Renka parašus dėl gyvenimo įgūdžių programos stabdymo: labiausiai užkliuvo lytiškumo ugdymas

Grįžti į straipsnį

Tegul renka parašus, palaikai

Tegul renka parašus, palaikai portretas
Jeigu nuims temą apie LGBTQ, tada galima tas pamokas dėstyti. Kitaip nėra kelio, tik uždrausti šią pamoką.

Svarbiausia ne tai

Svarbiausia ne tai portretas
Ta programa apskritai yra perteklinė. Visi socialinuai įgūdžiai jau ugdomi etikos, pilietiškumo, dorinio ir religinio ugdymo pamokose. Ir net per Pasaulio pažinimą pradinėse klasėse. Programa tiesiog dubliuoja turinį ir reikalinga tik jos rengėjams.

Snezana

Snezana portretas
Kelio LGBT neturi būti niekur ir taškas . Tegul jie sau daro ką nori , bet nereikia to mėšlo vaikams rodyti !!! Kas jie tokie ? Kaip tokie gali vaikus mokyti ir auginti ? Vaikui reikia rodyti normalu pavyzdį .

Man pavyko pasirašyti

Man pavyko pasirašyti portretas
Ar patvirtinote parašą pagal gautą SMS ?

Beje

Beje portretas
Tris kartus bandžiau pasirašyti šitą peticija, tačiau parašas taip ir neatsirado. Įdomu, kodėl?

MOKINKIME TA LYTISKUMA SEIME IR VYRIAUSYBEJE

MOKINKIME TA LYTISKUMA SEIME IR VYRIAUSYBEJE portretas
LGBT, kas jie tokie ? Tai nesveiku zmoniu (tiksliau ligoniu) sukurta iskrypeliu organizacija. Ju tikslas buti iskrypeliu, bet ne buti pilnaverte šeima, kur vyras myli moteri o moteris vyra !

Anonimas

Anonimas portretas
kam tie parasai .imam pvz . is Belgu ! tada nauda tikrai bus , o popieriuka tos papugos i tulika nunes ir tiek

Pensininkas

Pensininkas portretas
Pagaliau prostitutėm atsirado galimybė oficialiai dirbti jos galės įsidarbinti mokyklose ir visur kitur kur kalba eis apie seksą niekas taip gerai neišmokins vaikų kaip jos jos turės ir stažo ir praktikos tai ne kokia mokytoja kur gal būt ir vyro dar neturėjusi .

svietimo ministre i savartyna

svietimo ministre i savartyna portretas
belgijoje moksleiviu tevai jau isejo protestuoti i gatves o mes parasus renkame tai dar tautines dainas saulei leidziantis pagiedokim

Jau

Jau portretas
8 360 parašų.

asilai

asilai portretas
rinkit parašus kad PIŠas su savo gauja kap žadėjo atsistatydintu o ne blusinėkit po pievas - kol bepročiai valdžioj dar ne tokiu dalyku sulauksit. Jei delsit

Liberbuduliui ,

Liberbuduliui , portretas
panašu pati ministerija nežino ką siūlo mokiniams . Bukagalvi , programoje yra " praktika " kaip pasigaminti plėvelę oraliniam , o ne pastoti . Apie ją ir kalbėjo ponas Vėgėlė . Neskaitei , tekstas programos nesuvokiamas ?

idiotas

idiotas portretas
šliužas vėgėlė atrado programoje kaip nepastoti nuo oralinio sekso.

kolxoznykai

kolxoznykai portretas
komentuoja gandragalviai su veryga priešakyje,net neskaitę tos programos.

Ši seimo dauguma , liberali dauguma

Ši seimo dauguma , liberali dauguma  portretas
darosi agresyvi " vertybių " atžvilgiu . Seimo " laisvūnai " per jėgą bruka partnerystes , mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimą , liberalai viskam balsuodami pritaria , pritaria ir socialdemokratai - jų partinėje programoje yra šios " laisvės " , o konservatoriai programas su kitų liberaliųjų pagalba ruošia ? TIK LVŽS kaip partija , dar turi stuburą ir stoja prieš liberalią sistemą . Pagarba . Jūs mano visų rinkimų favoritai .

kaunietis

kaunietis portretas
Jus man pasakykit kokia kalba apie kontraceptika oraliniam seksui? Kaip pastoti nuo oralinio sekso?

Romas Mamonas

Romas Mamonas portretas
Lietuvoje daugiau nieko neisgirsi tik pydarastai aplinkiui kokia valdzia tokie ir istatymai susirinko valdzia pydarastai valdo mokyklose vaikus mokina kaip tapti pydarastu byby dejau as ant sitos sistemos ir sitos kandonu pydarastu valdzios tegu seime patys pisasi i subine vienas kita kodel vaikai turi ta girdeti tuoj vaikus ne matematikos mokysim o mokysim bybius skaiciuot ka galvoja svietimo ministerija uz tai ir tampa daug pedofilu nes mokykla juos vercia mokina tapti pedofilais byby dejau ant sitos sistemos jibanos

Tikrai

Tikrai portretas
nenoriu, kad mano anūkams, kurie dar tiki Kalėdų seneliu, bruktų šlykštynes apie užpakalinius reikalus ir meilę tarp vyrų. Tegul Slušnys su žmona vaikštinėja vaivorykštine perėja ir pardavinėja savo knygeles. Teisingai Veryga pasakė: "Ruošiamos lesyklos! ".

" konservatorių " verslai iš biudžeto ?

" konservatorių " verslai iš biudžeto ? portretas
Tad Nacionalinė švietimo agentūra paskyrė ten dirbančią Daivą Šukytę kaip programos kūrėją, kad ši parengtų rekomendacijas mokytojams. Tiesa, ji dirbo ne viena – kartu su ja darbavosi ir kitas švietimo agentūros darbuotojas Mindaugas Požėla. O jis taip pat susijęs su konservatoriais, priklauso šiai partijai. ____P.S. šaltinis tv3l____Prie ko prisiliečia " konservatoriai " tas kelia įtampas valstybėje ? Nereikia daugiau nei matematikos , nei lietuvių klb pamokų - egzaminų rezultatai tragiški ? Lytiškumas tikrai tai ko reikia mokykloje ? Ar " konservatoriai " diskutavo su tėvais , su Lietuvos visuomene ? Apgailėtini politikieriai iki negalėjimo į juos nei žiūrėti , nei klausytis ....Svarbu asmeninis turtėjimas ?

Ir vėl " konservatorių " neobebrizmas ?

Ir vėl " konservatorių " neobebrizmas ? portretas
Daug aistrų ir diskusijų sukėlusi „Gyvenimo įgūdžių“ programa moksleiviams, kai kuriems pedagogams ir politikams bado akis ir dėl sąsajų su konservatorių partija. Konkrečiau – su Seimo nario Lino Slušnio šeimos verslu. Paaiškėjo, kad pačią programą ir jos rekomendacijas rengė jo žmona. ___Slušnys su žmona parengė ir knygas bei pratybas, kurias pardavinėja mokykloms – dėžes į jas vežioja pats parlamentaras. ____ P.S. šaltinis tv3.l

pritariu

pritariu portretas
Pagarba pilietiškiems žmonėms - žydrasis režimas nepraeis.

apie prioritetus

apie prioritetus portretas
Vietoj tos "gyvenimo įgūdžių...." programos mokyklose vaikus būtina pakaustyti teisiškai (kad bent pareiškimą /prašymą teismui galėtų savarankiškai surašyti. Būtina ir nuo senų laikų populiari logikos disciplina.

Anonimas

Anonimas portretas
dabar mokslu nereikia kad makaronus žmonėm kabynt ant ausu svarbiausia būt kokios nors partijos nariu ir mokėt pliurpt.

Anonimas

Anonimas portretas
Von EuropiderSojuzas is Lietuvos.

Valstiečiu būti garbė !

Valstiečiu būti garbė ! portretas
Pagarba . Tai ne Klaipėdos rajono tarybos nario siūloma deklaracija, nes ne savivaldybės galioje švietimo sistemos keitimas , stabdymas. Ir ar tik ne iš Tvarkos ir Teisingumo partijos buvo ir pats siūlytojas ? :) Tai , ponai nežino kokių programų kūrime dalyvauja jų partiečiai , pone Gražuli , Puteiki ? :) Ar svarbu tik piaras , o ne darbai ? :)

Kas paaiškėtų ?

Kas paaiškėtų ? portretas
Yra Respublikoje str. iš kurio paaiškėjo , jog viena iš programos kūrėjų yra ir klaipėdietė , dirbanti KU ponia N.Istomina , ilgametė Tvarkos ir teisingumo narė ? Ku - ku , ponai Žemaitaiti , Gražuli ?

viskas paaiškėtų

viskas paaiškėtų portretas
jegu paviešintumėte tos " gyvenimo įgūdžių " programos autorių ir propaguotojų pavardes

Peticijos

Peticijos portretas
STABDYTI GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ PROGRAMOS DĖSTYMĄ BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE_____Reikalaujame stabdyti privalomą Gyvenimo įgūdžių programos dėstymą Lietuvos mokyklose. Šios programos prieštaringas ir genderistines ideologijas skatinantis turinys nebuvo išdiskutuotas su visuomene, neparengta mokymosi priemonių bei kvalifikuotų dalyko dėstymo pedagogų bazė. Tokiai bendrojo ugdymo programai Lietuvos mokyklose prieštarauja didžioji dalis visuomenės. Pasirinkta ugdymo metodika ir priemonės pažeidžia moksleivių ir jų tėvų konstitucinę teisę rinktis ugdymo turinį pagal savo dorovinius, moralinius įsitikinimus, neigia Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos sampratą ir tradicines vertybes.

MES

MES portretas
Dėkojam p. Verygai už argumentuotus komentarus.

Stabdyti

Stabdyti portretas
iskrypelius kuriancius sitas programas, o ne programa.

Pasirašiau ir aš , nes pritariu

Pasirašiau ir aš , nes pritariu portretas
peticijos tekstui ir ji skirta MINISTERIJAI , kuri gali stabdyti , o ne merams . Valstiečiams pagarba . Realus veiksmas, o ne piaras ____Mūsų bendra linija, tai yra pats pareiškimas, ką mes siūlome daryti, ir tai yra ne merams kreipimasis, o MINISTERIJAI , kad ji stabdytų šitos programos įgyvendinimą ir mes inicijavome peticiją, kurią gali pasirašyti Lietuvos gyventojai, ragindami tą padaryti“, –

Rasa

Rasa portretas
Vaikai, paaugliai- jei ne iš tėvų, tai iš užsienio kalbų portalų, medios gauna tų "lytiškumo" žinių per akis.. Informacija atsirenka patys,. Gal pagaliau Lietuvos patriotizmo, meilės Tėvynei, meilės ir pagarbos šeimai misiją vykdykite, ponai genderistai!. Mokyklai palikite mokymą, nes jau savo vaikus, anūkus bijome išleisti ne tik į bet kokias vasaros stovyklas., kur " auklėtojai, vadovai ir vadovytės"- spogotieji nevyriausybininkai teigia vaikams, kad Šeima- tai atgyvena ir blogis!. Dabar iškilo grėsmė, kad šie "invaziniai misionieriai" pudrins smegenis dar ir mokykloje! Ar nepagalvojote, kad greit net NORMALIŲ mokytojų švietimoį5staigose nebeliks?

Galerijos

Daugiau straipsnių