A. Veryga: turimas reagentų kiekis leidžia jaustis saugiai

Idiotas

Idiotas portretas
Reikia ne turėti,o tirti šundaktari.Vilniuje,net ir paimti mėginiai laukia 3-4 d.Koks gali būti tų mėginių tikslumas?

Is tikro

Is tikro portretas
kodel neuzperka reagentu daug daugiau? Paskui jei nebus reikalingi Ukrainai atiduosim. Arba Indijai

Komentatorius ,,Ar tas "saugus reagentu kiekis" .."

Komentatorius ,,Ar tas "saugus reagentu kiekis" .." portretas
pasakė trumpai ir aiškiai. Jūs makaules pagaliau įjunkit, valdytojao susiperdę. Testų reikia skaičiuoti kelis kart daugiau, priemonių - irgi. Jei jau pačių maumuonėliai perminkšti tai komentarus skaitykit - net nespecialistai staigiai primeta ko ir kaip šiandien reikia. Ir dar: VERYGA BAIK MELUOT KLUIKA TU!!!

Užsipils reagentų

Užsipils reagentų portretas
ant pautų ir Naisių asilas su skrybėle pasijus saugiai:)))

norėjom jaustis saugiai

norėjom jaustis saugiai portretas
jau vasario mėnesį, kovo pradžioj. Bet per verygą net dabar dar nagalim laisvai respiratorių, dezinfekcinio skysčio nusipirkt, testus be registracijų pasidaryt :(

Anonimas

Anonimas portretas
veryga beprotis . reagentai apsaugos ? jis debilas

Ar tas "saugus reagentu kiekis" reiskia, kad

Ar tas "saugus reagentu kiekis" reiskia, kad portretas
bus imanoma padaryti masini gyventoju testavima? Nes tik taip galima atkirti persirgusius ir asimptomatinius nuo rizikos grupiu. Ar medikai policija, valytojai ir kitas esminis personalas turi pakankamai ppf-3 lygio respiratoriu? Ar gyventojai tures pakankamai med. kaukiu? Tarp kitko, grazu kai Cechjo vyr. epidemiologas zodziu nevyniojo ir neissisukinejo, todel Cechija atrodo neblogai bendrame fone.

Meluojama net neraudonuojant

Meluojama net neraudonuojant portretas
Ir vėl Veryga meluoja.Nors jau nereikia ir stebėtis,nes šios valdžios valdantieji kitaip ir nesugeba.Prisiminkim dabar poilsiaujantį Karbauskį,kuris apskritai nemeluodamas neišgali nieko pasakyti.Ir pagal Verygą visko turim,tik nieko neužtenka.Ar galima kur nors rasti dezinfekuojančio skysčio,apsaugos antveidžių,kurias,laimei,šiokias tokias patys pasisiuvame.Neatrodo,kad tikrai visi gydytojai aprūpinti tuo,kas jiems priklauso,kad ne tik patys apsisaugotų neužsikrėtę,bet ir kiti saugūs būtų.

Tikintis

Tikintis portretas
Ką siūlai daryti, tėvai? Ir aš, o man jau 87 metai, nerimauju, bet tikiu, kad žmonės, kuriems pavestas tas atsakingas ir pavojingas darbas, deda visas pastangas, kad Italijos arba Ispanijos scenarijus pas mus nepasikartotų. Pasirodo, dabar jau ir Dievo pagalba niekas nebetiki. Na, nebent dvasiškija, bet jau toks jų darbas.

tėvas

tėvas portretas
Tik veryga su skverneliu saugūs - nuo pat sausio 15 d. saugiai sėdėdami saugumo giesmelę gieda! Deja, praktinis gyvenimas kitą giesmelę gieda: net medikai nesijaučia saugiais, nes neatliekami jiems tyrimai, neturi saugos priemonių; nuolatinai Lietuvoje gyvenantys piliečiai diena dienon jaučiasi vis nesaugesni dėl vis didėjančio skaičiaus parsigabentų virusuotųjų ir t.t. Kur toji giedama saugumo giesmelė?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių