Pakeitė planą: premjerė sako, kad karantino įvesti nebeketinama

Vyriausybė planuoja grąžinti reikalavimą dėl privalomo kaukių dėvėjimo uždarose patalpose ir tam pakaks ekstremalios situacijos režimo, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Ekstremalios situacijos reglamentavime bus tie pakeitimai padaryti ir bus praplėstas reikalavimų sąrašas dėl kaukių dėvėjimo uždarose patalpose“, – antradienį žurnalistams Seime sakė I. Šimonytė.

Pasak premjerės, jei bus spėti parengti projektai, šį klausimą Vyriausybė svarstys trečiadienį.

Vyriausybės vadovė taip pat patvirtino, kad daugiau pakeitimų, pvz., nustatant taisykles renginiams, kaip buvo svarstoma anksčiau, neplanuojama.

Vyriausybės vadovė pabrėžė, kad esminis klausimas pasirenkant teisinį režimą – karantiną ar ekstremalią padėtį – yra tai, kam teks atsakomybė už kaukės nedėvėjimą.

Iš paskutinių teisininkų išvadų panašu, kad apsieisim su ekstremaliąja padėtim.

„Iš paskutinių teisininkų išvadų panašu, kad apsieisim su ekstremaliąja padėtim, buvo pagrindinis klausimas, ar atsakomybė ekstremalios situacijos atveju už reikalavimo nesilaikymą tenka tam, kam turėtų tekti – ne paslaugų teikėjui, ne pardavėjui, ne įstaigai, ne organizatoriui, o žmogui, kuris nesilaiko reikalavimų. Teisininkai patikino, kad taip, taip būtų net ir nesant karantino režimo“, – sakė premjerė.

Blogėjant epidemiologinei situacijai valdžios institucijos planuoja įvesti privalomą kaukių dėvėjimą uždarose erdvėse.

Dabar turintiesiems galimybių pasą kaukių dėvėjimas yra rekomenduojamas.

Lietuva  praėjusią savaitę įžengė į blogiausią, „juodąją“, pandemijos spalvinę zoną. Statistikos departamento antradienį paskelbtais duomenimis, per praėjusią parą nustatyti 1225 nauji COVID-19 atvejai, mirė 11 žmonių.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų pasiekė 634,7 – per parą paaugo keliolika punktų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaip nori taip ir daro nepasvėrė, savo nuomonės ir veiksmų.

Kaip nori taip ir daro nepasvėrė, savo nuomonės ir veiksmų. portretas
Melas ir visur melas .Tai ir piktina žmones.

PIŠ'as \\\\\\.../////

PIŠ'as \\\\\\...///// portretas
pagaliau "blaivu protu" pradėjo mąstyti,nes kuo daugiau skiepija,karantinuoja,tuo daugiau susirgimų tuo gripu.---Bet yra bet,prie "susirgimų" rezultatų prideda gale 0-nulį,nes nuo pavasario buvo planas spalį dirbtinai įvesti karantiną,smugdyti ekonimiką.---Toks jau koncervų devizas,>>>kuo blogiau,tuo geriau

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
Kad covidas - politiškai sureikšminta liga. Nes kai liga tikra, tai skelbia karantiną tada, kai ji kelia grėsmę, o ne tada, kai 30 užsikrėtusių per visą šalį būna...... koks karantinas pirmas buvo.... aaaa-a, kaip greitai paskelbė (per 3 dienas visus uždarė, paskui dar miestus betono luitais blokavo.. ar nejuokinga dabar???).. o dabar, kai tikrai daug kas serga, tai ai, tipo nieko tokio. Po poros metų galėsim matyti plika akim kokia afera su covido pagalba buvo prasukta.....
VISI KOMENTARAI 67
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių