Norvegijos teisingumo ministrė, kuri dėl aktyvaus „TikTok“ naudojimo anksčiau jau buvo kartą nudegusi, antradienį rekomendavo vyriausybės darbuotojams susilaikyti nuo šios kinų programėlės naudojimo savo darbo įrenginiuose.
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį sakė surengęs produktyvias derybas su vizito į Kyjivą atvykusiu Japonijos premjeru Fumio Kishida (Fumijumi Kišida).
Lietuvoje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos drėgnos, rytinėje šalies dalyje išlieka provėžuotų kelių, trečiadienį pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.
Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį Lietuvos valstybės apdovanojimus įteiks buvusiam JAV gynybos sekretoriui ir ką tik tarnybą baigusiam Portugalijos kariuomenės vadui.