Klausimas: iš kur milijonai?

Nustebino Vakaruose ir Lietuvoje pasirodę straipsniai apie ilgametę televizijos sveikatos laidų vedėją Jeleną Vasiljevną Malyševą. Keista, jog, pasirėmus "The Daily Beast" publikacija, aiškinama, kad ši moteris televizijoje dirba tik 23 metus, nors ji savo televizinę karjerą pradėjo dar 1993 m.

Esu jos bendraamžis, todėl šią vedėją puikiai prisimenu dar iš postsovietmečio. Ji tuomet taip pat vesdavo laidas apie sveikatą. Įsiminė jos romus būdas, ramus kalbėjimo tonas, atrodė, kad tai tarsi dievo karvytė, kaip rusai sako, "božyj aduvančik".

Kartais J.Malyševos "produkciją" pasižiūriu ir dabar, bet to, kad ji tarnautų Vladimirui Putinui, kaip yra kaltinama, neteko pastebėti. Taip pat nemačiau, kad ši vedėja ragintų nesilaikyti karantino, nes esą COVID-19 nėra pavojinga taip, kaip gripas.

Netikslumų pastebi ir kai kurie portalo "delfi.lt" komentatoriai. Štai kaip parašė vienas jų: "Dažnai tas laidas pasižiūriu, bet nepastebėjau, kad ji menkintų pandemiją. Kaip tik visąlaik ragina saugotis, saugoti vieniems kitus, laikytis karantino. Ir šiaip gera laida, nes nuvainikuoja visokius medicinos mitus ir prietarus, niekada nebūna vaistų reklamos, skirtingai nuo lietuviškų sveikatos laidų. Veda tą laidą ne viena Malyševa, bet dar trys puikūs daktarai."

Kiek žinau, Rusijoje ir pačioje Maskvoje COVID-19 padariniai yra katastrofiški (prisiminkime vien mašinų eiles prie gydymo įstaigų) ir neigti tai, kas akivaizdu, galėtų tik paskutinis idiotas.

Taigi, Vakaruose ir Lietuvoje paskelbtuose straipsniuose yra netikslumų, pražiopsant tikrai esminius dalykus ir klausimus.

O tie klausimai yra šie. Iš kur J.Malyševa gavo beveik 6,5 milijono dolerių namui JAV įsigyti? Iš kur laidų vedėja gavo dar kelis milijonus dolerių  dviem butams Niujorke įsigyti? Priminsiu, kad jos vyras Igoris Jurjevičius Malyševas yra ne verslininkas, o universiteto profesorius.

Jei jau J.Malyševa draugauja su V.Putinu, kodėl ji neperka nekilnojamojo turto Maskvoje arba kur nors Kemerove, kur anksčiau dirbo?

Štai kur esmė! Juk J.Malyševa dirba valstybinėje televizijoje ir jai algą moka Rusijos Federacijos mokesčių mokėtojai.

Taigi kita valstybinė institucija – RF mokesčių inspekcija ir kriminalinė policija visų pirma turėtų išsiaiškinti ir žiūrovams paskelbti, iš kokių šaltinių J.Malyševa Jungtinėse Valstijose įsigijo nekilnojamojo turto už 11 milijonų dolerių. Ir dar svarbiau – kodėl ji įsigijo turto ne Rusijoje. Taip pat, kodėl jos vaikai gyvena JAV.

Juk tai svarbiausi Rusijos strateginiai priešai. Ar gali taip būti, kad J.Malyševa darbuojasi Rusijai nedraugiškai valstybei, o už tai moka RF mokesčių mokėtojai? Va, čia yra svarbiausias klausimas.

Išvis jau seniai galima pastebėti, kad tėvynės meilės ir prisirišimo prie jos lieka vis mažiau. Štai, pavyzdžiui, tokio gerbiamo žmogaus, kaip pavyzdžiu laikomo RF užsienio reikalų ministro Sergejaus Viktorovičiaus Lavrovo duktė kažkodėl irgi gyvena ne Rusijoje, o JAV ir yra baigusi vieną brangiausių Jungtinių Valstijų universitetų!

Ir paties V.V.Putino duktė kažkodėl gyvena Vokietijoje. Kodėl šitaip yra? Kodėl atsisakoma lojalumo savo tėvynei? Kodėl veržiamasi gyventi ir investuoti pas priešus? Štai kur visų klausimų esmė!

O gal jau visi iš gero gyvenimo pamiršo prieš 30 metų galiojusį SSRS baudžiamojo kodekso straipsnį, kuriame buvo aiškiai pasakyta, kad tėvynės išdavystė baudžiama sunkiausia bausme – sušaudymu?NAUJAUSI KOMENTARAI

Kalbama

Kalbama portretas
kad Malyševa yra žydė. O pas žydus moterys, ypač motinos, labai gerbiamos..Ir kaip matome yra už ką... Lietuviai vietoje to, kad nuolat kolioti žydų tautą/..nors Lietuvoje jų atstovai tikrai nekažkas../, geriau va pasimokytų iš jų išminties ir gyvenimo būdo racionalumo/Pas juos pirmiausiai žiūrima kad vaikai kuo daugiau mokytūsi ir investuotų ,,į save".Todėl bakininkas, daktaras ir juristas yra trys grandiozinės nuorodos į kurias grūdamos visos jų atžalos:D)/.O ką , blogai?

Įdomu...

Įdomu... portretas
O kur mokosi ir gyvena mūsų patriotiško elito atžalos?

Arijas

Arijas portretas
Ar maskvoje gyvena vien rusai? Dauguma izymybiu ne rusai, o jiems Tevyne ten, kur geriau... :)
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Kaip prieiti prie vandens?
  Kaip prieiti prie vandens?

  Portalo skaitytojas Vytas turi pastabų dėl Dangės skvero rekonstrukcijos – jis sako, kad dėl užkaltų metalo polių nebebus galima nusileisti prie vandens, o tai gali pareikalauti ir žmonių gyvybių, nes nelaimės atveju nebus įmanoma užlip...

  2
 • Kapinėse baisiau nei Sibire?
  Kapinėse baisiau nei Sibire?

  Atėjo laikas pakalbėti apie tvarką Lėbartų kapinėse. ...

  11
 • Pribaigs ne liga, o valdžia
  Pribaigs ne liga, o valdžia

  Mūsų dabartinė valdžia yra labai greita vis ką nors uždrausti. Nepamenu, kad jos atstovai būtų ką nors leidę. ...

  21
 • Užburtas rinkimų ratas
  Užburtas rinkimų ratas

  Ne kartą ir ne vienas pretendentas į Seimą savo prieš rinkimus dalytuose pažaduose yra išsakę ryžtą keisti arba tobulinti rinkimų sistemą šalyje. ...

 • Tarsi senolių genocidas
  Tarsi senolių genocidas

  Jau bemaž du mėnesiai, kai gyvename karantino sąlygomis. Visą tą laiką neiškėliau iš namų kojos. Juk taip liepė – vyresniems nei 60 metų žmonėms prisakė būti namie. ...

  7
 • Ko nesuvokia sporto specialistai?
  Ko nesuvokia sporto specialistai?

  Dabar svarbiausia nugalėti visą pasaulį sukrėtusią tą klastingą "dievo koronę". Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – ne už kalnų vasara. Smiltynės ir Antrosios Melnragės paplūdimiai vėl pasipuoš mėlynosiomis vėliavomis. ...

  2
 • Kodėl žmonės taip elgiasi?
  Kodėl žmonės taip elgiasi?

  Aš norėčiau bent jau suprasti, kodėl žmonės per Velykas stengėsi vis kažkur išvažiuoti, nors buvo prašoma to nedaryti. ...

  2
 • Visa tiesa apie maisto donorus
  Visa tiesa apie maisto donorus

  Skaičiau dienraštyje Viktorijos Razgun pastebėjimus "Ko išties bijo lietuviai?" ("Klaipėda", 2020 04 16). ...

  6
 • Kur išgaravo buvęs mandagumas?
  Kur išgaravo buvęs mandagumas?

  Negaliu suprasti, kas atsitiko siuntinių gabenimo bendrovei "Omniva"? Dabar daug kas užsisako prekes internetu. Jas atveža ir įdeda į siuntinių dėžutes, kurios yra kiekviename mieste. Labai patogu. ...

  21
 • „Buduliai“ sugrįžo namo?
  „Buduliai“ sugrįžo namo?

  Nakties metas, daugelio namų languose tamsu, žmonės aplinkui įmigę. ...

  19
Daugiau straipsnių