Žodžių našta – slegianti

Noriu pakalbėti šių dienų tema. Nesuprantu, ko nori vadinamieji antivakseriai ir ką jie nori sukurti savo kalbomis apie visuomenės susiskaldymą?

Valgydama pusryčius klausausi radijo, ką kalba mokslininkai, stebiu ir kokius vaizdus parodo iš reanimacijos palatų per televiziją.

Ar dar niekas nemirė nuo COVID-19 iš tavo artimųjų ar pažįstamų?

Aš esu pasiskiepijusi ir dėl to rami. Esu visiškai įsitikinusi, kad ir susirgus nuo viruso nemirsiu, o jeigu skirta – tai tik nuo kitų susirgimų.

Jau kelerius metus gyvename tokioje neramioje situacijoje. Bet aš nejaučiu ir nematau jokio susiskaldymo. Tokios kalbos yra skleidžiamos specialiai, kurie klausosi radijo ar televizijos iš Rytų.

Žinoma, gaila, kad laikraštis nespausdina to, kiek praėjusią parą susirgo, paguldė į ligoninę ar mirė. Vadinasi, Klaipėdoje šia liga niekas lyg ir neserga. Tai kam tas galimybių pasas? Kam mums kaukės?

Jei būtų pakankamai informacijos, žmonės gal suprastų, kad tik skiepai mus gali išgelbėti nuo mirtinų kančių, karantinų ir visokių kitokių suvaržymų.

Kartais važiuoju autobusu. Matau, kad kaukės kabo panosėje, o kai kurios atrodo ištrauktos iš kišenės ir naudotos jau ilgiau negu mėnesį.

Tie patys tautos skaldytojai, kai apsikrečia ir suserga, privalo gultis į ligoninę. Personalas iš jų akių mato klausimą: "Ar aš pasveiksiu?"

Taip, tokiam sunku, bet turbūt jis net nepagalvojo, kad užėmė vietą žmogaus, pasiskiepijusio ir sergančio kita liga, kuriam ligoninė yra būtina.

Nepasiskiepijusiems, bet susirgusiems ir patekusiems į ligoninę siūlyčiau už parą susimokėti bent po 20 eurų, o tuos pinigus ligoninė galėtų panaudoti apsauginei nuo viruso aprangai.

Aš manau, kad tu, antivakseri, matei, kokia yra ta apranga. Tai ne chalatas.

Tu taip pat nepagalvojai, kad galėtum ateiti, padėti pakelti ligonį, ligoninėje atlikti kitus darbus.

Žmonės, kurie kalba apie kažkokį susiskaldymą, nemanau, kad nežino apie skiepų naudą. Bet jie vis tiek nesiskiepija ir virusą parneša savo seniems tėvams arba neleidžia ir jiems pasiskiepyti.

Tartum leidžia srauniai upei tekėti į nebūtį. Ji nutekės, o kas vėliau liks tavo širdyje ir prote iki tavo gyvenimo pabaigos?

Negalvok, kad vieną kartą per metus uždegęs žvakutę tu nusimesi nuo savo pečių tą sunkią ištartų žodžių "nesiskiepyk, mama", "nesiskiepyk, tėti" naštą.

Kokią tu beturėsi gyvenimo prasmę? Galbūt jie būtų sulaukę šimto metų, bet tu nenorėjai ir nenori tikėti mokslu.

Kaip susitaikysi su savimi? Iš tavo galvos niekur nedings ištartas žodis "nesiskiepyk". O pandemija tęsis ir toliau.

Kažkoks "galvotojas" su pasiskolintu galimybių pasu įeina į parduotuvę ir kaukę nusismaukia panosėje. Kartą tokiam pasakiau pastabą, o jis mane pasiuntė į visas keturias puses.

Jeigu bus paskelbtas karantinas, jis tikrai turės būti vadinamas "nepasiskiepijusiųjų karantinu".NAUJAUSI KOMENTARAI

dėdė Ignas + Teodora...

dėdė Ignas + Teodora... portretas
Apkvailinti tautiečiai, man jūsų gaila. Juk vistik tautiečiai. Nors ir apkvailinti....

V

V portretas
Gaila, Teodora, kad Jūs klausotės ir žiūrite tik vieną, "teisingą ir neklystančią" propagandinę žiniasklaidą, kuri neperduoda kitos informacijos ir kuri yra specialiai nutylima

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Labai AČIŪ gerb. Teodorai. Švelnūs, nuoširdūs žodžiai tikrai neturėtų praeiti pro šalį. Tikiu, kad dauguma skiepų ,,priešininkų" paklus gerb. Teodoros raginimams.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

 • Klimato atšilimą reikia skatinti?
  Klimato atšilimą reikia skatinti?

  Šių metų rugsėjis labiau primena gegužės ir birželio sandūrą nei rudens pradžią. Kai tokiu metų laiku pusę nakties esi priverstas palikti atvirus langus, norom nenorom susimąstai apie klimato kaitą. O tada ir visokių marazmatikų dūsavim...

  1
 • Centre nebūna nuobodulio
  Centre nebūna nuobodulio

  Noriu pasidalinti geromis emocijomis su klaipėdiečiais. ...

 • Dėl ugdymo programos
  Dėl ugdymo programos

  Norėčiau ir aš pasisakyti visą Lietuvos viešąją erdvę jaudinančiais klausimais. ...

  1
 • Kreipimasis į E. Masiulį
  Kreipimasis į E. Masiulį

  Gerbiamas Eligijau, mes nesame pažįstami ir niekada nebuvome susitikę, tačiau šį kartą aš norėčiau kreiptis į Jus ir kai ko paprašyti. Būkite toks geras, grįžkite į politiką ir kandidatuokite į LR prezidentus. ...

  6
 • Dėl kačių – bereikšmiai karai
  Dėl kačių – bereikšmiai karai

  Stebėtini įstatymai benamių gyvūnėlių, ypač kačių, atžvilgiu. Įsivaizduokite, senutė, beveik 90-metė, pamaitino alkaną katinėlį, o tulžinga, isteriška kaimynė iškvietė policiją. ...

  4
 • Būtina ruošti nugalėtojus
  Būtina ruošti nugalėtojus

  Jau ruošiasi krepšininkai LKL čempionatui, tačiau sirgaliai ir gerbėjai tebegyvena įspūdžiais iš Pasaulio taurės turnyro. ...

 • Reikėtų baudų katalogo
  Reikėtų baudų katalogo

  Mokyti vaikus kompiuterinio raštingumo ir lavinti kitus jų pažinimo įgūdžius yra labai svarbu, bet reikia nepamiršti ir rūpintis jų kultūra. ...

 • Ministre M. Skuodi, gal pagaliau pabuskime ir kelkimės?
  Ministre M. Skuodi, gal pagaliau pabuskime ir kelkimės?

  Dar viena avarija Palangos aplinkkelyje – šįkart, ačiū Dievui, pavyko išvengti aukų, nors automobilis nusileido ant stogo. ...

  6
 • Įspūdžiai iš pirmosios pamokos
  Įspūdžiai iš pirmosios pamokos

  Rugsėjo 1-ąją, kaip ir pridera supermamai, pasidabinusi Tilžės turguje pirktu „Gucci“ šaliku ir laikydama savąjį aukselį už rankutės, nuvykau prie Martyno Mažvydo paminklo, kur turėjo vykti Mokslo ir žinių šventė. ...

  1
 • Žali mūsiškiai tarp žydrų debesų
  Žali mūsiškiai tarp žydrų debesų

  Buvo karšta popietė ir aš, sėdėdama kavinėje „Du gaideliai“, valgiau mikrobangėje pašildytą čebureką bei klausiausi per radiją leidžiamų estrados šlagerių. ...

  2
Daugiau straipsnių