„Šeimos gynimo maršo“ organizatoriai vėl negavo leidimo mitinguoti

  • Teksto dydis:

Vilniaus miesto savivaldybė „Šeimos gynimo maršo“ organizatoriams vėl neišdavė leidimo birželio viduryje rengti dar vieną renginį su mažesniu dalyvių skaičiumi, praneša LNK žinios.

Organizatoriai, kurie iš pradžių prašė leidimo renginiui su 7 tūkst. žmonių, šį skaičių buvo sumažinę iki 800.

Anot Vilniaus mero atstovo spaudai Karolio Vaitkevičiaus, nepaisant to, kad leidimo prašyta 800 žmonių, organizatoriai nesiruošė valdyti žmonių srautų.

„Organizatoriai pateikė kitą prašymą, kur pamažintas žmonių skaičius. Vėlgi, kai kalbame su organizatoriais, girdime iš jų, kad jie nesiruošia nei kažkaip valdyti tų žmonių srautų, nei riboti dalyvavimą, tai reiškia, kad žmonių gali būti daug daugiau, nei yra prašomas leidimas“, – LNK žinioms sakė K. Vaitkevičius.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius penktadienį LRT radijui sakė, kad leidimas antram renginiui neišduotas, nes tai yra „politinis festivalis“, o jo dalyviai, kaip parodė pirmasis renginys, nesilaiko karantino reikalavimų.

Anot LNK žinių, „Šeimų gynimo maršo“ organizatoriai dėl pirmojo sprendimo neleisti mitinguoti birželį kreipėsi į teismą.

„Didysis šeimos gynimo maršas“ vyko gegužės 15 dieną, kai iš įvairių šalies kampelių į Vingio parką sostinėje susirinko apie 10 tūkst. žmonių, siekiančių išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu rengtos ir kelios akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

Maršo organizatoriai netrukus pranešė apie ketinimus lygiai po mėnesio organizuoti dar vieną mitingą prie Seimo ir Vyriausybės.

Maršo iniciatoriumi ir vadovu nurodomas buvęs „tvarkietis“ Raimondas Grinevičius, tarp organizatorių yra ir Artūras Orlauskas, Nacionalinio susivienijimo narys Algimantas Rusteika, tinklalapio infa.lt vadovas Arvydas Daunys.NAUJAUSI KOMENTARAI

earht king

earht king portretas
iš viso kur žiūri ponai ,aiškiai bijo mūsų piliečiu ir fokusus kuria, juk stena žiurėdami ir glosto vaivorikštes kurybas ,o kas yra juk rinko bėgo stenėjo o dabar maršus kuria sumaišti rezga nesiramina vietoj nestovi vis dejoja blogai o kada bėgo į rinkimus buvo gerai, juk laisves partija ėjo ir operas paišė tikymibė turėjo sumaišė lapus rudens kritusius o pavasari medžiai lapais pasipošė vėl negerai , vaivorikštė netinkama o juk saules yra vasara ir lietus dangu nuspalvina vaivorikštės spalva ar ne gražu yra kaip vaivorikštė ant dangaus skliauto nušvinta baikite fokusus ,eitu dirbtu nesibartu supuvusiu svogunu smarve užmirštu, darbu rastu ir protingiai nusprestu, o kam to bardako reikia ka išrinkom juk tie atėjo, tylos.4metams nusileiskime iš aukšto kalno tvarkos darbo o ne verksmo, gana, aš nebalsavau ir tyliu, bus viskas gerai , ne dabar taip vėliau atėis ,

tam[ai] --,,,AS Manau,,, ISGAMA TU ISKRYPUS

tam[ai] --,,,AS Manau,,, ISGAMA TU ISKRYPUS  portretas
ar matei ,girtus , ar jiems ant kaktu buvo uzrasyta ,kad issiskyre ????? TAI TAVO -- LGBTQ -iskrypeliu paraduose susirinkimuose organizuotuose Simasiaus iskrypeliu -susirenka degeneratai ,narkomanai ,tautos ir valstybes genetines fekalines atliekos , degradaves siukslynas...

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Matėsi per praėjusi marša kokia dauguma tautos ten susirinko.Proga rado pagerti ir nei kaukiu nei šeimos daugeliui nerūpi.Tik pamitinguoti.Juk kiek tikrų šeimų Lietuvoje belikę.Po kelis sykius išsiskyrę,sugyventiniai.Daugelis nežino kas vaiko tėvas.Taip ir eina per lovas.Ne tokia šeima norime matyti,Šeima iki grabo lentos.Gali būti keli procentai nesugyvenamų ,bet ne šitiek skirybų.
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių