Užkliuvo kilimų dulkinimo stovas

Užkliuvo kilimų dulkinimo stovas

Senyvesniems žmonėms nepatogumų sukelti gali net kilimų dulkinimo stovas.

Poilsio gatvės gyventoja pensininkė Zosė Margevičienė skundėsi, kad dėl po jos langais stovinčio kilimų dulkinimo stovo ji kasdien kenčia dulkes ir triukšmą. Todėl ji norėtų, kad stovas būtų iškeltas kitur.

Kilimų dulkinimo stovas prie Poilsio gatvės 4 namo stovi jau daugiau kaip trisdešimt metų.

„Kai kaimynas jį statė, klausė manęs, ar stovas gali stovėti po mano langais. Sutikau. Bet tada aplink nebuvo tiek namų. Vėliau priešais mūsų namą pastatė kitą daugiaaukštį. Kadangi daugiau kilimų dulkinimo stovų aplink nėra, iš ten žmonės pradėjo nešti savo kilimus dulkinti ant šio stovo“, - pasakojo Z.Margevičienė.

Pasak moters, ji priversta kęsti dėl nuolat dulkinamų kilimų sklindantį triukšmą ir dulkes. Maža to, aplink gyvenantys vaikai stovą naudoja ir kaip futbolo vartus, tuo irgi drumsdami ramybę.

Z.Margevičienė teigė, kad jai diagnozuota alerginė astma, dėl kurios net teko gulėti ligoninėje. Moteris mano, kad jeigu kieme nebūtų šio stovo, jos sveikatos būklė pagerėtų.

Kad patrauktų po jos langais esantį kilimų stovą, moteris paprašė bendrovės „Marių valdos“. Bendrovėje buvo pasakyta, kad stovas bus patrauktas, jei tam pritars Poilsio gatvės 4 ir Naikupės g. 36, 38 ir 40 namų gyventojai.

„Aš jau surinkau savo namo gyventojų parašus, bet nežinau, ar sutiks stovą patraukti ir kiti. Stovui jau ir naują vietą numačiau – prie malkinės. Ten jis tikrai niekam netrukdys. „Marių valdų“ direktorius stovą siūlė išvis nupjauti, bet jis reikalingas. Nes daugiau stovų kilimams dulkinti aplink nėra. Jei jo neliktų, žmonės kilimus dulkintų ten, kur mes džiauname skalbinius“, - aiškino Z.Margevičienė.

Bendrovės „Marių valdos“ direktorius Raimundas Juodzevičius mano, kad perkelti kilimų dulkinimo stovą netikslinga. „Ji nori, kad stovas būtų perkeltas prie kito namo. Bet tada jis gali kelti nepatogumų kitiems gyventojams. Šiuo stovu naudojasi keturių namų gyventojai. Kad perkeltume stovą, su tuo turi sutikti ketvirtadalis visų aplinkinių namų gyventojų. Reikia atsižvelgti ir į kitų nuomones, o ne vien tik į šios moters“, - sakė direktorius.

R.Juodzevičius teigė, kad vyresnio amžiaus žmonės dažnai kuo nors skundžiasi. Neretai bendrovė susilaukia prašymų nupjauti vieną ar kitą suoliuką, nes ant jo renkasi triukšmingas jaunimas. Tačiau su tuo, kad kažkam užkliuvo kilimams dulkinti skirtas stovas, direktorius susidūrė pirmąkart.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių