Premjeras ragina parengti bendrą užsieniečių atvykimo tvarką

 • Teksto dydis:

Vyriausybei bandant kontroliuoti koronaviruso plitimą ir trečiadienį leidus į Lietuvą atvykti dar kelioms dešimtims užsieniečių, premjeras paragino artimiausiu metu parengti bendrą jų priėmimo tvarką. Pasak premjero, tai būtina norint žinoti konkrečias vietas, kur užsieniečiai izoliuosis.

„Mes turime matyti, kur tie asmenys atvykę izoliuosis, turi būti pateiktos konkrečios sutartys arba objektai su adresais, kokiose vietose 14 dienų bus laikomasi saviizoliacijos. Ir tiktai tiems dokumentams esant, ministrai, teikite Vyriausybei siūlymą dėl leidimo ar neleidimo, pritarimo ar nepritarimo atvykti į Lietuvos Respubliką“, – pasitarime kalbėjo Saulius Skvernelis.

„Tai yra būtina sąlyga ir tikiuosi, kad per savaitę laiko Sveikatos apsaugos ministerija kartu su operacijų vadovu išleis atitinkamą įsakymą, kaip ta tvarka visoms ministerijoms turi būti vienodai užtikrinta“, – pridūrė jis.

Premjeras pabrėžė būtinybę kontroliuoti atvykusiųjų saviizoliaciją, pasaulyje tebesitęsiant koronaviruso epidemijai.

„Kontroliuoti, tikrai prašau kontroliuoti, kaip saviizoliacijos yra laikomasi tas 14 dienų konkrečiose nurodytose vietose“, – sakė S. Skvernelis. 

Ministrų kabinetas pritarė aštuonių ministerijų prašymams leisti atvykti piliečiams iš užsienio valstybių. Vidaus reikalų ministerijos prašymu perkeliami penki Sirijos piliečiai, leidžiama atvykti vienam Egipto piliečiui.

Prieš dvi savaites pastarajam sprendimui buvo paprieštaravęs teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, laikinai pavadavęs vidaus reikalų ministrę. Pasak jo, klausimai dėl egiptiečio atvykimo pas besilaukiančią moterį ir dėl sirų šeimos perkėlimo iš Jordanijos nebuvo su juo suderinti.

Be kitų sprendimų, ministrų kabinetas trečiadienį pritarė Teisingumo ministerijos prašymui leisti atvykti dešimčiai asmenų įregistruoti santuokas su Lietuvos piliečiais.

Susisiekimo ministerijos siūlymu leista sieną kirsti trisdešimčiai Ukrainos piliečių kelto korpuso konstrukcijų surinkimo ir suvirinimo darbams. Energetikos ministerijos prašymu pritarta 21 specialisto atvykimui darbams Kauno kogeneracinėje jėgainėje.


Šiame straipsnyje: Saulius SkvernelisužsieniečiaiatvykimaskoronavirusasKoronavirusas LietuvojeCOVID-19 saviizoliacija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Rūta

Rūta portretas
ko ta fin/da Tamašiūnienė taip uoliai velka į Lietuvą musulmonus? . Jokių išimčių! Jei kažkokia avigalvė , apsėklinta arabo, ima žviegti per visus kanalus, kad jos barškintojo neįleidžia Lietuvą, čia dar ne argumentas. Nesusituokę, nėra jokių šeiminių ryšių. O tam egiptiečiai labiau rūpi prasmukti į Europą , o ne kažkokios išplautasmegenės gimdymas. Pridirbs dar jis tų vaikų ne vienai, Lietuvoje pilna durnų mergų nors vežimu vežk .
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių