Mergaitės globos byla: Strasbūro teismas M. Rinau priteisė 123 tūkst. eurų

antanas

antanas portretas
Tuo metu Lietuvos nė viena institucija nepajudino nė piršto, kad apginti lietuvę I.Rinau ir jos dukrelę prieš turtingą vokietį.

antanas

antanas portretas
Teisininkas K.Čilinskas 2008 m. komentavo, kad Vokietija, vos tik I. Rinau išsivežė dukrą į Lietuvą, pradėjo baudžiamąjį procesą ir paskelbė paiešką, mat buvo įtariama, kad ji neturėjo tėvo leidimo, nors faktiškai tėvo leidimas išvežti Luisą buvo duotas, o mama tik laiku neparvežė mergaitės, baudžiamoji byla virto civiline. Šį kartą, kai M.Rinau Klaipėdoje slapta pagrobė mažametę mergaitę Luizą, motina I. Rinau nebuvo davusi leidimo išvežti dukrą iš Lietuvos, todėl, anot tuomet K. Čilinsko komentaro, buvo galima kalbėti ne tik apie vaiko grobimą, bet ir savavaldžiavimą. Už tai, kad asmuo savavališkai pradeda vykdyti teismo sprendimą ir imasi antstolio ar prokuroro vaidmens, Vokietijoje esą gresia dar griežtesnė atsakomybė nei Lietuvoje. Teisininko K.Čilinsko žodžiais, Lietuva dabar turi imtis aktyvių veiksmų, kad būtų grąžinta mergaitė ir tęstųsi civilinis procesas. Tuo tarpu baudžiamajam procesui reikia sugrąžinti ir tam tikros veikos atlikėją, šiuo atveju – M. Rinau.

Diedas

Diedas portretas
Pagal Briuselio dūdelę šokti ir smagu ir nesunku. O apginti lietuvę motiną, nors ir ne visai teisią, per daug rūpesčių. Nerūpim mes valdžiai.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tas ežtt , tai kažkoks śudas . Vieni matai nukentėjo, o kiti nuo Vokietijos teismo nenukentėjo . Aferizmas teismuose .

Anonimas

Anonimas portretas
Ar musu teismai yra laimeje nors viena panasia byla?

Blinda

Blinda portretas
Dabar tie visi neismaneliai tegul susimeta ir ismoka. Kita karta bus protingesni. Diletantai.

Jo

Jo portretas
Gera pamoka, visiems norintiems, ypac politikams, is zmoniu bedu pasidaryti sau reklamos. Gaila, nes tuos pinigelius sumokes ne kaltieji, o Valstybe, t.y. mes, mokesčių mokėtojai.

...

... portretas
Lietuvoje matriarchatas KLESTI: "mergaitės perdavimas užtruko dėl tuometinio Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko Vytauto Greičiaus sprendimo vienašališkai stabdyti teismo sprendimo vykdymą" - prieš bobų CYPIMĄ net ir teisėjai pasuoja (berods skeibiama kad Tėvų teisės LYGIOS, bet FE'ministės cypia kad vyrai - TIK beteisė pagalbinė darbo jėga joms :/)

RK.

RK. portretas
Ši byla neturi nieko bendro su vaiko pagrobimo ar sugražinimo faktu. Tai byla prieš valstybę - kad Lietuvos Respublika tendencingai trukdė tėvui auginti savo vaiką. Manau tai labai svarbus precedentas, kuris privalo turėti įtakos teismų sprendimams.

pritariu

pritariu portretas
>Tomas. Reikia patikrinti tavo pilkųjų ląstelių veiklą , nes demencija progresuoja.

tomas

tomas portretas
Su tarptautinių organizacijų pagalba reikėtų patikrinti mergaitės gyvenimo ir auklėjimo sąlygas. O gal ji ten paversta pedofilų žaisliuku?

pritariu

pritariu portretas
Vištų logika - mano bateliai, mano rankinukas, mano vaikas...ką noriu, tą darau.

Feldwebel Schultz

Feldwebel Schultz portretas
Sukilo pliadės rašyti.

taigi

taigi portretas
Vištos kudakuoja, kad iš tėvo , įprastos aplinkos bei Tėvybės apgaukės būdu pagrobti vaiką yra normalu :)))

Europa degraduoja ?

Europa degraduoja ? portretas
atiminėti iš motinų vaikus yra prieš žmogaus prigimtį. O gal tik iš Lietuvos motinų šalyse "sponsorėse" vaikai atiminėjami ?

liberastinis siaubas

liberastinis siaubas portretas
paskui stebisi, kodėl Europoje kritiškai mažas gimstamumas. Iš motinų grobiami vaikai ir dar reikalaujam kompensacijų ? Tokios iškrypėliškai žiaurios istorijos skatina NEGIMDYTI.

jo

jo portretas
> As manau. O aš manau, kad vaikas nėra motinos nuosavybė , tuo labiau psichiškai nesveikos ir įstatymams nepaklusnios . Laikas suprasti, kad vaikas ne paltas , rankinukas ar bateliai ir nėra motinos nuosavybė.

Anonimas

Anonimas portretas
Labiau pasitikiu Vokietijos teismais, nei Lietuvos.

AS manau

AS manau portretas
Mergaitei reikia mamos.Ir teismas i tai neatsizvelge.Kaip gali vaikai augti jei mama normali ir gyva be jos.Tai nusikaltimas prigimciai .

taip manau

taip manau portretas
gyvenimas parodys...mama visada liks mama, jai nėra pakaitalo... kokie bebūtų teismo nuosprendžiai

Vaje vaje

Vaje vaje portretas
Gegutė paleistuvė gavo savo.

taigi

taigi portretas
> Algis. Šiaip tai mergaitė Vokietijos pilietė kurią iš įprastos aplinkos bei Tėvynės kažkas pagrobė. Teismo sprendimas teisingas, tik mokėti turėtų vaiką pagrobęs asmuo, LT žiniasklaida išpūtusi isterijos burbulą bei į procesą įsikišę politikai.

ALGIS

ALGIS portretas
KIEKVIENA ŠALIS UŽ SAVO PILIEČIUS , TIK NE L I E T U V A .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių