Žmonės masiškai graibsto respiratorius: ne visi valdžios reikalavimą suprato teisingai?

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Matematika labai paprasta, mūsų valdžia visus apribojimos iki šiol įveda metodiškai. Pirma mažai grupei žmonių tada visuotinai. Čia tik laiko klausimas kada jie sugalvos kad lauke reik respiratoriaus, dabar tik įkiša koją pažiūrėt ar po šio žingsnio jiems negresia prancūzų revoliucijos metu karaliavusios šeimos likimas.

Tikrai

Tikrai portretas
Gal kas turit istikrųjų tą rusiską dujokaukę? Pabandykit į kino teatrą įeit. Ar įleis nežinau , bet kad tapsit interneto žvaigzde , tai tikrai

KAS KALTAS

KAS KALTAS portretas
KAD ŽMONES NEGIRDI ,KĄ JIEMS SAKO.MAŽIAU SKAITYTŲ ASTROLOGŲ PROGNOZIŲ IR FACE BOOK KOMENTATORIŲ

Dėdė

Dėdė portretas
Pandemija išryškino, kiek daug psichinių ligonių. Vieni nemoka adekvačiai vertinti valdžios sprendimų, kiti serga paranoja ir nesupranta, kad miške grybaujant kaukės tikrai nereikia. O valdančiųjų supratimas apie virusą irgi kelia šypseną. Va, užeini į kavinukę, tai reikia kaukės. O jau atsisėdi prie staliuko - nereikia. Tai ką, virusas žino prie ko galima kibti, o prie ko ne? O teatre? Jeigu visi su GP, tai jau kaukės negana, jau reikia respiratoriaus? Tai gerai, kad ne dujokaukės. Manau, kad tai tik valdingos ir kaprizingos bobos ir jos klapčiukų sprendimai.

Tais, brandaus

Tais, brandaus portretas
socializmo laikais buvo toks sukis - "Pirmyn. vergai nuzemintieji!"

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Debilai!!!

na

na portretas
gerų koncertų, smagių akimirkų kavinėse restoranuose....respiratoriniam

tai cia

tai cia portretas
tie visi sucipuoti puole pirkti tuos respiratorius, n es tik jie varineja po bardelius ar nukritusiu lietuvos zvaigzdziu koncertus, tuoj lieps visiems nesioti cipuotiems dujokaukes, taigi rupinkites is anksto, o tai paskui bus 10 kartu brangiau, ane taip musu lobstantys valdziagyviai

Anonimas

Anonimas portretas
mazai uzdirba ant kaukiu o respiratoriai brangus ju niekas nepirko.tai privercia juos pirkt

Sergantis

Sergantis  portretas
Covino nesiotojas,raspiratorius turi voztuva kuris atsidaro iskvepiant ikvepta ora ,o tai reiska ,kad sųsirgs tie kurie bus salia raspiratoriaus turetojo,nų sųsirgimu sksicius bųs keturgubas ,teks isnaųdot vakcinas kuriu senai pasibaiges galiojimo laikas.

Buka valstieciu klase

Buka valstieciu klase portretas
Buka valstieciu klase net nesupranta, kad respiratorius einant i kiaulide nereikalingas. Ar i parduotuve. O kaimieciai i teatrus nevaiksto gi.

Anonimas

Anonimas portretas
Kvaila ir bažnyčioje muša.... o dar kai bažnyčios mokslo...

Anonimas

Anonimas portretas
Net nežadu pirkti to kvailo respiratoriaus. Turiu tarybinę dujokaukę, jei reikės- užsidėsiu ją.

Vienu žodžiu

Vienu žodžiu portretas
Laiko visus durniais ir savo biznius virina. Šlykšti valdžia

Vienas zingsnis

Vienas zingsnis portretas
Po to jau parduotuvėje reikes

Edmundas

Edmundas portretas
Juokas ima , žliumbia dėl kažkokių su...ktų respiratorių , na nevaikščiokite į tuos sumautus koncertus ar tų šiknių žalgiriečių rungtynes , jie mūsų sveikatos neverti , kad žiūrėti jų debilišką žaidimą ar kažkokio nesubrendėlio koncertą ,yra žymiai įdomesnių užsiėmimų nei stebėti tuos asilus ir jų sušiktą muziką , bei ne ką geresnį krepšinį .

kirmėlius

kirmėlius portretas
jeigu atneš į namus dovanų , paimsiu. juk nenuvilsi žmogaus, kuris nešioja tas šikiratorius, durnos valdžios užkrautą vargelį vargsta.

Galerijos

Daugiau straipsnių