Vyras Naujosios Anglijos regione palėpėse medžioja lobius jau daugiau nei 50 metų.
„Tai tarsi lobio paieška kiekvieną dieną. Kai lipu iš lovos galvoju, kur trauksiu ieškoti šįkart“, – kalbėjo turto vertintojas, aukciono vedėjas Kaja Veilleux.
Kartą rado Nepriklausomybės deklaracijos kopiją, gulėjusią ant šiukšlių krūvos, o šiemet sename ūkyje aptiko apdulkėjusį portretą, kurį galbūt nutapė pats olandų meistras Rembrantas. Nors jo autentiškumas ir neįrodytas, jis parduotas už kone 1,5 mln.
LNK stop kadras.
„Sulaukiame skambučio, jog jaunesni šeimos nariai paveldėjo turtą. Vykstame, tik nežinome, ką išvysime. Nuvykę į didelį seną ūkį pradedame apžiūrinėti – visur buvo retų daiktų. Galiausiai atsidūrėme prie palėpės, kurioje radome krūvą paveikslų, o joje nuostabų merginos portretą, kurį nutapė Rembrantas“, – pasakojo turto vertintojas, aukciono vedėjas.
Daug žmonių svajoja pralobti iš kokios nors dulkėtos senos relikvijos. Štai rudenį trys seserys iš Ohajo už retą monetą gavo virš pusės milijono dolerių. O būste Kanadoje rasta senų ledo ritulio kortelių dėžę pavyko parduoti už svaiginančią sumą – kone 4 mln. dolerių.
Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:
Žmonės ir patys į jo aukcionų namus neša daiktus, kad sužinotų jų vertę. Vertinimas nemokamas, bet pardavus gauna komisinius.
„Mano tėvas – pabėgėlis iš nacistinės Vokietijos – išvyko į Kiniją, nes jo motina ir patėvis jau gyveno Šanchajuje. Ten jis surinko daug meno kūrinių“, – teigė Meino gyventoja Erika Taylor.
Viena besidominčioji sulaukė gerų naujienų. Jos atneštą žiedą aukcione tikimasi parduoti už 10 ar 15 tūkst. dolerių.
O kas žino, kokie turtai tūno jūsų protėvių palėpėse.
Naujausi komentarai