VSAT: pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija praėjusią parą neteisėtų migrantų bandymų kirsti sieną nefiksuota, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Latvijos pasienyje šeštadienį užsieniečiai sieną nelegaliai bandė kirsti dešimt kartų, Lenkijos pareigūnai į šalį penktadienį neįleido 121 migranto.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 591 neteisėtam migrantui. 2022 metais Lietuvos pasieniečiai apgręžė 11,2 tūkst. tokių asmenų.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista 19,9 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

VSAT teigia, kad Baltarusijos pareigūnai aktyviais veiksmais prisideda prie neteisėtos migracijos į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

2021 metais iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.


Šiame straipsnyje: pasienisVSTnelegalūs migrantai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kas ne tail su ta siena

Kas ne tail su ta siena portretas
Jei juos reikia apgrežti, kaip jie praeina? Kas Ruropoj gražins tvarką ir įtvirtins įstatymus, kad sienos kirtimas žymus nusikaltimas ir nustos gelbėt visą pasaulį, su savo kaltės kompleksais
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių