B. Hodgesas: JAV ruošiasi karui su Kinija, todėl Europa turės pati pasirūpinti Rusija

TvartelioZinios

TvartelioZinios portretas
JAV su savo pasiruosimais tegul ruosiasi i psichiatrine, nes pas ja nes pas ja kaip tik naujas rytas taip naujas pasiruosimas

senelis

senelis portretas
amerikonam: geriausias karas su china,tai istraukt atgal is kinijos Made in china (PRC)gamyba , ir nepirkt kinisko gaminimo sudo,per kuri jie klesti ,dideja ju galybe.

Gediminas

Gediminas portretas
amerika visiems skelbia kara kas bando atsisakyti ju dolerio ir pedofilijos.

Anonimas

Anonimas portretas
Šlykštūs jankiai niekaip negali be terorizmo. Jiems vis norisi užgrobti ir apiplėšti tą Rusiją, kuri niekaip jiems nepasiduoda ir užgrobti jos turtus. Nors patys jau sunaudoja, o dažnai ir iššvaisto pusę pasaulio resursų. Gerai rašė National Geografic, kad jei visi tiek vartotų ir švaistytų, kaip JAV, tai atrodytų, kad Žemėje gyvena ne 8 , o 83 milijardai žmonių. Šituos pasaulio parazitus yra būtina pažaboti, blogiausiu atveju- sunaikinti ir tikėsimės, kad kinai su rusais ( o gal ir vokiečiais) šį uždavinį įvykdys. Kitaip pasaulyje niekados nesibaigs nei karai, nei skurdas. Na, tuo pačiu, gal kai kuriuos aršiausius jų šiknalaižius nušluos nuo žemės paviršiaus irgi. Žinote apie ką kalbu.

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
puikus straipsnis...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Neapsirūkę ir neuostę Putino subinlaižiai demonstruoja tokį bukumo ir idiotizmo lygį, kad normaliems žmonėms net apsirūkiusiems bei prisiuosčiusiems pasiekti tokį kvailumo lygį nėra šansų.

ooo matosi jankiu holivudui visai prastai

ooo matosi jankiu holivudui visai prastai portretas
jei generolai jau prekybos vadybininkais turi darbuotis, kad sau duonos kasniui uzsidirbti. tai cia amerikonas dar nepasako visos tiesos apie pentagono padeti... kad transvestitus uz pentagono pinigus vercia "vajakom" tai cia xu..nia, gi per dideli prisiuti konkolai gal dantu neisdauzys "reidzeriam", bet kad pentagone pilkna pusprociu ir narkomanu ir tu dar neina pririnkti uz zalia popieri jankiu "demokratijos" skleisti, o ka jau kalbeti, kad tokiem ginkla paduoti i rankas. ka reiks daryti generolams kurie greit liks be darbo, nes pentagono biudzetas jau nepavelka visu lodoriu islaikyti, nes kariauti nemoka, o pinigu uz holivuda daug nori.

zelemunčikas-vojaka

zelemunčikas-vojaka portretas
Truputį nusišneka tas JAV generolas.Beveik visos Europos šalys yra NATO narės ir todėl Rusija prieš NATO tik šakalas prieš dramblį.Ukraina jau ginkluojasi pagal NATO standartus ir greitai kartu su Gruzija taps taip pat narėmis,taip kad pone generole, Kinija jau senai jūsų reikalas,o Rusija ne tik Europos,bet ir NATO.

x

x portretas
Jį čia kažkuo primaitino ar prigirdė? Tokius dalykus kalbėti gali tik žmogus kuris stipriai karščiuoja, arba apsvaigintas. Sveikas protas taip neleis šnekėt.

viltė

viltė portretas
Smagu gyventi toj Lietuvoj , anekdotus žiniasklaida varo kas valandą...juokas ilgina amžių :))))))))

to ALGIS

to ALGIS portretas
tavo nusišnekėjimai kaip tikro vatniko šliapias sapnas:)

ALGIS

ALGIS portretas
Iš antraštės matyti , kad amerika ruošiasi užpulti Kiniją ir ragina europą tą pat padaryti su Rusija , ŠTAI IR IŠLINDO YLA IŠ MAIŠO , PASIRODO , KAD RUSIJA NE BE REIKALO GINKLUOJA KALININGRADO SRITĮ ,matosi , kad amerika negali nekariauti .

To Anonimas

To Anonimas portretas
gražiausiai atrodo, kai Amerikos nekenčia visiškai su amerikonu, Amerika nesusidūręs tūlas žmogus. Kažkur jutubėje yra rolikas, kur apkiužusioje bakūžėje su apžęlusiu kiemu boba šaukia diedui - "einam žiūrėti TV žinių, parodys kaip blogai gyvena supuvę kapitalistai..."

Anonimas

Anonimas portretas
Straipsnis be galo didelis.Neskaiciiau.Bet esme aiski.Mokekit pinigus Amerikai.O karo atveju mes jums nepadesim.Tipo su Kinija kariausim.O patys bijo karo.Tik gasdina.Nori parodyt kad svarbu zodi dar taria Amerika.O kinai nieko nebijo.UzdetuAmerika S.Koreja Iranas Rusija kitos musulmonu salys kurios nekencia Amerikos.

to idomu

to idomu portretas
cia tu apie apdriskusius vatnikus is rytu?

matosi generolas kazko parukes ar uzuostes

matosi generolas kazko parukes ar uzuostes portretas
max iki 2025 jankiam rusai, kinai, s.koreja, iranas uzdes antsnuki ir jei dar nesupras hegemonas bus pazeminti pries visa svieta ka padare viena s. koreja, o iki 2030 tokia struktura kaip NATO bus isformuota savanoriskai- priverstinai, kad karo daugiau nekurstytu. gi jankiai skystakiausiai po Somalio operacijos 1993 kur gavo reindzeriai su mazgote per snuki i sausumos operacijas be savo vasalu daugiau snukio nekisa ir tai nelabai padeda, ka matom Afganistane, Irake, Sirijoje. po paskutiniu metu ginklu isisavinimo jankiu visas laivynas su 10 lektuvnesiu virto graziu plaukiojanciu metalo lauzu, arba geriausiu atveju zvejybos laivynu kur patogiai ant denio galima darineti silkes. nemanau kad jankiai rastu daug savanoriu kamikadziu i lektuvnesiu igulas kai tie zino, kad lektuvnesis tai plaukiojantis grabas be jokios galimybes issigelbeti.

idomu

idomu portretas
ir tokius nevisprocius mes priimam ir isklausom o gal komsorgas gavo dedes semo zadanija

manau

manau portretas
nei vieni, nei kiti su kitai jie nekariaus. Tik blefuoja, gąsdina viens kitą. Nemanau, kad visi nori kuo greičiau į rojų, tegu kartu ir su vadu.

kad su kinija

kad su kinija portretas
tai blogai. Prisidarytų AlikasXkspresas. Kad su rusija- nėra blogai. Rusija nieko neturi pasiūlyti. Apart įdėjų, kad visi turi būti broliai ir biedni proletarai.

bronx

bronx portretas
ka jis vartojo?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių