Kai kurie siunta dėl gresiančio karantino: kažkokios nesąmonės vyksta, valdžios nesuprasi

 • Teksto dydis:

Lietuvoje plintant omikron atmainai, epidemiologinė situacija vis dar stabili, bet su nerimu laukiama susirgimų šuolio. Valdantieji vis garsiau kalba apie naujų ribojimų ar griežto trijų savaičių karantino įvedimą. Vilniečiai LNK pasakojo, ką jie galvoja apie tokius svarstymus ir kokių ribojimų labiausiai nenorėtų sulaukti.

Viena vilnietė pripažino labiausiai nenorinti, kad mokyklos ir darželiai imtų dirbti nuotoliu.

„Vaikų uždarymo namuose. Nes kelionės būna truputėlį rečiau. Kasdienybę yra sunkiau iškentėti“, – sakė ji.

„Mokėmės iš namų ir buvo labai sunku“, – prisiminė praeitą karantiną kita vilnietė.

„Man labai įdomu su tais ribojimais. Žmonės skiepijasi, ribojimus daro, bet vėl visus nori uždaryti. Čia yra nesuprantama – vieniems leidžiama, paskui neleidžiama. Valdžios nesuprasi. Jie patys neapsisprendžia, ar žmonėms užsidarius sėdėti. Tegul iš karto visus uždaro ir nereikės jokių galimybių pasų ir pan. Bent jau aš taip galvoju. Kažkokios nesąmonės pas juos vyksta, jie patys neapsisprendę“, – piktinosi vienas sostinės gyventojas.

 

 

Jis tikino nenorintis karantino dėl to, kad per jį visą laiką tektų leisti namuose.

Man atrodo, pats laukimas yra baisiausias, kai tu nežinai, kada viskas atsidarys, nežinai, kada gali eiti į mokyklą.

„Vėl uždarytam namie sėdėti, nieko nematyti yra blogiausias scenarijus. To turbūt niekas nenori, ypač kai dabar Naujieji metai, vyksta visos šventės, visi nori pasimatyti. Jeigu tai iš tikrųjų pagelbėtų – tegul. O kas daugiau belieka?“ – atviravo vyras.

„Šiaip nenorėčiau, kad uždarytų darbovietės, nes norėtųsi dirbti kontaktiniu būdu. Nenorėčiau nuotoliu, todėl, kad dirbu su spec. poreikio vaikais ir būtų labai sudėtinga“, – šnekėjo užkalbinta moteris.

„Sunkiausia buvo, kai mokykla buvo užsidariusi, nes tada nežinai. Man atrodo, pats laukimas yra baisiausias, kai tu nežinai, kada viskas atsidarys, nežinai, kada gali eiti į mokyklą, ar gali laikyti egzaminus. Tas sunkiausia. Bet jeigu to reikia, tai kodėl ne?“ – teigė viena moksleivė.

„Nebūtų labai patogu, bet jeigu tai reikalinga, tai reikalinga. Sudėtingiausia su vaikais dirbti iš namų“, – komentavo moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dejauskersa

Dejauskersa portretas
Neketinu laikytis jokiu ribojimu ir kaukiu nenesiosiu ir nesiskiepikau ir nesiskiepysiu ,ignoras bus

Julija

Julija portretas
Tai visa likusi gyvenima karantina padarykite seniau budavo tik gripas o dabar kas???? Jau senai žadejot uždaryti žmones karantine saket paskiepya žmones atšauksite daug labaiii pasiskiepyjo ir ne tik bet liepet ir vaikus o jei bus blogiau vaikams nuo skiepu kaaa???? Jei numire nuo senatves ar nuo širdies tai jau jums korona kaip atsibiodo tas karantinas juodaiii vien tik korona jus meldziat pinigus taip ir fsio

>Faktas

>Faktas  portretas
Pareigos, tamstos supratimu, tai paklusti avigalvių sprendimams? .Nugyvenau sąžiningai dirbdamas visą gyvenimą, esu įkopęs į septintą dešimtį ir niekas tiek neišsityčiojo iš manęs ir visų kitų Lietuvos piliečių ,kaip šioji degradų vyriausybė.. Vis galvoju. kokiose šeimose augo šie padarai. Tikriausiai jie neturėjo mylinčių tėvų,,buvo skriaudžiami. Todėl tokie pagiežingi ir pykstantys ant viso pasaulio. Gaila man jūsų.
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių