Medikas: dirbantiems viruso akivaizdoje, nėra kada skųstis ir suvedinėti sąskaitų

To to nejuokink

To to nejuokink portretas
Bet sutinki, kad dabartinė politika, ypač provincijoje, yra prostitucija? O, kiek girdėjau, šis daktras į politiką lenda dėl statuso visuomenėje (pradžioje buvo tenisas, labai didelį vaidmenį vaidina medžioklė, svarbios pažintys, bet, pasirodo, to maža). Čia mano nuomonė, jūsų kita...

To nejuokink

To nejuokink portretas
Jums iki to daktaro, politikieriai, kaip iki kosmoso. Amseti tik ir temokat. Duok dieve tokiu zmoniu politikoje!!!

Ar tai nera interesu konfliktas politikoje? :))

Ar tai nera interesu konfliktas politikoje? :)) portretas
w w w . klaipeda. lt / lt / gyventojams / mieste - tuokiasi / 202

Nejuokink

Nejuokink portretas
Cha cha tarybos narės Žvikienės sugyventinis nusprendė papolitikuoti ir padėti mero komandoje esančiai savo draugei . Nebūk klounas dirbdamas Jūrininkuose

Pagarba

Pagarba portretas
Aciu daktare! Didziuojames jusu darbais. Palaikome jusu mintis!

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
Tikrai taip, pritariu..."Įšoko į politikos traukinį"...gaila

Ačiū už gerus žodžius

Ačiū už gerus žodžius portretas
Tikro gydytojo žodžiai. Nors kartą viešoje erdvėje išspausdino protingą straipsnį. Kas iš tikrųjų dirba, tie neturi laiko politikuoti, nes stengiasi kuo sąžiningiau atlikti savo darbą. Politikuoja ir kaltinimais taškosi tie, kurie saugiai krūmuose sėdi. Kiekvienas darykim tai, kas priklauso nuo mūsų. Ačiū gydytojams tie kurie sąžiningai dirba, ačiū valdantiesiems, kad pasirūpina ir dirbančiaisiais, tokios praktikos per 30 metų dar nebuvo.

Pacientas

Pacientas portretas
Visas pasaulis susiduria su pandemijos suvaldymo problema. Aciu tiems medikams, kurie susitelkia, iesko sprendimu, dirba savo darba net ir sunkiausiomis aplinkybemis. Kurioje salyje, mieste yra kitokia situacija nei susidure dabar Lietuva, Klaipėda? Aciu uz ismintinga poziuri daktare.

priminimo tęsinys

priminimo tęsinys portretas
tai toliau apie medikų vaiką-rubuilį skundiką. Rubuilis prasisuko, už tarnystę KGB dar mokyklos suole gavo šiltą vietelę. Vedė Dauno sindromo nukamuotą vargųelę... gyveno sočiai. Kodėl tai papasakojau? Tai buvo tarybiniai klestėjimo metai, kada net paprasta dešrų užrišinėtoja iš Mėsos kombinato vaikus į aukštus prestižinius mokslus Vilniuje išleisdavo - tiek prisivogdavo tų dešrų ir perpardavusi vos ne milijoniere tapdavo o čia - gydytojos sūnus, rubuilis, valgydavęs tik keksus, kuriuos užsitepdavo majonezu - toks buvojo racionas. Šis pasakojimas apie tai: nėra didesnių ligonių už medikų atžalas. Štai, kodėl geriau laikytis atokiai nuo visų įmanomų medikų: ima kyšius abiem saujom, gydyt retas kuris sugeba, tik reketuoja paciantus ir valdžią: duokit. Ką jiems duot? Valstybės išlaikymą apsigimusiems jų vaikams ir ligoniams anūkams? Bet ne. Jie nori egzotinių kelionių ir žiemos atostogų Italijoj - duokit. Virusas tik fonas naujam reketui, ir viskas.

Nepritariame.

Nepritariame. portretas
Kažkoks tarybinis požiūris. Karo metais priš tankus irgi paleisdavo beginklius žmones- jūs to norite. Priemonės turi būti.

priminimas

priminimas portretas
Mūsų klasėj visi gana gerai mokėsi, bet buvo iš vadinamojo darbo klasės luomo vaikai, tik vienas buvo gydytojos sūnus, mažas toks, riebus, spuoguotas. Visada turėdavo daug kišenpinigių, nesimokė, viską nusirašinėdavo. Labai buvo drąsus, plėšydavo akis mokytojams. Tiesa, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja buvo kieta ir daugiau 3 jam už rašinius nerašydavo, puikiai žinojo, kad ateina rašyt temos jau iš anksto tekstą nusipirkęs kitoje mokykloje. Tai jo mamelė mėgino negyvai skųsti tą nuostabią mokytoją. Tiesa, kadangi rubuilis nuolat turėjo saujoj nemažai pinigų, mat mamelė dirbo tikrindama jūreivių sveikatą, o ten kyšiai milžiniški, nes be gydtojo leidimo į jūrą neišėisi, pasigavonuo 9 klasės tokią Dauno sindromo iškamuotą vargšelę - pasidulkinimui. Normliosmergiotės juk į dručkš dėmesio nekreipė... Baigdami mokyklą sužinojom - rubuilis yra dar ir skundikas, klasiokus nuolat skųsdavo KGB, darė tai gana profesionaliai, susidraugaudavo su plepesniais moksleiviais ir tiesiog domėdavosi

Gerai saugojantis esi saugus ir itiems

Gerai saugojantis esi saugus ir itiems portretas
Labai liūdina šio gydytojo požiūris, jis ir gali užkrėsti kitus. Taip ir plinta ligos tarp medikų.

Kai ligoninėje nėratvarkos

Kai ligoninėje nėratvarkos portretas
O ko jūs džiaugiatės, kad patys apsikrėste ir kitus apkrėsite? Priemonės turi būti tokios ,kokio turi būti

Jura

Jura portretas
Aikim dyrbt.Bet gal pirma reikia pasiruošti,apgalvoti,pasitarti,o nekišti galvos tiesiai į ugnį?

Arturas

Arturas portretas
Nežinau ką ir kiek gali komentuoti gydytojas , nedirbantis su COVID 19, bet, kad tai tendencinga, aiškiai matosi. Ginti tokius vadovus, kaip Jonušonis ir Grubliauskas, kurie jau senai KUL pavertė bomžynu, reiškia pritarti tiems ,,stebūklams", kurie ten vyksta ir būti total nepilietišku. Straipsnis primena politikų ir , galimai nusikalstamą veiką atliekančių , vadovų pateisinančią beletristika. Situacija KUL, vadovo elgesį su personalų ir kitus klausimus turi nagrinėti teisėsauga, jau nekalban apie miesto vadovo darbelius.

Lieku dėl medikų namie - karantine:)

Lieku dėl medikų namie - karantine:) portretas
Ačiū , labai ačiū medikams . Būkite sveiki .

Buves Paciantas

Buves Paciantas portretas
Pagarba Sauliau tu šaunuolis Taip ir toliau visada tavim didžiavausi ir didžiuosiuos....

Klaipėdiete

Klaipėdiete portretas
Didžiausia pagarba Jums , ačiū !

Ačiū

Ačiū portretas
ir pagarba medikams ir ačiū už požiūrį .

Aciu

Aciu portretas
Pagarba uz toki poziuri!

Ąžuolas

Ąžuolas portretas
Rašinėlis apie nieką...Įšoko į politikos traukinį, tai tenka dirbti, pateisinti užimamas pareigas, bent taip įpilti malkų kitapus barikadų esantiems politikams. Kiek girdėjau, autorius greit išeis atostogauti, tai pasipils daugiau tokių "analitinių" straipsnelių... Jūrininkų ligoninė kol kas nėra priešakinėse linijose kovoje su Corona, nors ir joje yra nukentėjusių. KUL'e problemų daugiau, tai kodėl apie jas nekalbėti? Jei tylėsime, tai niekas nesikeis. Va taip!

aha

aha portretas
lenda į šikną verygai.KAip tik med įstaigų vadai nesiskundžia apsaugos priemonių trūkumu.O nepatenkinti aprūpinimu žemesnės grandies medikai

Anonimas

Anonimas portretas
Tik yra laiko į Kauno diena apsirašyti

Va

Va portretas
Čia tai MEDIKAS, PAGARBA. AČIŪ, SVEIKATOS JUMS IR JŪSŲ KOLEGOMS. Mūsų prašoma tik laikytis karantino, nedirbti, šiltai, patogiai būti savo namuose, ir vistiek atsiranda nepatenkintų, gėda.

ŽMONĖS JUMS

ŽMONĖS JUMS portretas
STIPRYBĖS STIPRYBĖS STIPRYBĖS

Romualdas

Romualdas portretas
Nesinori nieko išskirti nei gydytojų nei slaugytojų ,kas šiuo metu yra priekinėse linijose kovoja su ligomis .Tai jie patys pasirinko tokį kelia ir jiems už tai dėkingi . Jau 3 savaites man sudarytos galimybės kaip rizikos grupės atstovui niekur neiti ,aprūpintas kuo reikia .Tai nors tiek prisidedu ,nekelti problemų medikams ir žinoma sau .Patikėkit nėra lengva ,bet nėra neįmanoma.Tikriausiai tiek daug ir rašau.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių