V. Mitalas apie „Baltic pride“ eitynes: mes galime visiems suteikti lygias teises

Laisvės partijos narys, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas mano, kad šeštadienį sostinėje vykusios „Baltic Pride“ eitynės parodė, jog LGBT bendruomenės keliami klausimai tampa priimtinesni didesnei visuomenės daliai.

„Aš manau, kad vienareikšmiškai atsiranda daugiau pakantumo ir priešiškų žmonių, jeigu ir buvo, jų buvo itin nedaug. O šiaip jau pačioje eisenoje dalyvavo dešimtys tūkstančių žmonių, tai atrodo, kad ta tema tikrai tampa priimtinesne didesnei visuomenės daliai. Mes galime mylėti visus Lietuvos žmones ir visiems suteikti lygias teises“, – trečiadienį „Žinių radijui“ teigė Seimo vicepirmininkas.

Be to, nors V. Mitalas nesureikšmina, kad renginyje nedalyvavo Seimo pirmininkė ir premjerė, kita vertus, jis pats teigia sugrįžęs iš europinės liberalų partijos ALDE suvažiavimo vien tam, kad galėtų prisijungti prie „Baltic pride“ eitynių

Pačioje eisenoje dalyvavo dešimtys tūkstančių žmonių, tai atrodo, kad ta tema tikrai tampa priimtinesne didesnei visuomenės daliai.

„Kaip jau jos pasirenka savaitgalį leisti, taip pasirenka, oras buvo neblogas. Mes patys nusprendėme anksčiau grįžti iš Europos liberalų konferencijos Dubline, kur vyko ALDE partijos kongresas, kuris turėjo vykti ir šeštadienį, (...) bet aš ir mano keli kolegos apsisprendėme grįžti anksčiau labai nepatogiu skrydžiu, kad galėtumėme tame šeštadienio „Baltic pride“ sudalyvauti. Tai šįkart savo darbotvarkę pasitvarkėme pagal tuos klausimus, o ką kiti nusprendė vietoje to veikti ar kodėl negalėjo, aš už juos atsakyti negaliu“, – komentavo V. Mitalas.

ELTA primena, kad LGBTIQ bendruomenė šeštadienį organizavo „Baltic Pride“ festivalio eitynes.

Jose nepasirodė nė vienas iš valstybės vadovų. Seimo pirmininkės atstovė spaudai Ilona Petrovė Eltai sakė, kad V. Čmilytė-Nielsen eitynėse dalyvauti neketina, nes tą dieną bus išvykusi iš sostinės. Prezidento patarėjas Ridas Jasiulionis taip pat teigė, kad šalies vadovas eitynėse nedalyvaus. Tokio sprendimo jis nedetalizavo.

Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė tvirtino, kad premjerė eitynėse taip pat nedalyvaus. Kaip aiškino ji, šeštadienį Vyriausybės vadovė turi kitų įsipareigojimų. R. Jakilaitienė pabrėžė, kad I. Šimonytė nuoširdžiai sveikina visus eisenoje dalyvausiančius piliečius.NAUJAUSI KOMENTARAI

ggg

ggg portretas
Mitalas kaip ir Šimašius su Armonaite,Dabarawolska,Raskevičiumi tapo Simonko liokajais,nes pinigai ,naktibariai .veža.Bet niekaip nepaaiškina kodėl mažėjant baltųjų rasės populaicijai pasaulyje ,labiausiai diegiama belytė visuomenė ne juodaodžių rasėje Afrikoje,Kinijoje,Indijoje o būtent baltaodžių tarpe ES,JAV ,Šiaurės valstybėse?ČIair taip jau dideliu greičiu mažėja baltaodžiai?Negi tai įeina į pasaulio pertvarkymo planus?Nes juk nuo rusų,kinų ES juodaodžiai migrantai negins,kaip ir savo seksualiniuose.lyties keitimo reikaluose ,paskendę LGBT ir Q.Tą akivaizdžiai rodo fiestos,paradai karo ir pandemijos metu agresyviai rodant kad tik jų reikalai yra patys svarbiausi,o jie didesni kankiniai už pandemijos ir karo aukas,

Ddd

Ddd portretas
Idi naxui russkij korabl !!!

Anonimas

Anonimas portretas
Visus mitalinius į savartyną ir tegul vaikšto ratu , kol gerai sutryps visas kalvas.
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių