„Maisto bankas“ pavasarinėje akcijoje surinko produktų už 384 tūkst. eurų

  • Teksto dydis:

Savaitgalį vykusios pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu buvo surinkta maisto produktų už daugiau nei 384 tūkst. eurų.

Kaip pirmadienį pranešė „Maisto bankas“, akcijoje dalyvavo 320 skirtingų nevyriausybinių organizacijų. Skaičiuojama, kad be „Maisto banko“ daugiausiai maisto surinko Utenoje veikiantis Krizių centras „Angelų pieva“, toliau rikiuojasi Vilniuje veikiančios organizacijos „Nugalėtojų akademija“, Maltos ordino pagalbos tarnyba, Elektrėnuose įsikūrusi „Ištiesk gerumo ranką“, Carito socialinis centras „Betanija“, Skuodo globos namai.

„Šiais metais kaip niekada aktyviai aukojo Marijampolės gyventojai. Lyginant su praėjusia akcija, marijampoliečiai aukojo beveik tūkstančiu kartų daugiau. Norime tikėti, jog tai susiję ir su mūsų suaktyvėjusia veikla šiame mieste. Juk būtent Marijampolėje prieš mėnesį atidarėme „Maisto banko“ skyrių, kuris labai aktyviai ėmėsi globoti sunkiau gyvenančius šio krašto žmones“ – pranešime cituojamas „Maisto bankas“ vadovas Simonas Gurevičius.

„Maisto banko“ akcijoje daugiausiai aukota makaronų, toliau rikiavosi kruopos, aliejus, cukrus. „Maisto bankas“ planuoja, kad didžioji dalis surinktos paramos sunkiau gyvenantiems žmonėms bus išdalinta iki Velykų. Žmonės taip pat aukojo penktadaliu daugiau aliejaus.

„Vieni asmenys paramą gauna iš anksto suformuotų paketų pavidalu, kiti gaudami jau pagamintą maistą labdaros valgyklose, globos namuose, dienos centruose. Tikimasi, kad iš pavasarinėje akcijoje surinktos paramos pavyks padėti daugiau nei 30 tūkst. sunkiau gyvenančių žmonių“, – teigiama pranešime.

Produktų aukojimo akcija Lietuvoje vyko 34-ąjį kartą.

„Maisto banko“ duomenimis, praėjusiais metais pavasarinės ir rudeninės „Maisto banko“ akcijų metu suaukotas maistas išdalintas beveik 68 tūkst. žmonių: senjorams, neįgaliesiems, vaikus globojančioms šeimynoms, nuo karo pabėgusiems ir Lietuvoje gyvenantiems ukrainiečiams, gausioms šeimoms, vienišiems tėvams.NAUJAUSI KOMENTARAI

->NUOŠIRDUS AČIŪ ,KURIE ATSKIRIAT TIKRĄ IŠDAVYSTĘ ......./

->NUOŠIRDUS AČIŪ ,KURIE ATSKIRIAT TIKRĄ IŠDAVYSTĘ ......./ portretas
PRIETRANKA, EIK pamaitink TINGINIUS, DYKADUONIUS ir net ,vargšujs'', atvažiuojančius su mašinomis pasiimti davinio. Ir NE tau , pacankei mokyti žmones, aišųkinti-kas kam turi aukoti, kas ką išduoda!!!!! NIEKO gero iš tokių kaip tu NEUŽAUGS, neužaugo. Tinginių, pašalpinių karta tęsis.

to NUOŠIRDUS AČIŪ ,KURIE ATSKIRIAT TIKRĄ IŠDAVYSTĘ ......./

to  NUOŠIRDUS AČIŪ ,KURIE ATSKIRIAT TIKRĄ IŠDAVYSTĘ ......./ portretas
TIK ruZZkė galėjo parašyt tokį komentarą. Ukrainiečiai BĖGA NUO karo, likę BE nieko, namų, artimųjų ir t.t.., o lietuviai- prašo išmaldpos TIK TINGINIAI, nenorėję dirbti, ar ir dabar nedirbantys, tik sugebantys darbuotis galu, bet ne galva. Važiuok į Ukrainą- į Charkovą, Donbassą ir t.t., o tik paskui VAPĖK savo nesąmones čia. O geriausiai-į savo mylimą Rašą-PARAŠĄ.

NUOŠIRDUS AČIŪ ,KURIE ATSKIRIAT TIKRĄ IŠDAVYSTĘ ......./

NUOŠIRDUS AČIŪ ,KURIE ATSKIRIAT TIKRĄ IŠDAVYSTĘ ......./ portretas
Aš toje akcijoje buvau savanorė .Ukrainiečių rinkliavos taip užgožė mūsų neturtinguosius, esančius užimtumo dienos centriuke ,kad teko geradariams tiesiai sakyti ,kad čia ne ukrainiečiams ,o lietuviams renkama .Tada noriai aukojo net pagal poreikius AČIŪ.. Ko gero jau perlenkta lazda su UKRAINA, pamirštant SAVUS ŽMONES... tai tolygu tautiečių išdavystei... kur kas baisiau negu kažkur padainuoti ar pašokti....
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių