Pasieniečiai pasienyje su Baltarusija apgręžė 20 neteisėtų migrantų

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžta 20 neteisėtų migrantų, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje penktadienį užsieniečiai sieną nelegaliai bandė kirsti 91 kartą, Lenkijos pareigūnai į šalį ketvirtadienį neįleido 75 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 1060 neteisėtų migrantų. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista daugiau nei 20,4 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jaunalietuviai

Jaunalietuviai portretas
Tik pilnas Lietuvos dangaus uzdengimas "Patriot", "Atakams" sistemomis ir "gelezinio kumscio" sukurimas ties gudijos ir Karaliauciaus pasieniais gali sustabdyti kremliaus fasistine orda.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar svecia islauziusi dris jus lakysit sveciu man kad kviesit policija ir jie isvez i reikiam istaiga kur tures atsakyti uz islauztas duris iratlyginti nuostolius
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių