Prašo padėti į pensiją išėjusiam ir skurde atsidūrusiam mokytojui

Irena

Irena portretas
Vienu zodziu Lietuvoj vyksta zmoniu genocidas, nereikia nei Sibiro, cia jauciames kaip Sibire, o tie kurie raso kad pragyvena is mazos pencijos , paistalai, turbut padeda vaikai gyvenantys uzsienyje arba turi koki nors versla gal dar prekiauja turguj , nebukit juokingi pajacai

Pensininkas

Pensininkas portretas
Mano pensija 225,-€,ir neprašau pagalbos.Pilvas šio senio lipa ant nosies ir dar prašo pagalbos,mat neturi ką valgyti.Mažiau esk ,būsi lieknas ,sveikesnis ir gal pinigų užteks.Valgyk vieną kartą dienoje, kad nenumirtum ,užteks pinigų.Kupriaus muzikanto paprašyk,gal padės ,jis laimingas ir sotus .

Pensinikas

Pensinikas portretas
O kodel TIK 20 metu tedirbo....ir gauna palyginti daug...uz 20 metu staza. Nejuokinkit su tokiom pasakaitem...Isdirbau 44 m ir gaunu tik 300. Tai kas labiau nuskriaustas?

...

... portretas
siaip turetu uztekti, sakau kaip studentas gaunantis panasia stipendija...

Ona

Ona portretas
Ir sunu turi ir 3 kamb.buta ir isgert megsta

Man įtartina

Man įtartina portretas
kreipkitės į tv pagalbą, jie viską išsiaiškins kodėl tokia maža pensija, kokia pašalpa ar pagalba priklauso senukui ir ar tikrai jis neturi vaikų ir tt

Ot

Ot portretas
Bajeristai,"vargšas "dėdulė...nepanašus į vargstantį,butas trijų kamb...keitimą daryk,dar pinigėlių liks ne vieniems metams..O,kad valdžia iš eilinių žmonių izdivonus daro,faktas,pradedant seimūnais,baigiant savivaldybių ,bei užimantčiais kokią auštesnę pareigybę..Su euro įvedimu daugeliui ubagyno duris atvėrė...bedarbiais patapo .Liūdna,bet seniokas tikrai ne iš tos kategorijos,kad turėtų verkšlenti,nebent aktorius geras..

baisybė gyventi Lietuvoje

baisybė gyventi Lietuvoje portretas
Gėda Lietuvai. Reikia bausti tą valdžią, kuri leido prichvatizuoti šalį.

svajotojams

svajotojams portretas
didesnes kišenes pasisiūkit-skvernelis pripils auksinų į jas:))

gėda ne net Marijampolei, bet visai Lietuvai

gėda ne net Marijampolei, bet visai Lietuvai portretas
vienam seneliui galima padėti, o kur kiti? Kas padės kitiems seneliams? Visų pensija tik apie 300-400 eurų. Tegul kai kieno ir 450, bet juk išgyventi už tai neįmanoma. Ypač, jei esi vienas. Gėda Lietuvai. Todėl ir nerinkime visokių lietuviškų bankininkų statytinių į Prezidentus.

Nirvana

Nirvana portretas
Na ir kaip padeti?kaip ji rasti?

to to Senjoras

to to Senjoras portretas
konservatnykai staiga pamiršo kad tai jų - i sajudistu judų,žulikų ir visokiu trenktniu nuopelnu profsajungai priklausęs turtas buvo ciniškai sunaikintas.Visos sanatorijos, kultūrnamiai, pastatų kompleksai, įmonių poilsinės išgrobstytos ir sudraskytos AKIMIRKSNIU. Grandiozinė amžiaus vagystė pavadinta privatizavimu.

Anonimas

Anonimas portretas
gal tas Mokytojas kovojo pries KGB ziurkyna,uz tai kgbistai ir kersija,ozio sutveo ozys pertekes visapusiskai ir jam nerupejo,nerupi ir nerupes,o tauta yra tik sunauja,runkeliai.

to Senjoras

to Senjoras portretas
"..Bustam pirmenybė buvo rusams(?),o mums nesišvietė(?),," Oi, oi,, o kaip Tada musu name,butus gavo dauguma lietuviu?? Del profsajunga ! Jusu vaikams i pioneru stovykla ..Kiek kainavo"sovietu" rubliais? O, kiek dabar reiki sumoketi... uz 2 savaites vaiku lagere?:)) Kodel(??), dabar, kur.. buvo "sovietu laikais" vaiku poilsio stovyklai ..(Giruliose)?? ---, DABAR TEN- "lietuvos bajoru rumai.."isaugo"? Net,, su apsauga... ir dar ta "apsauga" su..sabakoms vaiksto!!! Ar, TAI NORMALU?? Kodel? Kongas , (su visais savo vaikais) gyveno Giruliose , o pacioj Klaipedoj??

Anonimas

Anonimas portretas
Apie jus cia svaikstat, pridurkai. ZIUREKIT: Lietuvos issigimusi valdzia jau simtais paslapcia veza i Lietuva nigerius ir muslimu banditus ir moka jiems iki 1000 Eur/men + nemokamai duoda butus, zeria+ nemokamai gydo nors sitie parazitai NEDIRBO Lietuvoje NE VIENOS minutes. Apie pensininku GENOCIDA reikia KLYKTI ant viso pasaulio, o ne apie tai kaip gerai gyvena Lietuvos pensininkas uz 200 Eur/men. Pridurkai, jus jau isvis neturit jokio proto. Negi is tikruju jus BAUDZIAUNINKAI? Salin pensininku genocidas, Mirtis Lietuvos isdaviku liberast-pidera.sinei, Soroso bybciulpiu valdziai.

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar raso sovietu laikais visi voge.Dabar atsieit niekas nevagia.Ka pasidesi ta ir rasi.Valdzia vagia ir seniunijos zmones apgaudineja.O kur daktarai policija.Visi pamirso.Megsta uzsipult ubaga.Kad ten koki kibira namo parsinese.Dabar lupa kur daiktas verte turi.I kibirus jau neziuri nebent jis butu metalinis.Tai priduotu i metala bet ka ten gausi.Be vertes.

Senjoras

Senjoras portretas
Bustam pirmenybė buvo rusams,o mums nesišvietė,pati koperstiniui bustui už pinigus turejau laukti 15 m.kol gavau.O dantis savo imonėj tvarkiau už pinigus,Aš nieko nemokamo negaudavau už poilsinį kelialąpi reikėjo primokėti,o kitą dalį dengė profsajungos.

Supykusi...

Supykusi... portretas
Nevykėliai....rašantys.kad storas..nuo nekokybiško maisto.nuo nepilnavertės mitybos.nuo pigaus šlamšto...vadinamo valgiu....nuo atliekų...perdirbtų.prifarširuotų chemijos ir t.t.....žmonės priauga svorio.kaupiasi pertekliniai riebalai....nes valgydami vos ne atliekas...priauga viršsvorio....

tam irgi klausimas yra atsakymas

tam irgi klausimas yra atsakymas portretas
stazas niekur neprapuola, jis kaip buvo taip ir yra: darbo knygelese nurodyta kiek kur ir ka dirbai. Yra archyvai, kuriuose viskas yra tik turi nurodyt kokiose imonese kuriuo laikotarpiu dirbai. Galu gale yra darbo sutartys, kuriose irgi laikotarpis nurodytas. Taip kad stazas, jei tik tikrai ji turit niekur neprapuol4, tik pensija imta skaiciuoti nuo 1994 metu berods t y nuo nepriklausomybes paskelbimo. Vadinasi, jei tuo metu buvot bedarbis(griuvo soc saugumas), mazai uzdirbantis ir t t jusu pensija skaudziai nukentejo butent del to. Beje kaip ir didesnes daugumos zmoniu. Na dar jei dirbot nelegaliai, mokesciu nemokejot tai tas irgi atsiliepia jusu kisenei. Bet siuo atveju tai patys ir kalti esat, kad nesvariai zaidet i vienus vartus

to Senjoras

to Senjoras portretas
"..nei sovietmečiu nei dabartis dykai niekas nedalino,gryni kliedesei.." Pardon.s!! Bet,-sovietmečiu- zmones uz dykai gaudavo butus! Ir... dantu gydymas irgi buvo- uz dykai! Argi netaip buvo?? per "sovietu akupacija"?:) Na, o kaip dabar??:)

Kaunas

Kaunas portretas
Negaliu patikėti komentatorių rašliava,taip sovietmečiu kurie nedirbdavo buvo vadinami valkatomis.Įdarbindavo per prievartą imonėse o tie prisigėrę voliodovosi,apsišlapinę,ir gaudavo atlygį už tai 60rub.tada minimalus toks buvo.Sovietmečiu gerbdavo žmonęs,nežinot kiek kalėjo žmonių už kitokia nuomonę,kiek sušaudyta.Tada nebuvo skelbiama ,buvo tabų.Vokti sovietmečiu nebuvo galima,papuolei BKS kentėsi ir tikrai padorei.,jei nepapuolei tavo laimė.

to "dirbau 40 metų gydytojų pensiją 250er..."

to "dirbau 40 metų gydytojų pensiją 250er..." portretas
Na,O,ir kiek kysius gavote- turejote.. is paprastu zmoniu ..per tos 40 metu? Tik nesakykit kad..tik.. 1 sokaladuka ir 3 rozites .!!!:)) Per visus tos ..40 metus..:))

Mes

Mes portretas
Mes gyvenam EU ,tokia galimybę turim išvykti padirbėti,nieks nebėga,pas mus viena blogybė yra ,kainos neatitinka pajamų.

Senjoras

Senjoras portretas
Kam čia taip dykai dalino,turbūt komentatorius per anksti velykas švesti pradėjo,nei sovietmečiu nei dabartis dykai niekas nedalino,gryni kliedesei.

Anonimas

Anonimas portretas
Ne visiem už stažą sumokėjo,mano mama išdirbo 35 m.tapo neigali.už stažą negavo,kaip kitiem buvo išmokama.

Senjora

Senjora portretas
Vyksta rinkimai ,kovojama iki kiek imanoma,,o aš manau tai lengvas būti valdininku pasipelnymoĺ tik valdininkam palankūs.imo šaltinis ir atsakomybės nulis.Taip priimti istatymai

manau

manau portretas
Kodėl mokytojas buvęs tokia pensija gauna.,nesuprantu.Juk garbinga profesija.

Kaunas

Kaunas portretas
Nesuprantu ,kaip Lietuvai negėdą.Sakoma geros akys dumų nebijo.

Kaunas

Kaunas portretas
Kuo daugiau milijonierių,tuo daugiau skurdžių,nes turtėja ,per kainas,per korupciją,per visokias afioras,per išnaudojimą.

Vida

Vida portretas
Noreciau suzinoti, kaip su siuo seneliu susisiekti.

varguolis

varguolis portretas
jeigu nuotrauka tikra, tai ne vargšas

Sergejus

Sergejus portretas
Ale žiauru toje lietuveleje žmogus dirbo visa gyvenimą mokesčius mokėjo o db nieko negauna kur ta mūsų valdžia žiūri esmė tame kad čia Lietuvoje dirbti neapsimoka labiau apsimoka vogti

Tas

Tas portretas
Kai pastebėjau daugiau kartų iš naujo didina tiems kas turi daugiau stažo ir gauna didesnes pensijas, o kas gauna mažesnes pensijas ir turi mažiau stažo-rečiau didna, nors man atrodo tokiems kaip tik labiau turėtų didinti.

Daug pensininkų fanatikai

Daug pensininkų fanatikai portretas
Juos apvagia Simonyte,o jie vėl už ją balsuoja.Butinai paremsim marijampoliečių asmeniskai

Ziauru

Ziauru portretas
Štai prie ko privedė konservatorių valdymas 30 metu.dirbau 40 metų gydytojų pensiją 250er,per paskutinius 2 metus Skvernelis padidino 100er,kadangi šeima turi verslą nesąme nepriteklius,tačiau Marijampolės savivaldybė apgailėtiną būtinai pareiškimą ši mokytoja asmeniskai

Kontaktai konkrečiai

Kontaktai konkrečiai portretas
Tai taip ir nesupratau, kaip aš galiu padeti. Nurodykite nors kokį siūlo galą.. kąąą nors. Kur kaip ką..

Senas kaunietisi

Senas kaunietisi portretas
Na, landsbergininkai, jei Skvernelis nebūtų padidnęs pensijų, dar blogiau būtų. O jūs nenustojate žeminti valdžios. Kas per žmonė esate..

?

? portretas
kada is Lietuvos bus deportuojami sovietmechio garbintojai- reiketu tokiems ikurti rezervuatus,kad nebalamutintu normaliu zmoniu.

Kodel ?

Kodel ? portretas
Stazo neturi,- pats kaltas ,kad gauna maza pensija.332€ turetu gauti!

kolegos, liejam, drąsiau. šiaip

kolegos, liejam, drąsiau. šiaip portretas
mažokai tulžies sakyčiau.

To teadusas

To teadusas portretas
Tie, kurie vogė, išmaldos deja neprašo. O sąžiningai atidirbę visą gyvenimą liko skursti. Graudu, tačiau visų laukia tokia senatvė. Štai iki ko nusigyveno Lietuva...

teadusas

teadusas portretas
savietu laikais visi vagys buvo,kas kur dirbo visi voge,todel siandien verkiat kad vogti negalit,rusai sito ismokino,todel ir norittu laiku kad vogti galetumet,deja reikia dirbti praejo tie jusu laikai vagystes,ka uzdirbsi ta turesi ,

Anonimas

Anonimas portretas
Po nepriklausomybes paskelbimo is karto prasidejo zmoniu durninimas.Pradedi dirbt ir jau atleidzia.Paskelbia bankrota krize.Pakeisdavo pavadinima.Po to vel pradedavo dirbt ir vel paskelbdavo krize.Zmones isleisdavo neapmokamu atostogu.Kitiems reikejo dirbt pilna darbo diena bet registruodavo kad dirbi tik puse etato.Kas netingejo tas ir kruso eilini zmogu.

>...

>... portretas
Tai tavo galvoj siūlas ir tas supūvęs, aš tai dar dirbu tavo Lietuvoj, uždirbu pensininkams ir tau, vargšeliui, kol tavo patriotai išsilakstę po užsienius, aš pasakiau kaip buvo, be asmeninio vertinimo, o tu, klumpės gabale, neturi ką atsakyt, tai ir bliauni. Taip, viskas buvo dalinama paprastiems žmonėms, taip, visi dirbo bendram labui, taip stengėsi kurti sąžiningą visuomenę. Kodėl nepavyko? Dėl tokių atlėpausių, bliaunančių, kad "rusai užpuolė ir dešrą pavogė", o kad tau už tą dešrą sumokėjo dvigubai, tai tyli apsišikęs. Nuvertė boželius, davė paprastiems žmonėms viską - būstą, darbą, išsilavinimą, viskas dykai - bet tvarteliniams vistiek blogai, turėjo dar į subinę pabučiuot, o per amžius vistiek labiau traukia tarno likimas, ką darysi, jedem das seine...

Stažui

Stažui portretas
Stažas kaip tik ir prapuola, archivuose ar tai dar kur, normaliai kad neprapultų tuo turi rūpintis Sodra ir kitos valstybinės instancijos, bet kadangi Lietuvoj laisvė, tai kas ką apgauna tą ir turi, o valstybinėse kėdėse sėdi naujos kapitalistinės sistemos užauginti tarnai be sąžinės, kurių moralė yra tik žmonių apgaulė ir pelno nešimas naujos Lietuvos boželiams. Tarybiniais laikais pensininkas buvo gerbiamas, o dabar kaip ubagas ateina išmaldos su atsiprašynu, kad dar nenudvėsė, o tas durnelis, kur rašinėja - kodėl dar neišvažiavot - tai Rusijoj tas pats kapitalizmas, tik ubagų daugiau, nes jums broliukams viską pumpavo, nežinojo, kad jūs staiga laisvės užsinorėsit, kiaulės apgaulingos.

...

... portretas
"Pensininkai gyveno kaip ponai, augindavo braškes nuo valstybės dykai gautuose soduose, kol anūkai augdavo vaikų darželiuose, taip pat dykai. Mokslas, aukštasis išsilavinimas buvo nemokamas, ko nebuvo ir nebus niekada, nei prie Smetonos boželių , nei dabar "laisvoj" Lietuvoj prie sugrįžusių boželių režimo": matosi, kad tau tik viską dykai ir gauti- subinės pats nepajudini. Ir dabar turbūt slenksčius mini, kad pašalpas įmanomas susirinkt, nes galvoj tik siūlas ausis ir telaiko.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Nesuprantu- nepatinka Lietuva - kas jus čia laiko? Važiuokit į savo "Plačiąją tėvynę", kur aukso monetom lyja (ir kur interneto prieigos tuoj bus apribotos), į Baltarusiją ar dar kur nors, ką idealizuojat... Man tai išvis jūs kai kurie tooookie naivūs... Ne tik naivūs, bet ir pavojingi- jaučiu, gvazdikus ir dabar patys pirmi mėtytumėt po išvaduotojų tankais...

Stažas

Stažas portretas
neprapuola. Tereikia nueiti į archyvą ir susitvarkyti dokumentus. Anksčiau archyvas buvo prie geležinkelio stoties.

klumpe

klumpe portretas
kam siūlai kitiems savo pamėgtus užsiėmimus, štai kam tau laisvė buvo reikalinga? :(

Jelenai

Jelenai portretas
Jelena, SOSI CLEN, supratai?

Jelena

Jelena portretas
Напишу по - русски... Сами просрали свою страну и независимость, за которую боролись... Поэтому молодёжь массово бежит из своей страны - уже ни верят никому и ничему.

Anonimas

Anonimas portretas
O tave asile man atrodo ir tevas girtas padare.O savo bananus susikisk i sikna.Ir siuolaikiniai maistai uztersti.Asile niekas nekaltas jei valstybe isvoge valdantieji.Graikijoj Prancuzijoj ir kitose salyse zmones neleidzia but isdurninami.Uztai ir viska degina kas papuola.Ir vakaruose ne visiems klostosi puikiai kaip tau atrodo.Rusas nugirde.Ka vakarai padare atvare prosciu lesbiu homo narkotiku.Nekaltink ruso jei Lietuva atidave i vakaru rankas ir isvoge pati valdzia.

>Anonimui

>Anonimui portretas
o tai dabar stroikose už bambalį kas dirba, lietuviško kaimo aukštuomenė ar privažiavę kakolai? :)) Tame ir problema, kad Sovietai rūpindavosi VISAIS, kiekvieno žmogaus gyvybė ir likimas buvo svarbus, todėl ir darbindavo ir ryškius alkogolikus, auklėdavo juos susirinkimuose, buvo viešos lentos ir kitos sąžiningumo auklėjimo priemonės. Pensininkai gyveno kaip ponai, augindavo braškes nuo valstybės dykai gautuose soduose, kol anūkai augdavo vaikų darželiuose, taip pat dykai. Mokslas, aukštasis išsilavinimas buvo nemokamas, ko nebuvo ir nebus niekada, nei prie Smetonos boželių , nei dabar "laisvoj" Lietuvoj prie sugrįžusių boželių režimo.

Anonimui

Anonimui portretas
Anonime, čebato aule, vatnike tu prakeiktas... Ką tu čia nusišneki su tuo savo "prie ruso buvo geriau"? Priedurni, prie ko čia internetas ir BMW? Jei ruskis su šūdinais batais nebūtų atėjęs "išvaduoti", gal dabar gyventume kaip normalios vakarų valstybės. Čia tik tokiems atlėpausiams asilamas, kaip tu, "prie ruso buvo geriau"... Alkoholikus įdarbindavo, matai... Va čia ir yra problema- girti laukus ardavo, girti virindavo ir t.t. Būdamas darbadaviu tu gal norėtum pvz., statybose įdarbint chroniuką, kuris nuo pastolių gatavas nugriūtų, o tu, kaip direktorius, baudžiaką gautum? Nepatinka laisva Lietuva- pirmu traukiniu gali minti iš čia pas savo rusą... Tfu...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Komentuoja koncervai kurie tarybineja LTbuvo gerai gyvent.gaila senelio...

pomidoras

pomidoras portretas
pilvas toks, kad netikiu badu ir skurdu

Irgi klausimas

Irgi klausimas portretas
Čia nekurie domisi, kodėl stažas tik dvidešimt metų. Ogi todėl, kad nespėjusiems laiku išeiti į pensiją stažas iki 1994 metų PRADINGO. Pasidomėkit prieš kaltindami, tokių mūsų daug yra. Ir dar daugiau gali atsirasti, jei valdžia sugalvos vėl kurio nors laikotarpio stažo nepripažinti. Be to, jei žmogus 20 metų dirbo mokytoju, tai dar nebūtinai reiškia, kad nemokytojaudamas jis visai nieko nedirbo.

Anonimas

Anonimas portretas
Prie ruso gimiau ir gyvenau.Visi skaitesi su zmonemis.Isgerusi zmogu idarbindavo.Zmones kiti tingedavo dirbt bet buvo darbe ir algas mokejo.Prie laisvos Lietuvos zmones isnaudojami uz pavelavima grasina atleidimu is darbo.Kas priverte zmones emigruot ar ne iskovota laisve.Zmones dirba virsvalandzius ir ka uzdirba menka atlyginima.Taiko baudas nesiskaito su zmonem.Islinde dabar melagingai sneka vaziuokit emigrantai namo.Parvaziave darbo negauna.O jei atsilikes ar atsilikus esi ir nesupranti kad ekonomika visam pasaulyje pazenge i prieki .Tai nerasinek nesamoniu kad prie ruso nieko nebuvo.Vakaru salyse ir nieko nebuvo.Buvo tas pats kaip prie ruso.Nebuvo BMW nebuvo internetu.Telikai ir buvo paprasti.Jei nezinai nekomentuok melagingai.Prie ruso zmones namie augino gamino maista.Tai kad nereikia nusisneket.

kai

kai portretas
buvom po penkiakampe zvvaigzde bananu nevalgem bet alkani nebuvom dabar po dovydo sesiakampe valdoma is briuselio nezinom kam skustis nes visur veidmainiai artistai visais atzvilgiais ir organizacijom nes tai velnio paseta sekla kuria privalome sunaikinti kol ji neisaugo i slibina......

>Anonimui

>Anonimui portretas
taip, prie "bandito ruso" alga buvo 200 rublių, tik tu užmiršai pasakyti, kad pagal įperkamumą tai būtų lygu šiai dienai 2000 eur. Taip, tada buvo deficito, mašina, prabangios prekės buvo brangu, taip, tu dabar gali nusipirkt mašiną , chlamą už 200 eur, "gėresnį nei žigulis", tik neužmiršk mokėt draudimą, TA, byrančias detales , tokie gaidžiai ir prisiperka kibirų, pas pažįstamų "praeina" TA, prisipila dizelio puspigiai pas furistų ir važinėja kaip ereliai, teršia orą , bet vat matai aš važiuoju. Tarybiniais laikais buvo viskas paprastam žmogui, valkatų nebuvo, paugliai buvo užimti bureliuose, o dabar visiems viskas poh, nes yra "laisvė". Jankai už blizgučius nusipirko indėnus, o lietuvius ir kt. "nuskriaustus nuo rusų" - už blizguti-žodį "laisvė".

Anonimas

Anonimas portretas
dirbkit ir turesit,maziau gerkit,ir su galva draugaukit ir problemu nebus ,

Vaidas

Vaidas portretas
Su tokiais straipsniais duokit banko sąskaitos nr. Vieni draskysis komentaruose prie kokios valdžios buvo/yra geriau, o kiti perves patekusiems į bėdą kiek ne gaila

VARKSELIS tvartelis putuojas is pavydo

VARKSELIS tvartelis putuojas is pavydo portretas
o tvarteliui pavydas,tau kremlius dades pinigu ,nes tu cia taip darbuojis is peties del savo putinuko,

lkauniete

lkauniete portretas
..jeigu butu zinojes ,kas jo laukia laisvintoje Lietuvoje[skurdas ,pazeminimas ,nesupratimas tautieciu ,kurie susigriebe komunistu partijos pinigelius ir eda sociai!! tas zmogus nebutu ten!!" Baltijos kelyje "]] nevienas prakeike ta apgaulinga sieki ,kuris atvede dauguma,dauguma I "duobe" pirma ,negu pareiskia nora b BUTI! seime ,,reikia sudaryti sutarti,kad tie veikejai pensijos gaus tiek ,kiekJU KADENSIJOS METU YRA MINIMALI PENSIJA !!!!!!!! pirmyn I seima aplepausiai-mizhniai

TvartelioZinios

TvartelioZinios portretas
Nesupratau kas cia per nesamone, taigi pernai besivystančioms šalims Lietuva skyrė beveik 50 mln. eurų diena.lt/naujienos/lietuva/politika/pernai-besivystancioms-salims-lietuva-skyre-beveik-50-mln-euru-909562

taigis

taigis portretas
vis raso lietuviai,lietuviai,o kas jus tokie ,galir jus jau save laikot lietuviais kad taip rasot,jug ir kitu tautybiu yra,ko jus sikat ant lietuviu-svolaciai patys budami,dirbot 20 metu ,o norit gauti kaip uz 40metu nagli jus,ka neprisimetat kai dirbot ant svetimu darbo knygeliu,ant puses atato,kai gaudavot algas vokeliouse buvot patenkinti,dabar draskotes,mes kalti ,kad jus proto neturejot,vis lietuviai kalti ,o kur tie protingieji kitatauciai buvot, matosi kad jus protingi kad iki to dasigyvenot ,neieskokit kaltu patys durniais budami

Anonimui

Anonimui portretas
Matau negyvenai prie BANDITO RUSO. Prakeikto okupanto....tad nežinai, kad tuščios parduotuvių lentynos, vergiškas darbas kolchoze ar gamyklos ceche buvo apmokamas kaip šiandien pensininko pensija....taip pat 200 rublių , PARDON dabar EURAI....Dabar už minimalų atlyginimą galima GERAI gyventi...bet žmonės mąsto kaip tamsta ir nesupranta kaip naudotis pinigais...Tai EKONOMINIS NERAŠTINGUMAS pačių žmonių...Dabar VISKO yra parduotuvėse.....Dabar jau beveik visi turi po automobilį..net už pensininko pensiją 200 eurų galima nusipirkti mašiniuką tokį kad prie SOVIETŲ visi pavydėtų..."Žigulis" buvo pagal dabartinius sulyginimą su tokių mašiniuku VISIŠKAS CHLAMAS...Visi net žiema važinėjom su PLIKOMIS padangomis nes naujas nusipirkti nebuvo kur...BET visi buvo patenkinti...KODĖL ogi todėl , kad ko jau ko bet BEDARBYSTĖS nebuvo....Žmonės vaizdavo kad dirba o sovietų valdžia vaizdavo kad algą moka....VERGAS DIRBO pusdykiai, vaikščiojo pusnuogis ir pusalkanis bet PATENKINTAS LYGYBE SKURDE....

bet

bet portretas
20 metu dirbti zmogus tikrai negali,ka jis veike kitus metus,gi negulejo ant peciaus,dirbo kazka kita,juk mes visi isdirbe po 40 metu mazdaug,na,o jei dirbi neoficialiai turi suprasti,kad kazka reikia atideti,valdzia nemoka uz nieka pensijas ,isdirbusiems po 40 metu jos ne stebuklas,zinoma gaila ,kad zmones skaiciuoja dienas iki pensijos,bet mes gyvenama cia ir turime galvoti,kad ateis diena kai musu pajamos bus tik pensija ir turime dirbdami kazka susirinkti ateiciai

Eixo

Eixo portretas
O baltijos kelyje skandavo "akmenį graušime, kad tik laisvi nuo rusų būtume", štai laisvi - graužkite:)

Lenzbergines Lietuvos

Lenzbergines Lietuvos portretas
Pasiekimai: skurdas ir tremtis

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tas okupantas ogi Lietuva kuri nesiskaito su niekuom.O prie okupantu rusu visi dirbo ir buvo aprupinti.O kad lietuviski spekuliantai perskaiciavo kitokia pensija zmogus nekaltas.Cia laisve iskovota.Gyvenk kaip nori niekam neidomu.

to Zita

to Zita portretas
Įdomu, kokioj lūšnoj gyveni už tokius mažus mokesčius???Gyvenu daugiabutyje 1 kamb, bute - šildymas ir karštas vanduo SU KOMPENSACIJA 32 eur, elektra žiemą min 8 eur, TV ir internetas su nuolaida-8,5 eur, administratoriui Būsto valda su beveik kasmenesiniais name remontais(išdalinama visiems butams) 25 eur, o kur dar šaltas vanduo, šiukšlių išvežimas,aplinkos valymas.....Taip kad Zitele, nusimelavai.....

Taisyklė:

Taisyklė: portretas
Išėjai į pensiją ir žinok kad suligta akimirka esi ubagas. Ir tokia padėtis dar ilgai tikrai nesikeis, orios senatvės nesitikėk, skaičiuok kiekvieną centą, dėkok partijom kad turi kruopų ir nepamiršk rinkimuose prabalsuot už konservlibsosdemus. Tegyvuoja liandzbergas ir jo ,,iškovota''mums visiems ,,laisvė"!

antanas

antanas portretas
o tvarto gauja svilpauja

tas "expertas"

tas "expertas" portretas
ryškiai provokatorius iš hohliandijos - banderų garbintojas, lietuvių kiršintojas..

nukrioses liandzbierg

nukrioses liandzbierg portretas
as tai neubagauju...cheee...cheee

Anonimas

Anonimas portretas
O MAN JO NEGAILA,NES KUR DAR JO 20 METU.Duguma spekulentu,tinginiu ir kitokio plauko strngesi nedirbti,o dabar verkia.Idarbindavo knygeles,o patys saliai valiai,tai ir turi ka uzdirbo.Tik pikta ant seimunu,kad kiti saziningai dirbe gauna mazas pensijas,bet pensininko seimuno tik su karstu isnes,kai prie lovio prieina sedi istisas kadensijas.

Bemoksliui ekspertui

Bemoksliui ekspertui portretas
Žodis DIRBO rašomas su trumpaja i o ne dyrbo....

Tarybiniais laikais

Tarybiniais laikais portretas
negalima buvo net pagalvoti, kad pensininkas neturėtų už ką pavalgyti, šlovė laisvai Lietuvai, okupuotai besmegenių "ekspertų"!

ekspertas- lošara

ekspertas- lošara portretas
smerkti senyvo žmogaus silpnybes gali tik pridurkai su okupuotom smegenim

ekspertas

ekspertas portretas
kas dyrbo prie okupantu isvis reiktu nemoketi pensijos

Jo

Jo portretas
LT politiku deka, man geda, kad gimiau Lietuvoj!!!

Kukuraitis su Skverneliu

Kukuraitis su Skverneliu portretas
tiem, kas neturi stažo ir užtai mažos pensijos nuo š/m sausio menesio pridėjo po 60 eurų. O mes kurie išdirbe 40 metų gaunam ne ką daugiau vos 300 eurų, ir mum Kukuraitis su Skverneliu nedadėjo nei cento, bet galėjo visiem dadėt, o čia mat tik tiem kas gauna apie 200 eurų, tai dabar jie jau gauna 260 eurų pensijos, ir per pus maziau dirbo.

Zita

Zita portretas
Neskieskit nesąmonių. Gaunantiems tokias pajamas kompensuojamas šildymas, vanduo. Visi mokesčiai, įskaitant ir internetą, namo mokesčius, elektrą sudaro apie 30-38 eurus. Aš iki šių metų gaudavau 137 eurus invalidumo pensijos, ir nei badmiriavau, nei ubagauti ėjau. Pernai per metus buvau12-oje ekskursijų su neįgaliųjų klubu. Ir viskam pinigų užteko.Tik nesuprantu straipsnio autorės, ar ji ant sukčiaus papuolė ir tokia naivi, kad tiki juo, ar pati išsigalvojo ir parašė kenkėjišką straipsnį.

pries sventes

pries sventes portretas
o tokie slykstud komentarai ,prid ko zmogaus svoris ,tokiam amziuj ,gal geria vaistus ,nuo kuriu svoris dideja ,tiesiog ziauru skaityti tokius konentarus ,

Lietuvos gėda

Lietuvos gėda portretas
PENSIJOS....

Anonimas

Anonimas portretas
Durni lietuviai, kas jums neaisku? Briuselis aiskiai pasake kad Lietuvos pensininkai yra didziule nasta biudzetui ir jie PRIVALO ismirti..

Taigi

Taigi portretas
MINISTERI o kodėl ŽMONOS pensija nepriklauso senoliui...juk pinigai UŽDDIRBTI...mokėti 20 € tai VAGYSTĖ.

Nereikėtų

Nereikėtų portretas
smerkti žmogaus,nežinant tikrosios padėties kodėl toks stažas ir tokia pensija.Ir turintys būtinąjį stażą,bet daugiau negalėję dirbti dėl susiklosčiusių aplinkybių (artimųjų slaugos,kad neatiduoti į valdiškus namus),buvai priverstas palikti darbą.Tad ir pensija vos didesnė nei 200 eurų.Nežinant tikrųjų priežasčių,geriau jau patylėti:nenorite,negalite -nepadėkite,galite-padėkite.

senelis

senelis portretas
mano stažas 44 metai, neaišku kaip gyveno tas senelis kad stažo tik 20 metų, kaip dirbo kitus 20 metų ir kur ....nelegaliai ......nemokėjo mokesčių ....uošvienei 95 metai o gauna vos ne 300. Gaila senelio bet kažką gyvenime darė NEGERAI jaunam reikia PAGALVOT ir apie senatvę. Padėkit tam seneliui našlio pensiją susitvarkyt , kad gautų, Kaip dirba savivaldybės biuriokratai, kad nepadeda. Po Rinkimui ant visų "spjauna"

Anonimas

Anonimas portretas
20 metu dirbo mokytoju- vadinasi, turi 20 metu stazo. neturi reikalingo 30 metu stazo- cia ir atsakymas.

Algis

Algis portretas
Paskaičius komentarus matosi kokie degeneratai yra daugelis lietuvių.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Reiškia seneli tiek tų ir dirbai aš gaunu 450eurų pradirbau 25metus mokytoja

Anonimas

Anonimas portretas
Cia tipo tikintieji.Iskart varo blogai.Ka tik reke gera gyvent nepriklausomoj Lietuvoj.Visur rusas kaltas.

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Karalius ir tas praso paramos.

Hmm

Hmm portretas
20 metu stazas gi labai mazai. Ar taip gali buti? Dabar zmones turi iki pensijos staza 45 metus.

Anonimas

Anonimas portretas
Toks jausmas komentuoja koncervai

stis

stis portretas
prakeikti zekai komentatoriai

Anonimas

Anonimas portretas
O kokį turtą turi ? Gal gyvena 3 kambarių bute .

..Labai noriu valgyti. ..

..Labai noriu valgyti. .. portretas
Su tokia puza ir ..Labai noriu valgyti ? Gal, puzonui- maziau riekia valgyti? Turbut ant "barikados" stovejo "uz laisva Lietuva" Tai ko dabar verkia kad "penzija"-..mano pensija labai maža, 198 eurai.?

Keista

Keista portretas
Badauja bet storas

na

na portretas
mano pensija 226 eurai. Atidirbta 36 metai. Man irgi norisi oriau gyvent, bet dėl to neinu ranką atstatęs. Bet kad visi tokie gailestingi....iš kitų kišenių tai net nejauku darosi. Vienam pensija per maža, kitam vėl kokia problema ir visiems duok duok duok.... O nepagalvojat, kad tų duodamųjų žmonės tiesiog neturi, nes yra tokie pat varguoliai?

Va taip

Va taip portretas
Idomu iš kur tiek mokesčių kad paėsti nelieka,aš gyvenu Kaune ir už 62 kv butą per didžiausius šalčius mokėjau 120€ visų mokesčių o vasarą apie 70€.Tegul vasarą pasitaupo ,toks storas atrodo matyt daug valgo.

Artūras

Artūras portretas
Runkeliai avių bandos

Senis

Senis portretas
Kad gerai apsrenges
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių