Policija žada intensyviau vykdyti judėjimo kontrolę, stebėti susibūrimų vietas

Policija savaitgalį žada intensyviau vykdyti judėjimo kontrolę tarp savivaldybių ir didesnį dėmesį skirti susibūrimų vietoms.

„Intensyviai dirbsime. Šalies keliuose matysime tiek stacionarius, tiek mobilius kontrolės postus, taip pat akcentas bus žmonių susibūrimams vietose, susijusiose su žiemos malonumais“, – BNS sakė policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Jis pridūrė, kad stacionarių kontrolės postų savaitgalį bus šiek tiek daugiau nei darbo dienomis.

R. Požėla sako, kad taip pat bus ribojamas patekimas į tas vietas, kuriose įprastai žmonės linkę mėgautis žiemos pramogomis.

„Tose vietose, kur įmanoma riboti transporto priemonių eismą, matydami, kad yra perteklinis automobilių skaičius aikštelėse ar šalia tų lankytinų vietų, tiesiog tiek žmonių saugumui, tiek siekiant išvengti eismo taisyklių pažeidimų, apribosime patekimą į tas vietas“, – teigė policijos vadovas.

Anot jo, policija ir toliau reaguos į pranešimus dėl susibūrimų „privačiose erdvėse“, triukšmo jose.

„Dirbsime pakankamai nemažomis pajėgomis, tai čia tokie pagrindiniai mūsų savaitgalio iššūkiai“, – kalbėjo R. Požėla.

Iššūkis dėl šalčio

Termometro stulpelis savaitgalį kai kur gali nukristi žemiau 20 laipsnių šalčio, daug kur laikysis 10-15 laipsnių šalčio.

Pasak R. Požėlos, tai gali turėti ir teigiamos įtakos pareigūnų darbui, tačiau taip pat šaltis bus papildomas iššūkis atliekant pareigą kontroliuoti judėjimą.

„Šaltis iš vienos pusės galbūt yra mūsų sąjungininkas, kad nereiks reguliuoti transporto srautų ir nebus tiek žmonių, susirenkančių vienoje vietoje“, – teigė generalinis komisaras.

„Iš kitos pusės, jis yra neigiamas faktorius, nes reikės dirbti stacionariose darbo vietose po atviru dangumi. Čia iššūkis bus mūsų turimai avalynei, drabužiams, papildomas iššūkis pareigūnų sveikatai, nes šalia COVID-19 peršalimo ligos nėra atsitraukusios“, – pridūrė jis.

Policijos duomenimis, šiuo metu koronavirusu serga 144 pareigūnai, dar 69 yra saviizoliacijoje.

Judėjimo kontrolė tarp savivaldybių vykdoma nuo gruodžio vidurio, siekiant sumažinti COVID-19 užsikrėtimų skaičių. Apribojimas galioja iki sausio pabaigos, tačiau Vyriausybė artimiausiomis dienomis žada peržiūrėti šį apribojimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

PIDERLŲ NAUJIENOS

PIDERLŲ NAUJIENOS portretas
Koncervatorių omonas įsijautė perdaug,gal jau laikas jiems Black Mater daryti.Armonaite kur tu,policija savivaliauja,iš Lietuvos KONCLAGERĮ DARO.Vaikai ant kalniuko nueiti negali,bet turčiams jokių ribojimų- į Maldyvus-Kanarus skristi prašom-no problem.FAKTAS-VALDŽIOJE APSIRŪKĘ DEBILAI.Išsiblaivintų,tai pasižiūretų,kaip kaimynai,Norvegija,Suomija tvarkosi,tai ne-susirenka sekmadienį Šikmonytė su savo eurokomjaunuoių gvardija ir buria iš kavos tirščių.

Pasiulymas

Pasiulymas portretas
Siulau Kauno diena pervadintiNELAIMIU LAIKRAŠTIS, nes nė vieno pozityvaus straipsnio neradau. Nera ką skaityti.

Povilas

Povilas portretas
Pitbuliai nebeturi ką veikti. Ant kalniukų neikite nes ten nėra dezskysčio, eikite į prekybos centrus.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių