Britų žiniasklaida: B. Johnsonas parskrido į JK siekti lyderio posto

Buvęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) nutraukė atostogas Karibuose ir šeštadienį parskrido į Britaniją dalyvauti Konservatorių partijos lyderio rinkimuose, atsistatydinus ministrei pirmininkei Liz Truss (Liz Tras), pranešė britų žiniasklaida.

Tai būtų drąsus B. Johnsono bandymas sugrįžti į valdžią po pasitraukimo praėjusio mėnesio pradžioje, kai dėl kilusių skandalų atsistatydino virtinė jo ministrų kabineto narių.

Jį pakeitusi, bei vos 45 dienas prie vyriausybės vairo stovėjusi L. Truss ketvirtadienį pasitraukė iš pareigų, pripažinusi, kad nesugebėjo įgyvendinti savo mandato, įskaitant mokesčių mažinimo planus.

Konservatorių partija rengia paspartintus rinkimus, kad per savaitę išrinktų naują lyderį, kuris taip pat taps JK ministru pirmininku.


Šiame straipsnyje: Borisas JohnsonasJKlyderis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Senukas

Senukas portretas
Klaunai išvaro paskui vel kviečia , o tas veršis

Pil.

Pil. portretas
Anglija kvaila būtų jeigu vėl sugrąžintų Borisą i valdžia.Nesuprantu,nejaugi nėra protingo žmogaus Anglijoje.

o

o portretas
tiesiog iremins kaip buvusi o rinkymai tik del ivaizdzio kaip ir monarhus nieks nerenka o jie patys del sosto tarpusavy pjaudavosi tai agresoriu dinastija kuri turi baigtis prancuzu pavyzdziu tik taikiai britai norvegai svedai danai ir d kt privalo likviduoti sia agresyvia nuo viduramziu d inastija islaikytiniu uz MM prakaita ir skolas ???===
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių