Prezidentas: R. Kalanta suprato, kad jo pasiaukojimas šauks, kvies ir ragins ateities kartas

Grįžti į straipsnį

kalanta menkas lygis

kalanta menkas lygis portretas
turim rimtesnių didvyrių idiotų, Vienas toks maigys. Kad pakenkti režimui suniokojo Rembranto pasaulinio lygio šedevrą "Danaja". Putpelės smegenis reikia turėti tokiam išpuoliui. Dar turim brazinskus, kurie lėuvą užgrobė ir į turkiją nuvarė. Nušovė jaunutę stiuardesę. Betgi bus tų stiuardesių. Svarbiausia didždiavyriai.Likimas teroristam atsuko subinę, Pabėgo į jankyna. Ten jaunėlis negyvai uždaužė tėvą. Gal protestavo prieš tarybų valdžią. Ir gavo 20 metų premiją už grotų.

NA IR "LYGIS"...

NA IR "LYGIS"... portretas
Su kokiais rimtais veidais ir patriotizmu diskutuoja mūsų "didieji" vyrai... Gerai būtų, kad iki to jie pasidomėtų - kas iš tikrųjų tuo metu įvyko. Pats save susinaikina tik labai stipraus charakterio žmogus arba psichiškai nesveikas. Pirmas atvejis - ne Kalantai. Šiandien dar yra šimtai gyvų liudininkų, kurie papasakotų p. Nausėdai TIKRĄ TIESĄ, o ne kai kam menamą. Suprantu - Lietuvai reikia didvyrių...bet ne tokių...Kai tikrų nerasta...darome iš miško nusikaltėlių arba psichiškai nesveikų.

Anonimas

Anonimas portretas
Bet kokią kalbą rėžė Landsbergis prie parlamento, kai ten nešė Žemaičio karstą. Juk buvo devyniasdešimtieji metai, tautai reikejo naujų didvyrių... bet Kalantą geriau turėti vieną.

>>>Anonimas \\\\\.../////

>>>Anonimas \\\\\...///// portretas
>Labai puikiai pažinojau S.Žemaitį ir te atleidžia mirusysis,nei vieno gero prsiminimo apie jį nerandu.____Kokio velnio jis supleškino?,manau Velnias protelį susuko,bet tik ne iš patrijotizmo.

na

na portretas
bet kokiais rimtais veidais diskutuoja,lyg jie butu tai mate ....

Anonimas

Anonimas portretas
Zapyškio kapinėse guli toks Stanislovas Žemaitis, irgi susideginęs, netgi Maskvoje. Visų užmirštas. Nes antras Kalanta nereikalingas.

Onė

Onė portretas
Prisikėlęs kalanta vėl numirtų ......

Kalanta

Kalanta portretas
Butu mates kas dabar valdo Lietuva kgb ipėdiniai pavojus nacionaliniam saugumui.

>>>kapsas \\\\\.../////

>>>kapsas  \\\\\...///// portretas
>Dovanok kolega,leptelėsiu.___Ką nežinai,"švietė' (ne i'švietė) mūsų protus marsizmo-leninizmo "tikrovės" teorijas dainuojančios "revoliucijos" riteris Fon-lanzb su būsima paskirta LT "prezidente" grybū'šenka.___Taip kad melskimės,nes jau grybū'šenka paskelbė 3-čią pasaulinį karą.____Visoms bevaikėms,bevaisėms senmergėms protas pačiuožia.___Tragedija.___

jooo

jooo portretas
Didžiausias savižudžių skaičius yra Baltijos valstybėse, kur kasmet nusižudo apie 40 iš 100 000 žmonių, jų pasiaukojimas vardan laisvės neliks pamirštas? Daugelis savižudžių turi psichologinių problemų, viena dažniausių – depresija

S. St.

S. St. portretas
Kalanta nesuprato nieko. R. Kalanta buvo sunkus ligonis. Gaila vaikino.

kapsas

kapsas portretas
O kažin ką tuo metu veikėLietuvos patriotas Nr.1, Lietuvos tremtinys politinis kalinys Nr.1, marksizmo-leninizmo dagmų skleidėjes Lietuvoje Nr.1, TSRS VSK STUKAČIUS Lietuvoje Nr.1?????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių