Būkite budrūs: KAM vardu platinami melagingi šaukimai

  • Teksto dydis:

Krašto apsaugos ministerijos (KAM) įspėja, kad ministerijos vardu internete platinami melagingi elektroniniai laiškai apie Lietuvos piliečių šaukimą į bendrą Lietuvos, Ukrainos, Lenkijos brigadą (LITPOLUKRBRIG), siuntimą į Ukrainą.

Anot KAM, dezinformacija elektroniniais laiškais platinama naudojant domeną kariuomene[.]com.

Ministerija atkreipė dėmesį, kad šių laiškų turinys neatitinka tikrovės, o Lietuvos piliečiai į bendrą trijų šalių brigadą nėra šaukiami. Tarptautinė brigada, anot KAM, veikia pagal atskirą mandatą.

„KAM pabrėžia, kad krašto apsaugos sistemoje naudojami tik kam[.]lt ir mil[.]lt elektroninio pašto domenai, todėl iš bet kokio kito domeno atsiųsti kvietimai tarnauti kariuomenėje nėra validūs“, – rašoma penktadienį išplatintame pranešime.

Ministerija ragino informaciją tikrinti oficialiuose KAM ir Lietuvos kariuomenės šaltiniuose: interneto svetainėse kam.lt, kariuomene.lt ir karys.lt, taip pat oficialiose socialinių tinklų platformose „Facebook“.

Pasak ministerijos, ši dezinformacijos ataka, apsimetant kitu laiško siuntėju, yra regioninė. Panašūs laiškai šios savaitės pradžioje buvo platinami Lenkijoje. Dezinformaciją apie LITPOLUKRBRIG planus skleidė ir Rusijos propagandiniai naujienų tinklalapiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

parmazonas

parmazonas portretas
Ir kas gali nepatikėti tais šaukimais,jei gyvenime tikrai yra toks karinis darinys,o Lietuvos baltbilietiniai anūkai visose tarptautinėse arenose draskosi marškinius už ,,kovą vien kovą be galo'',kad būt pasiektas jankių-konservų idealas?

Pidaraškos

Pidaraškos portretas
Tykiu dievu oZiu

be "savu" tokios palaidos balos neimanom padaryti

be "savu" tokios palaidos balos neimanom padaryti portretas
laukiam kai islys tijkri galai, lietuvos isdaviku, tikiuos ankciau nei smetonos laikais, kai rusus pasitiko su gelytem. Be savu. dirbanciu rusijojos naudai, daug ko negalima butu padaryti, Nei ignicio nei kitu naudiongu rusijai afioru nebutu., rusu agentus neva desimytmeciais gaude, kai jie buvo tarps savu savi. isarde laivyna, isarde pramone, isarde medicina. daug klo be savu negalima butu buve padaryti naikinant lieytuva, kas byutent ir naudionga rusijai, kas gins lietuva, zmones tycia priesinami ir pykdomi. nes kaip smetono laikais planuojamas pabegimas su pinigais ir lietuvo pridavimas rusams, Ar tikrai nera savu tarp savu. ne lietuvai dirbanciu? Atmetkit akis kol nevelu
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių