J. Jankevičius apie čekių skandalą: tikiuosi, kad ne paskutinis mūsų išsivalymas

Grįžti į straipsnį

artistas

artistas portretas
Visiskai tupas klounas

Laiškas libervatoriams iš Razlivo

Laiškas libervatoriams iš Razlivo portretas
33 metus "La familijos" partija neturėjo tokių sukrėtimų, sutardavo su bet kuo socialdemokratais, uspaskix ar su pačių "pagimdyta" Laisvės partija. Bet dabar kažkoks tapinas sudirbo daugiau nei 50 prokuratūrų "reziduojančių" visoje valstybėje. Praktiškai didesnė nelaimė nei Ukrainai tenka šiomis dienomis išgyventi mūsų pervargusiai premjieriai PIŠ ir besislepiančiam (per visus rinkimus) už pjemjėrministrės sijono anūkui. Kaip jie gali atlaikyti tokius sunkius išbandymus. P.s. Išeitis būtų, užpuolant Kinija antrą kartą, gal tada čiabuviai supras vertybių vertę.

Įdomu

Įdomu portretas
Įdomu kas Tapinui duoda tuos popierius, kuriuos jis viešina? Kam jis dirba?

Nijolė

Nijolė portretas
Įdomiausia, kad dabar garsiausiai rėkiantys eiliniai piliečiai, nors absoliučiai nesigaudantys savivaldos sistemoje, patys TIKRAI būtų darę tą patį būdami tose pozicijose :) Juolab, kad kolegos aplinkui dar paskatintų, maždaug: "ar tu kvailas ar ką". Ir nueitų visi su srove. O Kai Kaune dar ir iš anksto pervesdavo tuos pinigus, tai negi pulsi atgal pervedinėt? Finansininkas tuoj burnotų - ko čia siuntinėji, veikti neturi ko? Ir vėl viskas suktųsi toliau. Taip ir buvo. Reikia ne kaltų dabar ieškoti, o sistemą keisti.

Abu aktoriai is sudegusio teatro

Abu aktoriai is sudegusio teatro portretas
Pjemjeres I. Simonytes ir su vezdu nenuvarysi nuo premjero kedes,o tas G. Lansbergio pasakymas,kad skelbs naujus rinkimus yra tik pirstelejimas pavejui.,nes tikrieji jo norai likti nepakeiciamu.Slykstu net klausytis !

Zurnaliugoms

Zurnaliugoms portretas
Jų žurnalistais vadinti negalima. Kodel nuotraukoje ne Matijošius ?? Va taip ir formuojama nuomonė

nesiterliokit

nesiterliokit portretas
stipriai apsisikusiems yra galimybe apsivalyti bet va jeigu patys yra sudai tiesiogine to prasme sansu issivalimui nulis

Tai

Tai portretas
seimo žulikai ne prie ko?

debesėlis

debesėlis portretas
Esmė ne tame, kad vogė konservas, socbebras, darbietis ar laisvietis tenai, esmė, kad ši valstybinių lėšų vogimo sistema tiko VISOMS PARTIJOMS ir visi patyliukais VOGĖ, tautai sakydami, kad biudžete pinigų nėra algoms ir gyvenimo gerbuviui kelti. Iki kokio moralinio degradavimo reikia nusiristi, kad politikas pilasi už kanceliarines išmokas kurą ir kasoje prašo kitų vairuotojų paliktų čekių, kad buhalterijoje už juos gauti išmokas. Bl gryni rusiški metodai. Net ir pas skraidruolius konservatorius, kurių rinkiminis šūkis buvo skaidri politika be korupcijos, ir tie patyliukais vogė. Visi puikiausiai žinojo tą korupcinę sistemą vogti iš biudžeto per kanceliarines, bet tylėjo. O ko tylėjo? Gi vogti taip saldu ir geraaaa.....

Tūkstančius viešina,

Tūkstančius viešina, portretas
bet išeikvotus milijonus ir Taivanio 1,2 milijardo slepia.

?

? portretas
Kur iš Taivanio 1,2 milijardo?

Faktas!

Faktas! portretas
Juk "karta paragaves - negali sustoti!"...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių