Apie anoniminius lojikus

miau

miau portretas
...pasibiauretini --- iskreipto [ lyg gyvulisko sekso] supratimo [ ;na o apie ju padoruma ir kalbos negali buti] apie zmoniska etiketa , atleiskit, patvoriniai su tokiais ir diskusija neimanoma brisss keikunai nelaimingi

Na ir vel

Na ir vel portretas
Bet kažkaip nelabai raštingi tie lojikai, matyt sunkiai pagiriojasi, įtariu jų kokie du-trys nabagai beesą, pikti, pavydo užgraužti, nelepina gyvenimas beraščių šiais laikais, autoriui nereiktų imti į galvą, tas pats per tą patį jų lojimas, nebent sau įdomūs

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
ŠŠiandien Kęstas prisilakė,net lot nepajėgia.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Ačiū,geriau Virgai aš nebūčiau atsakęs,nei tu lojike.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tekstas visada turi provokuoti? Jei taip, tuomet straipsnelis geras, nes suverčia viską į vieną krūvą ir priklijuoja etiketę. Visiems, kurie autoriui nepritaria ir komentuodami nenurodo savo asmens kodo. Ginčytis su autoriumi nėra prasmės.

kauniete

kauniete portretas
….taip daznai "komentatoriai" isiamzina psibiauretinai -atgrasia rasliava;jei kaikurie skatina shypsena ,tai --kiti pasibiaurejima,,, O juk Korespondentas-zurnalistas kad "pravedinti"musu galvas,,...nepatinka straipsnis,ne musu "dusiai" uzmirskim, bet spiaudytis ---internete yra biauru.

tai--Virga-- ta proga [pagerbdama autoriu] ysikisk y

tai--Virga-- ta proga [pagerbdama autoriu] ysikisk y  portretas
subine du pirstus ir ispirsciok tautine giesme

padraika

padraika portretas
zeliončikai, pasistanginai, pastenėjai, pyrstelėjai. smarvė pasklido - įsiamžinai, nulindai būdon. iki kito karto. viskas. tiek tu ir tavo "vardai" ir įdomūs - kumeti baudžiauninke.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Virgai,Pagal tave šaulys iš penkiasdešimt keturių šūvių vieną kartą užkabinęs taikinio kraštą yra taiklus šaulys,ar ne?

Virga

Virga portretas
Labai teisingai pastebėta, kad didžiausia problema - sielų tuštėjimas, o dauguma komentarų tik liudija, kad autorius yra taiklus ir įžvalgus. Bet dažnai skęstančius savo pačių š... geriausia ten ir palikti. Sėkmės ir tvirtybės autoriui. Dėkui už straipsnį

Nuostabu!

Nuostabu! portretas
Pats loja, bet piktinasi kitais lojikais. Palurskis taip pat toks pat. Gal norėtum lojimo monopolį užpatentuoti?

galimybe

galimybe portretas
ir as paburbejau ant to MO. Nes zinau, kaip sunkiai verciasi duaguma(isskyrus Sugiharos) Lietuvos muzieju ir muziejininku. Apie tokias saugyklas net Nac. muziejai gali tik pasvajoti. Is kitos puses visokie LT gudruciai moka isnaudoti mecenatus. Del lojanciu komentaruose 15min ir Alfa.lt ir dar kai kurie turi registracijos ribojima, bet deja kol kas populiariausi yra neribojantys. Nors lzinios.lt isleidzia geru straipsniu, bet ten trolinanciu tik keli. Laisves ir demokratijos privalumas yra galimybe pasirinkti. Nusiperki arba uzsiprenumeruoji popierini Siaures Atenu varianta(laikrasti) ir problemos nebeturi. Del uzuojautos artimui ar tolimui bendrapilieciui, liudija ir savizudybiu skaicius, bet ir Maisto banko akcijos.

pirk drambli

pirk drambli portretas
AA.

Ona

Ona portretas
Ir dar piktinasi,kad jį vadina konservatorių pakaliku!Pavadinęs komentatorius ANONIMINIAIS LOJIKAIS,šis rašeiva tapo Landsbergio antrininku ir ir nuolankiai jam pritariančiu klapčiuku.TAUTA,Landsbergiui tik -ŠUNAUJA,o Navakui- ANONIMINIAI LOJIKAI.Landsbergis ir Navakas,nekenčia tautos,o ypač tos dalies,kuri išdrįsta juos kritikuoti.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Nesitikėk Rokai.Jis bailys ir beraštis.Jam daeina tik tiek,kad tie lojikai gali ir įkąsti.

kai sake klasikas Erlickas--

kai sake klasikas Erlickas-- portretas
,,nera reikalo keikt veidrody -jei pacio snukis kreivas,,,, va tep Kestuiti

Rokas

Rokas portretas
Beje, perskaičiau ir žemiau esančius komentarus. Daugelis čia ne loja, o atvirai dėsto savo nuomonę apie autorių. Manau, kad jei jau Navakas pasiryžo rašyti apie savo skaudulius, vertėtų jam ir prie komentarų prisidėti. Bet ne, tyla.

Rokas

Rokas portretas
Kęstuti Navakai. Tamstos problema dėl nemalonių komentarų, manau, išprovokuota jūsų paties. Jūs rašote (nors skaitęs tik du straipsnius, po to nebesinorėjo nuotaikos sau gadinti) gal ir savo mintis, bet jei esate protingas, suprantate, kad tos mintys didesnei visuomenės daliai - akibrokštiškos, o tai darote agresyviu tonu. O lietuvių liaudies išmintis sako - kaip šauksi, taip atsilieps. Todėl ir nekeista, kad jums nepritariantys komentatoriai tampa "lojikais". Vargu ar jūs kada nors pritapsite prie lietuvių tautos daugumos.

susiprato .......

susiprato ....... portretas
........ gal pagaliau pats nustos lot šeštadieniais ..........

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau apie talentingus anoniminius alkoholikus....labai talentingus ir labai alkoholikus...kurie už butelį parašo labai talentingai.

jo

jo portretas
Autorius nėra girtuoklis, jo veido paraudimas yra nuo kūrybinių kančių, t.y. nuo kūrybinio mazochizmo.

Nesutinku

Nesutinku portretas
Paburbėjimas tikrai dar nėra lojimas. Nereikia kitokią nuomonę reiškiančių kritiškų pasisakymų tapatinti su komentarais, peržengiančiais padorumo ribas. Viena yra kritika, visai kas kita - asmens įžeidinėjimas.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Kaip tik Kęstas,taip alkoholikas arba lunatikas.Apie ką čia nutriedei,mokslinčiau tu pachmielingas?

Kęstas

Kęstas portretas
Blogas dalykas ta žodžio laisvė. Juk mes galime kritikuoti net Grybauskaitę. Didžiausias Grybauskaitės melas: „Pasireiškiant pasaulinės ekonominės krizės požymiams, susiduriant su saviizoliacija, protekcionizmu ir prekybos karais, Lietuva palaiko pastangas išsaugoti atvirą skaidrią ir nuspėjamą daugiašalę prekybos sistemą. Šalies vadovės teigimu, tokia sistema naudinga ir Lietuvai, nes skatina mūsų šalies ekonomikos augimą ir žmonių gerovę“, – rašoma Lietuvos prezidentūros pranešime. Melas. Pasaulio prekyba iki šiol buvo naudinga tik komunistinei Kinijai, lobstančiai žmonių Vakarų pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje, sąskaita. Kur nuėjo mūsų linų pramonė? Į komunistinę Kiniją. Komunistė Grybauskaitė yra žmonių Vakarų pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje, didžiausias priešas. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

To R.

To R. portretas
Bet lojikas ir Jis pats....,.Visi durni, o aš va koks protingas, sumanus, gražus....

to Alina

to Alina portretas
Yra nuomonės ir yra amžinas lojimas, nepasitenkinimas.Tai ne tas pats....

Rašliavotojai

Rašliavotojai portretas
Nereikia stebėtis dėl komentarų kultūros.Juk tie rašlivotojai daugiau nieko ir neveikia kaip tik šlaistosi pakampiais,o jei prieina prie interneto, nieko kita ir nesugeba,kaip ką nors dergti.Bet kokia kultūra jiems tamsus miškas.O kadangi patys bijo to,ką apdergė,rašo anonimiškai.Tai drąsūs zuikiai.Ir dar...Nėra tiek nepraustaburnių,kiek tų ,,komentarų''-juk kiekvienas rašliavotojas prirašliavoja ne po vieną ,,komentarą'',o po kelis ar keliolika vis kitaip pasivadindami.Iš bailumo.

taip

taip portretas
ką norima tuo pasakyti? Ką siūlote? Kaip gyvename matome, susiduriame, o ką siūlote? Nuo savęs pradėkite - būkite blaivūs, dori, sąžiningi, nepagiežingi...Kitaip pasaulis atrodys...ir Lietuva švaresnė, geresnė...ir nereiks į kitų sąžinę apeliuoti....

