Draudimas rūkyti balkonuose: kaimynų rūkalų uostyti nebereikės?

Lina

Lina portretas
Turi buti uzdraustas rukymas balkonuose. Nes iki ko deejome kad rukantys turi daugiau teisiu nei nerukantis zmogus. Ka daryti tiems kurie serga astma ar dar kokia plauciu liga ir seip visiems nerukantiems. Kur teisybe???????

jurate

jurate portretas
cia snekame apie balkonus ,o ka daryti 1 auksto gyventojams, kai kaimynai iseina ir ruko lauke , prie duru po stogeliu, dumai eina pro langus ir per laiptines duris, savo bute jiems gerai, o ka mums patarsit ?

Kazys

Kazys portretas
Po18 val gros muzika garsiai,atvažiuos tuoj poli cija ir nubaus o kaimynas nuodys visa para ir nieko.ldomu,kas daugiau kenkia žmogaus sveikatai?

T

T portretas
Pritariu draudimui,nes kambaryje rukyti zymiai sveikiau ypac vaikams.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Morčiaus Onai.Tokia gimei,toka ir mirsi,jeigu nieko nesupratai.Kolchoznykam dabartiniai lietuviai nerūpi-rūpi ateities karta.Darbininkas privalės skūsti kolūkietį,kaimynas-kaimyną,anūkas- senelį,o melžėja visus ir visi privalės girti valdžią kitaip bauduos.

Ona Morta 64 m

Ona Morta 64 m portretas
ne nuo to galo pradedat padarykit cigareciu pakelio kaina 20 euru ir kad nerukytu prie vaiku ir grieztai uzdrausti elektronines cigaretes nes jas ruko ir pradinukai matyt tevai nesupranta kur vaikai deda pinigus skirtus pietums tada tikrai nereiks draust i rukoriu zymiai sumazes ir kaimynai nesipyks

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vakar pergėriau,nemiga todėl įkyriai lenda galvon mintis kaip iš to priešrinkiminio šaršalo padaryt biznį.Reiks apsirūpinti kontrabandinėmis cigaretėmis ir paskaičiuot kas bus pelningiau už teisingai atiduotą balsą,alus ar cigaretės.Detales apsvarstysiu su tuo ar kitu parteicu.

nerukantis

nerukantis portretas
uzdrausit rukyt balkone,eis rukyt i tulika ir per orlaides visi dumai pas kaimynus tikrai padarysit gera.man vienodai as nerukau ,kaimynai ruko is kaires ir desines ir virsuj ir apacioj nejauciu as jokio dumu kvapo tik va kancaru tai primeto,niekaip neina isauklet...

inffoplius

inffoplius portretas
artėja rinkimai... manau, kad tokie draudimai privačiuose balkonuose rūkyti į naudą žaliųjųskvernelių kastai neišeis...

nerukantis

nerukantis portretas
Pritariu, ruko balkonuose, holuose ir laiptines duru kosmaras tam kas neruko, Labai geraqi kad u=draus rukyti holuose, balkonuose, Sveikinu geras sprendimas

Pirk dujikaukę!

Pirk dujikaukę! portretas
Nu, jei rūkančių kaimynai visi iki vieno angelėliai, skudurų balkonuose nepurto, blynų nesvilina, televizoriaus visu garsu neleidžia, vidurnakčiais ir paryčiais durimis netrinksi, triukšmingų remontų nedaro, automobilių po langais nebirbina, jei jų vaikeliai nežvygauja ir nežaidžia taip, kad visas namas dreba, tai tiek to, tegu tramdo rūkančius. Bet jei tu, kaimynėli, pats angelas nesi, tik įsivaizduoji esąs šventas vien todėl, kad nerūkai, gal geriau nusipirk dujokaukę. Už kiekvieną tavo užfiksuotą mano parūkymą aš fiksuosiu tavo kiaulystes, ir skųsiu tave taip pat, kaip tu skundi mane. Visi turėsim ką veikt, ko ir siekei. Vaikų teisėms kaimynus skųst negražu, net, sakyčiau, šlykštu, bet jei priversit...

nerūkis

nerūkis portretas
mižniai iš prigimties yra mižniai,o rūkaliai liks nepakenčiamais rūkaliais,rūkyt kaip ir šikt,reikia susirast pagaliau vietą,ir nenuodyt vaikų ir kt.žmonių...

Rukale

Rukale portretas
nerukau balkone,tik kambaryje,atsidarius balkono duris ir taip rukysiu

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pakartosiu.Virš manęs penki balkonai ir visi virš mane dulkinasi kas kilimus,kas triusikus,kas ir bendrai blusas žemyn į kitus balkonus sukrato iš savo pagalvių ar paklodžių,ar tai seimas nesiruošia uždraust?

Ekologiška

Ekologiška portretas
Balkono rūkeklis yra toks pats bjaurastas kaip ir balkono myžeklis .Ar aiškiai pasakiau ?

Vida

Vida portretas
Kodėl kalbama tik apie balkonus? Sėdės namuose, truputį prasivers langą ir pūs dūmus. Ir išaiškinkit iš kur eina smarvė

ALGIS

ALGIS portretas
Rūkysiu vonioje ir dar ventiliatorium pūsiu kad greičiau pasklistų kaimynų butuose , IR PAPŪSKIT JŪS MAN Į R....

JUODAS JUOZAS

JUODAS JUOZAS portretas
Kai noriu rimtai dirbu, kai nenoriu parūkau. Ką jūs uždrausit, slabotkės bendrabutyje koridoriuose rūko, ir dzin kad gyvena mažamečiai su astma. Padėtų tik snukio daužymas.

Rami

Rami portretas
Gal tegu rūko šaltu periodu, juk tada langai būna uždaryti. Bet vasarą tie rūkaliai baisu.

Anonimas

Anonimas portretas
Reikalaujam -- cigareciu pokelis TURI KAINUOTI iki 15 Eur.

ji

ji portretas
jau geriau ruko tegulbalkonuose savo nei vonoioje at tuolete kur per vintiliacija dvokia dumai vonia visa .

crabas

crabas portretas
varysim parukyt i latvija...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kokio velnio tie seimo kuiliai vis labiau į privatų žmonių gyvenimą knisasi,lenda per balkonus,tuoj prie lovų su žvakėm skaičiuos kiek ir kas.Pas mane nėra jokio balkono,todėl jų durnystės mane neliečia.O šią kvailystę pradėjo berods Verygos kolega,toks pat pridurkas Matulas.

yra

yra portretas
DAUG kaimynu,kurie balkonuose laiko kibirus su ismatom irslapumais[paromis -ypac,kai salta] ,.PASISTATO patogias kedes su ispjautom skylem,atsisede paruko,sprendzia kryzezodzius...dar -solidnai praleidzia laika bendraudamiilgiau kai silta ir cierka su tokiu paciu kaimynu padaro.po to sandariai uzdengia....ir iki kito karto:taupu saugu neeeeeesmirda!

Galetume

Galetume portretas
neiti rukyti ,taciau KIEKVIENAME!!! bute yra nors po viena "smirdaliu",tad iseinam,parukom PABENDRAUJAM-ir cierkom pasikeiciam ar pigesniom cigaretem.....ir esam LAAAABAI PAAAATENKINTI!....ir VISI kaimynai taippat!

Kaunas

Kaunas portretas
Užkniso rukaliai kaimynai balkone.

Rena

Rena portretas
Butinai reikia drausti ne tik balkonuose,bet ir per langus,prie laptinių.Dabar naktį negali miegoti,rūkorė bobulė per naktį keletą kartų eina į balkoną parūkyt,tai norisi nakčiai atsidaryti balkoną ir ką- turi uostyti iš kažkieno burnos išpūstą smarvę.Pvz. pensininkai verkia kad mažos pensijos o kiek kainuoja pokelis cigarečių,tai už tą sumą galima nusipirkti maisto,o ne pūsti dūmus į orą ir smardinti kaimynus.Didinti rūkalų kainas ir drausti rūkymą gyvenamose patalpose.

O

O portretas
Kodėl apie langus pamiršo, ne visi balkoną turi. Kaimynkos kakelis visą vasarą prie atidaryto lango rūkė ir visi dūmai į nerukanti balkoną. Dar lauke už durų. Fantazijos įstatymų leidėjai neturi!

Mikas

Mikas portretas
Jau seniai laikas uzdrausti rukyma balkone. Negaliu gyventi jausdamas dumus. Erzina, smirda, suke;lia kosuli... Kodel turiu kenteti kito zmogaus nuodijima???

Pastaba

Pastaba portretas
laiptinėje irgi uždrausti rūkyti, dūmai veržiasi ir į butą

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Aš prieštarauju prieš dulkininąsi balkonuose.

laukiu

laukiu portretas
Idomu kada pagaliau bus uzdrausta paleisti ,,BEZDALA'' balkone nes mano kaimynas jau labai per daznai iseina i balkona isleisti susikaupusias dujas del ko visi mano skalbiniai su kaimyno ,,BEZDALO kvapu''kodel i draudimus neitrauktas ir tas punktas nes as kaimynui tokio sutikimo nedaviau..

Ventonijus

Ventonijus portretas
Reikia drausti rūkyti ne tik balkone, bet ir daugiabutyje, nes nikotino dūmų smarvė skverbiasi per elekros lizdus, kitas nelabai sandarias vietas. Be to, reikia uždrausti rūkyti gatvėje, kur yra bent vienas žmogus. Jau nekalbant apie transporto stoteles! Atrodome kaip Europos paribio netašyti stuobriai, kai stovime netoli žmonių ir ... čiulpiame, čiulpiame. O tuo tarpu žmonija stengiasi kovoti su oro užterštumu...

Anonimas

Anonimas portretas
Laukiu nesulaukiu kada uzdraus ne tik nuosavam balkone ,bet ir bendrame ,tegu smardinasi namuose ,kodel turi kesti kiti zmones.

DRAUSTI DRAUSTI DRAUSTI

DRAUSTI DRAUSTI DRAUSTI portretas
Tik DRAUSTI. Kodel kiti turi kentet del kazkieno igeidziu...juk salia gyvena ir Ligoniai, ir Vaikai, ir Kudikiai, ir besilaukiancios Mamos... Smarve jauciama ne tik balkone, ja persisunkia ir skalbiniai balkone, jauciama ir kambaryje.

tik drausti...

tik drausti... portretas
laba NEMALONU, kai salia esanciame balkone rukoa...visa smarve eina i kambari, jau nekalbant apie balkona... Kodel turiu BUTI PASYVUS rukytojas bei kesti smerve del kazkieno uzgaidu...

Emigrantas

Emigrantas portretas
Neąmonė! Visada atsiras vienas balvonas, kuris nesutiks!!! Tik ar pagalvoja Tomilinas, kaip kontroliuos? Skirs papildomų lėšų? Mokytojams algoms pinigų neturi, o čia skirs papildomas lėšas!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių