Kai kuriose gimnazijose – pokyčiai: tai reikštų krachą, didelį žingsnį atgal

Grįžti į straipsnį

nieko naujo

nieko naujo portretas
atgal mūsų švietimo sistema žygiuoja jau daugiau nei 30 metų.

Akivaizdu, kad

Akivaizdu, kad portretas
Naikinama, marginalizuojama provincija, nepaklusni landsberginei mafijai

Ir

Ir portretas
Taip naikindami provincijos mokyklas prisidedame prie jaunų specialist grįžimą į tą provinciją? Viena deklaruoja, kita daro. Pavyzdys gausią , entuziastingą bendruomenę turintį miestelį Švėkšna- panaikinkim bankelį, panaikinkim paštą. Dirbtinai mažina ligoninėje ligonių skaičių (kai tuo tarpu depresija segantiems į psichosomatinį Klaipėdos ligononės skyrių) be vokelio patekti niekaip neįmanoma. Dar ruošiasi naikinti gimnaziją... po to stebisi, kad jauno gydytojo prisivadinti negalima...

Morta

Morta portretas
Už tat mano mokyklos klesti.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Durniai auga nei sėjami , nei akėjami. Ši valdžia naikina viską ką tik galima sunaikinti.

Ką gi

Ką gi portretas
Net sovietmečiu taip "griežtai" nebuvo, nors tikrai skurdžiau pokario metais gyvenome, bet mokytis galėjo visi , nors ir pavėžėjimo nebuvo.. Dabar gi "prasigyvenome iki privačių mokyklų", tad mokysis tik ten, kur daug turtingų tėvų. Dar reikėtų prisiminti "geriausios" valdžios postringavimus, kad mums netrūksta piliečių su aukštuoju išsilavinimu, o tik specialistų/darbininkų, tai gal čia viena iš priemonių???

Stribų palikuonys

Stribų palikuonys portretas
Kada žydomasonai valdžioje nustos griauti Lietuviškas mokyklas?! Ar dar liko Lietuvių Lietuvos valdžioje ir prezidentūroje?

Chi

Chi portretas
svarbu privačios mokyklos gauna finacavima iš valdžios...ar tai ne apsrdas.

Romas

Romas portretas
Tai visvien po mokiklos eis i kariuomene, tai kam jems tos mokyklos? Tegul geriau fiziskai stiprinasi kasinedami bulves.

Galerijos

Daugiau straipsnių