...

... portretas
Tavo 'panavėjimai' užknist baigia!

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Gerai,kad šį kartą susirinkote daugiau komentatorių.Mano nuomone Kęstuti Navakas peckelis vidutinybė,isspausdinęs geltonojoje spaudoje 50 niekinių publikacijų ir trokštantis to šlamšto pozityvaus skaitytojų įvertinimo.Kęstuti Novakai,pranešti tau vieną ar visus savo vardus?

Gerb. Autoriui

Gerb. Autoriui portretas
Gerb. Autoriau, Jūsų straipsniai yra priežastis,kodėl atsiverčiu šį portalą.Straipsniai aktualūs,įdomūs,šmaikštūs,iškeliantys problemas ir jų sprendimo būdus, ir ,manau,turi išliekamąją vertę. Dėl komentarų-tikriausia esate skaitęs apie "komentatorius trolius"? Neimkite to giliai į širdį- matyt,toks jų darbas. Dėl MO- pritariu,nuostabus pastatas,puiki kolekcija ir puikūs žmonės-muziejaus statybos iniciatoriai ir pastato bei kolekcijos savininkai.Tas pastatas-tikro meistro kūrinys,parodantis kai kuriems mūsų išpūstiems reklaminiams architektūriniams burbulams,kaip reikia kurti mieste,kad istorinė aplinka yra vertybė.

padraika

padraika portretas
vatsonai, o kas ten per kauksmas iš pelkių sklinda? čia šunauja apie kultūrą diskutuoja, holmsai.

Aras Valiulis

Aras Valiulis portretas
gal žinote,kada bus sekantis Kęstučio Navako straipsnis?Neskaitysiu,bet jau turiu nuomonę,privalau ją pareikšti.Esu senjorė(-as),blogai matau,sunku rašyti,bet ot pavarysiu...klaviatūra-mano įrankis.Neturiu ką veikti,turiu prklausomybę,jei ką-ot pavarysiu,aišku, neįsivardinęs,ar kitu pasivadinęs.Kaip,kad ,,Kestutis Stonys,, prašantis ,,Rasos,,pačiulpti ir nežinantis,kad jo vardo raidė-Ę,o ne E (???)ir,kaip tai susiję su Kęstučio Navako rašiniu ?O,būtent,jo tema ypač aktuali mūsų laikmečiui,visuomenei,pagaliau patiems sau.K.Navakai,išvaizda,vynas,eilės(ne prie parduotuvės),gyvenimo būdas,nuomonė nėra kitų,o tik paties reikalas.Man paties kūryba(ne šie kaunadieniai)yra žavi.Komentatoriau ,,zelemunčikai,, tave žinau ir šiek tiek stebiuosi...Klasika ,,...dal že bog familiju-anonim...,,

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Nenuveiks,nes labai apšepęs.

R

R portretas
Gerbiamas Kestuti edate rimtas alkoholikas, ir labai gaila manote jog neturite problemos. Nuosirdziai linkiu jums nueiti pas secialista. Esate gabus ir dar galite daug nuveikti.

kaunietė

kaunietė portretas
dianai be vardo - sergi? gydykis tyliai

DianaScript

DianaScript portretas
jeigu autorius noretu,bet nesulaukia norimu komentaru arba liaupsinimu-tai kieno cia progresuojanti liga?

w

w portretas
tai kad visi loja , net pats Kestutis nepastebi kad jis pats loja , - ir ne šiaip sau paprastai , o iš už kampo

Kestutis Stonys

Kestutis Stonys portretas
rasa paciulpk

Rasai

Rasai portretas
Tik pati nesusivaryk... Atsirado sorosinio elito atstovė. "Daugiau šypsokitės", dar pasiūlyk...

tam --praeivis-- o ka tu darai sedi prie kompo

tam --praeivis-- o ka tu darai sedi prie kompo portretas
saulegrazas gliaudai ir skrepliuojiesi ,keikdamas kitus apsimetes ,,,praeiviu,,, Na tu toks pats sudmalys anoniminis ,,,sestiorka,,,, y kitus pirstais rodai pats budamas debilu....

Praeivis

Praeivis portretas
Anksciau tai lodavo apie visus tik bobutes prie turgaus vartu sededamos ir saulegrazas gliaudydamos. O dabar visi ismanus su savo tapsnokliais sedi internete ir vieni ant kitu suda pila apsimete anonimais.

TAI --RASA--

TAI --RASA-- portretas
durniu ieskai ???

Rasa

Rasa portretas
Du patarimai: 1. Kai lojate - pasirašykite vardą ir pavardę (baisu?) 2. Pasaugokit savo sveikatą, nes gyvenant tokiame pyktyje greit susivarysite...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Pamėgdžiojo Gaidį ir sulaukė trokštamo dėmesio,pamėgdžios Dargį,gal ir kokią knygą nupirks,būtų bambaliui alaus.

menu .. vienas pridurkas ,dar to

menu .. vienas pridurkas ,dar to portretas
lietuvisko bordelio priesausryje tauta isvadino ,,,sunauja,,, Kitas apsepes pridurkas --,,,lojikais ,,,,visas sunaujos lojimas ---tai tik AIDAS JUSU LOJIMO.......kaip sakoma ;- ,,kaip sauki - taip ir atsiliepia,,

Pablo Neruda

Pablo Neruda portretas
Autorius atstovauja globalistų gaują. Maitinasi "sorosinėmis" kruopomis. Už gerą darbą kai kada gauna avižų - Nacionalinę-socialinę premiją-pašalpą, kurį po to tarnauja kaip "antpečiai". Tik pamanykit - Nacionalinės premijos laureatas ! Levas Tolstojus ! Vištoms ant juoko...

Alina

Alina portretas
Labai taikliai pastebeta- esame nepakantus kitokiai nuomonei ir kupini chamizmo. Liudna.

12 kedziu

12 kedziu portretas
''Gavrila buvo biurokratas'',arba ''Gavrila buvo palaidunas'' cia straipsnis is tos temos ,svarbu tik kad parasyti...

D.

D. portretas
Geras ir taiklus komentaras. O tie ka loja,gauna už tai pinigus; ne vien dėl satisfakcijos tai daro.

senelis

senelis portretas
Na ir apsileides, nevalyvas ...ner net apie ka skaityti......

redaktorius per daug uzsiemes?

redaktorius per daug uzsiemes? portretas
Koduokis arba nuotraukos savo nekelk del dievo meiles, alchaso snukis pragertas vemt vercia!

panelė

panelė portretas
Na, ir, švelniai tariant, nesimpatiškas, apsileidęs žmogelis, o jau rašliava... Negi už tokius niekinius opusus dar ir honorarus gauna?..

"Vienodai paišo..."

"Vienodai paišo..." portretas
O ar nemanote, kad ir pats esate toks pats "lojikas", tik ne anoniminis? Lojate, kas jums ant seilės užeina ir kaip jums vaizduojasi. Tai kuo jūs kitoks?

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Bent taip perša 50 ,,publikacijų'' ir 4 lentynose dulkančias brošiūras.

R.

R. portretas
Autoriaus knýģų gerbėja nesu, bet šis komentaras apie lojikus - labai taiklus.

zmogeliui,

zmogeliui, portretas
makulatura kuria kepi nera literatura,o ar girtuoklis esi-pasiziurek i veidrodi.

haha

haha portretas
juokiasi puodas kad katilas juodas. Atsiprašau už nuvalkiotą frazę, bet autorius daugiau ir nevertas

tam Klaipeda ...---[nOtraukoje ]

tam Klaipeda ...---[nOtraukoje ] portretas
konteinerinis intelektualas -klaipedietis ...

Mičigano analitikas lopatologas

Mičigano analitikas lopatologas portretas
Autoriau, savo tekstus paskaityk atidžiai. Jie niekuo nesiskyria nuo komentarų. Kitaip manančius vadini tradiciniais buityje naudojamais epitetais. O norėdamas pabrėžti reiškinio menkumą, taikai net rasinius palyginimus. Tradiciškai tarybiniam žmogui panaudoji "mongolijos", "tadžikijos" epitetus. Pasiskaityk atidžiai savo tekstus. Esi toks pats kaip ir visi.

Kestuti ..na ir kiti raseivos

Kestuti ..na ir kiti raseivos portretas
na ,o kuo jus skiriates nuo tu ,,,neteisingai su pagieza,,, atsakanciu savo trumpam keliu fraziu komentare ,komentatoriu .... ??Jus apsikat kitus --jie apsika Jus.... jus slyksciai meluojat--jums slyksciai atsako ,nemeluokit.. Bet jus savo suda galit mmalt straypsnyje nors ir per 3 lapus , o komentatorius savo minty issako trumpa fraze kartais ,,,pasaldindamas,,,kad jums skaniau butu praryt jusu surasyta su.........a

Klaipeda

Klaipeda portretas
Kas cia ????? (Notraukoje)

Toma

Toma portretas
Teisingai,islikime ramus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Deinstitutionalizacija? Pratęsiant D. Pūro pesimistines mintis
  Deinstitutionalizacija? Pratęsiant D. Pūro pesimistines mintis

  Prieš penkerius metus Lietuvoje pradėtas globos įstaigų pertvarkos projektas, gavęs milžinišką Europos Sąjungos paramą, esminio lūžio neatnešė – negalią turintys žmonės ir toliau diskriminuojami neįgalumo pagrindu, o p...

 • Susintetintas skaidrumas
  Susintetintas skaidrumas

  Šis Seimas į šalies politikos istoriją save bando įrašyti skaidriausiomis raidėmis. Užteko vos trijų ketvirčių šios kadencijos, kad pagal skaidrumo lygį ne tik pavytume, bet ir nosį nušluostytume Vakarams. ...

 • Koks bus mokslų daktaro atlyginimas 2025-aisiais?
  Koks bus mokslų daktaro atlyginimas 2025-aisiais?

  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia, kad parengė kolektyvinę sutartį su švietimo, aukštųjų mokyklų ir mokslo darbuotojų profsąjungomis. Sutartyje įsipareigota pasiekti, kad 2025-aisiais vidutinis mokytojo darbo užmokes...

  2
 • Ar Lietuvai reikia nemokamų muziejų?
  Ar Lietuvai reikia nemokamų muziejų?

  Neseniai teko lankytis Londone, senovinių ginklų parodoje Olimpijos parodų centre. Taip pat pasinaudojau proga jau ne pirmą kartą aplankyti Britų muziejų ir Valeso kolekciją. ...

  6
 • Kai sąžinė ima kriuksėti
  Kai sąžinė ima kriuksėti

  Žinome iš sovietmečio: kuo įnirtingiau liaudis priešinasi jai peršamoms nesąmonėms, tuo labiau niršta nomenklatūros atmatos. ...

  9
 • „Meylė“ kalbai
  „Meylė“ kalbai

  Lietuvių kalbos puoselėtojų padangėje – gūdžios sutemos. Vilniaus miesto apylinkės teismas pripažino vardo Leylą teisėtumą. Teisinės ietys susikryžiavo ne dėl jo reikšmės ( žodis – arabų kilmės, reiškia "naktis&...

  20
 • Buvusios pavergtosios šalys privalo pasisakyti dėl teisių pažeidimų Kinijoje
  Buvusios pavergtosios šalys privalo pasisakyti dėl teisių pažeidimų Kinijoje

  Mes žinome. Kinijos komunistų partijos elgesys su šalies kaliniais – neišvengiamas faktas. Mums nebekyla klausimų, kas ten dedasi – mes apie tai žinome. Žinome apie milijoną žmonių, laikomų perauklėjimo stovyklose. Apie naik...

  5
 • Lvovo knygų forumas: atrastasis laikas
  Lvovo knygų forumas: atrastasis laikas

  Prancūzų rašytojas Marcelis Proustas prieš daugiau nei šimtmetį savo garsiajame romanų cikle "Prarastojo laiko beieškant" aprašė fenomeną, rodantį, kad žmogus kaip būtybė yra linkęs daugelį dalykų pamir...

 • Žioplumas išgelbėjo pasaulį
  Žioplumas išgelbėjo pasaulį

  Kadaise gyveno Leonidas Iljičius (1906–1982). Šis SSRS monarchas garsėjo vešliais antakiais ir tuo, kad mėgo viešai bučiuotis su kitais vyrais. ...

  32
 • Mes priglausime
  Mes priglausime

  Pasaulinis suokalbis tęsiasi. Rusijos sportininkai dar nespėjo dorai grįžti į tarptautinę areną, o jiems jau gresia naujos drastiškos bausmės. Panašu, kad 2020 m. Tokijo olimpinės vasaros žaidynės ir 2022-ųjų Pekino žiemos olimpiado...

Daugiau straipsnių