„Valstiečiai“ reikalauja nuo valstybinių pastatų nuimti LGBT vėliavas, kreipėsi į prezidentą

  • Teksto dydis:

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą bei kitas valdžios institucijas reikalaudami pašalinti LGBT+ bendruomenės vėliavas nuo valstybinių institucijų pastatų.

„Nepaisant visuomenę krečiančių skandalų, ministerijų langai toliau lieka apkabinėti visuomenę skaldančiomis gėjų ir transvestitų vėliavomis. Prie šios valdžios matome nesibaigiančius bandymus bet kokiomis priemonėmis ištrinti viską, kas mus vienija kaip Tautą, tas akivaizdu iš jų pasisakymų ir darbų“, – pranešime teigia LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Kreipimąsi „valstiečiai“ adresavo Vyriausybei, Seimui ir prezidentui Gitanui Nausėdai, taip pat paskelbė internetinę peticija su minėtu reikalavimu.

Peticijos tekste atstovai reikalauja užtikrinti tinkamą pagarbą valstybės simboliams bei inicijuoti įstatymų pataisas, kurios leistų pašalinti nuo vyriausybės pastatų minimas vėliavas.

LGBT bendruomenės naudojama vaivorykštės vėliava pakabinta prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, kuriai vadovauja Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, tokia vėliava anksčiau kabėjo ir prie šios partijos deleguotos ministrės Ewelinos Dorbowolskos vadovaujamosNAUJAUSI KOMENTARAI

gražulis

gražulis portretas
tai kad LGBT vėliava lygiai tokia pat kaip ir Lietuvos - geltona žalia raudona, lietuviai matyt jau nuo pat pradžių norėjo tapatintis su gėjais

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Aiškiau negu aišku - "valstiečiams" trūksta dėmesio, todėl reikia nukabinti vėliavas ir vietoje jų pakabinti Karbauskį.

n

n portretas
Armonaitė su Dabrawolska tyčiojasi iš visos Lietuvos, negerbia nei tautos nei krauju aplaistytos Lietuvos vėliavos,Seksualinių mažumų vėliavą sulyginti su Lietuvos vėliava,fiziologinius poreikius su šalies,teritorijos,kalbos laisvę gynusiais gali tik naujieji marksistai, žengiantys su Lenino šūkiais. pažodžiui.
VISI KOMENTARAI 66

Galerijos

Daugiau straipsnių