Pokyčiai: galimybių pasui reikės PGR testo, darbuotojai tikrinsis už savo pinigus

Grįžti į straipsnį

99999

99999 portretas
Tada nemokės sveikatos draudimo tie kurie nesiskiepino ,tęsto taip pat dauguma nedarė ir nesinaudojo jokios koronos metu suteiktom paslaugom.Kitiem per du metus nereikėjo medicinos paslaugos jokios o moka kaip visi sveikatos draudimą.Kaip i šitą atsakys" gudruciai".Turi būti testai nemokami ,kaip ir skiepai visiem Lietuvos piliečiams .Migrantai iš Baltarusijos pasienio privalėjo susimokėti. Nes jie visi ne Europos sąjungos piliečiai,už visą med.pagalba turejo susimokėti.

Pil.

Pil. portretas
Straipsnio antraštė sako, kad pažeista LR Konstituciją. Nereikia net skaityti toliau.Taip kad baikite vieną kartą tą korona ,atšauktite visas nesąmones arba bus nemalonumų labai daug.

Nedjukeited

Nedjukeited portretas
-> Senai laikas. Turi omeny kodėl visi turi mokėti už skiepus įsigąsdinusiems suaugusiems žmonėms ir jų vaikams? Teisingai - nuo encefalito niekas neskiepija dykai. Kodėl tad dabar visi turi mokėti už skiepus, jei suaugęs žmogus bijo mirti kančiose ir nori mirti su šypsena veide. Sirgti tai vienodai serga ir tie ir tie.

Senai laikas

Senai laikas portretas
kodėl visi turi mokėti už suaugusių žmonių baimes ir paikybes, tegu už savo nesamones moka patys. Demokratija nėra anarchija.

ka

ka portretas
bepridursi tai jau ne laisva ir protinga salis o globalistam tarnaujanti sizofreniska saika vasaliskai atkartojanti vakaru issigimeliu veiksmus ir tai daroma izuliai ir ciniskai su pasimegavimu nes tai sionsatanistai ======

Nedjukeited

Nedjukeited portretas
Tokiu sprendimu vyriausybė nutarė, kad visa informacija apie viruso plitimą, susirgimus per pastaruosius 2 metus buvo klaidinga, nes greitieji testai netikę. Vyriausybė, tuos 2 metus priėmė sprendimus, drąstiškai palietusius kiekvieno žmogaus asmeninį, bendruomeninį gyvenimą, beigi visą šalies ekonominę būklę vadovaudamasi klaidinga informacija. Ir taip 2 metus!!! Vyriausybė pati de facto priėmė nutarimą, kad ja pasitikėti negalima!

O taip

O taip portretas
Bus blogai ,jeigu reikalavimus nepakeis !!!!!

Labai geras sprendimas,tik tas testas

Labai geras sprendimas,tik tas testas portretas
Daunams turetu kainuot200€...

Nakui man tas "pasas"?

Nakui man tas "pasas"? portretas
Iki šiol man jo nereikėjo ir nereikės.

tai

tai portretas
Dirbkite patys su tuo galviju pasu- sėkmės :)

Kaunas

Kaunas portretas
Naujas mokestis leidimui dirbti ir mokytis.. Nesiskiepyti yra tas pats, kas nestoti į komjaunimą. "GP" skirtas rūšiuoti žmones į paklusnius valdžiai ir į "antivalstybinį elementą"
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių