Nuo darbo nušalintas testuotis atsisakęs vyras: vykdomas suplanuotas valstybės griovimas

Grįžti į straipsnį

MažeiKiškis

MažeiKiškis portretas
Stebiuosi, kad šio veikėjo neatleido už veltėdžiavimą. Visi savivaldybės darbuotojai matė šio "darbštuolio" uolų darbą prie jos durų traukiant dūmą nuo ryto iki vakaro. Gal šis, dar tada buvęs socdemų narys, savo piketą pradėjo anksčiau, dar iki pandemijos? Tik gaila, kad darbo metu, tiksliau - vietoj darbo Labai simboliška, kai tėvas iškeitęs savo vaiką į butelį atstovauja Šeimos sąjūdį.

to RMS

to RMS portretas
nesisvaidyk tokiais žodžiais, gali ir administracinę užsidirbt.

Vladislavas

Vladislavas portretas
Kas nenori skiepytis tai turi pasirinkimo galemybe, nieks negali priversti daryti prieš žmogaus valią, ir tai genocidas ir laisvės suvaržymas

Rms

Rms portretas
Is veido tai truputi gal geres is vakaro atrodo. Gal klystu. Kodel neagituoja kad alkoholis zudo? Kad nereikia jo gerti? Ar čia jau išimtį taiko teisuolis?

Kaip

Kaip portretas
galima skiepyti žmones vadinamąja vakcina, kuri pilnai neištirta? Juk pilna atveju, kai žmonėms sugadinama sveikata.O dar šnekama apie vaikus.Vaikams gali būti sugadintas gyvenimas visam laikui.Ar tai dėl to, kad siekiama sumažinti pasaulio žmonių skaičių pagal visokius švabus?Kodėl turime tokią kvailą vyriausybę mes?

Susireikšminęs juokdarys

Susireikšminęs juokdarys portretas
Tik nereikia savęs sulyginti su valstybe. Geriau , turėdamas dabar laisvo laiko , smegeninę savo perkrauk....

tai

tai portretas
Bet tai kiek režimui paklusnių vergų, jums nuo dozės toks vergo sindromas, kaip kokie taboro klientai.:}

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pritariu nuomonei, jog vykdomas suplanuotas valstybės griovimas pagal ne Lietuvoje sukurtą planą.

nu

nu portretas
Nušalino nuo vieno, eini ieškot kito, manau aiškiai buvo pasakyta, visiem reikia skiepytis, kitu atvėju ate, ši vieta greičiausia buvo praklausyta. O darbdavys savo darbo atmosfera ir politika kuria pats...

DM

DM portretas
Kvailiai kuria problemas protingi jas bando spresti. Kad prarado darba lygioj vietoij del principo kuri naudojasi vaikai 5m noriu nenoriu nieks nekaltas tik pats. Kad suprast apie vakcina neuztenka but daktaru jau nekalbu apie dirbanti imonei asila. Kad suprast apie vakcina reik but virusologu ir dirbt labaratorijoj o nezinovu is facebooko ar youtubo. Kiekvienam reik uzsiimt savo amatu ir pasitiket profesionalais o ne kurti kvailas teorijas neturint apie tai spec ziniu...Is kur jus kvailiai lendant iskokio uzvo ????

DM

DM portretas
Kvailas del to ir kencia....

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
jei kieno nors nuomonė išsiskiria iš "bandos" tuoj "priklijuoja "postsovietinis " mąstymas. Ar ne ant tokių išsiskiriančių iš "bandos" ir išsaugota lietuvybė? Juk būtent jie savo įsitikinimus neiškeitė nei į galimybę apsiginti profesoriaus ar docento vardą, gauti taloną žiguliui ir kitiems turtams... Būtent tie išsiskiriantys savo požiūriu nepabūgo nei spec,tarnybų, nei jų smurto. Prisiminkime gerb. Sadūnaitę, Grigą ir kitus mūsų šviesuolius, kurie nešė Lietuvą nebijodami net trėmimų ir kitų represijų. Ar ne tas pats dabar? Pasirodo, greitai nebus nei tėčių, nei mamų, nei Kalėdų visi būsime įvardinti "žmogomis- ŽMOGA, kurie džiūgaus švęsdami metų šventes.. Kur keliaujate, mieli ponai, su savo priverstiniais skiepais, visomis naujomis vertybėmis? Ar ne į pražūtį?

T

T portretas
To osiol,a

pritariu

pritariu portretas
> Mari. Jums ne proto nėra, o tiesiog demencija.

Mari

Mari portretas
Kai proto nėra,tai jo neidėsi.Suauges žmogus,o masto kai 5m.vaikas.

taigi

taigi portretas
> Ona. Sveikatos ministras dirba, bando iki Kalėdų įgyvendinti 130 punktų pandemijos suvaldymo plano pirmą punktą :)

Ona

Ona portretas
O kur sveikatos ministeris po trečio gyvas ?

turiu čipsu ir alaus

turiu čipsu ir alaus portretas
Varykit nesustokit :) smagu stebėt realybės šou :)

pritariu

pritariu portretas
Nemastykite, už jus pagalvos partija, vyriausybė, draugas vadas ir dešimtis milijardų uždirbančios iš covid verslo fizer farmacininkų kompanijos.

taip jau buvo

taip jau buvo portretas
Paklusnieji skiepijimosi ir visokių kitokių partinių egzekucijų entuziastai, kaip ir dera atsidavusiems partijos baudžiauninkams, negali pakęsti sveiku protu besivadovaujančių žmonių

TAM JONUI. MAN NUSISPJAUT PREKYBOS CENTRAI IR AKROPOLIAI

TAM JONUI. MAN NUSISPJAUT PREKYBOS CENTRAI IR AKROPOLIAI portretas
MATYT PENSIJA GAUNI IR AGITUOJI. SIULINU PASEDEK BE PINIGU, TAI SUPRASI. IR DAR PARASYK APIE SOVIETUS, SIBIRA. BUS DAR STIPRESNIS SIBIRAS METAMS BEGANT. JAU LIAUDIS ATPRATO GERAI GYVENDAMI.

pritariu

pritariu portretas
> JONUI dzYbYlui. Sakote paskiepyti dviem -trim dozėm covid neserga, negali užkrėsti aplinkinių ir nemiršta? Jums tokie simptomai po trečios dozės? Skubiai durkite ketvirtą doze nuo omikron ir sustiprinkite penkta, tada darot užtvirtinančią lobotomija ir pasijusite sveikas.

Jonai, kas atsakys

Jonai, kas atsakys portretas
Kada gripas kėsinosi sugriauti valstybę? Nors tai ne paprasta gripas, bet vis tiek įveikiamas, tuo labiau kad didesnė dalis skiepyti. Kada žmonių istorijoje skiepai buvo privalomi ir kasmetiniai? Kodėl neprivaloma gydyti alkoholikus ir netgi ruošiama narko mafijos legalizacija? Jei yra pinigų imigrantams, kodėl nėra saviems žmonėms gydyti, nors mokesčiai vis keliami?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
jis pilnai teisus , vienas iš paprastų pavyzdžių : Grįžti į gimtinę sutinkantiems migrantams Lietuva mokės nebe 300, o 1000 eurų . Lietuvą valdo Lietuvos priešai .

Noras

Noras portretas
O aš norėčiau, kad Lietuvoje būtų Saudo Arabijos įstatymai kovido valdymo atžvilgiu., gal man dėl to nušalti galūnes palapinėj prie seimo??

Jonas

Jonas portretas
Antivakserių godos, nušalinimas nuo darbo, neįleidimas į didelius prekybcentrius pasirodo, yra daug baisesnės už mirtis, ligoninių kolapsą, ekonomikos suirutę. Ir tokie ... (nenoriu keiktis) dar drįsta kalbėti apie valstybės griovimą. Tai šitie ... (vėl nenoriu keiktis) griauna valstybę

Anonimas

Anonimas portretas
Valstybė buvo sugriauta po LDK padalinimų ir niekada neatstatė tikro lietuviško identiteto. Dabar bandoma užsiimti kažkokiais tarpvalstybiniais fiti miti. Kunigaikščiai irgi bandė girdyti žirgus prie juodosios jūros, bet galiausiai viskas sugriuvo. Žiūrėkim į čekus, estus, kaip jie stato modernią valstybę. Pas mus, panašu, tai tiesiog neveikia, įsitaisę karaliukai ir toliau nurodinėja savo.

pritariu

pritariu portretas
> Jons O tu kapuose....

Jons

Jons portretas
Nenori skiepintis-sedėk rūsyje.

idomu

idomu portretas
Įdomu, ar nors vienas eksperimentinio tirpalo garbintojas prieš jam suleidžiant tirpalą į petį perskaitė informacinį lapelį, suvokė po kuo pasirašo ir su kuo sutinka? Ar tokių yra? Zombiai jūs zombiai, kam jūms mastyti, jei už jus pagalvojo partija, vyriausybė ir fizer farmacijų korporacijos gaunančios daugiamilijardinius pelnus subadytų zombių dėka. Eikite ketvirtą dozę nuo omikron susišvikšti , gal "lomkės" kuriam laikui baigsis :)

AŠ UŽ ŠITA VYRA

AŠ UŽ ŠITA VYRA portretas
O JUS KLAUSYKIT SIMONYTES, ARMONAITES. MUSU MELAGIU VALDZIOS.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> ... Nekliedėk, per 2-3 mėnesius vaistiniai preparatai nėra išrandami, šias vakcinas PSO įpareigojo ištirti ir baigti klinikinius tyrimus iki 2023 m. pabaigos, jos patvirtintos sąlyginai - suteikta laikina , sąlyginė registracija, esą kaip galimai didesnis gėris nei blogis esamoje situacijoje. Koks poveikis vakcinuotiems žmonėms bus po 3 ar 5 metų niekas nežino. Reikia tikėtis , būtent - TIKĖTIS, kad viskas susiklostys gerai, o šiai dienai už jų poveikį organizmui atsako pats žmogus, su kuo sutinka pasirašydami prieš suleidžiant tirpalą, nei gamintojas, nei PSO, nei LT SAM jokios atsakomybės neneša. Sveikinu - jūs dalyvaujate moksliniame eksperimente.

Sakė mama mokykis...

Sakė mama mokykis... portretas
Ale kiek daug glušių susirinkę, net nejauku.

… portretas
Nesuprantu, kazkas kliedi, kad vakcina neistirta, nors duomenu uztenka 1000 vakcinu registruoti. Dar kazkokias nesamones sneka, o ne pagalvoja, kad kai dus reanimacijoj tai bus viskas dzin ir pervelu.

Tavo tėvas

Tavo tėvas portretas
Klounas disidentas, net nesislapsto.

Ventus

Ventus portretas
Valstybe griauna ne kas kitas, o tokie idiotai kaip I. Ostrauskas

Anonimas

Anonimas portretas
iš veidelio puikiai matyti kuom tas ponas gydosi... net nosė nusispalvavus... o antivaxeriam džiugi naujiena , patvirtintas skiepas purškiamas į nosį , tai net patys nežinosite kada tapsite paskiepytais...

Netikėjau

Netikėjau portretas
ale kiek durnelių... Valstybė be jų tikrai nesugrius. O aš vienai besitikinčiai Dievo apsaugos nuo COVID pasakysiu: keletą po Šiluvos atlaidų mačiau sunkiai sirgusius - nepadėjo ir atlaidai. Ir prie ko čia tikėjimas iš vis. Tamsybės

truputis informacijos

truputis informacijos portretas
Planuojamos Pfizer ir Moderna (gaminanačių RNR vakcinas) pajamos šiemet 35milijardai dolerių, kitamet planuoja gauti iki 50milijardų dolerių pajamų. Už tiek galima nupirkti viso pasaulio žiniasklaidą ir medikus... JAV administracija bando juos užlaužti dalintis vakcinom su kitom šalim, bet jos tempia gumą, nors vakcinos sukūrtos naudojant valstybės finansavimą ir jų gamybai greitai paleisti skirta keli milijardai valstybės pinigų. Jeigu amerikonai bejėgiai prieš monopolijas, tai ką gali paprieštarauti mūsų valdžios durneliai, nebent papersti garsiai per teliką,- ką jie ir daro...

ačiū

ačiū portretas
Mieli zombiai, farmacininkų korporocijos jums labai dėkingos, vien fizeriui jau sunešėte beveik 35 milijardus Ačiū :)

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Tam jonass , tai jūs ir tratinatės per užpakalį .

idomu

idomu portretas
> Palaikau.. Už ko palaikai? Tiesa, o subadytas zombis negali užkrėsti viso kolektyvo? Na?

pamenu

pamenu portretas
Naciai buvo labai išsilavinę, tikėjo mokslu ir mokslo tyrimams naudojo žmones kaip žaliavą, visai kaip dabar.

Palaikau

Palaikau portretas
Teisingai darbdavys padarė juk gali užkrėdti visą kolektyvą.

ALGIS

ALGIS portretas
Jūs --antivakseriai esate didžiausi valstybės priešai ir griovikai , jus bekieka tik prakeikti

Artūrui

Artūrui portretas
O kai užkreti kitus su savo kūnų tada kur jų teisės,mus užretė visus anūkas parnešė iš mokyklis,jo teigiama rezultatą pastebėjom veliau.

taigi

taigi portretas
> Senjora ...išsiilgusi stalinistinio sovietmečio?

Senjora

Senjora portretas
Tai save isivaizduoji visą valstybę,yra nustatuta tvarka ir privalu jos laikytis jei nori pažeidinėt tvarka ,pandemijos metu ,sedėk namuose.

o

o portretas
susimarmaliave visokie arces tapo silpnaprociais jei dar nemire kom...===

Artūrui

Artūrui portretas
Mes nesame vyriausybės nuosavybė ir mūsų kūnas priklauso mums ir mes nesame šiaurės Korėja.

Jonass

Jonass portretas
Susikiskit saxo skiepus y sikna

Artūras

Artūras portretas
Drausminti silpnapročius yra valstybės pareiga

EKSPERT

EKSPERT portretas
SUNKU KVAILAM ZMOGELIUI...

Viduramžiai

Viduramžiai portretas
Teisingai padarė, kad nušalino. Aš nenorėčiau dirbti šalia. Tokio tamsumo Lietuvoje dar nebuvo. Sovietiniai seni žmogeliai, nors kai kurie su vadinamo aukštojo mokslo diplomais, menkai susivokiantys, o jaunieji – buki naujažmogiai. Švietimo sistema sužlugdyta.

Pilietis

Pilietis portretas
Visiskai pritariu, valstybes griovimas matosi visuose sektoriuose. Verslas zlugdomas nepagristais mokesciais, pvz. tas pats akcizas degalams galetu buti EU minimums, kas skatintu versla, bet yra stipriai uzkeltas, pvm maistui zlugdo zemes uki, uzsienio politika - vien absoliuciai bereikalingas susipykimas su Kinija atnes biudzetui apie 2 milijardus tiesioginiu ir netiesioginiu mokesciu. Sveikatos apsaugos "optimizavimas" orientuotas i griovima. Kuria sriti bepaimtum yra valstybes isdavimas.

Varkšas bedarbis užjauskit.

Varkšas bedarbis užjauskit. portretas
O koks varkšas,darbdavys vidai nenori ,kad užkrėstum kitus dirbančius ir verslas sustotu,juk tokių atvejų apstu,o gal viruso platintojas.Sedėk namie ir čia nesiskūsk.

kaunietė 1

kaunietė 1 portretas
labai gerai, nenori skiepytis tai testuokis arba eik iš darbo. Kodėl turi kentėti kiti gal dar ir kaukę nešioji kaip Pinokis

L?

L? portretas
Šiaip kai Ginevičius savo buriamą grupę vadina "tauta", jau melas. Kai teigia, kad pasiskiepiję serga dažniau, antras melas, kai nesiskiepijimo argumentu laikomas "dievo žodis", tai jau rimta psichinė liga.

Morgana

Morgana portretas
Nelauktas žmogelis

To aha

To aha portretas
Ne antivaxeris, o ne avinas. Daugiau tokiu, kurie atsisako būti bandoma žiurke

Edas

Edas portretas
Gaila, kad dar didžioji dalis žmonių nemoka mastyti savo galva. Pišas su savo blondinėm sakys -" kiškit galvas į ugnį išgelbės nuo visų koronos atmainų"! 95% "ale protingų " tautiečių tą ir atliks.

>

> portretas
> piatras. Geriau ploščiažemis nei eksperimentiniu tirpalu subadytas idiotas. Garantuoju, kad net tris kartus susileidai eksperimentinį skysti ir tris kartus net neskaitęs sutikai dalyvauti farmacininku eksperimente prisiimdamas sau visą atsakomybę už galimas pasekmes. Sėkmės belaukiant ketvirtos dozės :)

piatras

piatras portretas
Plokščiažemis, atsargiai, nuo krašto nenukrisk į kosmosa.

Aha

Aha portretas
Mulkis isivaizduoja esas valstybe? Nevykeliai antivakseriai megsta susireiksminti...

Aš už skiepus suaugusiems

Aš už skiepus suaugusiems portretas
Bet vaikų nereikėtų į tai kišti, sunkesne forma serga tik pavieniai, o pernešti užkratą gali ir skiepintas žmogus.

>

> portretas
> laukia. Ką veikėte covid reanimacijoje jei jums galvoje trys švirkštai styro?

Būrų valdovas

Būrų valdovas portretas
Bet ir kiaurumas tos litwinų tautos. Ateis laikas, kaip įves ir руdаrų testus ir niekas jiems nesipriešins...

laukia

laukia portretas
As manau kad sis zmogelis labai susipykes su sveiku mastymu Manau kad ir medikai nieko negali jam padeti ir isgelbeti Ji nuo ,,PAKLYDUSIO'' mastymo Ji isgelbes tik RENIMACIJOS lova ir kvepavimo deguonies kauke bet labai svarbu kad suspetu uzdeti deguonies kauke Mano palikta lova renimacijoje laukia JUSU

che

che portretas
jau ir vaxeriams daeina kad vakcina nesaugo. Jei dar prideti šalutinius poveikius? Bet vaxeriai dabar negali prisipažinti kad buvo propagandos suklaidinti.

manau

manau portretas
Zombiai su trim švirkšais kairiajame galvos pusrutulyje realiai sudebilėjo nuo eksperimentinio tirpalo , net akivaizdūs faktai jų nedomina., jie tik laukia ketvirtos dozės ir galimybės užsirašyti į eilę penktai :)

TAM TULCEVICIUI. AR GYVENIME BUVAI BEDARBIU

TAM TULCEVICIUI. AR GYVENIME BUVAI BEDARBIU portretas
MANAU, KAD ESI PENSININKAS. PRIE RUSO UŽSIDIRBES. TODEL IR UZSIIMI TUO KUO NEREIKIA.

manau

manau portretas
Pilietiškas žmogus gerbiantis demokratinės visuomenės vertybes bei visuotines žmogaus teises privalo priešintis režimui, segregacijai, prievartai , žmogaus teisių bei Konstitucijos pažeidimams. Pagarba už drąsą.

Viktoras

Viktoras portretas
Gal jis sėdėdamas prie seimo daugiau gauna iš suinteresuotų asmenų nei atlyginimas asvivaldybėje,kas tokius pustagalvius ir išrenka.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Dar nesenas žmogus , o protas kaip 90-metės demensinės močiutės .

ZMOGU ATLEIDZIA IS DARBO. IR PRASIDEDA DEBILISKI KOMENTARAI

ZMOGU ATLEIDZIA IS DARBO. IR PRASIDEDA DEBILISKI KOMENTARAI portretas
TIKRAI VALDZIOS PASAMDYTI TIK PASITYCIOT. NORMALUS ZMONES JAU PASIDARE NENORMALIAIS. ZMONES SKUNDZIASI, KAD PO SKIEPO BLOGAI, TAI ISLENDA, KAI GYVATES IR TOLIAU IGELIA SKIEPYKITES. PER TOKIUS NUPIRKTUS DEBILUS LIETUVA NUSIRITO

manau

manau portretas
Mieli narkomanai ir zombiai, ruoškite patį ketvirtai omikron dozei ir užsirašykite į eilę penktai omikron + sustiprinančiai dozei. Dvylikta dozė jus išgelbės nuo visų kančių :)

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Vakar nuo covid mirė 10 žmonių iš jų trys pilnai paskiepyti, kitaip sakant standartiškai 30 procentų mirusių pilnai paskiepyti, likę "antivaxseriai" - mirė "neskiepyti" po skiepo, kiek iš susirgusių paskiepyti išlieka valstybinė paslaptis. Galvokite patys, nors subadyti zombiai nepasižymi loginiu - analitiniu mąstymu, už juos pagalvoja partija, vyriausybė ir draugas vadas :)

Anonimas

Anonimas portretas
celofano ir astrauskaites sekėjas -galėtų išvykt iš Lietuvos

Taip ,taip.

Taip ,taip. portretas
Vargšelis. Pats ir nori sugriauti ta Valstybę su Celofanu ir kitais. Tik tokiems nemokėti jokių pašalpų ir į darbo biržos eilę nestatyti. Dirbo ir galėjo dirbti, o ne ožius rodyti. Mat nuskriaustas. Nereikia Lietuvai tokių kiršintojų. Dovanojam Lukošenkai.

GAILA

GAILA portretas
KAD SUBRENDĘS JAU LAISVOJE LIETUVOJE IR DAR MATĘS KOMUNISTINIUS LAIKUS IR DAR ŠIUO SUDĖTINGU LAIKU NEPALAIKO SAVO VALSTYBĖS RŪPESČIO IR POLITIKOS.TAI KAIP REAGUOTI Į TOKIĄ LIETUVOS PILIEČIO NUOMONĘ???

Roma

Roma portretas
Skiepikis nesiskiepysi visvien sirgsi mirsi. Skiepai tai POLITINĖ MAFIJA . MANO DUKRA PO SKIEPŲ DVIEJU MIRĖ. JAI BUVO 23 M. KAS ATSAKO .NIEKAS.

Danutė

Danutė portretas
Jeigu vieną, atsitrenkusį į pušį, nušalino nuo darbo, tai toli gražu ne valstybės griovimas.

Galvoju,

Galvoju, portretas
kad visų pirma reikia uždrausti visokias turistų kelionės, o tai priveža visokių ligų, o mes dėl jų malonumo esam suvaržomi. Dėl kažkokių plevėsų įnorių kenčia visai nekalti žmonės. Tegul visi kažką paaukoja vardan bendros gerovės, bet jie nenori savęs riboti.

taip.

taip. portretas
Didziausias griovejas esi tu,nes eini pries sistema,kuri stengiasi gelbeti zmonija nuo pasaulines pandemijos,per tokius stabdzius niekada nepavyks zmonijai pasveikti.

Vaidoolis

Vaidoolis portretas
Nu ir is kur atsiranda tokiu debilu.!skiepytis nenoriu,uz testus moketi irgi!...nes as toks protingas kad jus durneliai uz mane mokekit..yra istatymas,uz jo nevykdyma jis turi gauti bauda o ne verkslenti prie seimo blin...

Teisės ir pareigos

Teisės ir pareigos portretas
"Nematau viruso vadinasi nėra, man implantuos mikroschemą su skiepu" - gal užaukit pagaliau!

Sūduvis

Sūduvis portretas
Jį reikia ne nušalinti nuo darbo o pasiūsti į ligoninės skyrių kur gydomi kovidiniai ligoniai padirbėti nors savaitę sanitaru tai moment suprastų ką reiškia KOVIDas.

Tomas

Tomas portretas
Kada tiems visiems rėkiantiems prieš nesiskiepijančius "valstybės" įgalioti atstovai ateis ir kumščiu pabels į duris "saugodami" juos pačius nuo jų pačių - bus per vėlu ką keisti, nes ES, jeigu tokia dar bus, pavirs dideliu konclageriu... O link to sėkmingai palaipsniškai einama!

protingas seniokas

protingas seniokas portretas
visose valstybese zemes rutulyje tas vyksta,pasakykite kokia sali kad zmoniu nevaksuoja.Tai vykdomi valstybiu griovimai,kai bus maziau zmogiuku tai maziau vartos ir nereikes is tu zmogiuku jokiu mokesciu i biudzetus.Tai vadinasi lygu.Domekites

linkiu greitu laiku "uzlinkti"

linkiu greitu laiku "uzlinkti" portretas
nes labai jau protingas esi.

ir as nezinau bet manau

ir as nezinau bet manau portretas
del tokiu nenorinciu testuotis daugelis lietuviu labai pablogino savo gyvenimo kokybe.

Tik nereikia !

Tik nereikia ! portretas
Trenktas antivakseris - dar ne Valstybė .

Psihiatras..paziurekit i to niekalo

Psihiatras..paziurekit i to niekalo portretas
Snuki,ir suprasit,kur jis turi buti??????

Zudiku sajudis,ir tokie kaimu meslai,yra lt

Zudiku sajudis,ir tokie kaimu meslai,yra lt portretas
Tautos zudikai.visi turi but atleisti is darbo,organizatoriai susodinti...

Staska

Staska portretas
Kuo greičiau versti ta valdzia

To Edis

To Edis portretas
To Edis...Esi vaksifaschistas. Isivaizduok- dabar rytoj isleis istatyma, kad nereikia deschines rankos nes visi su desine ranka covido platintojai... ir tu rytoj eisi pjautis ranka, kad gautum galimybiu pasa? Visus vaksi faschistus i vandeni ir padaryti is ju Drob Schotus- kad pasveitu...Dzing ring padaryti tik labai nusipernusius.Patampyt su kateriu, kad smegeneles atsaltu.. Juk taip jus dabar megstate elgtis su lietuviu kalba, kuriai daugiau nei 15 000 metu?

Edis

Edis portretas
Daug turim šalyje netikėlių,klonų,ir šiaip aferistų.kurie nori išpopuliarėtį bet kokiais būdais.netik kad skiepytis,bet ir testuotis nenori.neleidžia testuoti vaikų,patys atsisako.visada protingesni už daktarus,mokslininkus.sugeba tik kurti sąmokslo teorijas.

Anonimas

Anonimas portretas
Įdomu... o tas valstybės griovimas tik LT vyksta ar ir dar kur kitur? Gal visur? Nes visur tas pats kovidas ir vakcinos nuo jo... tai visos valstybės dabar pačios susinaikina ir išnaikina savo gyventojus, mokesčių mokėtojus? Pridurkams priverčia iš viso pasaulio šiukšlių į galvas o jie ir tiki driežažmogiais, iliuminačiais, deep state ir kt nesąmonėmis... Ir nereikia nieko versti skiepytis, tegu durniai patys išmiršta

Birutė

Birutė portretas
Čia ne skiepas ,o vakcina ir reikia skirti tiems vakcinuotiems.Jūs pasirašote sau mirtį ir jie nusiplauna rankas.Čia yra tik naikinimas žmonių.Kiekvienas atsako už save ir nereikia tų komentarų.Palaikau visus tuos kurie neleidžia būti bandomaisiais triušiais.Pasiskaitykite 1996 m.Malūko knygą ten parašyta,kad pedofilai,ištvirkėliai braunasi į valdžią ir stengsis išnaikinti visus.O juk ši valdžia jau tokia ir tai tuo viskas jau pasakyta.Geriau ir protingiau pamąstykite.

to klausimas

to klausimas portretas
Esmę teksto supratau. Are tik prie klaidų sugebi kabinetis

TAM Juozui

TAM Juozui portretas
eksperimentiniai vaistai - apsivalymas nuo laboratorinių debilu

veidelis

veidelis portretas
nežinau kaip jums, bet man iš veido atrodo kad į čierką tas veikėjas tikrai "nespjauna", na gal tik taip atrodo....

Arvys

Arvys portretas
Tai tokie kaip šitas veikėjas griauna valstybę, o ne atvirkščiai. Vien ko verta šitą šutvė pasivadinusi šeimos Sąjūdžiu. Tai apgailėtini tipai kuriems ir toks padleckis yra draugas

Jo jo

Jo jo portretas
Labai teisingai ir oadarė, kad atleido. Užteks parazituoti kitų sąskaita. Dėl tokių šūdžių valstybė tikrai nesugrius. Akivaizdu, kad labai lengvai jam gyvenosi.

vyt iš darbo tokius antivaksus

vyt iš darbo tokius antivaksus portretas
vyt iš darbo tokius antivaksus, sąmokslo teorijų šalininkus. neptinka - tegu emigruoja, kad ir į Austriją. belekiek žmonių susiskiepijo, bet šiokie vistiek už visus protingesni

Pamastymui

Pamastymui portretas
Tuberkuliozė egzistuoja jau daugybę metų ir niekas nesugeba surast vakcinos nuo šios itin užkrečiamos ir mirtinos ligos. Va covid-19 stebuklingai per metus laiko atsirado vakcina nors virusas ir mažai dar pažįstamas

Juozas

Juozas portretas
Gaila tokių žmonių. Mūsų šalies provincija dar gyvena tamsiam tamsiam miške ir kol kas nėra daug pozityvių prošvaisčių.

Rasa

Rasa portretas
Nemyli mūsų patriotų,lietuvių mąstančių,išsilavinusių,laikykitės žmonės,būkime stiprūs,bandykime nepalūžti

Animacinis filmukas

Animacinis filmukas portretas
O satai ir "Begemotas kuris bijojo skiepu".

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Zombiai, tai galite plačiau papasakoti apie mokslo pasiekimus - eksperimentines vakcinas turinčias sąlyginę registraciją ir kurių klinikiniai tyrimai ( su žmonėmis) bus baigti apie 2023 metų pabaigą. Jūs viską žinote apie "mokslą" - pasidalinkite savo žiniomis. p.s. įdomu ar nors vienas subadytas zombis skaitė po kuo pasirašė ir su kuo sutiko prieš jam sušvirkščiant eksperimentinį tirpalą? Ar skaitėte? Tikrai?

Arturas

Arturas portretas
Niekas nežino ,kaip sunkiai ar lengvai sirgtų skiepytas ir neskiepytas tas pats vienas individas. Nėra tokio bandymo ,kad pažiūrėti ant vieno ir to paties žmogaus kaip jis sirgtų paskiepytas ar neskiepytas. Nėra tokio būdo, tai tik miglos pūtimas kad pasiskiepijai ir jei sirgsi neva lengviau. Absoliučios emocinės manipuliacijos su pelno siekiančių organizacijų prieskoniu. Jeigu dauguma pasiperka placebo efektui pasiskiepijus, tai ir valio, kaip sakant ir tikėjimas padeda. Deja, ir pasiskiepiję ima ir suserga, netgi išeina anapilin. Žmonės! Šiais laikais demokratijos sąvoka miršta, nėra pasirinkimo laisvės, įsigalėja nauja santvarka- pinigija. Kurios glėbyje visi ir sukamės.

Klausimas

Klausimas portretas
> juozui ............o, tu per savo rašybos klaidas bent supranti ką pats parašai?

juozui

juozui portretas
Jūsų mąstymas toks bukas kad nėra ką komentuoti. Matyt galima paveiktas tarybinio mąstymo viską ką sako valdžią reikia vykdyti..ty nematyti savo galva .. ps vakcina yra testavimo stadijoje .iki 2023metu jūsų reikalas ar norite eksperimentuoti su savimi .žmogus pasirinko palaukti kol bus ištirta pilnai..

tu

tu portretas
Pensininke, užteks komunizmą kurti, keliauk pas Abraomą.

PENSININKAS JUOZAS

PENSININKAS JUOZAS portretas
Teisingai padarė, kad nušalino nuo darbo. Greičiau eik skiepytis, AVINE, o ne apie valstybės griovimą sapaliok. Aiškiai matyti, kad Dievulis protelio pagailėjo.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
> pastebėjimas ................O, didelio raštingumo, bei didelio intelekto individas prašo pas tą mažavertį individą pagalbos: "Galite plačiau apie mokslo ir medicinos pasiekimus, plačiau apie šias vakcinas? Labai prašau.".

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> LOGIKA Ką mano logika , apie tai , kuo skiriasi į reanimaciją papuolęs skiepytas nuo neskiepyto? Kur logika?p.s. o tam tomui geriau žiūrėti į mordą veidrodyje.

tomas

tomas portretas
Paveizėkit, kokia jo morda. Ne darbo, o plytos prašosi. Jam reikia nr darbo o pinigų. Turbūt kažkas aprūpina pinigėliais, kad gali nedirbti o piketuoti. Veltėdžius Sovietai ptiverstinai įdarbindavo, kad veltui duonos negadintų. Matomai, prisiprašys...

Logika

Logika portretas
Esu tikriausiai velnio kūrinys, nes pasiskiepijau trim skiepais. Tik gaila, kad kai į reanimaciją pakliūna " visai sveiki ir neskiepyti Dievo kūriniai" juos gelbėja savo sveikatos kaina paprasti mirtingieji žmonės gydytojai. Valstybė skiepija nemokamai, gydo nemokamai, po komplikacijų nemokamai duodami kelialapiai į sanatorijas. O tiems visažiniams vis dar reikia ypatingų tyrimų. Gal ypatingas būtų čekis reanimacijos paslaugoms apmokėti.?Nesiskiepijai, susirgai ir apmoki gydymo išlaidas. apytikriai 1700 eurų. Įtikina?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Gaila, kad apie mokslą ir mediciną samprotauja, tiksliau kliedi, mažo raštingumo, bei menko intelekto individas slapyvardžiu "GAILA".

tai

tai portretas
> gaila. Galite plačiau apie mokslo ir medicinos pasiekimus, plačiau apie šias vakcinas? Labai prašau.

gaila

gaila portretas
Visais laikais buvo ir yra silpno mastymo zmogeliu ju ir bus ir tokiem individam medicinos pasiekimai padeti nieko negali nes jie supranta kad mokslo ir medicinos pasiekimai kesinasi i ju gyvybes Nieko nuostabaus koks mastymas toks ir elgesys

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Suprasčiau konservatorių spaudimą vakcinuotis, testuotis, turėti galimybių pasą, jeigu būtų griežti reikalavimai saugotis. Dabar su galimybių pasu galima visiškai nesisaugoti. Eiti kur nori, važiuoti kur nori, parvežti naujų viruso atmainų. Nors viešai skelbiama, kad pasiskiepiję serga, miršta ir platina virusą. Tai kur logika? Senjorams mokėjo po 100 eurų. Jų taip nepaveikė, tai dabar reikia vakcinuoti vaikus, kad tariamai jie neužkrestu senų žmonių. Bet vyresni ir taip mažai kur eina.

Kauniete

Kauniete portretas
Gerbiu už apsisprendimą.Jokiu eksperimentiniu skiepų.

Aneta

Aneta portretas
To Išvadai Tai, kad toje reanimacijoje gali atsidurti ir pats ar pati. Nesvaik čia labai.Taip kad šansai ten atsidurti tau irgi labai dideli

tai

tai portretas
tai tik dar vienas irodymas kokia blogybe yra samdomas darbas. Jeigu nesi kazkoks isskirtinis su tavim daro ka nori, patycios, mobingas,... ir vyriausybe dar ta skatina nors oficialiai kovoja pries patycias.

pritariu

pritariu portretas
Režimo prievartai, segregacijai ir žmogaus teisių pažeidimams NE.

Nuo kokios mutacijos revakcinuoti suaugusius

Nuo kokios mutacijos revakcinuoti suaugusius portretas
ar skiepyti vaikus ? ___Vyriausiasis JAV mokslininkas Anthony Fauci antradienį sakė, kad nors naujosios COVID-19 omikron atmainos pavojingumo laipsnis bus nustatytas tik po kelių savaičių, pirmieji požymiai rodo, kad ji nėra sunkesnė už ankstesnes atmainas, o galbūt – net lengvesnė.A. Fauci teigė, kad virusas, kuris yra labiau užkrečiamas, bet NESUKELIA sunkesnių ligų, hospitalizacijų ir mirčių bangos, yra „geriausias scenarijus“.

Šiaip

Šiaip portretas
Valstybės tarnautojų ir taip reiktų perpus sumažinti, nes dirba be jokios veiklos atskaitomybės ir ambicingų tikslų.Stumia laiką iki pensijos.... Tai , kad atleido valstybei tik geriau..... Nueik į privatų sektorių - suprasi kiek svaras druskos kainuoja....

Galbm

Galbm portretas
Pasiskiepija asilai supranta, kad papuole i pinkles. Ju sveikata po truputi griuna. Jie ta puikiai supranta, todel ir ju komentarai tokie pikti. Blogai, kai pats zinai, kad esi durnas.

valerijonas klaipeda

valerijonas klaipeda portretas
JUMS DIDZIULE pagarba! PALAIKOM JUSU. ACIUU!!!

TAM Kardas

TAM Kardas portretas
Tamsta su ožių miegi

Kardas

Kardas portretas
Milijardai paskiepintu! Tai kokiu neistirtu vakcinu zino nevykeliai antivakseriai- visus sucipuoti ,kad butu lengviau atskirti nuo paskiepintu! Ozys pasiskiepintu ir nebutu problemos !

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuoliai, laikykitės.

Iš delfiu elytazzzzui , bukenos nuo kokios

Iš delfiu elytazzzzui , bukenos nuo kokios portretas
mutacijos verčia žmones skiepytis ? ___( PSO) kas vyksta pasaulyje, o kelti panikos tikrai nėra pagrindo, galbūt netgi priešingai. Ką aš turiu omenyje galbūt priešingai, kad vis tik natūrali viruso evoliucija vyksta toliau ta linkme, kad virusas suinteresuosas kuo greičiau plisti, bet nesuinteresuotas išžudyti savo šeimininkus. Kol kas panašu, kad galima preliminariai susidaryti išvadas, kad omikron atmaina galbūt plinta greičiau ir galbūt vis tik nesukelia tokios sunkios klinikinės eigos, tik nuogąstavimą dabar labiausiai kelia tai, kad galbūt tie pakitimai mutacijos, kurie yra smaigalio baltyme, jeigu imuninė sistema veikia prieš jas ne taip efektyviai kaip prieš originalų štamą, tai gali kilti nuogąstavimas, kad galbūt skiepai gali būti ne tokie efektyvūs, bet kiek daug galbūt aš pasakiau“,

TAM Raimis

TAM Raimis portretas
G. pasas Rusiškas ar Baltarusiškas

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
Save nuo neištirtų vakcinų gerb. Irmantas šaunuolis! Tegul paduoda darbdavį į teismą, nėra tokio įstatymo, kad šitaip ,,išmesti,, iš darbo. Darbdavys mutuojasi nuo vakcinų. Visos paženklintos eksperimento aukos tik iš pavydo puola sveikus, stiprius imunitetus turinčius žmones. Neištirtiems marmalams ne, ne ir ne!

Raimis

Raimis portretas
Tai šeimų maršas tegul ir kovoja už tradicinę šeimą. Prie ko čia vakcinos? Arba tegul keičia pavadinimą pvz. Skiepų antimaršas arba Vakcinų antiparadas

Tai

Tai portretas
tokie antivakseriai maršistai ir yra didžiausi kenkėjai

kava

kava portretas
Šaunuolis.

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Nu durnius ir Mažeikiuose durnius....

Jūsų TARPE ne antivakseriai.

Jūsų TARPE ne antivakseriai. portretas
Jūsų TARPE odinis dišlius.

to smegenu rukas

to smegenu rukas portretas
esi ne tik rūkas, bet ir nepagydomas degradas

Išvada

Išvada portretas
tegu šitie kvailiai nesiskiepija, reanimacijoje kai įstatys ventiliatorių į plaučius, tada jau bus atia šitam pasukliui, manau jie absoliutūs ligonys tarpe mūsų

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Aš ne tik dirbu konservams, aš dirbu ir liberastams ir laisvei. Dar kartais batus jiem palaizau.

Rukui,

Rukui, portretas
jeigu, ant smegenų nebūtų rūko, kaip tau, tai ir gal diskutuotume...

nuomone

nuomone portretas
antivakseriai pamirso, kad gyvena visiskai kitame pasaulyje. Siaip jau butu laikas susivokti arba skiepas arba amzini karantinai, nes taip kaip gyvenome tikrai negyvensime.

O,kodel

O,kodel portretas
reikia pas antivakserius proto ieškoti,?Pas bepročius irgi proto neieško, kol jo neįgauna...O, paskui paleidžia, arba, ne...

nrk

nrk portretas
Varge mano, kiek buku komentaru. "Mano kunas", "pats sprendziu", ka noriu ta darau nenoriu ir nesiskiepiju". Ir sitie bukaprociai nesupranta kad kalba ne apie JUOS bet apie MUS VISUS GYVENANCIUS SALIA TU BUKAPROCIU. Kremliniai troliai kaltina vyriausybe del pinigu isleistu vakcinoms. Aisku, tokiu "nusikalteliu" pilna Europa. Danija, Vokietija, Prancuzija, ir t.t. ir t.t. Visos sitos "nusikalteliu" vyriausybes isleido daug pinigu ir manau, kad isgelbejo labai daug gyvybiu.

smegenu rukas

smegenu rukas portretas
Visi vakcinuoti mutantai griauna valstybe,bet jie per durni tai suprasti pas tokius proto nerasta ir net neverta diskutuoti su degradais.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių