Naujų viruso atvejų daugiausia užfiksuota Vilniuje, mirė senjoras iš Telšių

Senjoras

Senjoras portretas
linksma žiūrėti į persigandusius jauniklius, kurie dar nebaigę aukštųjų mokslų, bet gerai suvokia gamtos dėsnius (tik nesuvokia, kad biologija taip pat tyrinėja gamtą). Tokie labai išmano natūrfilosofiją, medicininę psichozę ir kitus baisius dalykus ir viską pateikia poetine forma

Humoristinė Jotauto įžvalga

Humoristinė Jotauto įžvalga portretas
Jokio koronaviruso nėra, o 340 tūkstančių pasaulyje mirė nuo slogos...

Poetinė Filosofinė įžvalga

Poetinė Filosofinė įžvalga portretas
Baisu žiūrėti į persigandusius senjorus, kuriems niekas nepaaiškina, kad nėra tokio viruso, kuris skerstų kažkuriuos socialinės grupės asmenis- pvz... visus kam per šešiasdešimt arba pvz... negrus. Juolab, kad nuo šio viruso mirė ne vienas jaunas žmogus ir ne vienas senas pasveiko, o tie kurie mirė- sirgo dar ir kitomis ligomis, taigi dar klausimas- nuo ko jie mirė- nuo koronos ar nuo aplinkinių keliamos psichozės. Vienas baisiausių dalykų, kuriuos atskleidė pandemija yra tai, jog nemažai žmonių nesuvokia elementarių biologijos ir gamtos dėsnių bei faktų, o tie kas suvokia- nenori arba negali paprastai paaiškinti.

TO Aš

TO Aš portretas
Nuo pat kovo aš naudojau grynus pinigus (9 iš 10 atvejų), vaikščiojau kur norėjau, persirgau dvejais peršalimais, kaukę pradėjau dėvėti tik tada, kai buvo paskelbta, jog jų nedėvint bus skiriamos baudos, dabar dėviu tik parduotuvėje. Pora du rn elių man dar kovą žadėjo susirgimą, vėmimą ir viduriavimą kraujais mirti. Dabar aš jums drąsiai sakau: "Pabučiuokit jūs man į vieną vietą su tuo virusu."

AŠ portretas
Labai norėčiau,kad tą nesąmonę išmėgintu tie kurie neigia virusą.Tegu patirtų savo kailių ką tai reiškia,o ne trolintu iš pakampių.

Kam tas melas reikalingas

Kam tas melas reikalingas portretas
Parašytų virusas pribaigė ,gal taip grubiai išsireiškiau ,atsiprašau .Tačiau teisingai,be melo.

Ala

Ala portretas
Turejo gretutiniu ligu,bet mire vistiek nuo covid 19,juokinga. Kodel negydomos kitos ligos!

o

o portretas
ir vyksta tos /nesamones/ kai atsiranda gudruciu /samoningu/ nesuprantanciu kad juos mulkina kaip nebus daugiau vyrusu jei suvaziavo i eurocentra visas uzsikretes sbrodas o vietyniai juos suleido kolektyviskai kad pasidalintu bendru /turtu/ t.y. v y r u s u.... o valdantieji toliau ploja delniukais /vsio zakonno/ pagal uz sakyma ?...

...

... portretas
KEISTA (o gal ir dėsninga): kur ve'Ryga,ten ir ligų židinys; - kas už tai kad Vilnių IZOLIUOT?

<Monika portretas
pavadinčiau durne,bet nuo to niekas nepasikeis.Pabandykit užsikrėsti, tada nebus nesąmonė

Monika

Monika portretas
Gana tų nesamonių
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių