V. Pranckietis apie K. Navicką: jis kenkia konservatorių partijos reputacijai

Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis teigia, kad ne tik opozicijoje, tačiau ir tarp valdančiųjų esama nepatenkintų interpeliuojamo žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko darbu. V. Pranckietis svarsto, kad ministrą kritikuojančių asmenų yra ne tik Liberalų sąjūdžio frakcijoje, tačiau ir jį delegavusios konservatorių partijos gretose.

„Bus slaptas balsavimas ir tada turbūt tie skaičiai pasimatys. O frakcijos (pozicijos – ELTA) aš gal per daug neatskleisiu, nes mes vis tiek esame koalicijoje. Kita vertus, ir konservatorių frakcijoje tas pats. Ten jei laisvai balsuotų, bent jau pusė žinotų, kad balsuoti reikia nepalaikant ministro“, – Eltai teigė Liberalų sąjūdį atstovaujantis, tačiau praėjusioje Seimo kadencijoje „valstiečiu“ buvęs politikas.

Anot V. Pranckiečio, K. Navickas kenkia ne tik konservatorių, tačiau ir visos Vyriausybės reputacijai.

„Iš tikrųjų jis daro meškos paslaugą konservatorių partijai. Jis kenkia jos reputacijai, visos Vyriausybės ir koalicijos įvaizdžiui“, – akcentavo parlamentaras.

Kaimo reikalų komiteto pirmininko nuomone, K. Navickas apskritai kaip ministras yra „nepataisomas“. Mat, jo teigimu, K. Navicko savybės ir darbas su žemės ūkiu yra du nesutarinami dalykai.

Iš tikrųjų jis daro meškos paslaugą konservatorių partijai. Jis kenkia jos reputacijai.

„Jis nepataisomas, nes neturi nei kompetencijos, nei gebėjimo vadovauti, nei tartis su tais, kuriems jis turėtų vadovauti. Jam žemės ūkis yra priešas ir jis jam turi vadovauti – tai tampa nesuderinamais dalykais“, – sakė V. Pranckietis pridurdamas, kad sunku Liberalų frakcijoje būtų rasti ministro darbą giriančių žmonių.

„Kritikuojančių tikrai yra, nes net nežinau nekritikuojančių. Yra tik nežinančių – tų kuriems ši sritis yra labai tolima. Bet tie, kurie žino apie jo darbą, tai giriančių nerasta. (...) Tai, manau, ne šimtas procentų, bet kokia 70 procentų nepatenkintų balsų jis turėtų, nes visi patyliukais burbuliuoja. Mūsų frakcija balsuos laisvai, tiek dabar galiu pasakyti, o kiek bus palaikančių, aš negaliu komentuoti“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad ketvirtadienį Seimo Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ inicijavo interpeliaciją K. Navickui, kurią pasirašė 56 parlamentarai. Ministras kaltinamas vangumu sprendžiant įsisenėjusias žemės ūkio problemas bei ieškant, kaip padėti įtampą dėl sudėtingos situacijos trąšų ir kitose žemės ūkio rinkose išgyvenantiems ūkininkams ir maisto gamintojams.

Pats K. Navickas tikino, kad interpeliacija inicijuojama politiniais motyvais.

Nepasitikėjimą ministru dar praėjusių metų pabaigoje išreiškė Žemės ūkio tarybos atstovai. Jų teigimu, K. Navickas netinkamai komunikuoja su ūkininkų atstovais, netvarko valstybinės žemės, pamiškių. Kritikos sulaukė Žemės ūkio ministerijos vykdoma Žaliojo kurso įgyvendinimo strategija, didėjantys mokesčiai, ministerijos vadovas kaltintas prastu vadovavimu ir nekompetencija. Ragindami ministrą trauktis, žemdirbiai tuomet prašė K. Navicko nekankinti savęs ir žemės ūkio atstovų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Onė

Onė portretas
Bet kiek tokių eilę metų sėdi seime arba dar į ministrus įsitrina ir pinigus gauna tiesiog už nieką.juk eilės seimo narių per kadensiją net balso negirdėt ,o gauna išlaidas savęs išlaikymui,šikpopieriui (kanceliar.išlaid.)autpmobilio išlaikymui.dar if pavaduotojus turi(įdomu kur pavaduoja) žinot kai paskaitai apie visus išsidirbinėjimus (o kiek nežinom) šlykštu darosi .jeigu ne šitos valdiškos erkės tai mūsų šalis būtų tirtinga ir graži.o kur dar išvogtos europos sąjungos lėšos.ir neaišku ar kas šitoms išpampusioms erkėms nusuks galvas......

Jo

Jo portretas
Viktarukas teisus.

pašol tu Fox'se..

pašol tu Fox'se.. portretas
.......in ty..
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių