Skelbiamas naujas konkursas LRT etikos kontrolieriaus pareigoms

 • Teksto dydis:

LRT skelbia naują viešą konkursą etikos kontrolieriaus pareigoms.

Pasak LRT pranešimo, antradienį, LRT tarybos posėdžio metu, vyko balsavimas dėl kandidatų paskyrimo naujoms LRT etikos kontrolieriaus pareigoms eiti, tačiau, balsavimo metu pritrūkus balsų, nebuvo patvirtinta nė viena kandidatūra.

Nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujai LRT įstatymo redakcijai, pasikeitė visuomeninio transliuotojo valdymas: panaikinta LRT administracinė komisija, kuri konsultavo Tarybą ir generalinį direktorių finansų ir vadybos klausimais, prie LRT tarybos įkurti komitetai, sudaryti iš Tarybos ir nepriklausomų narių. Taip pat atsirado Etikos kontrolieriaus ir LRT vidaus audito tarnybos vadovo pareigybės.

Etikos kontrolierius prižiūrės, kaip LRT žurnalistai laikosi Visuomenės informavimo etikos kodekso, Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos rezoliucijos dėl žurnalistikos etikos ir LRT žurnalistų etikos kodekse nustatytų profesinės etikos taisyklių bei principų, skatins laikytis profesinės etikos, pagal savo kompetenciją nagrinės ir rengs atsakymus į asmenų skundus dėl žurnalistikos etikos taisyklių pažeidimo.

Vykdant pretendentų atranką vertinama darbo patirtis, asmeninės savybės, organizaciniai gebėjimai ir žinios, svarbios etikos kontrolieriaus funkcijoms vykdyti, bei motyvacija.

Konkursą etikos kontrolieriaus pareigoms eiti skelbia Taryba ir vykdo Taryba, Konkurso komisija bei LRT administracija. Apie naują konkursą bus pranešta portale LRT.lt.

LRT etikos kontrolierių į pareigas viešo konkurso būdu penkių metų kadencijai renka LRT taryba. LRT taryba etikos kontrolierių iš pareigų ir atleidžia.

Taip pat bus atnaujintas konkursas ir LRT vidaus audito tarnybos vadovo pareigybei. NAUJAUSI KOMENTARAI

Feliksas

Feliksas portretas
Skelbiamas konkursas LRT etikos kontrolieRĖS pareigoms. Būtina sąlyga - TS KP narė.

LRT baigia išeiti iš KRAŠTO- p a s i k l y d o kurdami,

LRT baigia išeiti iš KRAŠTO- p a s i k l y d o kurdami, portretas
BIUROKRATINĮ aparatą, nes juos tai verčia daryti s k i r i a m o s valstybės PERTEKLINĖS l ė š o s.---LRT k a i f u o d a m i , ieško būdų, kai panaudoti skirtas lėšas--todėl ir PLEČIA visiškai nereikalingą biurokratinį aparatą-- PAMIRŠDAMI laidų t u r i n į - jų kokybę, NEĮSIKLAUSYDAMI į gyventojų VISUOMENINIŲ organizacijų poreikius--LRT daugiau , kaip d e š i m t m e t i s TAPO--konservatorių ir landsbergizmo KLIKOS paslėptų k a g e b i s t ų veiklos,KLAIDINANT visuomenę, IDEOLOGIJOS skleidėju--v i s i š k a i pamirštant PAGRINDINĖS Lietuvos gyventojų dalies gyvenimo p o r e i k i u s
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių