiti klausimai, dėl kurių mes dar nesame apsisprendę“, – vykusio mitingo siekinius komentavo V. Čmilytė-Nielsen.

Kaip ELTA skelbė anksčiau, Vilniaus miesto savivaldybė Lietuvos šeimų sąjūdžiui išdavė leidimą iki 3000 žmonių organizuoti mitingą netoli Seimo esančioje pievelėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

susirinko visas

susirinko visas portretas
agrofiurerio elektoratas, 15 snukių

Edas

Edas portretas
Čmil žmoga -- kuri daro gėda : seimui ir Lietuvai. Žodžių tetulei - matas.

Patarimas

Patarimas portretas
"Tai neskaitlingos visuomenės grupės nuomonė". O va ši Seimo pirmininkės nuomonė yra jos asmeninė nuomonė ir tegu tas pasakas savo bjauriu didaktiniu tonu Čmil seka savo vaikams.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių