E. Žiobienė apie K. Bartoševičiaus skandalą: visuomenei nereikia žinoti visų nusikaltimo detalių

Grįžti į straipsnį

Artelė

Artelė portretas
o kur, Žiobiene, TEISĖ ŽINOTI??? Kas darosi su valstybe, kai, "saugodami" asmens duomenis ar vaikus, slepia ir dažniausiai išsuka nusikaltėlius, "numarina" bylas?

bet

bet portretas
stankūnaitė tai liko nenubausta, tai kaip tikėti tais prokurorais?

Ziuobenes

Ziuobenes portretas
nuomone nuline.Daugybe zmoniu prisimena jos istorija su panasiu skandalu.

pranys

pranys portretas
Visu geriausia zinove duoda geriausius patarimus,ar nereiketu ir jai jau pailseti,

Čia gerai ,daug suzinojome

Čia gerai ,daug suzinojome portretas
Labai gerai,nors sužinojome kaip patenkama iš galiorkos sąrašo į seimą,kaip iš ten pakeliauti po pasaulį...Birmą,Indiją....protu nesuvokiama,kas darosi tuose rūmuose,o viskas iš mūsų,mokesčių mokėtojų.

Praktika

Praktika portretas
Dažnai pliaže,prie upės,ežero ar jūros matydamas,išsirengusias kūningas merginas,nepagalvoji kiek joms metų..Vieną kartą,pliaže bandžiau "kadrinti" fainas pupytes,kurioms iš pažiūros daugiau nei 20 metų.Tačiau,pasrodė,joms yra viso 16 metų.Tai yra pedofilija ar ne?

FAKTAS

FAKTAS portretas
Kai Lietuvos teismas konstatuos,kad Bartoševičius tiesiog politikų įtrauktas į šmeižto,Linčo teismo girnas,ką sakys prokuratūros veikėjai,viešinantys ikiteisminio tyrimo duomenis mūsų prasčiokų, užguitai visuomenei?

>>>>>>Edmundas ................>>>

>>>>>>Edmundas ................>>> portretas
EDMUNDAI ,o kodėl ne atvirkščiai? KOKIA VALDŽIA ,TOKIA VISUOMENĖ.....VALDŽIA VISKAM VADOVAVO.....VAIKUS IŠ TĖVŲ, SĄLYGINAI ,NET ATĖMĖ IR SAVO PROGRAMAS MOKYKLOSE SUKIŠO........Turėjo į rinkimų sąrašus susirašyti pasikalbėję su savo sąžine ,širdimi ir protu ypač.....ne sau turtus krauti vagiant valstybinį LIETUVOS TURTĄ ir spjaut ant tautos......

;;

;; portretas
Žiobienė: "visuomenei nereikia žinoti ar kaišiojo tik į burnytę ar ir į užpakaliuką

kauniete

kauniete portretas
Yra nuotrauka draugiškos Mikutėnienė gentvilienė navickienė laimingos su savo draugeliu bet tos vėplos turbut turi vaikučiu kas ir rišo tokia nuostabe draugyste

Ta pedofilijos karalaite

Ta pedofilijos karalaite portretas
dar vis su vaikais uzsiima....? Tpfu....lu paklode....

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
Žiobienė yra libervatorių vykdytoja reikšmingų politikų pedofilų užglaistymo bylose, pagaliau gal praregės visi kas nematė Kedžių tragedijos metu.

kaunietė

kaunietė portretas
Vyrutis nemažai pinigėlių ištaškė kelionėms. Ar rinkėjas sužinos, kiek šitas tipas prakeliavo?

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Ką čia ir bekalbėti , varnas varnui akies nekerta , kokia visuomenė tokia ir valdžia .

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Pas mus nusikaltėliams ĮPATINGAI GRIEŽTAI TAIKOMA ''ASMENS DUOMENŲ APSAUGA''

FFFFF

FFFFF portretas
ISKRYPELIAI GINA ISKRYPELIUS.TUOJ SIUKSLES LEGALIZUOS VAIKU PRIEVARTAVIMA

Ta

Ta portretas
Šlykštynė... Juk jai ir Deimantės atžvilgiu nusikaltimo detalių neturėjo žinoti žmonės. Pritaria visiems pedofilams ši antžmogė. Kaip tokia gali dirbti vaikų teisės apsaugos kontroliere? Parsidavusi varlė.

Jūsų vardas

Jūsų vardas portretas
Visuomenei reikia žinoti visas nusikaltimo detailes! Ne todėl, kad jis yra viešas asmuo ir jo lauks viešas teismas, o tam, kad nebūtų nereikalingų/nepagrįstų spekuliacijų, padarė jis tai ar ne. Didžiulė gėda, Edita Žiobienė, didžiulė gėda.

siaip sau

siaip sau portretas
Man idomu kaip E. Ziobiene ziuri i tai kad kazkada, budamas nepilnameciu, buvo tvirkinamas G. Landsbergis? Cia ne panasi situacija? Koks partijos vadovas, tokia jo partija.

teatras

teatras portretas
šitas iš krypelis sau vaikšto laisvai kompas nepaimtas daro ka nori. Niekam neidomu ar daro itaka nukentėjusiem Teisėsauga b-let. O ta kur va stoguotoja reik ant kuolo sodynt Ir greit

Algirdas

Algirdas portretas
P.Žiobiene, kaip tarnyba prisideda prie dar nenukentejusių vaikų apsaugojimo, o ne nukentėjusių nuo Seimo nario veiksmų vaikų saugojimo? Ar atleisti Seimo narį savo noru( dėl asmeninių motyvų) yra moralu? O gal pedofilijos LT nėra (nors jūsų pateikta statistika tvirtina priešingai)?

Kad paskelbtų Venckienės vyro Venckaus

Kad paskelbtų Venckienės vyro Venckaus portretas
Tos bylos, kur gynė nelegalaus viešnamio Garliavoj klientų sąrašą, ot, būtų viskas kaip ant delno :), bet kur jau, įslaptino 75 metams, įtariu, daug ten iš šitų dievo išrinktųjų, kur apipjausto, nes ne taip padaryti kaip reikia Jehovai :)

Tai prie žydkonservų priklausė

Tai prie žydkonservų priklausė portretas
Ir Rokutis: tv žinių specialįstas, po mokyklas dulkėjo su komanda, pasalojo kas ir kaip turi būti daroma, pist ir pamiro... Dabar per visus org.kanalus Rokučio sesuo skalambino, kaip gaila kaip gaila, koks žydkonservų šviesos spindulys netyčia išėjo anon pusėn!

Grieztas

Grieztas portretas
Kada Lietuvoje bus pabaigta su iskrypeliais?! Vien pedofilijos 300 atveju per metus, neskaitant kitu psichiniu iskrypeliu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas gali paneigti kad Žopienė apie kolegos nuotykius dulkinant vaikus žinojo labai seniai..Tad kam reikalingos detalės..Juk ji figuruoti šūdu dvokiančioje byloje dalyvauti nenori..Tai logiška.

taip yra

taip yra portretas
nesuprantu kaip seime neatkreipia demesi i zmogu jei toks vyras vaiksto salotiniais akiniais jis jau senai buvo itartinas kai dirbo ,,,,dviracio ziniose,,,,, o seime apsimeta nieko nematantis kur nereikia ten viska mato

Jagoda

Jagoda portretas
Ar jau arestavo galima nusikalteli? Juk kelia gresme aplinkiniams vaikams.

Vytas

Vytas portretas
Tai ir yra tikrasis konservatoriu veidas,- gėjai, pedofilai, alkoholikai, nuprotėje ministrai su nužmogėjusia premjere priešakyje.

Aukštai kilęs-žemai krito

Aukštai kilęs-žemai krito portretas
jei priklausė valdantesiems-tai nėra ko gailėtis, tegul atsiima savo -tokių negaila

to Anonimas Matija nebuk naivi

to Anonimas Matija nebuk naivi portretas
ka čia nenaivusis kurio pedofilo giminaitis esi apie kokia 16 metu mergaite rašai gal ta kur tėvai stankunai pijokai savo vaiku tos mergaitės bego nepilnametės iš tu namu stankui norėjo viresnė dukra atimti tėvyste kad gautu pašalpas o ta 16 metu mergaitė jau buvo daug mačiusi ir vargusi gyvenime tik Kedys ja iš to purvo ištraukė bet genai jau darė savo mergelė valkatavo o vyru buvo daug jau praleidusi taip anonime čia nerašynėk rašyk i pekla laiškus savo giminaičiui vaikučiu niekintojui

kauniete

kauniete portretas
Prie ko kauno diena kad čia rašynėja pedofilu giminėlė dergia Venskiene jos broli Dabar jie jau ne tokie aktyvus nes ju išsigimėliai broliukai sūneliai atseit vyrai pekloje smala verda

to RITA

 to RITA portretas
ŽIOBIENĖ BUVO LABAI AKTYVI PEDOFILU GYNĖJA IPATINGAI GYNE SU SKVERNU ŠIMAŠIUM TUOS PEDOFILUS

Anonimas

Anonimas portretas
Man kauno diena labai panaši į iškrypėlių irštva matyt ten sudarbinta visa lgbt+

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> "kaip suprasti". Jums nesuprasti - gimėte su sunkia konserwatnyko demencijos diagnoze.

kaip suprasti?

kaip suprasti? portretas
Kai tik konservai pajudino Stončaičio posti galimybę, tuoj skverniniai kirto du mėn lqikyta podikų korta, o prokuratūra- nepolitikuoja, tik "paskubino" kad laiku suspėti, kolegoms padėti ir dabar neatsiima savo prašymo dėl neliečiamybės panaikinimo, nors jis be mandato ir liečiamas

aš prieš "agrastus", bet tegul gyvena ir nesiviešina

aš prieš "agrastus", bet tegul gyvena ir nesiviešina portretas
Oi kiek kalbų, kiek laidų, reportažų kur kiek susirūpinusių, viską žinančių, suprantančių, pagatavų viską išspręsti. Žinoma kaltinimai baisūs, jeigu kažkas buvo, tai ir bausmė turi būti atitinkama. Bet kai tiek maršyruojančių su žydromis spalvotomis vėlėvėlėmis, tiekjuos globojančiųEuropoje, mūsų katalikiškoje Lietuvoje, ar verta jeigu ir būtų teisybė stebėtis. Sakoma: jeigu scenoje rododmas šautuvas, jis visdaturi iš šauti... Garliavos įvykiai parodė, ne visus įtikino jo teisinis įvertinimas- visko gali būti, bet turėkime kantrybės išlaukti. Pagailėkime tų kurie galbūt kažkur ir nuskriausti. Jie tikrai užtils visam laikui, ką "gerososios "tetos aiškintų

Rita

Rita portretas
Ar ne ji buvo vaiko teisiu atstove ,kai visa ta velniava Garliavoj vyko?

Turi

Turi portretas
turi,berods , dvynius.

Bet \\\\\.../////

Bet \\\\\...///// portretas
kiek reikia turėti "sąžinės" ginti,pritarti,slėpti tokį baisų nusikaltimą ir dar žmogai turinčiai panašumą į moterį.___Kiba ji bergždžia,turėtų vaikų,gal susimąstytų ką daro?

Kas, \\\\\\...//////

Kas,  \\\\\\...////// portretas
jam seimo mandatas,jis ped'Filų "popiežius" ir pinigai kiti,kaip vienas seimo "darbštuolis" pramekeno:-seimo nariai su tokia alga SKURDŽIAI.

Žliobienei

Žliobienei portretas
Išitrinlti galva reikia. Visuomenė turi žinoti, melo ir paslapčių būti negali. Manipuliatyvi teisėsauga neįgali. Tai nuomonė

Neatmenu \\\\\.../////

Neatmenu \\\\\...///// portretas
žliobienė ar šik'alienė slapstėsi nuo liaudies keršto,SOS buvo įjungę.___Na abi vienodos,siamo dvynės.

<<<<PASEKMĖS

&lt;&lt;&lt;&lt;PASEKMĖS portretas
Pedofilų traumuoti visam laikui vaikai užaugs .kurs savo šeimas.......Kokio pavidalo bus šeimos ? mokės antrą pusę gerbt ? Savo vaikų neskriaus ?....nedidelė tikimybė.....

Ka

Ka portretas
Pedu klano atstovas prašneko.

Kol nesodins teiseju,prokuroru,advokatu

Kol nesodins teiseju,prokuroru,advokatu portretas
Tol Lt bus banditizmas,vagystes,o seimas pataps tokia pacia gauja...

Untans

Untans portretas
Cia matyt ožio isakymu viskas bus slepiama. Dabar tai tikrai gėda turėtu but ,juk tauta mato kad politiniai lavonai koncervatai dar ir fiderastai ...

Jo jo

Jo jo portretas
Ir kad vaikucius tvirkina irgi nereikia žinoti.kad valstybe privati irgi nereikia žinoti ,kad korupcija iki ausu irgi nereikia žinoti.Nieko nereikia zinoti,svarbu Jus zinot .

Būtų mano valia

Būtų mano valia portretas
Žiobę - ant kuolo. Bartų už grotų, tik ten jam teisingiausias teismas

tai gal ziobienei nubus viesa paslaptis

tai gal ziobienei nubus viesa paslaptis portretas
ir tautai sugebes paaiskinti kodel pedofilineje Garliavos byloje ponui teisejiui furmanaviciui buvo reikalinga iki 50 telefonu korteliu.

Pydo'Fylai \\\\\.../////

Pydo&#039;Fylai \\\\\...///// portretas
tai jau savotiškas Vatikanas,su savo "paslaptimis",finansais,politika,kariuomene ir herbu.___Valstybė:- Pyder'stanas su va(l)dovu geltonais akiniais.

b

b portretas
pakarte valkata

Supratom ......

Supratom ...... portretas
..... visuomene dar "nesueuropejo" , ji neprivalo žinot apie mažamečių tvirkinima

Anonimas

Anonimas portretas
Demokratų nariai bando aprėpti savo pedofilios narius, visas naujienas padirbinėja ir kontroliuoja (demokratai-xxxxxxxxxxxxxx)

Dar viena pagriebė glaisto kibirą

Dar viena pagriebė glaisto kibirą portretas
Viską užglaistyti, kad „vaikai nenukentėtų“, o ypač tas barzdotas „vaikas“ su žaliais akiniais...

Titas

Titas portretas
Kaip tik bl visuomene viska turi zinoti kaiptokius issigimelius paskui tvarkyti, ziobiene hujiene kas ji per specialistas isgama dar viena

n e mūsų reikalas

n e mūsų reikalas portretas
Ne visuomenė, ne patvoriniai turi teisti, aiškinti, domėtis, o tam yra teismai, yra nekaltumo prezumpcija, kol nenuteistas nekaltas. Nuteis, tada ir galėsit jau domėtis. Kur nebus įdomu, juk vargšę kedytę su motina sekiojo bepročiai metų metus.

to nuomone

to nuomone portretas
o as taui duodu zadanija kremliasudzius trolius sunaikinti :)

nuomonė

nuomonė portretas
Berods įdarbinta kaip Degutienės dukters pažįstama, Kedytės atveju pasižymėjusi kaip prieštaringos reputacijos, tai ji tegul ir neskelbia vaikų pavardžių, bet kyla įtarimai, kad gavo zadaniją viską įslaptinti, dabar žiūrėti reikia, kad tik galimai tų vaikų atminties neištrintų koks Slušnys.

AK

AK portretas
Visuomenei reikia žinoti bendrus veikos bruožus, situacijas, kad galėtų apsaugoti savo vaikus. Nereikia žinoti konkrečių vaikų - taip.

Anonimas

Anonimas portretas
Marija, nebuk naivi. Venckiene puikia zinojo, kad jos brolis Kedys yra pedofilas, kad prievartavo 13-14 metu mergaite, kad jinjam pagimde dukra jai bunant 16 metu. Nekalbu apie venckienes organizuotus zudymus. Prabusk gi pagaliau.

Anonimas

Anonimas portretas
Konservatorius reik užtarti nes jie nekalti .

a tai kiek

a tai kiek portretas
priperejo lietuviskos blondines turkijose,dubajuose ir londonuose su oslais jie net nezino kokia ju tautybe-tik pajuode biski

šiaip čia pažiūrėjau bičelio iš Lenkijos bazarą

šiaip čia pažiūrėjau bičelio iš Lenkijos bazarą portretas
tai apie 2000 Ukrainiečių našlaičių vaikų dingo vokietijoje ir vokiečių tarnybos neturi atsakymo kur jie randasi, kaip jūs manot, jei tokia kieta vokiečių žvalgyba kuri seka viską ir visur ir visus muslius ir juodnugarius suskaičiavus nežino kur tie vaikai?

Pedofilas kedy

Pedofilas kedy portretas
Valstieciai, valstieciai, raminkites, elgiates kaip tikri patvoriniai runkeliai. Reikalauju ramybes.

bp

bp portretas
Visuomenei turbūt užtenka žinoti, jog Mėslita nuo lovio pasiraukė "dėl asmeninių priežasčių" ? Tiesos - Mėsos ?

kaunietis

kaunietis portretas
Jei valdzia dangstosi zodziais neteisk ir nebusi teisiamas, tokia valdzia bus teisiama ir pasalinta del visuomenes valios.Atsitokekit,partijeles Lietuvos ,del lgbt ir pedofilu reikalu,jums ateis sikna,

Fg

Fg portretas
Tikrai visko ir nesužinos, kaip kokiu būdu kas iš teisėsaugos perdavė informaciją konservatoriams. O prokuratūra su tokiu entuziazmu seime kratė Puoduką dėl siūlomo kyšio Maldeikiui, nekreipiant dėmesio į jo neliečiamumą o štai su Bartoševiciumi jau prasideda cirkai ir jokių netikėtumų. Kam reikia visi galus į vandenį

Tomas

Tomas portretas
Tai zioba paugliu pardaveja bus?

Mes esam žiobienės ir visų žiobų darbdaviai

Mes esam žiobienės ir visų žiobų darbdaviai portretas
Už mūsų sumokamus mokesčius visokie žiobai sprendžią ką mums reikia ir ko nereikia žinoti...

Jonas

Jonas portretas
Manau reikia,nes tai atskleidžia tikrą laisviečių ir koncervatorių sąjungos esmę.

liaudiesmenas.livejournal.com

liaudiesmenas.livejournal.com portretas
Iškrypėlių chuntos valdymo rezultatai-plakatų rinkinys.

juodoji tetuė

juodoji tetuė portretas
prabilo....

Reddar

Reddar portretas
Dar viena b…..

Paskaitykit Respublika

Paskaitykit Respublika portretas
ten advokatas raso kad cia tik smulkme o pagrindiniam nej kratu dare nej kompu nej telefonu nepaeme kad galetu viska nuslepti!

rinkejas

rinkejas portretas
Tauta turi viską žinoti. Ylos maiše nepaslėpsi.

Pisa

Pisa portretas
Musu vaikus valdziazmogiai ir ką

Kur pedo ten ir jinai

Kur pedo ten ir jinai portretas
Ar nekeista ? Juk jinai isvien su jais, ne vaiku interesus ji gina, o iskrypeliu. Kaip dar tose pareigose jinai sedi, protu nesuvokiama

Anonimas

Anonimas portretas
Argi v isuomenė turi žinoti kad žopienę dulkina per žopą ???

Iškrypėliai siautėja

Iškrypėliai siautėja portretas
Seime ir mus mokina gyventi. Tai kuo čia galima stebėtis?

Labai gaila

Labai gaila portretas
Kad tai nutiko. Sunku patikėti

v

v portretas
viena isgama nesiskiria nuo kitos isgamos

Visuonenės narys

Visuonenės narys portretas
O ar tamstai iš vis reikalinga ta Visuomenė? O kam tamsta reikalinga, kaip mūsų išlaikytinė? Tai kas būsite TAMSTA? O mes tikriausiai tamstos akyse šiukšlynė...

Kažkokie

Kažkokie  portretas
nesuprantami ir nepaaiškinami paistalai.Ko visuomene neturi žinoti? kokių detalių? Kiek aukų buvo,ar kiek metų tai tesėsi?

bbd

bbd portretas
lai skverna grauzia ziopliene

Anonimas

Anonimas portretas
Vienas pedofilas dengia kitą pedofilą. Nieko naujo po saule

Mažvydas M.

Mažvydas M. portretas
"Pedofilai paprastai veikia ne vieni, o su kitais klano nariais. Atsistatydinusiam Seimo konservatoriui Kristijonui Bartoševičiui iš prokuratūros nutekinta informacija apie pradėtą tyrimą, kad jis ir jo bendrai suspėtų sunaikinti įrodymus, pasiderintų, kaip liudyti, pabauginti liudininkus. K.Bartoševičius pasirinktas auka kaip maža žuvelė, kad rykliai išlįstų iš tinklo. "

audra

audra portretas
SENSACIJA ANT VISOS LIETUVOS........NU ATRODO TOKS GERAS VAIKAS BUVO MATYT SU SMEGENIM NE KAS O DAR SEIME SEDEJO GAILA IR SEIMO BET KA DARYSI MES GI RINKOM ,,,,,IR TIKEJOM

Klausimelis

Klausimelis portretas
Kaip sakytu tarybinė revoliucėnierė rasa pavojus nacionaliniam saugumui abu jie.

Oho kokia persona vel islindo

Oho kokia persona vel islindo portretas
Jau praeita karta pedofilu skandalas buvo nugesintas, tai dabar vel tas pats. Taip iseina, kad pedofilijos lt isvis nera ? O ta slykstyne, lai geriau patyli, parsidavusi kale, idomu kiek jai uz tai moka

Vel bus slepiama nuo visuomenes

Vel bus slepiama nuo visuomenes portretas
Prisidengiant vaiku saugumu!? O kai jie galimai buvo prievartaujami apie ju sauguma galvota? Tik viesumas gali uzkirsti kelia manipuliacijom. Nebutina skelbti gal vaiku pavardziu,bet visa kita butina. Be to gerbiami komentatoriai jis neis i paprasta zona,jei ir ses. Jis eis i pareigunu zona.

reikalauju

reikalauju portretas
visos informacijos

Tai tam baigti universitetai

Tai tam baigti universitetai portretas
Kad sugebėtų išsivartyti iš tokių situacijų

>>>kodėl \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;kodėl \\\\\...///// portretas
>sava.

kodėl

kodėl portretas
ji vis dar poste???

Kaunietis

Kaunietis portretas
Matosi,jog šis asmuo yra 100% gaidys!Į zoną PYDERĄ!

Kl

Kl portretas
Kiek gali šaipytis tie konservatoriai iš tautos

Ukrainiečiai

Ukrainiečiai portretas
laukia tanku,o ,,tankai,,į trasą išvažiavo Lietuvoje,tik išgirdus žodį pedofilija ir užėmė gynybos pozicijas.

Balutėje prigėrusiam

Balutėje prigėrusiam portretas
Ūsui irgi buvo prognozuojama puiki politiko karjera. Jei atmintis neapgauna, dirbo Muntianui, kuris prasidėjus skandalui greitai buvo išdeleguotas dirbti užsienin. Bet visoje toje istorijoje man įdomiausia - moteris, prisistačiusi Ūso žmona. Nes jo žmona - tai buvo mano bendradarbės kaimynė, ir tai nėra ta moteris, kurią rodė tv.

Benas

Benas portretas
Prie ko vaikai?Kas reikalauja žinių apie juos? Yra konkretus įtariamasis,gal nusikaltėlis,tai ir kalbame apie jį,.Kaip daromi nusikaltimai,tai būtų pamokos,perspėjimas busimoms aukoms.

Anonimas

Anonimas portretas
Kuo daugiau pastangų bus įdėta į naujos visuomenės formavimo darbus tuo saugiau bus traukti kaimyną per subinę...

gaujos vadas SKVERNELIS sako , jog turi daug ž i n i ų,

gaujos vadas SKVERNELIS sako , jog turi daug ž i n i ų, portretas
apie GARLIAVOS pedofilijos istoriją,tačiau yra davęs įžadus-- paslapties neišduoti--Visa tai rodo , jog Lietuvoje nėra nei vienos politinės GRUPUOTĖS ,kuri kovotų su išplitusia PEDOFILIJA Lietuvoje.

Tai mes teisineje ir laisvoje salyje gyvename ar ne???

Tai mes teisineje ir laisvoje salyje gyvename ar ne??? portretas
Matyti ,kas valdzia išvis nori ,kas tauta ne tik detwlių nežinotųb,bet ir nezinotų išvis kas vyksta pasaulyje ir Lietuvoje,o žiniasklaida ,politikai ir teisesauga tam ir dirba ,kad mes nieko nezinotume.na jei mūsų vaikus tvirkina konseevatorius,taai temą isvis nori uzdrausti.matem ,kuo baigesi ir mykolo majausko nuorykiai su mokslwivemis.tyliai uzglaistė ir ziniaskalaida ir teisesauga pamiršo

Landsberginiai slepia

Landsberginiai slepia portretas
galus?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Ta pati šaika renkasi gesinti "gaisro", dar trūksta advokato Černiausko :)

Kai visuomene

Kai visuomene portretas
nezino,nusikalteliai vaiksto laisveje,o nekalti sedi kalejime!

ŽMONĖS ! - esame patys k a l t i , jog " mėšlą" renkame

ŽMONĖS ! - esame patys k a l t i , jog &quot; mėšlą&quot; renkame portretas
į valdžios struktūras.--Privalome savo ŠEIMĄ a t s t o v ė t i patys, kitaip bus dar blogiau nei dabar.--Juk atvirai matome , kaip per paskutiniuosius metus,intensyviai konservatsocdemų CHUNTA vadovaujama kgebe OŽIO-- naikina patį brangiausią MŪSŲ turtą--ŠEIMĄ.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Nesuprantu nera ka rasineti zurnalistam puo 2 ar 4 straipsniu apie kas koki nesvaika zmogu ar ale zvaigdes mirusiu ramibeja???Visa menesi tapati rasines ta slamta ir nieko naujo.Kam isvis raikalingas internetinis laikrasti???

vladas lukosevicius

vladas lukosevicius portretas
Žiobiene mane puikiai atsimeni ir turi tik du variantus .... Papasakojji viešai apie savo nusikatimus prieš vaikus ,,MINTIES,, vaikų globos namuose , arba tavo dukros sulauks KARMOS su dalgiu ... O KARMA senaties terminų netaiko .... RINKIS ...

Visuomenei

Visuomenei portretas
svarbu,kad geradariai neuzgniauztu bylos,nesumenkintu nusikalstamu veiku.Kaip tik proga veikejams visuomenes ir politikos parodyti savo vertybes.o jei ponas Aktorius ,Seimo narys nusikalto turi gauti bausme,o apskritai ispudis,kad jis nuobodziavo parlamente ir nebuvo pilnai uzimtas darbu,o gal brandos truko,tad per jauni zmones turetu zinoti,kur eina,o ypac tie,kurie juos taip aukstai iskelia.

V

V portretas
Žiobienė tai pašioi bandoi

ŽIOBIENĖ-jei visuomenė žinos PEDOFILŲ veiklos smulkmenas ,

 ŽIOBIENĖ-jei visuomenė žinos PEDOFILŲ veiklos smulkmenas , portretas
pedofilams gali sumažėti prieigos prie VAIKŲ-- šitaip slėpdama informaciją VAIKO teisių apsaugos "specialistė" ŽIOBIENĖ " saugo" MŪSŲ vaikus-- kągi daugiau ir bepridursi-- " šaunuolė".

nuzmogejamas

nuzmogejamas portretas
Idomu ,kodelzmones negali viska zinoti,tai ka tokie seimo narys daro ka jis nori ,o mes turim nieko nezinoti,tai ka vel slaptumas,vel saidimai su vaiku likimais,turi viska zinoti visuomene ka isdaryneja seimo narys,kad kiti bijotu nors prisiartinti prie vaiku su tokiom mintim,jeigu mes slepsim,tylesim tai sitas bardakas lietuvoje niekada nesibaigs,nes juos slepe tokie kaip ziobiene,,idomu kokiu tikslu jinai nori slepti detales del vaiku tvirkinimo,idomu kaip jinai pati elgtus jeigu su jos vaikais taip pasielgtu,argi gali tokius veikejus slepti toks zmogus uzimdamas toki posta,klausimas ar jinai gali isvis dirbti ta poste,ja lauk is posto,nes zmogus turi buti saziningas,ir atsakingas,o ne nutyleti detales ,slepti nuo visuomenes, viskas turi buti paviesinta,kada mes pradesim atvirai visus nusikaltimus viesinti,teist,sodinti,o ne slepti,ir kisius primti,kada bus tvarka lietuvoje,

manau

manau portretas
Jei į skandalo "išvalymo - sutvarkymo" frontą mesti Slušnys su Žiobiene, tai reikaliukai rimti, galimai menantys "Ąžuoliuko" laikus ir daug rimtų apsiseilėjusių dėdžių.

Avytės tylėjimas

 Avytės tylėjimas portretas
Amžinai "gynėjai" drįsčiau priminti, kad pedagogas humuristas konservatorius Bartoševičius dar keletą dienų atgal buvo,,, VIEŠAS ASMUO. Aukščiausio organo - Lietuvos Respublikos seimo narys, tad demokratinėje visuomenėje jos atstovai- tauta žtikrai privalo žinoti VISKĄ. Užtenka pirštais todyti į kitas nedemokratines šalis,.Pradėkime pagaliau konkrečiai suvokti, kas yra tos vertybės, demokratija, laisvė ir etc... Ne pagal valdančiųjų partijas, o pagal pasauines praktikas. Baikim slepynes, ponia Edita ! Tautos pasitikėjimo Jūs tikrai neturite, liekate tvirta valdančiųjų tarnaite. Tylia klusnia avyte.

>>>Dėl to to Jonas \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;Dėl to to Jonas \\\\\...///// portretas
>Siaubas,kiek dar tarp mūsų vaikšto pego'Filų,pd'Rąstų.___Siaubas ir kokie jie galingi.

Jonas

Jonas portretas
Kodėl?

Klano darbuotoja

Klano darbuotoja portretas
Matėme kaip žiobienė dėjo pastangas kad Kedžių tragedijoje mažiau visuomenė žinotų, kaip užspringo Drąsius arba kaip balutėje prigėrė ūsas, net dabar nieks nežino ar tebėra gyva Deimantė. Povelnių kaip sovietmetyje jinai sėdės amžinai??

...........AR ILGAI KENTĖTI REIKĖS DAR?

...........AR ILGAI KENTĖTI REIKĖS DAR? portretas
AR DAR ILGAI MŪSŲ LIETUVOS KOLONIJĄ PRIŽIŪRIES IŠSIGIMELIAI ? AR NELAIKAS VISIEMS IŠ TEN ČIUOŽTI ? GAL UŽTENKA MORALIZAVIMO MŪSŲ VAIKAMS, NORMALIOM ŠEIMOM.?NUSISPIAUT Į EŽTT ,TAIP KAIP ŠIMAŠIUS SISIAVO ANT JUNGTINIŲ TAUTŲ .... ŽIOBIENĖ KO GERA SURIŠTA SU TAIS IŠSIGIMELIAIS ,NES KAIP TIK SIEKTŲ ,KAD VISUOMENĖ ŽINUOTŲ ,NES VAIKAI YRA VISUOMENĖS ,O NE PEDOFILŲ AR LYTIŠKAI IŠSIGIMUSIŲ IŠKRYPELIŲ.....

Dėmesio

Dėmesio portretas
šis portalas galimai ,,prisega" prie slapukų kenkimo modulį kuris įsitvirtines asm.kompe blokuoja int.ryšį taip mėgindmas izoliuoti publikuojančius nepalankią šalies valdymo režimui nuomonę. Ar paprasčiausiai neįtinkančius bendram padxalujų požiūriui komentuotojus:D:D)). Primenu, kad kažkada būtent iš šito dienrasčio FB ,,buvo priduotas" VSD toks ,,žmogus - lėkštutė", t.y. prorusiškasis žemaitis Lėkštutis. Parašė ,,danosą" šios Klaipėdos žurnalistė..Kad ir vertas tas žmogėnas užmest pora kart jam į akį, bet kad portale dirba toks neoficialus agentų kontingentas yra verta dėmesio*** Būkit budrūs ir įtarūs - tikrai nepakenks ir padės išlikti laisviems..Po naršymų būtinai iš kompo istorijos ištrinkite naršymo duomenis, o kilus daugiau įtarimų perleiskite kompą per stiprią ,,seciurity"ir uždėkite ,,ugnies sieną" Kurią galima rasti pa Goog'linus. Sėkmės, kolegos

???????

??????? portretas
o kodelgi nereikia? kad priklauso konservuotai gaujai?

to >to jonas

to &gt;to jonas portretas
Ne, as tikrai ne is pedofilu, bet atvirksciai. As ne patvorinis, kad pedofila Kedi garbint kaip koki stabai!

Zvirblis

Zvirblis portretas
Vajezau, vajezau... Pas konservatorius grynai kaip prie svento sosto... Tesliui nei viena normali moteris neduoda, tai ant vaiku metesi

>to jonas

&gt;to jonas portretas
pats is tu, kurie dar neisaiskinti? Nieko, visi prieis liepto gala...

Byyyy By DEJAU

Byyyy By DEJAU portretas
PYZZZZDA DEJAU ant žobienės NUOMONES !!!!! Man. POOOCHHUI. ant jos. MĖŠLYNOS NUOMONES

Lopeta

Lopeta portretas
Tai dar nepasodino? Tokios bylos turi buti tiriamos kuo greiciau, nenervinant visuomenes!

to jonas

to jonas portretas
O su ja kas atsitiko po jo tevo pedofilo Kedzio mirties? Gyva sveika sau gyvena. Va zudymu orkestratore Venckiene tai tikrai reiketu pasodinti.

jonas

jonas portretas
tai kaip ten baigesi su DEIMANTE KEDYTE,visuomenei nereikia zinoti,tik kazin ar pati zinote.GEDA

Prasidėjo… plovimas

Prasidėjo… plovimas portretas
Pagrindiniai: Valatka perspėjo – Rusija gali bandyti atgaivinti išgalvotą pedofilijos ir žudymų istoriją. E. Žiobienė apie K. Bartoševičiaus skandalą: visuomenei nereikia žinoti visų nusikaltimo detalių

Paf

Paf portretas
Maikas džeksonas irgi buvo įtartinas. Bet taip šnipštu ir baigėsi kažkas apie nieką

Žiobiene

Žiobiene portretas
Kas tu tokia, kad nurodinėji ką visuomenei žinoti ir ko ne? Žiūrėk niekšele, kiek vaikų nukentėjo nuo išsigimėlių, o ne bandyk dangstyti pedofilus. Ir nebandyk verkti iš gailesčio kai jis bus nuvilktas į psichuškę, kur jam ir vieta, NEPADĖS!

Saugokime vaikus

Saugokime vaikus portretas
Visuomene turi būti budri, kiekvieno vaikelis gali pakliūti į tokias pinkles, taigi visuomenei reikia žinoti, zinoma ne detales, o patį fakta, kad tai vyksta., aukšciausiuse sluoksniuose.

apgailėtinas vaizdelis

apgailėtinas vaizdelis portretas
Keistas dalykas. Ten kur pedofilija ten ir Žiobienė, kaip šių procesų moderatorius.

tokie

tokie portretas
Tokius slepia, iš vedo matosi, kad ištivrkęs meškutis....

ll

ll portretas
Kol kas Lietuva pedofilus gina o jei baudžia tai mažiau negu už gyvūno nepriežiūrą,kelių eismo pažeidimą.Ir Matant eteryje tą pačia vaikų teisų kontrolierę Žiobiene,kuri tik kopijavo kažkokias svetimas Es sistemas ,bet praktiškai nieko nenuveikė apsaugant vaikusnuo pedofilų,jokių debatų TV,jokių kardinalių pasiūlymų,O nuskriasutą vaiką gina tik neaiškios kvalifikacijos valdiški specialistai,,kurie už nieką neatsko,Jei vaikas neturi gerų tėvų,gero advokato,jam apsiginti praktiškai neįmanoma.

Manau

Manau portretas
Seni perskaityk rašinį ir tada komentuok. Ji aiškina , kad neturi viešinti nukentėjusiu vaikų. Baikit savo versijas .....

Pasimečiau

Pasimečiau portretas
Turiu klausimą. Dvi istorijos - Garliavos ir Bartoševičiaus. Garliavos istorijoje buvo teigiama, kad teisėsauga, prokuratūra atliko tyrimus, ekspertizes ir visuomenė privalo neabejoti ir pasitikėti teisėsaugos organais, o ne Garliavos istorijos dalyviais. Dabartinės istorijos atveju, teisėsaugos ir prokuratūros darbu abejoja netgi patys Seimo nariai, bendrapartiečiai, net pats advokatas Morkevičius, atseit nekaltumo prezumpcija, niekas neįrodyta, nesubėkime teisti ir panašūs vieši, garsūs pasvarstymai. Tai jūs man pasakykite, tikėti ar netikėti Lietuvos teisėsauga, prokuratūra kaip aukščiausia teisingumo institucija? O Žiobienė teisi - didžiausią nerimą šioje istorijoje kelia būtent vaikų saugumas ir tolesnis jų gyvenimas, jų psichologinė sveikata.

Onė

Onė portretas
Na yra tokių pareigūnų kad turi gal užnugarį kaip pasakius ir eilę metų prasisuka šiltose vietose, atrodo jų kaip ir nėra.

Va kas būna

Va kas būna portretas
su žiurkėmis,kurios bando pabėgti iš skestančio laivo. Todėl į valdžią nepatenka nė viena be kompromato.

>manyčiau

&gt;manyčiau portretas
tikrai stebina kad toks akivaizdus iškrypėlių dangstymas nevadinamas bendrininkės kriminaline veika. Štai kokia pas mus Lietuvoje teisėsauga...

senis

senis portretas
tarnautoja sėdi poste gaudama algą iš mokesčių mokėtoju pinigu ir aiškina kad žmonės nieko neturi žinot.

Dija

Dija portretas
Nėra Lt ten pedofilijos. Ir prieš 14 metų nebuvo. Tiesiog atsikratyti bando. Galiausiai nužudys. Lt arba vatnikas arba neišsilavinęs antivakseris arba pedofilas. Ir nei vieno miško brolio kartuvėse..

manyciau ,kad Ziobienes veika , [ tiksliau

manyciau ,kad Ziobienes veika , [ tiksliau portretas
jos neveika] teisininkai turetu yvertint kaip pedofilu bendrininkes kriminaline veika.Jinai su savo ,,,vaikuciu gynejais,,, tiekia pedofilams vaikus ,o sie prievartauja ---nes ,,,vaikuciu gynejai ,,, niekados nieko nemato ir neyziuri..

Baisi \\\\\.../////

Baisi \\\\\...///// portretas
žmoga,ta žliomblienė.___Kas ją galėjo apsiženyt?

LIETUVA TIKRAI TAPO NIEKŠŲ ŠALIMI

LIETUVA TIKRAI TAPO NIEKŠŲ ŠALIMI portretas
Žuvis genda nuo galvos. Ir tai, kas darosi šiandien Lietuvos kalti tik šiandien valdantieji. Per radiją TV kanalus, spaudoje - vien MELAS IR MELAGINGA PROPAGANDA. Žiobienė ir šioje situacijoje aiškina, kad visuomenė turi kuo mažiau žinoti. Kai nežinai TIESOS tuomet nežinai ko saugotis ir iš kur gausi smūgį į nugarą...

ka padare si Ziobiene ,kad tokiu faktu kurie

ka padare si Ziobiene ,kad tokiu faktu kurie portretas
vyksta ,,,azuolelyje,,, vaiku vasaros stovyklose, vaikus ysiivaikinusiose seimose, vaiknamiuose neatsitiktu ---ogi absoliuciai nieko ---tik jau yvykus faktuj islenda ir reikalauja neviesint pedofilu daromu nusikaltimu ...nes tai ,,,neigiamai veikia vaikuciu psichika,,, o kur tu padla buuvai kada vaikus sie iskrypeliai prievartavo ????????

Kira

Kira portretas
Taip, smulkmenos neįdomios, ten jau teismas aiškinsis. Bet kas inkriminuojama privalo būti paviešinta.Kadangi didelis skirtumas tarp mažamečio vaiko ir mergužėlės, kuriai be 3 dienų 18 metų. Kodėl nesulaikytas? Kad paslėptų įkalčius, ar įtakotų liūditojus, ar įbaugintų nukentėjusis, galų gale gali ir pabėgti.

begth

begth portretas
pagrobtu vaiku ir isveztu i uzsieni irgi nesuzinosim a zliobarbiene

.

. portretas
Visuomenei nebūtina žinoti tų berniukų tapatybės, bet kiek metų, kieno dangstomas, ir kiek manomai vaikų prievartavo žinoti būtina.

Anonimas

Anonimas portretas
O taip nes ziobienes ausys irgi išlys

va ,,,va ,, per tokias Ziobienes slepiant nuo visuomenes

va ,,,va ,, per tokias Ziobienes slepiant nuo visuomenes portretas
nusikaltimu detales , norint ,,,apsaugot vaikus,,,, ..visi nusikalteliai pedofilai,prievartautojai ,iskrypeliai isvengia teisiamuju suolo ... po Ziobienes pasakymo ,,,reikia saugot vaikus,,,, slypi potekste --REIKIA ISSAUGOT PEDOFILUS IR ISKRYPELIUS nuo per didelio visuomenes demesio...

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių