„Dūju anderstūd?“

,,Intelektualas''

,,Intelektualas'' portretas
Kad Skverneliui bėda būtų tik dėl anglų kalbos-apsistatytų kiekvieno pokalbio metu vertėjais ir išsisuktų šiaip ne taip.Bet problema dėl žemo intelekto.Juk vargšas taip nusišneka,kad net klausyti gėda.Tai gal ir gerai,kad kalba tik lietuviškai-bent užsieniečiai nesupras,kokį klouną turim prezidentą.

Auris Toyota

Auris Toyota portretas
A Smetona mokėjo gal penkias užsienio kalbas .Visur be vertėjų apsiėjo. Pirmą didžiulę paskolą Lietuvai 1918 metais išsiderėjo . Europarlamentaras V.Landsbergis kažkurios Vakarų televizijos laidoje pyškino sklandžias mintis angliškai . Yra į ką lygiuotis .

patiko

patiko portretas
Labai tiksliai

nuomonė

nuomonė portretas
Manau,labai taikliai pastebėta.Apskritai, p. Kęstučio Navako straipsniai aktualūs ir labai įdomūs.

kauniete miau

kauniete miau portretas
Navakas nusispiauti noretu I kieno nors" vieta" -jis puikiai jauciasi SAVO VIETOJE!, nepatinka ??skaitykite ir komentuokite kita zurnalista pirmyn,draugai nuzeminti,pirmyn nuo pasibiauretinu ishsireishkimu.

Šrekas

Šrekas portretas
Kai galvojau, kad Knygų žiurkė, gerbiau... bet kai paaiškėjo, kad šiukšlynų žiurkė... apeisiu visus sparnuotus knygynų arklius lanku...idant žiurkės peno neturėtų

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Skvernelis Natanyahui atsakė:-,,dūju,dūju,no nemnogo-rusiškai žinoma.

Seno Kremliaus pirdžiaus Kęsto pamokymai Lietuvos žmonėms

Seno Kremliaus pirdžiaus Kęsto pamokymai Lietuvos žmonėms portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

taigi

taigi portretas
Andestūd, pasak girto klasiko Europos Sąjungoje dalykiniai santykiai vyksta užstalėse ir skydinėse, kaip sovietmečiu pirtyse ir medžioklėse :)))

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
"...itin svarbūs tarptautiniai pokalbiai vyksta užstalėse ir koridoriuose", Tai labai blogai, ponas Navakai, kad taip daroma politika - užstalėse (tikėkim, ne pastalėse), užkulisiuose, paslapčia, kuo toliau nuo visuomenės akių... Ar ne iš čia dauguma mūsų bėdų?

tai

tai portretas
Lietuviška klasika - padlaižiavimas, padlaižiavo sovietams , vis kur galėjo ruskai kalbėjo, dabar padlaižiauja kitiems, negerbia savo kalbos ir tautos.

Klasikas

Klasikas portretas
Juozas Erlickas sakė, kad nemokantys anglų kalbos gaus kompensacijas, kurias galės prakalbėti lietuviškai arba pragerti.

Kęstas

Kęstas portretas
Jei Lietuva turėtų laiko pagalvoti, tai lauktų kandidatų į prezidentus atsakymo į tokius klausimus: "ką turime daryti industrinės, informacinės, skaitmeninės revoliucijos ir robotizacijos akivaizdoje; kaip į šią didžiausią pasaulinio masto permainą orientuoti švietimą, mokslą, mokslą susieti su verslu, kuria linkme pasukti ekonomiką, baigiantis pigaus darbo konkurenciniam pranašumui Lietuvoje, kokią įtaką tai turės, sprendžiant socialines problemas, kaip tai paveiks ne tik mūsų tarpusavio bendravimą, bet ir tarp atskirų kultūrų,

Kęstas

Kęstas portretas
kaip susitaikyti su visais kaimynais ir daugiau nesivelti su jais į beviltiškas kovas (negaudyti baltarusių elektros laukuose), kaip išvengti Lietuvos valstybės sunaikinimo oligarchų ir užsienio bankų rankomis, nes tie bankai ir mūsų oligarchai daro viską gerai tik sau, todėl blogai mums ir tuo didina emigraciją, kur mūsų vieta tarp Jungtinės Karalystės, bandančios palikti Europos Sąjungą, ir Prancūzijos, bandančios padaryti Europos Sąjungą panašesne į vieningą valstybę? Tai ir yra didieji dabarties klausimai, į kuriuos neatsakę galime vilktis istorijos paskuigalyje arba išvis iš jos iškristi. Kuris iš dabartinių pretendentų vadovauti mūsų valstybei penkerius ar dešimt metų yra pasiruošęs pateikti gyvenamojo laiko, technologijų revoliucijų dvasią atitinkančią viziją?" Aiškiai netinka bankų klapčiukai Nausėda ir Šimonytė. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

kaunietis

kaunietis portretas
čia jau juokas pro ašaras. Bet tauta gali imti ir išrinkti prezidentą, tada linksmai ištiesu gyvensim

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Viskas būtų gerai su Navaku,jeigu tas maišu trenktas nevykėlis SNOR-o akcininkas komentaruose vėl savo balalaikos nebrūžintų.

to taigi

to taigi portretas
o kas skverneliui dabar neleidzia daryti tvarkos? pvz. pakeisti istatyma,kad naisiu caras moketu ne 5% mokesciu,o kaip mes visi??? gal tada nereiktu labanoro girios kirsti,ligoniniu uzdarineti....nes truksta pinigu biudzete....

Viktoras

Viktoras portretas
Navakas apie Skvernelio vietą negalvoja, jis tiesiog dirbą lansburginiams už konkretų atlygį. Tokie navakai sovietmečiu komjaunimo komitetuose sėdėdavo. Ten ir sėdėtu jei laikai nebūtu pasikeitę.

taigi

taigi portretas
Labai daug purvo drabstymu, tai ko jus visi burnojat susirinkit visi drauge , kurie daug rekia pasislepia krumuose, ikurkit savo partija, sugalvokit tinkama pavadinima, ir pirmyn i seima daryti tvarkos, o ponas Navakas turbut nori uzimti Skvernelio vieta

kauniete

kauniete portretas
Gerb. Navako pamastymai atitinka ivykusi fakta .. Laikykites ,gerbiamasis! ,nes matant 50++ daro jums garbe----tai yra jus skaito!!!!!,Net tie pikciurnos bambekliai ,,===jie domisi jusu nuomonia!!! valio!!

> DĖL BANKO SNORAS UŽGROBIMO

> DĖL BANKO SNORAS UŽGROBIMO portretas
Rusų mafijos bosą Striukį Putiną ir jo bendrus Antonovą su Baranausku padėjusius apvoguti Lietuvos žmones į kartuves.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Teisingai, Kęstuti. Negalima šaipytis iš protiškai atsilikusio, nemokančio anglų kalbos. Nuo senų senovės lietuviai tokius vadino „Dievo nuskriaustaisiais“ ir jų gailėjosi.

Algis > taigi

Algis > taigi portretas
Jei esi pripažintas diplomatas pasaulyje, gali ir gestais išsireikšti, bet kai esi visiškai toopas šioje srityje ir temoki tik: "Stok, rankas už nugaros, vardas pavardė, ...". Gali tada kalbėti idealiai nors visomis pasaulio kalbomis - esi tiesiog NULIS politikoje.

taigi

taigi portretas
Dugnas, kada girtuoklis moko tautą esą jos kalba nieko verta, nors ji yra viena seniausių kalbų pasaulyje ir viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų.

Algis

Algis portretas
Čia dugnas, kai mentai pastatomi į valstybės premjero postą, bando patekti į valstybės diplomatijos veido prezidento postą, nors nei vienam iš jų neturi nei jokio tinkamo išsilavinimo nei supratimo. Užsienio kalbos čia jau lieka smulkmenomis. Būtų tas pats kas bomžą iš sąvartyno pagauti, nuplauti, nukirpti, aprengti ir pasakyti: "Nuo dabar tu premjeras, nuo rytoj prezidentas". Jei kam tai ne dugnas - jūs jame tada patys sėdite.

kokiame dugne sėdime , kad

kokiame dugne sėdime , kad portretas
tokių "autorių " tekstus spausdina ? Kvaziteisė " teisti " kitą , nors pačio supratimas apie tai ką bando pašiepti kaip nemokytos menkystos ? dugnas ir moralinis ir etinis ir žmogiškas . Aš taip manau apie jus , pone Navakai .

manau

manau portretas
"Genijui " neįtinka lietuvių kalba, viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų? Kiek galima žeminti save , lietuvių tautą bei kalbą už tris Judo doleriukus? Nepatinka , gal kur rasi geresnę , tokią "anderstūd", dar geriau nustot lakti alkoholį ir į pasaulį pažvelgti blaiviai.

?

? portretas
premjero vizitai atitiko protokolą , o pats kodėl demonstruojate savo nemokšiškumą ? neturėjote laiko pasidomėti koks yra etiketo protokolas ? ir dar tyčiojatės ? kokia gėda dėl tokių "žurnalistų " ..patys bukenos dar ir kitus klaidina ?

negėda pone Navakai ?

negėda pone Navakai ? portretas
Kaip teigia politologas, etiketo ir protokolo ekspertas A. Lydeka, DVIŠALIUOSE oficialiuose susitikimuose teisinga kalbėti SAVO NACIONALINE KALBA ir naudotis vertėjo paslaugomis: „Taip pademonstruojama, kad myli savo valstybę, esi patriotiškas, gerbi piliečius, kurie galbūt išgirs bent dalį pokalbio ir supras, kaip jiems atstovauja valstybės vadovas. Iš svarbiausių politinių asmenų reikalaujama mokėti bent kelias kalbas, ypač anglų. Specialistai teigia, kad kalbų klausimas neturėtų būti svarbiausias, o šalies lyderiui užsienio kalbas mokėti nėra būtina, bet pravartu.--A. Lydeka pabrėžia, kad šalių lyderiams pravartu mokėti anglų, prancūzų, vokiečių kalbas, bet kalbos mokėjimas negali būti svarbiausias veiksnys.-- Europos Sąjungoje (ES) yra 24 oficialios kalbos ir visos jos laikomos lygiavertėmis, todėl Europos Parlamento nariai ir ES ministrai gali kalbėti viena iš oficialiųjų kalbų, o ES institucijose dirba vertėjai, kurie užtikrina susikalbėjimą ir bendravimą

Anonimas

Anonimas portretas
Protingam is prigimties zmogui nera reikalo mokytis. Svarbiausia tureti daug draugu!

DĖL BANKO SNORAS UŽGROBIMO

DĖL BANKO SNORAS UŽGROBIMO portretas
GRYВĘ - КГБ MAGNOLIJA, Į KALĖJIMĄ!

Dundukas

Dundukas portretas
Navakai,išsivalyk savo parudavusią panosę!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Žemaičiui.Kiekvienam žemaičiui savas fylingas.

poliglotas

poliglotas portretas
mentui anglu kalba reikalinga tiek,kiek man kirgizu ar uiguru

Ik

Ik portretas
Verstaat u mij?

Žemaitis

Žemaitis portretas
Zelemučikai - ką tavo anūks Milane veikia ? Greičiausiai viešnamyje dirba, liberastkomunistinį elitą aptarnaują ? Tai ko nepasigiri ?

nepadės ir parsidavusi bohema

nepadės ir parsidavusi bohema portretas
Masiulis labai gerai moka angliškai, o jau Langaitis E sveikatos pinigus nunešęs - tai daugiau angliškai bendravo nei lietuviškai, mat neva su "UUŽŽsienio" investuotojais, na tai ką?

dabar kiekvienas buvęs driskius........

dabar kiekvienas buvęs driskius........ portretas
anot Skvernelio buvusių mokytojų - Skvernelis, kaip itin gabus mokinys iš 9 kl. buvo perkeltas tiesiai į abitūrą mokytis eksternu, ar autoriaus nuomone toks mokinys galėjo nemokėti anglų kalbos? beje pats autorius jei neklystu baigė net ne vidurinę, bet tik vakarinę mokyklą

didelis :DDD

didelis :DDD portretas
Dieve, Dieve, autoriau, ar jau susitaisei savo iškirmijusius dantis, ar tokiu būdu stengiesi užsidirbti?

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Besikvatojančiam Algiui.Iš tavo sąmojo kvatojuos ir aš.Nemoku itališkai,bet turiu anūką,gana išsilavinusį Milane.Jau penki metai neaplanko,sako bijau ant Lietuvos sienos gali apšikti gandragalviai.

konservatlybersosiuku Kauno konteineriniu intelektualu

konservatlybersosiuku Kauno konteineriniu intelektualu portretas
bohema puole gynti savo vada Kestuty....neparasys straipsnio --nebus ,,bambalinio,,,

Be savigarbos

Be savigarbos portretas
Jau vien Izraelyje Skvernelis pasirodė kaip koks nevykėlis juokdarys, nesuprantantis ne tik anglų kalbos,bet ir lietuviškai skaitė nepakeldamas galvos nuo jam parašyto teksto,bijodamas,kad nebežinos,ką kalbėti.Nesuprantama,kaip žmogus nesuvokia savo netinkamumą užimti tokias atsakingas pareigas.Nejaugi iš tikrųjų už kažką jis skolingas Karbauskiui,kad veikia tik jam naudingus nurodymus.

Apgailėtina

Apgailėtina portretas
Nebūtų rašytojas-šviesiai ,tiesiai,įtaigiai ir linksmai.O tiems,nesuvokiantiems,kas ir kam reikalingas valstybės vadovas tik išsilavinęs,protingas,mokantis ne tik savo gimtąją kalbą,bet ir tarptautinę-geriau patylėti ir neparodyti savo visiško neišmanymo.Tiesa,yra vertėjai,bet ar toks žioplys prezidentas suvoks,ar visiškai tiksliai yra išverčiama jo kalba.Kai kam tiesiog linksma būtų turėti prezidentą klouną,juokdarį.Gaila,kad bus tokių rinkėjų.

Algis

Algis portretas
Cha, cha, cha - subtiliai taikliai tiesiai į 10-tuką. Čia kaip tam žemaičiui Italijoje. Jam: "Bon džiorno", žemaitis: "Džion borna".

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Sutinku su Davidu Grajobariu.Tas Skvernelis geriau būtų nebylys, nei kurčias,negirdintis ką apie jį kalba mokytojai ir ko žiūrovų vardu prašo A.Tapinas.

bld

bld portretas
Ko tai sis alchasnikas daznai pradejo ,vaidentis kaunadienej,matyt gavo zadanija is koncervkgbistu.Koncervai su visokiais mgboltikais perejo i puolima visu frontu..

Švarkelis- tik viena iš KARABASO marionečių

Švarkelis- tik viena iš KARABASO marionečių portretas
kam ta anglų, juk ruošiasi zadanijų į rytus važinėti.

Anonimas

Anonimas portretas
Geriau ir nepasakysi: lopas ir liks lopu.

David Graeber

David Graeber portretas
"seniai aišku" - geriau neparašysi. Gėda darosi matant ir skaitant konservatkgbšnikų ir jų klapčiukų liberalkomunistų bandymus apjuodinti R. Karbauskio vadovaujamą partiją. Pasitelkiami visi kas tik ant kojų pastovi. Ir koks bus šitų žulikų nusivylimas kada žmonės prezidentu išrinks S. Skvernelį. Ir visai nesvarbu ar jis kalba angliškai ar aplamai būtu nebylys - svarbu ką daro žmonių labui. Mums svarbu mūsų pačių gyvenimas, o ne fantazijos apie tai, kad "svarbiausi dalykai sprendžiami koridoriuose ir po laiptais bendraujant ANGLIŠKAI". Kaimiečiai, jūs kaimiečiai. Kalbėk tu nors aramėjų kalba, o Lietuva buvo ir bus tik Lietuva, ir mums kitokios nereikia.

seniai aišku

seniai aišku portretas
Neišsiblaivantis autorius, gal tyčia, o gal netyčia "nežino", kad ES visų narių kalbos yra valstybinės. Tagi premjeras kalbėjos ES valstybine kalba. Tai pirma. Antra. Klausimas. Ar autorius norėtų, kad ji operuotų nekompetetingas , bet gerai anglų kalbą mokanstis chirurgas, ar tikras profesionalas, bet nemokantis anglų kalbos. O trečia. Ivaškevičiaus knyga nieko nesiskiria, nuo Klaipėdoje teisiam Titovo retorikos partizanų klausimų. Bet vienam nelietuviui nacionalinė premija, o kitam -teismo suolas. Tai akiviaizdu, net tavo sugėrovams. Dūjų anderstūd? Shalom . Peregaras iš šito mulkio burnos nesibaigia. Klausimas kodėl šituos vėmalus spausdina kaunadienis

parudavusi panose

parudavusi panose portretas
trenkia peregaru. Geltonoji LT spauda, Kauno diena, 15 min. nekencia valstieciu uz alkoholio reklamos draudima, tai varo ant ju kiekviena proga

Angliškai švepluojantis

Angliškai švepluojantis portretas
Paskutinis komentaras - tiesiog puikus. O kaip angliškai kalba konservatorių kūtvela, visada žvygaujanti, kai pasamdyti žurnaliūgos ją kalbina ? Tokia peraugusi paauglė, tipo Šveiko gerbėja.

anupras

anupras portretas
Jei žmogus nesugeba nulaikyti liežuvio už dantų- naudingiau svetimų kalbų nemokėti.

lopas

lopas portretas
valstybės žmonių pragyvenimo lygis apsprendzia pagarbą prezidentui ir jo šaliai, o ne anglų kalbos mokėjimas, taip kad gaunas, kad tu neDūjini anderstūdinio, neDūjini, grazuoli su parudavusia panose!!? O tikrai bijomasi kad skvernelis taps prezidentu ir pasvilins šikynes valstybės ardytojams-išvogėjams ir žmonių skurdintojams

taigi

taigi portretas
Anderstūd- nacionalinė vertybė "apiat v zapojė".

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kęstučio tai nežinau bet jo pastebėjimai verti didesnio tiražo nei Kauno dienos,o Kauno policijos mokyklos absolventas vertas tik pagonų su dviem nedidelėm penkiakampėm žvaigždutėm.Ir tai geriausiu atveju.

matai Kestuti ,koki gyvenimo kazusai

matai Kestuti ,koki gyvenimo kazusai portretas
,,,gaisnykas,,temokedamas angliskai ,,Duju anderstud,,,ir krumuose su alotesteriu sededamas ,istupejo iki ministro pirmininko ir pretendento y prezidentus , o tu kaldamas anglu kalba ,rasinedamas kliauzes,metituodaamas visom jogos pozom ---tik iki kirsinanciu straipsneliu rasinetojo y Kauno diena uz bambalio kaina ...matomai dabar pyktis bamba grauzia ir visa savo nevykelio pykty islieji ant premjero , turedamas tiksla [ o gal ir uzsakyma] kad konservatkgbesniku hunta ismokes premija -dviem bambaliams.....

visu pirma

visu pirma portretas
Skvernelis netinkamas yra ne todel,kad jis nemoka anglu kalbos,ne todel,kad pas ji lekstas jumoras ir ne todel,kad jis atrodo kaip tipinis runkelis,bet todel,kad jis yra oligarcho marionete.Neturime rinkti kazkieno nupirktu ir neaisku kokiems tikslams kisamu personu.

Anonimas

Anonimas portretas
Čia kalbama ne tik apie kalbos nemokėjimą, o apie žmogaus mąstymo ir suvokimo galimybes, kurių tiesiog kai kam neduota. Tai akivaizdžiai pasimatė šio kandidato į prezidentus chamiškoje kalbėsenoje ir nesigaudyme įvairiose situacijose, intelekto stoka tokiam postui.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Laiskit paprieštaruosiu.Kalbėjimas bet kuria,ne gimtąja kalba laisvai,tai daugiau nei šiuolaikinio universiteto sertifikatas ar net daktaro klyčka.

NavaHai --susikisk y subine ta anglu kalba

NavaHai --susikisk y subine ta anglu kalba portretas
ir eik mokytis lietuviskai ,vokiskai arba prancuziskai , anglai isstojo is ES ir issinesa naxren savo karstos bulves vartyma burnoje t.y kalba .....siaip anglai ,amerikonai ,ar ju satelitai bolvonai atvyke y Koreja ,kinija ---vezasi savo vertejus ....na o jei buvai is Kauno kur nors toliau nuvaziaves pav. prancuzijoj kur nors salutiniam oro uoste tau niekas is aptarnaujancio personalp neatsakys angliskai -kalbes prancuziskai, turesi vezliot po oro uosta ieskodamas kas kalba angliskai...Tik lietuvoj --,,,patrijotai,,, ismokinti ,lenkiskai,rusiskai, vokiskai ir angliskai --bet sunkiai kalba savo gimtaja kalba ir tuo baisiai didziuojasi , kaip Kestutis Navakas.....su visais peliukais

Anonimas

Anonimas portretas
Nebuvo kam paegzaminuot dėl užsienio kalbų mokėjimo,prieš paskiriant premjeru...kas galėjo,juk Karbauskis pats prastai moka anglų;nebuvo gabus studentas pagal dėstytoją Pranckietį.O policininkui nebuvo svarbi anglų kalba,taigi baikit šaipytis.

pensininkė

pensininkė portretas
kas per straipsnio pavadinimas skaitau skaitau ir neperskaitau galvoju gal kokį ne lietuvišką laikraštį atsiverčiau bet žiūriu Klaipėda tai ir likau it musę kandusi ir nesupratusi ką tai reiškia autoriau gal pasijutai rašantis straipsnį Izraelio skaitytojams

efka

efka portretas
Lietuvoje isisuko vienas prorusiskas oligarchas tai ponas Karbauskis,kuris valdo seimo dauguma,seimo pirmininka,visa ministru kabineta kartu su premjeru, VRK, NSGK ir kitas zemesnes instancijas.Jam dabar iki pilno Lietuvos valstybes kontroliavimo reikia prezidenturos.Visi nagrineja Skvernelio gebejimus ir visai nesigilina,kad sitas zmogelis,tai tik eiline lele visame sitame Karabaso Barabaso leliu tetre.Skvernelis nieko nesprendzia,sprendzia neotralioje keduteje sedintis gudrusis oligarchas ir sypsosi i usa,kai girdi tas jusu diskusijas apie Skverneli. Zmones atsipeikekite,musu saly jau dabar,valdo vienas turtingas tipas.Ar jums tikrai nebaisu? Visa valstybe atiduodame vienam neaiskiam zmogui.

Na

Na portretas
Konstitucijoje parašyta kad, mūsų kalba yra lietuvių ir tuo didžiuotis turim, tūkstantmetį atšventė norim po 50 ar 100 metu išnykti. O peliukas žiūri tik tie kuriems svajonė mokytojuj duoti į dantis iš apačios.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Čikagoj gyvena anūkai,nusiunčiau ryšulį beržinių malkų.Jau nemaži,tai gal nesušals.Padėkit ir jūs kiek galit.

Tam Žaliai pelėdai

Tam Žaliai pelėdai portretas
Tikrai bus negražu ir gėda, kai tas statytinis atstovaus Lietuvą užsienyje, linksės galva nieko nenuraukdamas ar dės kokį savo farširuotą kalambūrą, kad visiems ne tik juokas ims, bet ir skruostai bei ausys raudonuos iš gėdos ir nepatogumo. Nesutinku su Leninu, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę. Tik jau ne XXI amžiuje.

Jonas

Jonas portretas
Pritariu komentatoriui, tai didžiausia gėda dėl savo vergiško mentaliteto, mes niekados nebuvome laisvi, sovietmečiu - rusiškai, dabar - angliškai, o dar prieš šimtmetį- lenkiškai... Tiems užsieniečiams visai nesvarbu kokia kalba čia mes kalbam, čia jų poligonas, kurį mes jiems atsiklaupę padovanojom.

Šaunuolis

Šaunuolis portretas
Tiesiai į dešimtuką.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tam Aha.Į prezidentūrą-netinkams,Vertėju Rukloje-pats tas.

Žaliakalnio pelėda

Žaliakalnio pelėda portretas
Lansburginės utėlės iš pat ankstyvo šeštadieno ryto pradėjo pilti pamazgas ant premjero. Jiems peno parūpino etatinis liberkomunistinės pakraipos rašeiva. Zeko mentalitetu vadovaudamasis koneveikia teisėtvarkos pareigūnus. Labai negražu taip elgtis. Ir neabsoliutinkit susimildami tos anglų kalbos, nedemonstruokit savo kaimietiškai vergiško mentaliteto a la "ką apie mus užsieniečiai pagalvos" ? Tiems užsieniečiams jūs visada buvote ir būsite tik išnaudojimo objektu. Įsikalkit tai į savo "mokytas" galvas. O žmonės prezidentu išrinks R. Karbauskio remiamą kandidatą. Nežiūrint visų jūsų bendrų pastangų.

Aha

Aha portretas
Na Skvernelis yra toks, bet nor nabagėlis in presidentūrą nors tu ką...

dūju lietuvišką papravką

dūju lietuvišką papravką portretas
Kai milicnykai sėdėjo krūmuose alkotesteris dar negimęs buvo ir promiles skaičiuodavo rusišku prietaisu ,,Podūi''.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kai sąžinė ima kriuksėti
  Kai sąžinė ima kriuksėti

  Žinome iš sovietmečio: kuo įnirtingiau liaudis priešinasi jai peršamoms nesąmonėms, tuo labiau niršta nomenklatūros atmatos. ...

  5
 • „Meylė“ kalbai
  „Meylė“ kalbai

  Lietuvių kalbos puoselėtojų padangėje – gūdžios sutemos. Vilniaus miesto apylinkės teismas pripažino vardo Leylą teisėtumą. Teisinės ietys susikryžiavo ne dėl jo reikšmės ( žodis – arabų kilmės, reiškia "naktis&...

  18
 • Buvusios pavergtosios šalys privalo pasisakyti dėl teisių pažeidimų Kinijoje
  Buvusios pavergtosios šalys privalo pasisakyti dėl teisių pažeidimų Kinijoje

  Mes žinome. Kinijos komunistų partijos elgesys su šalies kaliniais – neišvengiamas faktas. Mums nebekyla klausimų, kas ten dedasi – mes apie tai žinome. Žinome apie milijoną žmonių, laikomų perauklėjimo stovyklose. Apie naik...

  5
 • Lvovo knygų forumas: atrastasis laikas
  Lvovo knygų forumas: atrastasis laikas

  Prancūzų rašytojas Marcelis Proustas prieš daugiau nei šimtmetį savo garsiajame romanų cikle "Prarastojo laiko beieškant" aprašė fenomeną, rodantį, kad žmogus kaip būtybė yra linkęs daugelį dalykų pamir...

 • Žioplumas išgelbėjo pasaulį
  Žioplumas išgelbėjo pasaulį

  Kadaise gyveno Leonidas Iljičius (1906–1982). Šis SSRS monarchas garsėjo vešliais antakiais ir tuo, kad mėgo viešai bučiuotis su kitais vyrais. ...

  32
 • Mes priglausime
  Mes priglausime

  Pasaulinis suokalbis tęsiasi. Rusijos sportininkai dar nespėjo dorai grįžti į tarptautinę areną, o jiems jau gresia naujos drastiškos bausmės. Panašu, kad 2020 m. Tokijo olimpinės vasaros žaidynės ir 2022-ųjų Pekino žiemos olimpiado...

 • Šimtas pirma pasaulio pabaiga?
  Šimtas pirma pasaulio pabaiga?

  Man 26-eri ir jau sunkiai galiu suskaičiuoti, kiek per mano trumpą egzistavimą buvo gąsdinta pasaulio pabaigomis. Nerimą kėlė ir besibaigiantis Majų kalendorius, ir Vangos pranašystės, o kur dar reguliariai link Žemės skriejantys asteroidai? ...

  16
 • Lietuvos eksportas mažėja: ar jau skambinti pavojaus varpais?
  Lietuvos eksportas mažėja: ar jau skambinti pavojaus varpais?

  Pirmieji recesijos ženklai ėmė gaubti Vokietijos ekonomiką, prekybos karų paliaubų horizonte taip pat nesimato, o Jungtinė karalystė vis dar neranda jokios išeities iš užburto „Brexit“ rato. Neapibrėžtumas, kuris yra vienas...

  1
 • Kas išgyvens 72 valandas?
  Kas išgyvens 72 valandas?

  Jau atvėso praėjusią savaitę tyru entuziazmu liepsnojęs civilinės saugos pratybų įkarštis, kuriuo save bandėme drąsinti, esą tikrai galime likti tvirti net Astravo atominės elektrinės katastrofos akivaizdoje. Ir liksime, jei prireiks, žino...

  1
 • „Requiem“ ekologiškam žemės ūkiui, arba Ką pražudys tas „truputis“ trąšų?
  „Requiem“ ekologiškam žemės ūkiui, arba Ką pražudys tas „truputis“ trąšų?

  Dabar jau su buvusiu žemės ūkio ministru Giedriumi Surpliu teko aštriai diskutuoti ir ginčytis. Darbinės diskusijos išryškino kardinaliai priešingus požiūrius, todėl šių metų pavasarį, iš pradžių pabandęs...

  6
Daugiau straipsnių