Parazitavimo šventė

to "O žinoti reikėtų"

to "O žinoti reikėtų" portretas
Deja,Jūs suklydote,gerbiamasis : Šis žurnalistas nėra "labai jaunas"... Tik labai piktas. Ir nelaimingas.Jis yra - nepatikėsite - laikraščio vyr.redaktorius . Taip,taip,tikrai... Ir todėl jo kolegos na niekaip neišdris jam paaiškinti,kad netinka,tikrai netinka kultūringam žmogui šitaip darkytis ir drabstytis ,kad tai ne karčiama,o laikraštis. Padorus laikraštis.

o žinoti derėtų

o žinoti derėtų portretas
Labas, kaip supratau - žurnalistas dar labai jaunas ir nežino, kad jau 30 metų seimų pirmininkai buvo daug kartų atšaukiami, keičiami, perrenkami. Kas nors pasakykite jam tai, nes apsijuoks prieš kolegas. :DD

Kęstas

Kęstas portretas
Gelbėti Lietuvą nuo Rusijos yra labai populiaru tarp Lietuvos politikų. Tik socdemai nenori skirti šiam reikalui du su puse BVP procento, sako, kad užtenka ir dviejų (kurių neskiria net turtingoji Vokietija). Su kitais pastebėjimais sutinku, neoliberalizmas Lietuvoje yra vienintelis dalykas, kuris apsimoka, alkoholio dėžutėse ar be jų.

Kęstui reginčiam neoliberalus

Kęstui reginčiam neoliberalus portretas
O kaip ponas Kęstas vertintų Vakarų Ekspreso sprendimą spausdinti E. Masiulio tekstus? Kaip Tomkai visą laiką šikę ant Jūsų minimo baubo (neoliberalų) patys priėmė neoliberalą po sparnu (Ir dar tokį kuris paėmė iš kito neoliberalo dėžutę su pinigai)? Kaip tai vertinsite, neoliberalizmo kritike? Kaip paaiškinti Tomkyno elgesį? Čia reto taurumo krikščioniška atjauta ar tas pats neoliberalizmas? P.S. Gelbėti Lietuvą nuo Rusijos nėra labai populiaru. Dažnas lietuvaitis kvykauja, kad nereikia painioti meno su politika

Kęstas

Kęstas portretas
Mūsų laikų nepriklausomos Lietuvos istorijos santrauka: Pas mus nuolat ateina vis nauji ar atsinaujinę politikai. Jie apsimeta kas kuo: socdemais, krikdemais, Lietuvos gelbėtojais nuo rusų (tas labai populiaru), valstiečiais ar dar kuo nors. Visi jie mums žada daug gero. Mes jais paeiliui patikime. Išrenkame į valdžią. Valdžioje jie pavirsta vilkais - neoliberalais, kurie Eligijaus Masiulio metodu ima tik didelius pinigus iš verslininkų (alkoholio dėžutėse ar be jų) ir pamina viską, kas brangu mums. Kaip toks virsmas vilkais vyksta, įdomu panagrinėti. Valstiečių, kurie dabar valdo, atveju išrinkome į valdžią valstiečius, o vyriausybę formuoti gavo neoliberalai, prisiplakę prie valstiečių, vadinami Skvernelio sparnu [1]. Taip kad rinkome valstiečius, valdžioje turime tuos pačius žmones, kokius turėjome visus šios Nepriklausomybės metus - neoliberalus. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Daug triukšmo dėl nieko! Ką lemia tas seimo pirmininkas? Nieko. Man (esu tikras, kad ir p. Pociui) nelabai svarbu, kas vadovaus seimo posėdžiams. Teisingai čia rašo komentaruose, reikia imtis rimtesnių klaipėdietiškų temų, o ne gaišinti ir erzinti skaitytojus dėl audrų stiklinėje.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
P.Saulius dažnai ir drąsiai bei drastiškai kritikuoja seimūnus ir politikus Vilniuje. But what about Klaipėda? Kodėl čia drąsa staiga baigiasi, o kojos ima tirtėti? Nenorite kąsti į jus maitinančią ranką? Neprikausoma žiniasklaida?

Apsidairykit

 Apsidairykit portretas
Iškišę galvas iš parapijos. O kaip jums Brexsitas, Trampo impičmentas, snukių daužymai, už plaukų tąsymai kituose parlamentuose. O pas mus kas - tai opozicija pasmardins orą, tai paparaciai ką nors apvems. O smirda visiems vienodai.

Ką galiu pasakyti ...

Ką galiu pasakyti ... portretas
Man konservatoriškas veidmainiškumas jau įgauna klinikinę cinizmo formą .

Tam taigi ,

Tam taigi , portretas
o etikečių klijavimas yra vertas pagarbos ir kalbos kultūros ? Aš tokius ,,šventus,, prilyginu patyčių skatintojams . Auklėjant kitą , reikėtų ,,matyti ,, savo padorumą .

Taigi...

Taigi... portretas
Su autorium beveik sutinku.Bet kalbos kultūra galėtų būti padoresnė-juk ne iš Naisių mėšlyno pats autorius ir jį skaitantys.Kad tą dvarponį nusodinti reikia,suprantama,bet Pranskietis tą daryti galėjo labiau apgalvojęs.Dabar į Karbauskio-Širinskienės mėšlą įlindo ir pats.Ir laimėtojų jau šią kadenciją nebebus.

Ona

Ona portretas
Visame pasaulyje visi valdantieji pešasi,ginčijasi ir randa išeitį.Taip bus ir Lietuvoje.Be reikalo autorius taip susinervino.Nei mes š...,nei mums blogai,nei mes badaujam

SOVIETINIS ŽMOGAS

SOVIETINIS ŽMOGAS portretas
Valdžia- visuomenės atspindys. Žmonės renka ir/ ar iškelia į save panašius. Štai Rusijoje per visą istoriją valdė vien despotai, nes daliai rusų reikia būtent despotų, o kiti yra pasyvūs Nėra ko verkšlenti. Jeigu Seime, kad dešimtas- pagalbinio darželio gladiatorius, tai matyt, ir pas mus šalyje dažnas toks.

lt

lt portretas
Atsiskleidė politikų tikrieji veidai, nepaisant jų pažadų. Kaip miela :), pasigrožėkime. Yra tokio Poznerio palinkėjimas: kad gyvenime neatsitiktų taip, kad pažvelgus į savo veidą veidrodyje, nesinorėtų spjauti pačiam į save. Čia visiems palinkėjimas: dieną elkis taip, kad naktį ramiai miegotum, o jaunystėje taip, kad būtų rami senatvė. Baisus dalykas tas valdžios troškimas. Visi rėkauja, tik niekas nenori klausytis. O juk Dievas davė žmogui neatsitiktinai dvi ausis ir tiktai vieną burną.

Mano nuomone

Mano nuomone portretas
kaip ruošiasi ,,dirbti,, , o ne kovoti dėl seimo nario vietos , man parodė referendumas dėl seimo narių skaičiaus mažinimo , kurį iniciavo ,, valstiečiai ,, . Kaip priešinosi seimo opoziciniai , kokias kalbas sakė ,,prieš,, konservatoriai ? ))) Pamiršote ? Tai ko aimanuojate ? Mano galva normaliam seimo darbui visokiomis intrigomis bando kenkti seimo opoziciniai . Konservatorių ,,palaikomas,, Pranckietis visiškai sudirbtas Konstitucinio eksperto Sinkevičiaus - Pranckiečio ,,posėdis buvo ,, neteisėtas ) Kas dar neaišku ? Manau Pranckietis ,,dirba ,, didesnei pensijai , o ne lietuvaičiams )))

Dejuojantiems ,,dėl darbo ,,

Dejuojantiems ,,dėl darbo ,, portretas
Pažiūrėkite kaip rytoj vyks balsavimas seime . Pažiūrėkite kaip jums ,,dirbs,, ir konservatoriai , liberalai , socdemokratai ...seimo opoziciniai )))))

Ten rinkusiems valdžią

Ten rinkusiems valdžią portretas
Durniukai, jei jusų rinkimai ką nors keistų- juos paprasčiausiai uždraustų. Iš kito galo: Koks psychas kuriantis įstatymus mažinsis savo artimos aplinkos ratui gyvenio gerovę. Tau duosiu obuolį ir šūdą, kurį imsi? Naivuoliai, kvėpuokit tyliai, ir galvokit iš kur gaut slaptų resursų sumokėt už elektrą- kitamet brangs.

Rašytojau

Rašytojau portretas
O ko tu kišiesi į įmonės vidaus reikalus, čia jų buitinės rietenos.Avinų tautai jau niekas nepadės, jau traukinys pasileido žemyn nevaldomas

P.

P. portretas
Lietuviai turi patarlę: Du pešasi - trečias laimi.

to kl

to kl portretas
Nėra padėties be išeities...valdžią reikia ne tik išsirinkti, bet ir pareikalauti iš jos atsakomybės už atliktus darbus. O ką mes lietuviai dabar -tik dejuojam..Geriau vietoje Baltijos kelio padaryti Seimo kelią-susikibus rankoms apjuosti tų parazitų buveinę ir neišleisti jų iš ten, kol neprisimins kodėl jie čia randasi ( kad jų paskirtis ne lobti, o tarnauti žmonių labui).

kl

kl portretas
Gal ir grubokai,bet tiesa.Kažkam nepatiko žodžiai,kuriais tai pasakyta.Ką padarysi,yra,kaip yra ir neieškokim tam š.... pateisinimo.Jo nėra.Dar metus matysim šitą marmalą,o po to tie patys "gelbėtojai",pakeitę kailius,vėl prižadės kalnus gėrybių,o mes vėl juos išrinksim.Ne dėl to,kad esam visiški durniai,bet kad nėra ką rinkti.Kas esam,ten ir esam.Baisu,liūdna ir be išeities.

JEI opozicionieriai su žiniasklaidos

JEI opozicionieriai su žiniasklaidos portretas
kai kurių atstovų PAGALBA NEBŪTŲ SKATINĘ p.V.Pranckiečio NEPASIDUOTI p.R.Karbauskiui,tai TO šaršalo ir NEBŪTŲ buvę ! P.V.Pranckietis TAPO ĮRANKIU ,,Grupės draugų " ,kuriems valdantieji UŽMYNĖ ant uodegos ! Juk p.E.Gentvilas AIŠKIAI pasakė :MUMS NEREIKALINGAS p.V.Pranckietis ,MUMS NEREIKALINGAS ir p.R.Karbauskis ! KAM dar NEAIŠKU KAS verda košę ?!

klp

klp portretas
Desperatiški autoriaus bandymai atkreipti dėmesį į save...... Apgailėtina.

tik

tik portretas
Skaitau grįžusi iš atostogų tokį dienraščio redaktoriaus tekstą ir nesuprantu nieko... Klaba, teksto kalba- Pravieniškių lygio,, o tema vienadienė, suprantama tik autoriui.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Kaip redaktoriui vartoti žodžius "blia.." "šūdams" tikrai netinka, mes tai girdime iš tų, kurie neskaito laikraščių, iš Jūsų norisi girdėti daugiau padoresnių išsireiškimų, rašant ir apie negatyvą.

Šiaip l

Šiaip l portretas
Šiaip, tiksliau negali būti, baigia. Lašas po lašo, kantrybės atsargos jau išsisėmė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Seimo klounai
  Seimo klounai

  Kai praėjusią kadenciją juokėmės iš tuometės Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės nusišnekėjimų, net baisiausiame košmare neįsivaizdavome, kad gali būti dar blogiau. Pasirodo tuomet dugnas dar nebuvo pasiektas. ...

  15
 • Brangi loterija
  Brangi loterija

  Šiandien Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) paskelbs svarbią žinią. Kokia ši naujiena Lietuvai: geroji ar blogoji, priklausys nuo jos turinio. Penktadienį Ženevoje, kur įsikūrusi FIBA būstinė, turėtų paaiškėti vals...

  1
 • Švietimas artėjant rinkimams
  Švietimas artėjant rinkimams

  Mokslo metai prasidėjo su atsargiomis diskusijomis apie tai, kokių pokyčių ir naujovių tikėtis ugdymo procese. Vieni šiai diskusijai bandė suteikti aštrumo kalbėdami apie mokytojų bendruomenę kaip rusenantį durpyną, kuris gali bet kur...

 • Kodėl Kalėdos prasideda rudenį?
  Kodėl Kalėdos prasideda rudenį?

  Sutikite, rudens pradžioje parduotuvėse pamatę kalėdines dekoracijas ir išgirdę etatines žiemos švenčių dainas ne vienas stabtelime iš nuostabos. Ar ne per anksti tos prekybininkų Kalėdos, kai grybautojai dar baravykus miš...

 • E. Macrono klaida – ne analizė, o siūlomi sprendimai
  E. Macrono klaida – ne analizė, o siūlomi sprendimai

  Euroatlantizmo šalininkai dešimtmečius skundėsi, kad aljanso europinė dalis bijo veikti ir laikosi siauro požiūrio. Po sensacingo Emanuelio Macrono interviu „The Economist“ šiuos skundus reikėtų iš naujo apmąstyt...

 • Kruvina Balkanų košė
  Kruvina Balkanų košė

  Mirus Aleksandrui I (1888–1934), formaliu Jugoslavijos valdovu tapo jo 12-metis sūnus Petras II (1923–1970). Laukiant naujojo monarcho pilnametystės, valstybės valdymas buvo patikėtas regentų tarybai, vadovaujamai Aleksandro pusbrolio princo P...

  25
 • Teigti, jog degant padangoms dioksinai nesusidaro yra neatsakinga
  Teigti, jog degant padangoms dioksinai nesusidaro yra neatsakinga

  Teigti, jog degant padangoms dioksinai nesusidaro yra neatsakinga. Dioksinai susidaro esant nepilnam organinės medžiagos, savo sudėtyje turinčios halogenų, didžiąją dalimi chloro, degimui. ...

 • Gyvenimas pagal instrukcijas
  Gyvenimas pagal instrukcijas

  Eurą turime senokai, bet kaip šiandien pamenu tragikomišką istoriją apie sukčių apgautą senolę. Pasibeldė vieną dieną į jos duris simpatiška mergina, pasiūlė turimus litus į naująją valiutą pakeisti, o močiutė ir i&scaro...

  5
 • Valstybės valdomos įmonės: kaip vertinti jų veiklos rezultatus?
  Valstybės valdomos įmonės: kaip vertinti jų veiklos rezultatus?

  Lietuvoje šiuo metu yra 54 valstybės valdomos įmonės (VVĮ), jų turtas siekia 9,7 mlrd. eurų, o per pirmąjį šių metų pusmetį jos uždirbo 111 mln. eurų grynojo pelno. Kaip vertinti jų pasiektus veiklos rezultatus – ar jie patenk...

 • Ministras ant kupranugario
  Ministras ant kupranugario

  Valdžios vyrų talentai vis pradžiugina rinkėjų širdis. Štai stojiškasis Seimo pirmininkas V.Pranckietis, pasirodo, moka groti fortepijonu. Tas paaiškėjo Raudondvaryje per susitikimą su gyventojais. O susisiekimo ministras J.N...

  11
Daugiau straipsnių