Įspėja: skrydžiai negalintiems grįžti į Lietuvą – tik iki penktadienio

 • Teksto dydis:

Specialūs skrydžiai užsienyje dėl koronaviruso pandemijos įstrigusiems piliečiams į Lietuvą vyks tik iki šiol penktadienio, todėl gyventojai turi pasinaudoti šia proga, įspėja Susisiekimo ministerija.

Iki penktadienio Susisiekimo ministerija organizuoja užsakomuosius skrydžius iš Londono, Paryžiaus, Amsterdamo, Balio, Alikantės ir Oslo.

„Ministerija ragina visus pageidaujančius grįžti skubiai pasinaudoti šia galimybe. Vėliau specialūs skrydžiai nenumatomi. Informuojame, kad po kovo 27 dienos specialūs skrydžiai būtų organizuojami tik išimties tvarka, įvertinus užsienio šalyje įstrigusių lietuvių skaičių“, – nurodo ministerija.

Ministerija ragina visus pageidaujančius grįžti skubiai pasinaudoti šia galimybe. Vėliau specialūs skrydžiai nenumatomi.

Pirmadienį vykdomi skrydžiai iš Londono, Paryžiaus, Amsterdamo, Lisabonos į Vilnių, iš Oslo ir Dublino – į Vilnių bei Kauną.

Į Vilnių iš Londono lėktuvai dar skris trečiadienį ir penktadienį, iš Dublino į Vilnių – antradienį, taip pat antradienį lietuviai į sostinę bus skraidinami iš Balio, Stambulo, Oslo. Trečiadienį numatomas skrydis iš Oslo į Kauną bei iš Ispanijos Alikantės į Vilnių. Penktadienį į Kauną galės parskristi ir piliečiai iš Hošimino oro uosto Vietname bei iš Bankoko – Tailande.

Grįžę turės izoliuotis dviem savaitėms.

Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį paskelbė, kad grįžusiems iš užsienio bus svarstoma įvesti privalomąjį karantiną – šiuo metu galioja tik rekomendacija. Savo ruožtu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pranešė, kad iš užsienio grįžę lietuviai nuo šiol turės būti izoliuojami savivaldybių paskirtose patalpose.


Šiame straipsnyje: koronavirusasuždarytos sienoslietuviai užsienyjeužsakomieji skrydžiaiCOVID-19 saviizoliacija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Q

Q portretas
Meile Tevynei pasauke visus sugrizti namo. Tikekimes, kad visi jie, kai baigsis sis "maras", ir liks namuose, nebeleks i auksinius krastus, laimingai gyvens savo zemeje ir dirbs, mokes mokescius, augins vaikus ir bandys ispirkti savo kaltes. O mes JIEMS atleisime ir dziaugsimes, kad musu vel trys milijonai.

Regina

Regina portretas
Užtenka to pykčio. Kuo esame piktesni, tuo darome sau blogiau. Juk kiekvienas elgiamės taip kaip mums įšeina. Nežiūrėkime į kitą žmogų kaip į priešą. Geros dienos...

Interesas

Interesas portretas
Kiek dar bus tų skrydžių ir pakvietimų grįžti, gal jau užtenka? Seniai jau buvo laikas sugrįžti, kas norėjo pasinaudojo suteikta galimybe. Nejaugi ir toliau kas savaitę keliauninkams bus siunčiami lėktuvai, organizuojami skrydžiai, patalpos saviizoliacijai, gydymas iš mokesčių mokėtojų pinigų. O gal čia parama skrydžių bendrovėms, kad turėtų darbo ir pajamų mūsų visų svekatos sąskata. Panašu, kad yra atsidėkojimo procentas už kiekvieną suorganizuotą skrydį ir čia bus daina be pabaigos.
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių