Kyšį gydytojui davusi moteris sulaukė netikėto atsakymo: buvo iš tikrųjų gėda

Grįžti į straipsnį

Gille

Gille portretas
Uzsienio gydytojai tokiu dalyku, kaip kysis nesupranta, gali ir policija iskviesti

Vilte

Vilte portretas
Kas nutiko,kai nedaviau jokio vokelio niekam:išoperavo petį 2020,reabilitaciją atšaukė dėl pandemijos,rankos visai nevaldau.Gyvenu su nuskausminamaisiais.

Jonas

Jonas portretas
Mokėti reikia tokias algas, kad medikas bijotų netekti darbo,tada nebus kišiu..Kitose šalyse tokių kaip kišių nėra ,algos geros ,tiek medikų ,tiek policijos,malonu matyti tenai bet kokios specialybės darbuotoją.Dirba sąžiningai ,su pagarbą žmogui. Pas mus algos mažos,nėra pagarbos žmogui ir darbo kokybės ,todėl žmogus stengiasi kyšių atkreipti mediko dėmesį ,kad medikas būtų dėmesingas o ne praleistų pacientą, kaip per konvejerį.

Anekdotas

Anekdotas portretas
Ligonis supranta, kad pinigus gydytojui duoti negražu, tai nuperka tortą, šampano butelį, įteikia. O gydytojas ir sako: "ko jūs už mano pinigus čia visokius niekus pirkinėjat?"

Lina

Lina portretas
Tai eikit į mokamas klinikas jei turit pinigų kyšiams.Viskas įvardinta,legalu.Bet ne ...trim monetom atsipirkti smagiau.

Ar cia kysis kai po puses netų

Ar cia kysis kai po puses netų portretas
Nunešiau pinigų iš dėkingumo? Iškart man nuotaika pasitaise

Ji

Ji portretas
O geriausia kai duoda i kisene o kita dieba daktare taves neprisimena .ir taip buve zmonem.

Ji

Ji portretas
Teta man visada sako jai 65 m.duok i kisebe 50 kai eisi pas daktaru.tai isbariau teta.kad tokie kaip ji pripratino kysius duotas kad jaunimas neduoda .jie gauna alga ir dirba savo darba. Pencija pas teta maza bet va kisa paskutinius.daktarai turetu neimti.zibau kad budavo viena vedeja kad stalciu net atidarydavo litais stavke 100 lt kad nusiustu pas kita koki daktara skubiai.visko pergyvenima isgirsti

kaunieti

kaunieti portretas
duodu kaip atsidekojima uz atlikta darba,bent tiek kiek isgaliu pamaloninu

Lina

Lina portretas
Gydytojas kuris dirba pagal pašaukimą niekada neims kišio nes jis myli savo darbą ir visas žinias ,jėgas atiduoda savo pacientui tuo labiau jis neskaičiuoja laiko nors ir nukenčia šeima yra tokia gyd.kaune tai Urbonienė Audronė kuri verta žodžio ačiū už savo rūpestinga darbą

senjoras "su stažu"

senjoras "su stažu" portretas
Tas amžinas Namletiškas klausimas: duoti ar neduoti. Turėjau garbės atlaikyti 12 operacijų ir visur daviau. Atsisakė,paimti tik vienas. Padėjo tai ar ne, sunku spręsti. Dabar einu pas gydytojus ir vėl iškyla klausimas: duoti ar neduoti...Gera pasakyti esant jaunam,sveikam- neduok, o kai tau blogai, kai nori pas tą, o ne pas aną?????

Visi kažkokį atlyginimą gauna

Visi kažkokį atlyginimą gauna portretas
Jei ir neduosi manau vis vien tave apžiūrės ir gydys. Gydytojas gauna atlyginimą už jo pasirinkta veikla ,darbą .

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kam teko Lietuvoje susimokėti už "nemokamą" gydymą,spaudžiam ŽALIĄ.

Visa gyvenima buvom priversti duoti

Visa gyvenima buvom priversti duoti portretas
Kitaip nebuvo jokiu sansu???

Pac'jentas \\\\\.../////

Pac'jentas \\\\\...///// portretas
Lietuvoje sunkiausias atvėjas,kai eini pas gydytoją,kiek duoti.daug kaip ir gaila,mažai-gali papjauti arba visai nepjauti,kaip tą klinikose gimdyvę.Dabar Anglijje prasirgau corone ir gan nelengva forma,tai tokios minties nebuvo,>KIEK DUOTIKIEK< ir ant durų nerašo >KIEK

Burbulai

Burbulai portretas
Isteikit ligoninese prie kiekvieno padalinio gydytoju stt etata ir ... Galesim islaikyt darmajedu gvardija ..

sentikis

sentikis portretas
irmute nesamones rasineja...

Jūs geriau valgyti nuneškit medikams

Jūs geriau valgyti nuneškit medikams portretas
Nes jie taip ilgai dirba, kad dažnai alkani lieka ..

Pensininkas

Pensininkas portretas
Paskaicius susidaro ispudis, kad pinigai negrazu, o va tortukas gerai, tai neskit tortukus :)) taip kokia po 10 tortuku i diena, visai nieko.. :)) Yra visokiu mediku, vieni tiesiog nuostabus- gydytojai is prigimties (jiems didelis aciu), bet taip tenka sutikti tokiu kurie ne taves klausia kaip jauties, o pasakoja savo istorijas kaip jiems blogai, kokie neivertinti, kaip mazai uzdirba.. buna net skaudu, kai zinai kad tau yra sunkiau, o cia duoda suprasti dek arba gali sekanti kart neateiti..

Butu gerai

Butu gerai portretas
Jei nereiketu vaikscioti su tais kysiais. Bet daznai, deja duodama aiskiai suprasti, net stalcius tidaromas. tai ir pagalvoji zmogus, daktarai mazai uzdirba, o cia tavo artimo gyvybe ir sveikata... Ypac onkologiniu ligoniu, ima baime, galvoji gal kokia nauja metodika pritaikys.

Bobučių pasakos

Bobučių pasakos portretas
Vos priėjau tą vietą, kur tašo, kad "gulint ant operacinio stalio mama įkišo vokelį", iškart supratau, kad tai- melas. Nes man buvo operuota galva ir visos pasiruošimo operacijai metu procedūros tokios, kad tuo metu ir norint paimti bet kokią šiukšlytę, to padaryti neįmanoma.

Kas Lietuvoje brangiausia?, \\\\\...//////

Kas Lietuvoje brangiausia?, \\\\\...////// portretas
"nemokamas" gydymas.

taigi taigi

taigi taigi portretas
"Jau gulint ant operacinio stalo, mama man įkišo vokelį ir sako: „Tu paduok anesteziologui" - vašitas sakinys parodo, kad straipsnis sufantazuotas. Gulint ant operacinio stalo, mamos su vokeliais būna už devynių durų :)

Anonimas

Anonimas portretas
Pirmoji kuri kišenaitės neatidarė. Visos senės, seniai tik už kišiukus ir tesigydo. Neduosi toli nuvažiuosi.

Anonimas

Anonimas portretas
Ima dar dauguma gydytojų kyšius ypač užkampyjevŠilutės ligoninėje. Ten iš viso baisu nieko negausi ,be kyšio.

Kul

Kul portretas
Kitaip nulups . Rašo sąrašą, varai į vaistinė, paliksi 100 € , tai prieš operaciją. Kažkodėl kitose ligoninėse to nėra. Kas apie vokelius , jie stebuklo nepadaro .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių