Neslepia apmaudo dėl žydų įamžinimo: išmėtyti akmenys – nepagarba žmonių sieloms

Grįžti į straipsnį

Žydai

Žydai portretas
visais laikais buvo parazituojanti tauta,,,

nepagarba

nepagarba portretas
prasideda po reikalavimų lavinos, kad sutvarkytų kiti ar ta bendruomenė tokia maža , kad negali patys? jei jau kalba apie pagarba mirusiems? ir kurių palaikai buvo iškelti galimai pardavus žemę miestui? Dokumentą apie išpirkimą reikėtų toje vietoje ant tų akmenų iškirsti, kad visi žinotų ir baigtųsi manipuliavimas ar kaip palestinos sūrį graužia? Apetitas bevalgant ? atrodo smulkmenos :tris raidės, memorialas vietoji kongreso rūmų, uždaryti ligonines rajonų centruose ir atidaryti "saugius" susileidimo narkotikų kambarius, mažas kiekis narkotikų joks nusikaltimas –savo reikmėms , naikinti rajonų mokyklas ir mažinti alkoholį vartojančių amžių ir pardavimo laiką, šeimas kurti panaikinant biologinės lyties samprata, užtenka kaip kas save jaučia ( net per pilnatį)), klausimas kur Lietuva? Ir kas tuos naudingus (kam?) analfabetus rinko ir finansavo?

a zydam

a zydam portretas
lygiai taip pat negerbia savo proteviu sielu... jei gerbtu - patys akmenis tvarkytu

Nikolajus

Nikolajus portretas
Carinės Rusijos laikais ši vieta buvo išpirkta iš žydų dėl miesto plėtros,ar tai melas?!

romas

romas portretas
Kas myli palestinieciu vyrus ,duokite adresa atsiusime nes lietuviu moteris myli uzsieniecius.

Na neee

Na neee portretas
Kada pis Vyti Lukiskiu aikstej pastatys?! O tai susiruose 70 milijonu ismesti kazkokiam centrui vietoj Sporto rumu...

tai

tai portretas
nebukit veidmainiais o susitvarkykit savo kapines Kaune kurios nuo karo laiku tapo dziunglemis ir bomzu sueigos vieta GEDA...

Jei...

Jei... portretas
Jei Zuokas nesutvarkė tai gal energingasis Šimašius sutvarkys aplinką.

Kame reikalas?

Kame reikalas? portretas
Jei kapinės buvo oficialiai iškeltos iš tos vietos, tai reiškia, kad jų nėra ir čia raudoti nereikia. Panašiai ir Kauno centre prie Vytauto prospekto buvusios visų tikybų kapinės buvo panaikintos..

Užknisot

Užknisot portretas
Mes mylim Palestinos vaikučius ir visada juos užstosim nuo skriaudikų.

Kodėl nesikreipiama į Maskvą?

Kodėl nesikreipiama į Maskvą? portretas
Juk tokios grandiozinės statybos buvo išnagrinėjamos visapusiškai ir laiminamos Maskvoje.

Paminklai

Paminklai portretas
Dabar paminklai aukoms yra beveik kiekviename miestelyje, o pats geriausias paminklas - tai gyvas paminklas - egzistuojanti žydų bendruomenė, kitos organizacijos, VALSTYBINĖ Žydų gimnazija, VALSTYBINIS Vilniaus Gaono žydų muziejus, Tolerancijos centras, veikiančios sinagogos. Kad išliktų ši bendruomenė turim būti dėkingi juos išgelbėjusiems Pasaulio teisuoliams, kurie. rizikuodami savo ir savo vaikų gyvybėmis išgelbėjo kelis tūkstančius Lietuvos žydų. O paminklo visiems Teisuoliams Lietuvoje dar nėra...

kodėl

kodėl portretas
vaikystėje mokiausi S.Nėries vidurinėje, su klase eidavome (ir auklėtojas) tvarkyti žydų kapų. Kai stebėdavomės, kodėl ten niekas lapų nesugrėbia, paminklų nepakelia, tvorelių apvadų nepataiso, klasiokė, kuri vėliau išvažiavo į Izraelį, aiškino, jog pagal jų tikėjimą nevalia mirusiųjų atminimo drumsti. Dabar, jau pensijoj, klausausi, kad ponia Faina aiškina, kad Vilniuje koncertų rūmai pastatyti ant žydų kapų. Tai kur ta ponia buvo ir kodėl tylėjo apie kapines, kuomet statybos vyko, juk tada ne fabrike dirbo ir atsiliepdavo, kai į ją kreipdavosi "drauge"? Gal ji galėtų pasidomėti, kodėl iki šiol niekas netvarko žydo savininko pastato prie Kauno geležinkelio stoties, nors išsireikalauta, kad ne tik prieškarinį statinį atiduotų, bet ir sovietmečiu prie jo prilipdytą priestatą. Dabar riogso tas "paminklas" darydamas gėdą visam Kaunui.

Zemaitis

Zemaitis portretas
Ar cia specialiai arabai Vilniaus savivaldybeje 30 metu nesurenka sovietiniu okupantu sugriautu paminklu? Slykstu ziureti ir klausytis tu parazitu.

paliubomu

paliubomu portretas
galejo kad ir prisikt,dolampocky
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių