Kone pusė infarktą patyrusių žmonių nuvežami ne į tą ligoninę: kodėl taip atsitinka?

Grįžti į straipsnį

RK

RK portretas
onkologinius ligonius irgi turi vežti į NVI, bet mums buvo pasakyta, kad lazdynų ligoninė arčiau, finale paguli 3 dienas, daro tyrimus, ne visai tos srities specialistai, nieko padėti negali, paleidžia namo, palašine gliukozės. o paskui patenki kur reikia ir vel is naujo tie patys tyrimai

Rici

Rici portretas
Iš pačių kardiologų girdėjau apie nerašyta taisyklę,senesnius nei 60m. žmones nevežt į Sąntariškes,tam yra Antakalnio klinikos

Medikė pensininke

Medikė pensininke portretas
Kol greitojoje pagalboje dirbs vadinamieji paramedikai , tol nebus tvarkos ir mirs žmonės ,O ponios Sejonienes žodžiai tai tušti plepalai labai jau žemo lygio

fas fas

fas fas portretas
todel, kad klounu salies medicinos lygis jau darosi zemesnis nei afrikos

Wampyro \\\\\.../////

Wampyro \\\\\...///// portretas
lianzborgo planą vykdo,tempia laiką,o gal numirs,artės prie ketvirčio žmonijos išnaikinimo politikos.Kxe kxe kxe šunauja,dvėskit.

taip

taip portretas
svab statytinis vykdo setonpono nurodymus tai klonas===

Emilija

Emilija portretas
man po infarkto ligoninėje liepė parodyti kojų pirštus(jiems svarbiau ne infarktas, bet ar aš neturiu kojų grybelio). po to palatoje viena gera "gydytoja" prie lovos padėjo nitroglicerino buteliuką-gerai, kad kita pamatė ir atėmė.

evakuacija :-))))

evakuacija :-)))) portretas
Na dar per karines operacijas tokio bajerio negirdejau:-))) Nacistus is karo lauko , okrainos specialios tarnybos evakuoja i Donbaso KALEIMUS. Super Zelenski bravo, genialu, kada pats klaunas evakuosi? Greiciausiai sito neleis padaryti UK spec tarnybos, laukia eiline navicioko istorija.

Anonimas

Anonimas portretas
Sėjonienės , kalba kaip tuščios statinės garsas,kalba kaip turėtų būti,bet tai toli nuo realybės,Be to jei jau pertvarka tai kodėl ji ne daroma nuo pačios ministerijos?SAM tapo tik finansine įstaiga ,o pandemija parodė ,kad ten net tikrų specialistų epidemiologų nėra,popierinės darbuotojonekvalifikuotumą dengė būrys visokių kitų specialistų,kurie nenešė jokios atsakomybės,Akivaizdu tai,kad ne sistema tarnauja ligoniui,o atvirkščiai,jei ligonis kaip baldas turi pervažiuoti sistemoje nurodytus punktus ,kol pakrato kojas, Ir aišku pažintys ,bet juk kaip Razmos atveju,prie kiekvieno po Degutienę ne pastatysi,Absoliuti aklavietė su kardiologais,jei trūksta specialistų tai kodėl jų sk nedidinamas,jei blogai organizuojams krūvis,tai kodėl tai netvarkoma,O Sėjonienė ,kuri pajungė medikų sąjųdį savo politinei karjerai,geriau jau patylėtų,tegul visažinis Matulas ,kuriam vis skambina paaiškina ką jie su Dulkiu čia kuria,nes Dulkys neįtikino,kad iš provincijos ligoniai laiku pasieks specialistą.

pensininkė

pensininkė portretas
pertvarka ant pertvarkos ir vis blogiau ir blogiau , mirtys gatvėse, kiemuose namuose ir tai nuo pažangios medicinos ir gero aptarnavimo ką pasakysi ministre?

nesamone

nesamone portretas
i kardiologini prisiskambinti neimanoma,tiesiog piktybiskai nekelia ragelio

o kas pas mus veikia gerai

o kas pas mus veikia gerai portretas
e-pacientas neveikia iš viso, gydymo įstaigos ne visada sugeba perkelti į esveikatą esiuntimus ar diagnostinio tyrimo duomenis.

kauniete

kauniete portretas
Vėl baisus žodis PERTVARKA.Susitvarkykit, ką turit. Bet sistema veikia blogai. Tvarkykit, šalinkit kliūtis. Jūsų pertvarkos tik milijonams plauti. Pristatot mūrų, investuojat milžiniškas lėšas, kurios galėtų būti skiriamos konkrečiai pagalbai, bet sveikatos paslaugų prieinamumas tik blogėja.

Jonas

Jonas portretas
Šalia gydytojo, specialisto visada būna rezidentai o ne vieni .Jie juk mokosi is specialistų .Viskas aišku kodėl dauguma ligonių miršta ,nors galima buvo pagydyti .Juk gydo ne gydytojai o rezidentai ,dar neturintys teises šiai profesijai.

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
tuo metu kokia lygonine dizuruoja, i ta ir veza

kaunietis

kaunietis portretas
Gulejau kardiloginiam Kaune su infarktu.Tai palatoj lankesi tik rezidente. Paklausus gydytojos pavardes atsakymas buvo nezinau. Gydytoja ten gydo ligonius nuotoliniu budu sededama savo kabinete..Rezidente nera spaecialiste tvirta ir gali ne taip nusviesti gydytoja.Seseles visos kreivarankes namo grizau visos rankos buvo juodos.

Ed

Ed portretas
Pradėkit gal nuo ligoninių. Jau girdžiu ne iš vieno pažįstamo, kaip jų artimą būnant ligoninėje ištinka insultas ar infarktas. Gydytojai numoja ranka ir iki prisišaukiama pagalba visa diena praeina. O po dienos žmogus - daržovė !

Per pandemiją

Per pandemiją portretas
Dėl laiku nesuteiktos pagalbos mirė daug žmonių. Ar kam tai svarbu...kai uždarys rajonų ligonines, su greitąja nuveš, bet kol priims, nes priėmimai tai nepadidėjo...grįš urnose

kaunietis

kaunietis portretas
Man per velykas nakti buvo infarktas. Atvaziavo greitoji nakti 2 val ir nuveze i Kaune i 3 ligonine. Ten paryciais atvaziavo kitas ekipazas ir nuveze i kardiologini klinikuose.Ten priemime pragulejau visa diena.O tau ir kuro taupymas ir mediku uzimtumas. O i klinikas nuvezti buvo arciau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių