Taigi matome kas darosi Vokietijoje ir kitose Europos šalyse. Kam dar ir diskutuoti. Niekas nėra kvailas, kad tiesiai šviesiai pasakytų apie savo motyvus.
Pagarba Vytautui Sinicai, kad jis subūrė tokią grupę seime. Atsikrapštykit ais dėl tų Azijos, buvusių sovietmečio valstybių- Kirgizijos, Uzbekijos, Tadžikijos musulmonų... Jie manipulatoriai, melagiai, apgavikai. Jie paskays bet ką, prisieks MEILĘ Lietuvai ir čia pat išduos. Tai anthigienos, korupcijos gerbėjai, svetimi savo įpročiais, kultūra... Susiraskit šio vakaro LNK žiniose rodytą reportažą iš Miunceno konferencijos, kur JAV viceprezidentas DJ Vence išrėžė Europai, apie jos "vertybes. "demokratiją, pabėgėlius Europje!. Atsipeikėkit ponai" LEPTOLOGAI"! Nenorėkite to, kas jau įvyko Švedijoje, Vokietijoje, Belgijoje... Teroristų, svetimos kultūros radikalų su savo mečetėmis ir tiurbanais -mums tikrai nereikia.
kam jau čia tie musulmonai taip reikalingi. paimkit juos visus ir susikiškit juos į vieną vietą? nematot, ką tie musulmonai daro švedijoj, vokietijoj? mina na..ui jie iš čia. taip visokio savo prorusiško dumblo pilna tai dar ir musulmonų kažkam prisireikė
Turėtu Lietuvis toki klimata kap šiti kemelai tai seniai būt i žydinti soda pavertes. O šiti ne tik sustabde laika gyvena viduramžiuos ir bobas uždarytas garduos laiko bet nhja subiniu nepajudina. Tinginių tingina mokantis tik dešimt kartu per diena Alaxui melstis. Kur jūs matet kokiam Alžyre ar Maroke ka babajus pats mūrą mūrytu? Taigi dirba tik visiški vargšai už viena skatika i diena o dažniausia net tie pasirenka diena po saksaulu drybsot o ne eit sau ir savo vaikam maisto uždirbt. Gyvena iš misiju ir kitokiu labdaros skyrių kur irgi bobas su vaikais siunčia produktu parnešt Manot mes nežinom?Va toki ir atbėga kad pas mus geresni išlaikyma gautu ir jau čia darytu savo viduramžius
To E ir JJJ Nebepezekit nesamoniu. Jie jums šypsuosis kalbes gražius žodžius bet tik iki to momento kada jie sudarys kritine masse. Tada jie organizuoja savo diasporas staigiai keičiasi pradeda aiškinti kaip gyventi ir kam melstis. Šita dainele Europoje jau sudainuota.
Prisiminkime laikus, kai santykiai su Rusija buvo sąlyginai ramūs. Ar taip intensyviai buvo eskaluojamos temos apie iškrypėlius, žydus ir religijas? Ne. Nežiūrint, kad ir tada vyko įvairūs karai bei lokaliniai konfliktai, krizės. Labiau nei akivaizdu, kad p e d e r a s t ų, musulmonų ir antisemitizmo korta lošia tik vienas žaidėjas - Maskva. To lošimo tikslas vienas - maksimaliai sukiršinti šalies visuomenę, įnešti kuo daugiau chaoso visur, kur tik įmanoma. Būkime budrūs, mums ir savų ekonominių bėdų pakanka, neužsižaiskime primestomis "nepakantumo" žaidimo taisyklėmis. Turime savas tradicijas ir jų puoselėjimo būdus, to pakanka, kad išgyventi šiame pamišusiame laikmetyje oriai.
Jei musulmonai sako,kad jie gins Lietuvą (jeigu ką),nuo rusų,vadinasi,jie yra mūsų žmonės.Ir nėr ką čia lot komentaruose apie JK,Prancuziją ar Briuselį užkariavusius babajoncus,tai visai kiti subjektai.O mūsų musulmonai Lietuvoj gyvena nuo 14 amžiaus ir jau seniai yra įaugę į Lietuvos gyvenimą.Jie jokių problemų mums nesukelia,skirtingai nuo tų,kurie dabar apsigyvena Vakaruose.Taip kad nereik le le,dėl mūsų musulmonų tikrai nėra jokių problemų.O jei jie dar gint mus ruošias,tai tik respect jiem!
Dar papasakokit kaip nepakeičiami specialistai iš azijos atvažioja su gražiais specialybiu dokumentais o realiai nieko nemoka tas liečia ir furu vairuotojus. Beje ar tikrai jie reikalingi valstybej ar tiesiog žmoniu(darbo jiegos) prekyba užsiimančiom imonem.
Kada bus pradėta imigrantų deportacija? Gal "arabai" seime ir prezidentūroje nori Švedijos ir Vokietijos likimo? Kur dar pusė milijono litvinistų su spec. užduotimis.
kaip daroma žydų socialinė inžinerija?:D) Ogi mastančią, protingą tautą pakeičia primityvais baikščiais biedniokais o paskui kuomet jie ,,pradeda kelt galvą''ir įgrysta nušluoja nuo žemės paviršiaus pakibinimat/Gazos ruožas ir pan/ Ir spėkit kas į tą tuščią nuo žmonių ir jų infrastruktūros vietą ateina daryt amerikoniškos Riwjeros?:D)
O kur muftiatas važiija i mokymus? I turkija? O tai kodel turkai nebeisileidžia tadžiku ir uzbeku? O JAE kodel ju neisileidžia? O gal muftiatas papasakos mums apie pakistaniečiu prievartautojus? Pedofilus? Mums savo užtenka.
Gal pasilikite tas religijas ten, iš kur jos kilo, visiems bus ramiau ir aiškiau gyventi. O tai valkiojate paskui save savo religijas ir drumsčiate ne savo vandenis. Atvažiavote dirbti - dirbkite, norite avinus gatvėse skersti - apsisukate ir atgalios.
islamas pats iš savęs tai neapykantos, terorizmo, žudymo ir nesitaikymo su kitaminčiais, moterų diskriminacijos mokymas, taip pat pedofilijos ir zoofilijos propaganda. Šitų velnių integravimasis į visuomenę neįmanomas, nes tai draudžia islamo mokymas. Taip pat jų pačių viešos deklaracijos tai užimti visą pasaulį ir paversti kalifatu, priversti visus garbinti velnią alachą. Kas dabar vyksta, tai tyli invazija į Krikščioniškas šalis, kad jas pavergti, nes tai jų pagrindinis priešas. Negalime pataikauti politikams jų durnumui. islamistams turėtų būti uždrausta kurtis Lietuvoje.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)