Kazlų Rūdos tvenkinyje masiškai gaišta žuvys: kaltas institucijų neveiksnumas?

  • Teksto dydis:

Dėl masinio žuvų kritimo Pilvės-Vabalkšnės tvenkinyje Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška paskelbė šaukiantis ekstremalios padėties susirinkimą.

„Institucijos, Veterinarijos ir maisto, Visuomenės sveikatos, aplinkosaugos, privalės nedelsiant pateikti išvadą dėl ekstremalios padėties skelbimo. Net jei tam nebus pagrindo, reikalausiu neatidėliotinų veiksmų šalinant taršą atsakingai įmonei „Karpis“ su aplinkosaugininkų derinimu“, – pirmadienį feisbuke paskelbė M. Varaška.

Anot jo, šiuo metu dėl įvairių priežasčių žuvų išgelbėti jau nebepavyks. Esą tai lėmė minėtos tvenkinio savininkės neveiksnumas, institucijų delsimas suderinant užtvankos remontą bei sausra.

„Kyla didesnė grėsmė – gruntinių vandenų, šulinių, girdyklų apnuodijimas, paukščių, gyvūnų kritimas. Tam būtina nedelsiant likviduoti taršos šaltinį ir sekti vandens kokybę artimiausiose vandenvietėse. Tą ir darysime“, – skelbė meras.

 

 

Jis paragino aplinkos ministrą asmeniškai įsitraukti į šio proceso ir jo pasekmių valdymą.

M. Varaška taip pat informavo kol kas negavęs jokio paaiškinimo iš aplinkosaugininkų dėl šios nelaimės, nors teigia į juos kreipęsis prieš mėnesį.NAUJAUSI KOMENTARAI

raikia daugiau koncentracijos ipilt

raikia daugiau koncentracijos ipilt portretas
kad ne tik zuvys bet ir patys isgaistumet

Visks aisku

Visks aisku portretas
RUSSO-DAIVER-TERRORISTO NUODEJ ZUVIKES,NEGI SEIMO AKVARIUMU UZSIIMS?BABABABABAISU..............

Nosį užrietęs

Nosį užrietęs portretas
Aplinkos ministras rūpinasi kuo daugiau apmokestinti ubagiškus automobilius ir jų valdytojus, nes jam labai reikia pliusų ir pagyrų iš eurūros sanjugos.
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių