A. Dulkys: galima kalbėti apie karantiną nesiskiepijusiems

M

M portretas
Giminaite gripo vakcina skiepijos,ryte skiepas vakare 40temp sunke forma sirgo du men,pati maciau nes slaugiau,o si vakcina neaiski

Asas

Asas portretas
Bilas geicas su Big pharma auksciausiame JAV teisme neirode , kad jo vakcina saugi ir masine vakcinacija atsaukta , taciau Soroso ziniasklaida to neraso.

Asas

Asas portretas
Dulky tave reikia dulkinti kaip kilima o poto kojas šūdinas nusivalyti lohas tu

Jurate

Jurate portretas
Neuždaryti pasiskiepijusius žmones darbuose kad, po darbu gryštu pas šeima o ne butu visa žiema atskirai nuo šeimos... Nors kurie pasiskiepijo neuždarinekite gave po du skiepus būkit žmones

Tata

Tata portretas
Pašol tu na......ui durneli ką tu man padarysi.

Anonimas

Anonimas portretas
Isdulkinta nacista pakarti.

dulkį \\\\\.../////

dulkį  \\\\\...///// portretas
nedulkink.

Viktorija

Viktorija portretas
Eik tu Nakui debile

rūta

rūta portretas
visai valdžia nukvako tikriausiai žolytė buvo per stipri kaip traukė

Vasara

Vasara portretas
Aš nesuprantu, kodel toks spaudimas del skiepu? Kur dingo žmogaus tesės? Ir jo pasirinkimas. Žmogus jeigu nesiskiepija, jis gal negali del sveikatos. Kodel visi smerkia tuos kurie nenori skiepiti. Kad ir dirbantis ,jie moka didžiausius mokesčius i sodra ir t.t. Kokia gali būti prievarta, žmones atsipeikekit. Kodel jus smerkiat kitus nežinodami priežaaščių??

Anonimas

Anonimas portretas
Jo baikit bus ta burbula geriau sakykit tiesa reik milijonus pasimti ir butina suskiepiti tam tikra procenta

>Anonimui

>Anonimui portretas
Ten ne tik pavaldinys, ten viskas seniai apleista. Augėjo arklidės. Ir kažkam reikės jas išmėžti.

Anonimas

Anonimas portretas
Sveikatos apsauga nesusideda vien tik iš, pandemijos reiklalų...,ar ministras dar negavo leidimo kalbėti apie kitas sveikatos problemas,kažko tai užsimiršo premjerė ir apleido savo pavaldinį...

dėde Ignai

dėde Ignai portretas
Jūs esate besarmatis nenaudėlis.

dėdė Ignai

dėdė Ignai portretas
A dar neužmovė? Nu neskubėk, dar tik 10.15... Neskubėk ir būsi pirmas. Didvyriu būsi. Gaidžių didvyriu. Pirmiausiasis iš pirmiausiausiausiųjų. O dėl pilno proto — tai matau, kad pas dėdę Igną proto — devynios skruzdės nepaveš. Paveštų dešimt. Bet kur tą dešimtą rast?

>>>dėdė Ignas \\\\\\.../////

>>>dėdė Ignas \\\\\\...///// portretas
Pats save išsidavei kvailas ožį, savo bliovimu.Matyt per daug prisiuostei savo primyžtos bazdos,ar "laisvės" partija pametėjo narkatos.---Pilno proto žmogus taip nesielgia.

Dėdę Igną

Dėdę Igną portretas
Ant bybio - neribotą laiką. Ir statinė romo.

>>>to>to Laukiame Sputniko \\\\\.../////

>>>to>to Laukiame Sputniko \\\\\...///// portretas
Matyt turėjo mintyje,lianzborgo KGB pseudonimą.Jis KGB buvo užslaptintas kaip Sputnikas,grybė Magnolija,Tulpė.Visi KGB"istai turėjo pseudonimus.Tą išdavė Maskva.Apie tai berods kalbėjo ir Janutienė.Tiksliai neatsmenu dėl Janutienės,o Maskva tai tikrai pranešė per "VRIEMIA".

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Nesiskiepyjusius visus į saviizoliaciją neribotam laikui, ar bent kol proto įgis, nes kuo kvalesnis, tuo garsiau bliauna.

to Laukiate Sputniko?

to Laukiate Sputniko? portretas
Kas tas tavo Sputnikas? Giminaitis tavo? Esi Briuselio subinkrušys? Klaipėdoj daugiausia mąstančių, daug daugiau, negu manai. Pridėk dar tuos, kurie čia nerašo — bus įspūdingi mąstančiųjų skaičiai. Bet tu nemoki ir NENORI skaičiuot. Geriau tau būti briedžiu, varančiu į vartus, nei savęs, nei kitų negerbiančiu. Tai rodo tavo menką intelektą, nors gramatiką, matau, moki. Tik gramatikos mokėjimas dar ne viskas.

A. Dulkiui ir šaikai

A. Dulkiui ir šaikai portretas
Jeigu Jūs nežinotumėt tikros tiesos apie "skiepus" — jums nebūtų kaltės. Bet Jūs žinot. Todėl kaltė pasilieka ant Jūsų. Tai labai rimta.

As

As portretas
Jūs tikri Lietuvos kandžiai, kokie tik gali būti, žalos daugiau atnešet Lietuvai nei naudos viena partija pražuvusi su savo subininiais kita su ožiais..

pensininkė

pensininkė portretas
ar dar ilgai leisime ministrams tyčiotis iš mūsų, dabar jau viršūnė, ar mes laisvi ar mes laimingi? nei laisvi , nei laimingi ,nei turtingi , esame patys kalti kad leidžiame šiai valdžiai su mumis taip elgtis, kažkas išrinko tokią valdžią, o dabar kenčiame visi , o jie ir toliau mus kankina

Koks

Koks portretas
Veryga,palyginus su šituo egzemplioriumi,visai normalus buvo.

Duldė \\\\\.../////

Duldė \\\\\...///// portretas
Osvencimo Mengelė.

Laukiate Sputniko?

Laukiate Sputniko? portretas
Vis tik, Klaipėda - antrieji Šalčininkai. Miestas, kaip buvo darbininkų, taip ir liko. Kultūros, mąstančių žmonių, pasirodo, čia nedaug. Dauguma paveikti rusiškos propagandos.

As

As portretas
Vakcinos nepatikrintos-neimanoma taip greit sukurt vaisto na nebent jis jau buvo sukurtas,,, Kaip galima vakcinuotis kai jau yra liga? Nei ministras niekas 100% neatsako uz vakcinos kokybe ir uz pasekmes Jai si liga butu siaubas baubas nebutu nei juros svenciu viskas butu 100%izoliacijoj,visa isterija ir kas klykauja tai tik politikai-vadinasi sia situacija jie naudojasi kaip ir verslininkai... Taip sutinku kad kazkoks virusiukas lai buna ,bet ne toks koki ji bando parodyt dulkys ,grubliauskas ar kas pan i juos

goblinas

goblinas portretas
gal galėtų ministras atsakyti ,ar po trijų ,penkių metų,vakcinuotų tarpe nepadidės onkologiniai susirgimai?jeigu ne,jeigu padidės tai kas už tai atsakys?ar valstybė skatindama beatodairiškai skiepintis prisiima atsakomybę ir kas konkrečiai,sam ministras?

iš dainos žodžių neišmesi

iš dainos žodžių neišmesi portretas
Kai siaučia audra, nešdama vėjų dainą... Ten mano banga devintoji ateina.. Lial lia lia lia lia....

ši vyriausybė

ši vyriausybė portretas
Panaši į kvailį kuris kaišioja rankas į liūto narvą....Nenervinkit sveikų žmonių su savo paranojiniais virusiniais kliedesiais nes būsit net tik nuimti bet ir nulinčiuoti.Taip taip nulinčiuoti.

Natalija Stunzeniene

Natalija Stunzeniene portretas
Koks vakcinos galiojimo laikas? .......

LLL

LLL portretas
Skaitau Dulkio paistalus, kitų vakserių atsiliepimus- baisu. Vaizdas toks, kad vakcinos atima jiems protą ir sugebėjimą logiškai mąstyti ir vertinti situaciją. Matyt tai šalutinis, niekur neaprašytas vakcinos poveikis

Loni

Loni portretas
Ministre, o kokia čia ir kelinta ,,banga,,? Kaip supratau, kiek bus ,,bangų,, tiek bus skiepų? Ir tiek bus bandymų triušių, tikiu, kad pirmieji būsite jus su savo ,,svita,, esanti prie lovio.

maskataila

maskataila portretas
ponas Dulky, apie karantiną visai negalima kalbėti. O jūs vis kalbat ir kalbat, liežuvis kaip atplyšęs padas maskatuoja.

Fransua Oliandas

Fransua Oliandas portretas
Dulkys nesusitvarko su savo protu ir mintimis, kur ten pandemiją įveikti. O iš pažiūros - žmogus rimtas. Tuo blogiau jam….

prancuzijos prezidentas

prancuzijos  prezidentas portretas
makronas irgi pabande ivesti neskiepytiems ,,sankcijas'' sukile zmones ,ji apramino. pakeite nuomone

sietiniui apatiniam

sietiniui apatiniam portretas
visi “geriausi” ministrai - ant šliapos maskatuja. Šis - vienas iš jų. Lietuva niekada neturėjo gerų ministrų, tamstą kažkas skaudžiai apgavo, o gal ir pats, savo noru apsigavai… Taip jau būna…

Skiepyti ir serga ir užsikrečia ir platina

Skiepyti ir serga ir užsikrečia ir platina portretas
Tik šitie trys skiepytieji, kurie guli ligoninėje, susirgo sunkiau, bet apskritai skiepyti žmonės būna arba besimptomiai, arba serga labai lengvai“, – įžvelgė skiepų naudą profesorius.____P.S . Tai prie ko pone Dulky , sveikų žmonių karantinas ? Gal paskiepytus reikėtų karantinuoti ?

runkeliams

runkeliams portretas
buvo vienas idiotas asilas ,šimtus nuvaręs į kapus.Visi buvo laimingi ir plojo katučių-koks geras ministras.DAbar atėjo geriausias ministras kokio nebuvo 20metų-vai visi loja nesustodami,nors žmogus puikiai susitvarko su pandemija.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip suprast , kad medikai atleidžiami nuo atsakomybės pasiskiepijus ?

Lauris

Lauris portretas
Šaunuolis Dariau varom toliau tuos skiepituojus ir kad zmonijos ne naikinti

Nu išviso išdurnėjo

Nu išviso išdurnėjo portretas
Vaikams nuo 12 metų dar testų reikalaus ir neleis į renginius??? Tai gal tada iškart gaudom ir šaudom!

Jo Šviesybei

Jo Šviesybei portretas
Bijau aš tavo karantino, bijau. Tiksliau - dėjau aš ant tavo karantino, dėjau. Dulky.

Darius

Darius portretas
Ponas ministre, visiem zinoma, kad vakcina apsaugo nuo nieko.Tik galimybe susirgti lengva forma kurios nejauciant pasiskiepije zmones dalinsis virusu su visais.Nebekiskit savo skiepu per prievarta, zmones turi savo nuomone.Gal prisiimsit atsakomybe jei man sustreikuos sveikata po skiepo arba mirsiu valstybe isipareigos moket mano vaikam ir artimiem?

Tiesiog

Tiesiog portretas
Orakulas - virusologas tas mūsų Dulkys. O pirmo karantino metu, rusų politikas D. Medvedevas sakė, kad šalys vienu metu turi suskiepyti savo žmones, nes kitaip viruso išplatinti nepavyks. Tai kas iš tikrųjų platina virusą?

....

.... portretas
A. Dulkį užsidulkink tu su tavo tais skiepais gal pasijusite geriau.

Hercus

Hercus portretas
Must die maza faka!!!!!

>>

>> portretas
Manau seimos daktaru ZINUTES buvo veiksmingas variantas.Atsiuntei paklausima ar,ar,jei ne, tad nepykit ,atsisaket ... Dabar,"nepriklausoma nuo istatymu,bet priklausoma nuo Euru "visu rusiu ziniasklaida" pasantazavo,pakvailino,BAC 12 000 000,Euriuku "viesinimui" !? Cia is serijos apmokestinti, "kasmetini-registracini " ORA ... !?

Anonimas

Anonimas portretas
Mūsų žemelėje visokiu čiūdų būna,vienas iš jų, ekonomistas per dieną tapes medicinos specialistu.Idomu ar aš su savo veterinarijos gydytojo išsilavinimu busiu priimtas i KLAIPEDOS RAUDONOJO KRYŽIAUS LIGONINES bet koki skyrių gydytojo pareigoms. Ar mane tuoj išveštu i VILNIU i VASAROS 5.kas nežino tai psichikos sveikatos centras,liaudiškai durnynas.

Dulkyyy

Dulkyyy portretas
Ko Jūs Tylit? Netylėkit!

Lauris

Lauris portretas
Su tomis vakcinomis yra zmogzudyste eiti tik i teisma perduoti

Tam V,L švieskis

Tam V,L švieskis portretas
O nieko tokio ar į kitą karantiną siųsti ir paskiepytus kurie užsikrečia ir PLATINA net nežinodami nes besimptomis variantas ? Gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė „Vakaro žinioms" teigė, kad internautai, tvirtinantys, jog ir PASKIEPYTAS žmogus GALI UŽKRĖSTI KITĄ , yra teisūs, ir taip pat nepagailėjo kritikos R.Juknevičienei._____P.S . panašu sveikam žmogui , kuris serga ir nevaikšto - neplatina yra pavojingi paskiepyti , nes nuo jų gali užsikrėsti :) Tai gal skiepytiems karantiną skelbti ? :)) Atstokite nuo sveikų žmonių , nustokite liberkonservynas kiršinti žmones .

Lauris

Lauris portretas
Ce yra ispustas burbulas Dulkio ji jau isdulkino Raskevicius rakum

Dulkė \\\\\.../////

Dulkė \\\\\...///// portretas
Tave dulkkele minimum 15 metų "karantinuoti" Pravieniškėse už žmonių genocidą.---Yra nemaža grupė žmonių kuriems ta vakcina mirtis.Tai ką dulkine atasakysi ???,ne žmogžudystė.

Lauris

Lauris portretas
V, L koke dar ketvirtoji banga nejuokinkite pasaulio ce eisime iki teismo del tu nesamoniu jei bus protingu rmoniu

Lauris

Lauris portretas
Tu gaiy, vafliau skelpk savo varda kur i mano komentarua atrasineji baily

V,L

V,L portretas
Pagaliau A..Dulkys gal but imsis konkreciu veiksmu.Manau kad nepasiskiepijusiems reikalingas karantino ivedimas ir kuo greiciau kol dar Lietuvos nepasieke ketvirtoji banga.

Anonimas

Anonimas portretas
gerrai būtų skelbti kiek serga skiepytų ir kiek neskiepytų, tai matytume, gal skiepyti dažniau suserga, kas ten žino :).

Lauriui gaidžio vafliui

Lauriui gaidžio vafliui portretas
Visu pirma reikia apvynioti visiems gaidžio vafliams vardu Lauris galvą su folija, nes vaflinės gaidžio smegenys bus pakenktos 5G ryšio :D

4

4 portretas
Jeigu ir reikalingas kam karantinas, tai tik Valdžiai, uždaryti juos, atjungti bet kokį ryšį su pasauliu porai mėnesių, gal tada išsigydys ir ne skleis visokių nesamoniu

Anonimas

Anonimas portretas
NESUPRANTU visa laika valdžia dėdavo skersą ant LIETUVOS piliečiu sveikatos, dabar pagatavi net i kiema net iki lovos ta skiepa atnešti. Kas dedasi ŠV.MARIJOS žėmelėi iš kur toks susirūpinimas.Nežinau bet atrodo kad kažkam pakvipo didelias pinigais.

HBH

HBH portretas
Jei mano antikunai rodo 69.89 ir as nesiskiepijau. Tai kodel bl as turiu jausti kazkokia kalte??? Persirgau besimptome nieko nezinojau, bet ne nx dabar as jau antivaxeriu vadinamas

:)))

:))) portretas
Liberkonservynas turi tokių " visapusiškai tinkamų " , pvz Rokutis Masiulis , dabar Dulkys , dar Bilotaitė , dar Kreivys , ir t.t. ... ARŪNO PASTEBĖJIMUI pritariu ir aš . Gana rietis , nes man taip pat AKIVAIZDUS ŽMONIŲ KIRŠINIMAS ir čia turi visapusiškai naudingų visais klausimais : Juknevičienė , V.Landsbergis tie , vos ne atvirai skleidžia neapykantos kalbas ir žmones pradeda skirstyti bei niekinti dabar jau " pagal skiepą priešai " ...vienžo ...Zombiai matyt rinko šią seimo daugumą liberkonservyną + laisvus + liberalius = na ir libersocdemus :)) Stambulo konvencija juos vienija :)

Jsjs

Jsjs portretas
Nuo jusu levu skepu gali mirti 53% LT zmoniu. Jis to norit? Jie sugalvojo tuos skiepu kad nunuodyt zmones. Uz tai slepesi mafija. Koronos nera. Nu pizec as nuo 2020 m sirgau gripu, plauciu uzdegimu. Bet nesitikrinau turiu kovida ar ne. O nakui reikia? Jei as zinau kad reikia gydyt plaucius ir bronhus ir busi sveikas. Tik pastato diagnose ir tu negristi is ligonines. Man kai buvo apinodijimas, mane most neisleidavo. Pusle skaudejo. Izdevalkes dare. Pastate lasaline, nuo kurios kas 5 min most traukia ir misk I lova. O po to kai isveze I bendra palata kurioje buvo langai adari, tai mane perpute. Tai darykit isvadas. Genocidas

4

4 portretas
Jeigu žmonių neskiepetu, būtų mažiau užsikrėtusiujų

Vakcina

Vakcina portretas
Visiems nepaskiepytiems Karantinas

vezo

vezo portretas
ARUNAI PRITARIU TAIKLIAI PASTEBĖJAI.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> herkus. Ponas zombi, ko jūs taip pergyvenate, juk gavote dozę marmalo į veną, dabar esate VISIŠKAI saugus :))))

Anonimas

Anonimas portretas
A.DULKYS TURBUT GERAS EKONOMISTAS IR ADMINISTRATORIUS.Bet ka jis veikia tokioje specifineje ministerijoje turėdamas ekonomisto išsilavinima.Čia mes grįžome iTSRS laikus tai ten jei tu nomenklaturoje tai viena diena vadovauji pirčiai kita kolūkiui bet ir ten žiūrėjo kad žmogus turėtu profilinį išsilavinima.TAI VALSTYBES KONTROLIERIUS tai SVEIKATOS MINISTRAS, toliau eis tiltų statybai ar kelių remontui vadovauti,tokie visų galų meistrai LIETUVAI JAU darosi per brangus.

klpds

klpds portretas
Demokratija ! As noriu zinoti ar visas Seimas pasiskepejo...eigu taip..gal but ir as...bet pagalvosiu dar...!

Gal ponas Dulkys , malonėtų paaiškinti

Gal ponas Dulkys , malonėtų paaiškinti portretas
KĄ REIŠKIA SĄLYGINĖ VAISTO REGISTRACIJA ? Manau tada iš karto atkristų klausimas " kodėl paskelbta pandemija " :) ( nes tik pandemijos metu galima įregistruoti tai , apie ką nėra PAKANKAMAI duomenų ) ! Kokia niša vakcinų gamintojams , kiek ten iš jų naujų milijardierių 6 ? Aš neteigiu , kad viruso nėra , jis yra kaip visada ir buvo virusų , bet priemonės jo suvaldymui , manau yra neadekvačios . Aš ne antivakseris , aš net pradžioje patikėjau būtinumu ...Bet kada iš PIŠ vyriausybės neišgirdau 130 žingsnių kaip jį suvaldyti , vėliau šposai su vakcina : skiepys vyresnius , po to jaunimą , po to viena vakcina , kurios atsisako kitos šalys , tas nuolat kintantis terminas kada būtų antra vakcina , po to info , kad pirmas skiepas gali būti su viena , kitas kita vakcina ...Vienžo ..Kada ponai apsispręsite , tada pagalvosiu ir aš . Dabar ne . Aš laikiausi VISŲ vyriausybės rekomendacijų ir man kol kas pavyko išvengti . Nuo kitų ligų skiepus turiu . O jei bandysite prievartą ..

H

H portretas
Gėjam karantina kad negalėtu roditis tarp žmonių

vėl pats sau dedi pirmą laiką.

vėl pats sau dedi pirmą laiką. portretas
reiš kia ir ant danties pats krauniesi

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Dabar Lietuvoje yra dvi problemos - migrantai ir nesiskiepijantieji. Jas reikia spręsti kompleksišiškai - sukryžminti migrantus su nesiskiepijusiais ir išsiųsti į Putino rojų. Ten - laisvė ir demokratija.

herkus

herkus portretas
ponai antivakseriai, niekas jusu nepaliks likimo valiai.. bus kaip kazkada Amerikoj ar Pietu Afrikoj.. negrai turedavo savo atskirus suoliukus parkuose ir autobusuose, atskiros valgyklos, kirpyklos ir pan.. dabar irgi taip bus- ant suoliuku, autobusu ar sporto saliu kedziu bus lipdukas - NEVAKSUOTIEMS.. kino teatruose prie supermarketu kasu irgi tas pats, jums bus atskiros eiles..tauta siekia buti svari..

kaimietis...

kaimietis... portretas
blt...,jis kaaa,gali ignoruoti konstitucija,garantuojancia man teise i gydyma...,ir gali daryti ka nori...sudo gabalas...

Po velnių! Kas pasaulį apvertė aukštyn kojom?

Po velnių! Kas pasaulį apvertė aukštyn kojom? portretas
Dulkiau, tu nelaimingas, taisyk kelią PASKIEPYTŲJŲ karantinui !!!

Arunas

Arunas portretas
P.S. Tai elementaru ir nenauja. Jei Tauta nesiries tarpusavy, ji labai greitai susivienis pries valdzia. O tai jau didele beda, nes valdzia iki ausu shude paskendus ir labai nedaug tereikia, kad visai panirtu. Taigi , vakseriai ir anti...- pirmyn! Toliau kibkite viens kitam i gerkles.

kaimietis...

kaimietis... portretas
kokiu nr as galiu kreiptis i zmogaus teises ir del sunkiai serganciuju teisiu pazeidimo...del sito durniaus,gal kas galit parsyt...

Arunas

Arunas portretas
Naivuoliai! Jus manote, kad shitas atlepausis tiek proto turi?! Baikit, nemanau. Jis sako tai, kas jam liepta. Skaldyk ir valdyk. Kol jus vakseriai ir antivakseriai purvu drabstotes, Lietuvos prakeikimas -konservatoriai dziaugsmu netveria. Dar jukneviciene benziniuko i ugni kliustelejo... och, kaip graziai dega, konservai shildosi. O jus kvaileliai toliau riekites.

kaimietis...

kaimietis... portretas
tu bezdagalvi,reiskia man,onkologiniam ligoniui,tu uzdrausi lankytis pas gydytojus...,tu kuom save isivazduoji,zemes gumbas tu susiktas...asilo pompa...

tiesa

tiesa portretas
Izraelio gyventojai buvo paskiepyti vos ne 100 procentu, dabar krenta kaip lapai nuo "delta" atmainos. Skiepas jokia panacėja, įžūliai nutylima, kiek žmonių mirė nuo skiepo sukeltų komplikacijų, niekas negali pasakyti koks vos per kelis mėnesius "sukurtų" skiepų ilgalaikis poveikis žmogaus organizmui ir atvirai kratosi atsakomybės už galimas pasekmes, o įdomiausia, kad skiepas jokia panacėja , nes ir paskiepyti suserga, būna viruso besimptomiais nešiotojais ir taip toliau, taip kad nedulkinkite mums smegenų.

Ponia PIŠ , gal laikas kaip žadėjote

Ponia PIŠ , gal laikas kaip žadėjote portretas
prisiimti atsakomybę už SAM vadovą Dulky ? Sunku darosi klausytis liberkonservyno buhalterių " medicinos žinių " ___ __Gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė „Vakaro žinioms" teigė, kad internautai, tvirtinantys, jog ir PASKIEPYTAS ŽMOGUS GALI UŽKRĖSTI KITĄ , YRA TEISŪS , ir taip pat nepagailėjo kritikos R.Juknevičienei....___ P.S. apie kokį neskiepytų karantiną kalbate ? Kas valdo valstybę ? O tie , kurie juos rinko , kas ? Zombiai ?

Lauris

Lauris portretas
Dulki tave jau iskrypekei dulkina ir baik savo nesamones sneketi kad nepasiskiepijasems bus ivestas karantinas nori kad butu skiepitoju autobusiukai butu apversti ir dar uz priverstini skiepijima busite perduoti i teisma

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Asiliukas nutyli, kiek iš susirgusių buvo skiepyti - tsssss delta :)

VArdas

VArdas portretas
Šitas su savo kompanija ištvermingi, gazdinti, terorizuoti,skaldyti visuomenę gabūs. Ir tai tampa jau "norma". Jeigu būtų proto balsas ir logika, mintis būtų perduodama paprasta: atlikite antikūnių testą ir jeigu neturite antikūnių, esate vyresnis, jums rekomenduojama pasiskiepyti, nes bla bla bla.... Viskas. Bet dabar ne, grūda visiems reikia, nereikia... Robotai.

Nesiskiepijęs

Nesiskiepijęs portretas
Dieve, kaip atsibodo šitų bepročių nuolatinis šantažas!

v

v portretas
Kaip greit sukirsino tauta sitie ,skaldyk ir valdyk

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
Šykk MAN ant TAVVO karantino.... MAN šüdo vertes tavo pezaliones karantinai !!! Gydyk veziu sergancius, uz dyka dalink erkiu skiepus !!! Toks ir ministras TU :-(((

As

As portretas
Klausyk ministre,jau laikas tau iseiti,visai nukvakai.As jauna ,sveika moteris,keliu pavoju aplinkiniams?Net negalvoju skiepintis eksperimentinemis tavo vakcinomis.Ar zinai brangusis,kad skiepinti zmones platina virusa ir serga.Tau iki medicinos,kaip iki menulio.

kaunieteN

kaunieteN portretas
dulkinas ministre, tai ko tu bijai jei pasiskiepinai ir kiti tavo pasekejai avi i ju paskiepyti tai jums nera ko bijoti musu sveiku kurie neskiepyti ir neserga, nes pripirkai per daug nuodu, kad net reikia ismesti, ar tuos kur zadfi isme3sti nori per5 prievarta suskiepyti visus likusius. kad tave kas isdulkin tu greiciau is tavo posto, ne4ss isedai ne i savo roges ir daug nesipusk nes esi tik dulke

Duokit kas nors buhalteriams paskaityti apie Izraelio skaič

Duokit kas nors buhalteriams paskaityti apie Izraelio skaič portretas
Gyventojų vakcinavimas buvo sumažinęs naujų užsikrėtimo atvejų skaičių Izraelyje iki penkių per parą, bet pastarosiomis dienomis, praėjus plisti delta atmainai, jų padaugėjo iki maždaug 300. Maždaug pusė registruojamų naujų atvejų nustatoma vaikams, kita pusė – daugiausia jau vakcinos gavusiems suaugusiems. „Tam tikru mastu to galima buvo tikėtis, kadangi 85 proc. Izraelio suaugusiųjų yra vakcinuoti“, – sakė R. Baliceris. „Tačiau naujų atvejų skaičiaus greitas augimas kai kuriuos verčia manyti, kad jis [augimas] viršija prognozuotą ir kad vakcinos veiksmingumas turbūt yra mažesnis, nors susergama lengva forma, o ne sunkia“, – nurodė jis. Sunkių COVID-19 atvejų skaičius tarp paskiepytų izraeliečių pastarosiomis dienomis išaugo nuo maždaug vieno iki penkių atvejų per dieną, sakė R. Baliceris. Pasak jo, dar anksti daryti išvadas dėl vakcinos veiksmingumo apsaugant nuo delta atmainos sukeltų sunkių susirgimų. Tačiau R. Baliceris pridūrė,

Pradėkite , pone Dulky ,

Pradėkite , pone Dulky , portretas
VIEŠAI SKELBTI kiek tarp NAUJAI užsikrėtusiųjų yra vakcinuoti ir kiek ne . KASDIEN ir kiek užsikrėtusiųjų ne vakcinuotų paguldyta į ligonines gydymui . Yra ten toks " matematikos guru " , tegul skaičiuoja . Gali ir kokia SAM buhalterė paskaičiuoti :)

Atstatydinti Dulki

Atstatydinti Dulki portretas
Ir visus norinčius vykdyti eksperementus su žmonėmis

Tik paskiepitieji platina virusa

Tik paskiepitieji platina virusa portretas
Izrajilis visas pasiskiepijo. Visi dabar serga ir miršta

Anonimas

Anonimas portretas
IDIOTE, kodel reikia saugoti paskiepytus. Jiems joks virusas nebaisus. Pabandyk tiktai atakuoti sveikus zmones, Busi nupiltas. Gana tyciotis is zmoniu.

Sveika

Sveika portretas
O mokesčių gražinti bl jie nenori už ne suteiktas med. paslaugas? Kas jos prašė skiepus pirkti, pripirko tai tegu patis ir skiepijasi

siaip tai

siaip tai portretas
visus nepaskiepintus i palapiniu miesteli be jokiu diskusiju

kokie

kokie portretas
parazitai, nori sunaikinti sveika zmoniu imuniteta, kad ateityje negaletu pasipriesinti kitoms ligoms ir taptu priklausomi nuo biologines indzinerijos.

kodel

kodel portretas
sito teroristo dar neuzdare? Arprokuratura atostogauja?

Jezusmarija !!!!

Jezusmarija !!!! portretas
NEPASKIEPYTAS , pone Dulky , NEVAIKŠTO , nes SERGA , todėl NEPLATINA ! Jis jaučia SIMPTOMUS !!! O štai vakcinuoti GALI VĖL užsikrėsti , o simptomų NEJAUČIA , todėl patys nežinodami tampa PLATINTOJAIS ! Palikite sveikus žmones ramybėje !!! Kiek galima tyčiotis iš SVEIKŲ žmonių ?

Idiotizmo viršūnė

Idiotizmo viršūnė portretas
Visais laikais reikėjo nepaskiepitus saugoti nuo visų kitų, kad tie nesusirgtų. Dabar - viskas aukštyn kojom: paskiepytus reikia saugoti nuo nepaskiepytų, kad tie nesusirgtų... Tai kam tada žmones skiepijat, jei po skiepo, anot jūsų, jie tampa dar labiau pažeidžiami, nei nesiskiepiję? Kada šita idiotizmo ideologija baigsis? Negi tikrai be Maidano neapseisime...?

manau pribrendo laikas ykist visas LGBT dulkes y karantina

manau pribrendo laikas ykist visas LGBT dulkes y karantina portretas
uz spygliuotos vielos --kad padlos neuzkrestu daugiau visuomenes ....

turiu pasonej tokia

turiu pasonej tokia portretas
antivakseriene-turbut surises nenuvesciau,o ka daryt-nezinau-kad tik neuzzarazintu

klp

klp portretas
Ministre, pirmiausia atsakyk sau į klausimą : ar skiepytas žmogus gali užsikrėsti ir tapti viruso nešiotoju ? Kai atsakysi, gal praeis noras svaigti apie karantiną tik nesiskiepijusiems.

Tas keistas jausmas

Tas keistas jausmas portretas
Ar čia tik man taip atrodo, kad Dulkys savo pasisakymais ir veiksmais darosi vis panašesnis į Lukašenką? Beliko Dulkiui tik kokį lėktuvą nutupdyti ir galima bus jį vadinti ''Batka''.

tiesa pasakius tai

tiesa pasakius tai portretas
tiem antivakseriams turetu but kazkokios sankcijos

Aha nu jo

Aha nu jo portretas
Jo jo, pablevyzgojo - ir prisnigo... Idomu, kaip sitas genijus uztikrins tu neskiepytu karantino laikymasi? Ogi niekaip... Jau toks kvailys-pajacas, kad nebejuokinga.... geriau nelegalus skiepyk ir karantinuok, kad naujos zarazos neanestu... o tai jau gerina statistika....

tas

tas portretas
tas prievartavimas skiepytis ir pastovus terorizavimas jau panaseja i okupacijos laikus laikus - jeigu nestosi i komjaunima, pasigailesi, jeigu nestosi i kompartija, nieko gyvenime nepasieksi,...

Alio , pone Dulky ,

Alio , pone Dulky , portretas
kas vyksta ? Kokias " medicinos " studijas baigėte , jog ŽINOTE , kad PASKIEPYTI NEUŽSIKREČIA IR NEPLATINA VIRUSO ?

Anonimas

Anonimas portretas
Tegul patys karantinuojasi jei taip bijo sveikų žmonių.

pypenas

pypenas portretas
Dulkį,tave Žmogaus Teisių Teismas už tokius išsireiškimus,nubaus kalėti iki gyvos galvos........PAMISLYK...????????????????????????????

nuomone

nuomone portretas
isgama,niurnbergo kodeksa skaityk.Rudeni,kada prades sirgt ir mirt pavartoja,sitie isganos aiskins,kad kalti sveiki zmones.Ir jie situs degradavusius idiotus,kurie stovi eileje gauti doze nuodu,uzsiundys ant sveiku ,mastanciu zmoniu.Man tai idomi situ vasalu,iskaitant ir gydytojus ,mastysena.Jus gi nepriklausote isrinktuju grupei,kurie sumaste sia afera,jus busite aukos taip pat.Kas turi buti galvoje,jei eina leistis velnias zino ka,kad gautu cepelina?Tai gi jau reikia psichuskes statyt sitiem idiotam.

naisiai

naisiai portretas
mane stebina tokie debiliški komentarai.Kai kolxozninkai siuntė šimtais į krematoriumą,dėl idiotiškų sprendimų ir dėl pralaimėtų rinkimų-visiems buvo gerai.Dabar kai ministras puikiai tvarkosi,tai atsiranda neadekvačių gandragalvių ,kurie kiršina žmones ir skleidžia nesamones

nu

nu portretas
jau atsibodo klausiti tu gasdinimu kiekviena diena. Panasu, kad reikia laukti kazkokiu konkreciu sprendimu ir tik tada spresti ka daryti.

ručys,nezabitkauskas ir kiti

ručys,nezabitkauskas ir kiti portretas
durnyno gyventojai visą informaciją gauna iš sanitaro.Kreipkis

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
idiote dulkį , kada pateiksi išsamią informaciją apie viruso platintojus , mirusius , sergančius , pagydytus , karantine sėdinčius ir jų kontrolę ? aš kiek žinau tai kontrolė juokinga

ko rankutes

ko rankutes portretas
taip mas.on.iškai visada sudeda?

Tam to

 Tam to portretas
Tai jus pasiskiepijot , ko jus bijot tu neskiepitu ,ir sukat galva del ju

pradėjo

pradėjo portretas
siautėti, nes niekaip nesudursto protingų žmonių. gal supras, pagaliau, kad žmonės nėra nei burbulai, nei ūkio gyvuliai-nariai.

To v

To v portretas
Paprastų žmonių sveikata jiems pradėjo rūpėti nes virusas nesirenka žmonių grupių,kerta ir sušiktam elitui,taip kad jų neužkrėsti reikia visus gydyti ir sveikatinti.

Klausyk

Klausyk portretas
Jei aš nebūsiu įleista į poliklinika, tai tu būsi įleistas į teismą.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Viska pasako jau pinigai liesti, dėl to toks spaudimas...........

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kaip apraminti durnių..........

Novaxxforwise

Novaxxforwise portretas
Durnius visai nupuso arba jam daro spaudima is virshaus ir liepia taip kalbet uz pinigus. Nesergancius, nesiskiepijusius zmones padaryt invalidais nori! Sulauzyt naturalu imuniteta ir padaryt avim? Laikas pradet ginkluotis...

v

v portretas
As tik vieno nesuprantu nuo kada sitiem pradejo rupet paprastu zmoniu sveikata

NESISTEBIU

NESISTEBIU portretas
DULKYS SAUGOJA SAVO UŽUPAKALĮ NUO IŠDULKINIMO...

Klausiu

Klausiu portretas
Tas minkstimas visai nubludo?Tai kaip dar valdzioj..

Nujo

Nujo portretas
Daves zmones iki maidano fasitai… beverzdami nuodyti save

manau

manau portretas
manyčiau - jis tik klapčiukas .O kieno valią anas vykdo -t.b. jau aišku .

li

li portretas
jam tik multikus igarsint .

Tikrai

Tikrai portretas
Matosi, kad ministras cia ne specialistas. O gal uz tuos kurie mire nuo sios ligos ministra reikia pasiusti...kur karalius pats nueina.Man greit bus 80 meteliu, uz tai kad as nesirgau, nesergu ir gal iki mirties pragyvensiu, mane reikia i krantina.Tai i kalejima kiskit zmones, ten greitai baigsis problemos. Visiskas nuzmogejimas. Ruosemes eiti skiepytis, bet po tamstos medicinos rekomendaciju verta pagalvot. Gaila ponios Simonytes matomai teks ponui bilietas i viena puse . Na ir jos pazado lietuviai neuzmirs. Sveikatos kelioneje Gerb. Ministre!

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Klausiausi Dulkio kalbos.Ministras labai protingai kalbėjo.Tik tiems labai protingiems save skaitantiems ,manau stogas važiuoja.Jus į psichiatrine komentuojančius uždaryti.Gal tada praplaus smegenėles.Per daug jau nuvažiavote.....

Ponas Dulky

Ponas Dulky portretas
tamsat idijotas kvadratu…. karantinas sveikiems? Kokia valdžia, tokie ir daugelis piliečių…

taigi

taigi portretas
Manau bręsta pilietiškas - demokratiškas maidanas kaip Kijeve, pilietiški lietuviai šitą režimą pasodins į karantiną.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Tas idiotas gali paaiškinti kuo skiriasi skiepytas ir neskiepytas besimptomis viruso platintojas, juk skiepas ne panacėja, gali susirgti, platinti, mirti.

Tadas Blinda

Tadas Blinda portretas
Liaudies kantrybė ne begalinė,vikam yra ribos...Valdžiažmogučiai,jūs kurstot nesantaiką tarp liaudies,žiūrėkit,kad neprisišauktumėt kaip minimum piketų,demonstracijų,ar neduok,Dieve,pilietinio karo....

Tuz

Tuz portretas
Greit jus visai nupusit savo nesamonem, tikrai liaudis iseis i gatves ir tada jau tikrai minios nebesustabdysit bus kaip Ukrainoj ateis jum juodos dienos nerasit vietos Lietuvoj.

Mama

Mama portretas
Dabar viskas tapo aišku dėl vaikų ateities. Ačiū už paaiškinimus.

kaimietis...

kaimietis... portretas
ar zinai,kad tave reikia patraukti bauziamojon atsokomyben,uz nesantaikos kurstyma ir diskriminacija...

J

J portretas
Šitas neadekvatus sudo gabalabas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių