Mitingo organizatoriai neišgirdo perspėjimų?

Grįžti į straipsnį

Nejaugi

Nejaugi portretas
štai dėl tokių "žurnalistų" lindimo valdžiai žmonės ir nepatenkinti,Šmeižikai lauk nuo Šeimų sąjūdžio

H

H portretas
Pro P.I.Š. - inis straipsnis

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Tai Lietuvos Nepriklausomybės išdavikai, parsidavėliai organizatoriai. O avinų banda nesupranta ar nenori suprasti su kuo turi reikalų. Reikia daugiau dirbti lektoriams , tėvynės patrijotais su tais bukagalviais, kad suprastu ką daro. Kad griauna Lietuvos nepriklausomybę.Jei čia jiems blogai tai tegu varo pas Putiną.

Neisivaizduoju kas turi vykti galvoje , kad pataptum

Neisivaizduoju kas turi vykti galvoje , kad pataptum portretas
Lengvai manipuliuojamu SAVO TĖVYNĖS PRIEŠU...

Taigi

Taigi portretas
Mitingo organizatoriai - Kremliui naudingi idiotai. Tokiems nors kuolą ant galvos tašyk, jie jokių perspėjimų negirdi.F

>>>Tremtimys \\\\\.../////

>>>Tremtimys \\\\\...///// portretas
Gaila,kad tenai tavo kauleliai neliko ilsėtis sibiro taigoj.Kiek dabar tokių kandidatų yra,ant jaučio skūros nesurašytum.

Keistas

Keistas portretas
"Kauno diena" jau senokai sugrįžo prie savo ištakų - "Kauno tiesos". Laikantis "geriausių" tų laikų tradicijų ir metodų, į pirmą planą iškeliamas kelių žmonių teistumas (tik, žinoma, ne pristatant "žinomą žmogų", pvz.:Aidą Puklevičiųų), o jei jo nėra, tai tiesiog priklijuojamos neigiamos etiketės ir parenkamos atitinkamos nuotraukos. Anais laikais, pranešimuose, pvz.: apie politinius kalinius, kartais pridėdavo, kad asmuo homosekualus. Bet dabar tai - "privalumas". Jau etatine dienraštyje tapusi nauja "žvaigždė", "daktarė", kuri leidžia sau žmones vadinti vatnikais ir lėlininkais, yra visų galų "ekspertė": nuo literatūros iki "hibridinių agresijų". Kažin ar ne ji ir sugalvoja Bilotaitei šiuos naujadarus, nes pastaroji kažin, ar sugebėtų tiek.

Kiek???

Kiek??? portretas
Paleckis ,Orlavskis, Gražulis, celofanas, lobovas, Kepenis ir kiti, tai parsidavėliai , kiek jums sumokėjo už Lietuvos nepriklausomybės šmeižima, griovima ir bukagalvių kurstyma prieš Lietuvą?

Tremtinys

Tremtinys portretas
Chamai nevykeliai nepasuks lietuviu valstybes i rytus!

Daiva

Daiva portretas
Labai nergražu, neprofesionalu ir neetiška diskutuoti apie šios dienos TAIKŲ mitingą ir... "puošti" rašliavą nuotrauka su kartuvėmis, kurios buvo rugpjūčio 10 - osios mitinge, kuris su Lietuvos Šeimų sąjūdžiu turi tiek pat bendro, kiek karvė su Mėnuliu. Įtakotukai, gėda !

Pillietis - neniekinkite LAISVĖS

Pillietis - neniekinkite LAISVĖS portretas
Įdomios paralelės. Seimą galima pavadinti lietuvišku Kremlium: ir dėl valstybinės svarbos, ir dėl jo vadovų ir parankinių kovos su "opozicija". Tad lietuviškajam labai tiktų Vremliaus pavadinimas. Be to, ir didelė kovingai saugoma nuo įsibrovėlių aikštė, tiesa - dar ne raudonoji, bet vaivorykštinė - tikrai. Ir papėdėje tekanti upė, kol kas dar Neris, o ne Naskva... Su pergale, tovar išči...

pilietis

pilietis portretas
Labai aiškiai ir protingai išdėstytas interviu. Daug kas žinoma , daug ką sužinojau iš straipsnio. Pagal tai , kaip tie mitingai buvo daromi, kada jie buvo daromi, kaip vyko...Išvados atitinka straipsnyje minimus aprašymus. Paprasta akim matosi kas ten dalyvauja [ nuo išdaviko Paleckio iki kriminalinių nusikaltėlių , kaip Kondratas ar kito žuliko, nusikaltėlio Lobovo...]. Kaip ir nėra ko daugiau aiškinti, viskas ir taip aišku...

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Geriau Vilnius pride vėl žygiuočiau su vėliava.Mes visur ir visada.

Vladimiras

Vladimiras portretas
MALAČIUS DORULIS

Nuomonė tik tokia.

Nuomonė tik tokia. portretas
Vienas su plakatu -tironija. Nes jis net nesupranta kas ta tironija. Tai organizatorius parsidavėlis ir jam nerūpi Lietuvos ateitis. Jie tik rūpinasi savimi kaip patekti į seimą. O kas liečia Lietuvą ir jų žmones jiems nusispjauti. O avinų banda mano taip mitinguojantis pakelti savo pragyvenimo lygi. Tai tik parodo jūsų bukumą ir ,kad nesuprantate organizatorių kėslų.

Raskažis šikną drasko

Raskažis šikną drasko portretas
Visi dabartiniai mitingai, visas šis draskimasis yra tik iš gero gyvenimo. Žmonės vargų nematę, tinginiais pavirtę, europiniais pinigais aptekę nežino, ko norėti ir ko reikalauti.

To tai

To tai portretas
Tai pradžioj "Lietuva" rašoma su L didžiąja, jeigu esat lietuvis, raštingas ir mandagus žmogus.

Tai

Tai portretas
Didziausia gresme lietuvai yra lietuvos valdzia ir jos ziniasklaida o paskui mazytes gresmeles kuriu valdzio bukumas nesugeba suvaldyti

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Tai jau ne ŠEIMŲ maršas, bet ŠUNŲ rujojimas. O su šunimis - ir šuniško elgesio susilauksite.

Beprotis konservatorius

Beprotis konservatorius portretas
Hibridinio karo įvaizdžio formuotoja?:))) Tokias tik randa šis "dienraštis":)

Idealiai sutampa

Idealiai sutampa portretas
Iš kokio šiukšlyno išlindo ta Peet Vaikevičiūtė,kas čia per nauja valdžiagyvių ruporo skelbėja?Gal po to eis kaip sovietmečiu naujų propagandistų iš liaudies garbinimas ir kėlimas ant pjedestalo.Viskas panašėja į jau buvusį brandų socializmą,ar tai čia tokia konservatorių Landzberginė politika?

Komentaras

Komentaras portretas
Kažkaip tokie mitingai yra tik tada kai valdo konservatoriai.Kai valdžioje - kairieji, ramu. Niekas niekam nekliuvo, nepaisant kokias nesąmones tuomečiai seimūnai dirbo. Opozicija tuomet buvo rami ir kultūringa - akmenų į seimą tikrai nemėtė. Taigi, išvada paprasta, pasisakyt kultūringai galima, bet jei čia susirinko PARĖKAUTI, KITUS MATAIS IŠVADINTI IR GRASINTI, tai tegu tuos chamus VRM VST taip ataudžia , kad labai laabai ilgam atsimintų.!!!!!

manau

manau portretas
Režimas yra režimas, jei 1991 Sausio 13 būtume klausę režimo, tai iki šiol tupėtumėme po raudona šluota, nors dabartinio režimo žydra šluota ne ką geresnė.

Anonimas

Anonimas portretas
ohoho kiek dumblo išlindo...

Anonimas

Anonimas portretas
puikus straipsnis, atveriantis akis ir parodantis kokios jėgos stovi už marsiečių nugarų

Tokiems straipsniams

Tokiems straipsniams portretas
Geda... Jei baisu kaimynų priešiški reportazai, skaitykites su zmonemis. Lauk šitą valdžią ir taip galvoja dauguma mokesčių mokėtojų.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Skaiciau ir masciau, kas cia tas nesamones sukurpe, toks marazmas gali buti issakytas tik ibauginto, pasimetusio zmogaus. Taip mitingai nera geris, bet jeigu valdzia pamyne zmoniu teises, visose srityse naudodama prievarta, kas belieka? Ar jie geresni uz Lukasenka?

o

o portretas
1 is seimo saikos povil joniukas ir toliau loja apie priklausomybe jav demonu kratyniui kuris remiasi korporacijom ir bilgeic su svab programa numatanti naikint tautas pradedant nuo senoliu ir vaiku kas buvo isbandyta italijoje o po to visos mari/onetes gavo uzduoti si veiksma testi prievarta kas ir vyksta siu setono pakaliku galvose be paaiskinimo ciniskai be argumentu kuriu nera ir nebuvo===========

tam,,anonimas,,,

tam,,anonimas,,, portretas
rucys -pirmose eiles su LGBT veliava zygiavo ... su uzrasu ,,duokit paciulpt,,,

Rasa

Rasa portretas
ČIA TIKRAI TIE NELAIMINGI IŠ KAUNO PARADO JUK MATĖM KOKIE JAUNI DAR Vaikai privilioti tu senu pidaru kaune žygevo

kauniete TO VARGE VARGE

kauniete TO VARGE VARGE portretas
Tai kam gaideli skaitai Durneli ka čia parašei tu tikriausei esi arba konservinės mamytės vaikelis ar jaunas itrauktas pas pideriukus jau sergantis vaikelis

net prajuokino

net prajuokino portretas
kažkokia knygelių prisiskaičiusi žiurkutė protina tautą. Jus engia savi, bet nedrįskit nė cypt, tuoj būsit apšaukti kremliniais, vatnikais ir valstybės griovėjais.

varge varge

varge varge portretas
gėda skaityti tokią trydą. Net nejauku - kokie baisūs tie mitinguotojai, kokie pavojingi rusų agentai...bu bu bu...Bet kažkodėl dvelkia bolševikiniu priešų ieškojimu.

Anonimas

Anonimas portretas
ŽILVINAI rucy kur buvai kai Kaune lgbt žygiavo

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl klaustukai

cia ne interviu su specialistu siais klausimais

cia ne interviu su specialistu siais klausimais portretas
o paprasciausias visu skyliu lupomis pacepsejimas , panaudojant nuslifuotas frazes , ir ypinant visa tai y melagingai sukurpta skartvelo politine situacija -padarius kaltais rusus ....--cia politinio agitatoriaus pradziamokslio kurinelis pudrint smegeneles iskrpusiai ,apsirukiusiai kanapem , bomzu lygio intelektualiai elito LGBT publikai.

Adva"kotas \\\\\\.../////

Adva"kotas \\\\\\...///// portretas
Ciniškiems valsybiniams nusikaltėliams tik toks likimas.Jei reikia koriko,aš su malonumu.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
laurinkus kur galėtu papasakoti kiek buvo panaudota žmonių ir pinigų, ir kaip prolobo tos gaujos,.

Kawenskas

Kawenskas portretas
VON LAUK iš seimo Raskevičiau, Šimonytė, Lansbergiu gauja, Armonaitė, Dulkį ir kiti atmatos... Kad jūs kur prasmegtumėt!!!

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O kur lietuvos provokatorių pareigūnų gauja, seime tai matau, o ko kitų institucijų neminint, kurie vykdė ur vykdo nusikaltimus ur tuo lobsta iš valstybės biudžeto, infiltruoti ne tuk i tokius mitingusbet ir i nusikalstamas gaujas.

Anonimas

Anonimas portretas
Nusibodo skatyti,kokia nuoboda ŠITA...čiagi visai ne toks mitinguotojų tikslas .Nereikėjo taip įsipykti dabartinei valdžiai su savo sprendimais,ir nieko nebūtų įvykę.Didele dalimi provokatoriai yra TA KVAIŠENŲ PARTIJA..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių