Viešojo valdymo agentūra tampa pavaldi Vyriausybei

  • Teksto dydis:

Nuo sekmadienio keičiasi Viešojo valdymo agentūros pavaldumas – ji taps Vyriausybės įstaiga.

Šiam Vidaus reikalų ministerijos siūlymui rugpjūčio pabaigoje buvo pritarta Vyriausybės posėdyje.

Pasak vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, tokiu sprendimu siekiama sklandžiai pasirengti Valstybės tarnybos pertvarkos įgyvendinimui, kuri palies visas šalies įstaigas, taip pat užtikrinti sistemingą viešojo valdymo formavimą ir tobulinimą ateityje.

„Ši Vyriausybė skiria ypatingą dėmesį valstybės tarnybos efektyvumui, aukštesnio statuso suteikimas Viešojo valdymo agentūrai buvo numatytas Vyriausybės programoje ir Valstybės tarnybos koncepcijoje. Ryžtingai judame į priekį – Agentūra turi tapti viešojo valdymo kompetencijų centru, turinčiu analitinius ir pokyčio valdymo pajėgumus“, – anksčiau sakė Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Agentūra turi tapti viešojo valdymo kompetencijų centru, turinčiu analitinius ir pokyčio valdymo pajėgumus.

Anot ministrės, agentūra turės ir daug platesnį veikimo bei atsakomybės lauką, bus atsakinga už valstybės įstaigų vadovų karjeros valdymą ir žmogiškųjų išteklių politikos įgyvendinimą. Be to, jai bus pavesta svarbi funkcija – rūpintis teigiamos viešojo sektoriaus įstaigų reputacijos nuosekliu formavimu bei talentų pritraukimu į valstybės tarnybą.

Ji taip pat rinks ir sistemins informaciją apie viešojo sektoriaus pokyčius, šalyje teikiamų administracinių ir viešųjų paslaugų kokybės ir prieinamumo stebėseną.

Nuo sausio agentūra tęsia anksčiau veikusio Valstybės tarnybos departamento funkcijas. NAUJAUSI KOMENTARAI

bigcatwar

bigcatwar portretas
..kas cia,judakelniai sturmovikai sovietskos milicijos atmaina??? Mazai dar tarnybu,kurios nezino ka veikia?

Bardakas

Bardakas portretas
Lenkijoje dyzelis 1, 30, pas mus 1, 68 su akcija! Gal jau laikas versti ta nevykusia “vyriausybe”? Kiek dar zmones tyles?!

Landsberginė gauja semia

Landsberginė gauja semia portretas
Visas jėgos struktūras savo rankose. Bus represijų?
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių